Skocz do zawartości

French Open 2018 - ATP World Tour


mbmartin

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleziony obraz

 

French Open, Roland Garros

Data rozgrywania: 

Od: poniedziałek,21 maja

Do: niedziela 10 czerwca
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 2000
Pula nagród: 39.197 mln euro

 

Aktualni mistrzowie

 

Gra pojedyncza mężczyzn 
 Rafael Nadal

 

Gra pojedyncza kobiet
 Jeļena Ostapenko

 

Gra podwójna mężczyzn
 Ryan Harrison
 Michael Venus

 

Gra podwójna kobiet
 Bethanie Mattek-Sands
 Lucie Šafářová

 

Gra mieszana
 Rohan Bopanna
 Gabriela Dabrowski

 

Oficjalna strona  https://www.rolandgarros.com/en-us/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina : Tennis » France » ATP French Open

                          Menendez-Maceiras A.       VS.     Giraldo S.
Spotkanie: Menendez-Maceiras A. - Giraldo S.

Typ: Giraldo wygra 2:0
Kurs: 2.79
Data: 21 May 2018, 14:30
Bukmacher: 1xbet

 

Opis: Jest sporo meczy dzisiaj z kwalifikacji do turnieju głównego French Open. Wielkoszlemowy turniej tenisa we Francji osiągnął w tym roku rekordową pulę . Zawodnicy przygotowywali się już do tego turnieju grając na kortach ceglastych. Wybrałem jak na razie 1 mecz z kwalifikacji ,ale zapewne coś jeszcze wybiorę . Co ciekawe obaj zawodnicy ,a więc Hiszpan Menendez-Maceiras i Kolumbijczyk Giraldo ostatni turniej rozgrywali na korcie twardym w Meksyku i co lepsze to Hiszpan go wygrał. Ja jednak typuję w tym meczu łatwe zwycięstwo Giraldo , jeśli zagra mecz na dobrym poziomie to Menendez będzie bez szans. Chociaż forma z ubiegłych lat Giraldo kiedy był w czołówce rankingu ATP pewno już nie wróci. Menendeza oglądałem kilka razy i bardzo dobrze sobie radzi na kortach twardych , lecz na nawierzchni ceglastej jest kiepski jak na Hiszpanów przystoi. Dla Giraldo jest to ulubiona nawierzchnia , chociaż tak jak wcześniej wspomniałem , nie jest w najwyższej formie. Nie mam zbyt wiele argumentów na ten typ , gdyż nawet pozycja w rankingu jest o ponad 150 pozycji niższa , jednak uważam ,że jeśli Santiago zagra chociażby na normalnym poziomie to Adrian będzie bez szans. Także na zwycięstwo jest fajny kurs ,ale gram na dokładny wynik bez straty seta Kolumbijczyka. Będzie to ich pierwsze spotkanie na korcie w karierze.

 

 

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurkacz - Trungelliti 2 1.60 :n:

Na pewno fajnie byłoby, żeby to jutro wygrał Hubert, ale według mnie to będzie ciężkie zadanie, zagrał tutaj już dwa dobre mecze, szczególnie ten z Niemcem możemy być z tego spotkania dumni, ale jutrzejszy, a w sumie już dzisiejszy rywal Huberta też jest w świetnej formie. 27/7 na ten moment jego bilans na mączce, póki co też bez straty seta, także idzie mu okej. Do tego niedawno wygrany challenger we Włoszech, gdzie pokonał w finale Bolleliego, który na cegle radzi sobie całkiem dobrze, jak na jego poziom. Wydaje mi się, że jutro może zjeść go trema, może nie wytrzymać tego ciśnienia, bo na pewno już sporo telefonów, czy wiadomości z Polski dostał, we Wrocławiu na ulicach już ludzie cieszą się, że zobaczą go w pierwszej rundzie RG, ale do tego jutro będzie musiał wygrać z reprezentantem Argentyny. Jak dla mnie Trungelliti wygrywa to 2-0

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fench Open trwa, a u nas cisza! Spróbuje trochę opisać kilka spotkań, jak je widzę...

 

Gojowczyk - Norrie 1 1.50 Betsson zwrot

Idę tutaj w stronę Niemca, któremu zaufałem także w ostatnim turnieju 250, co prawda w finale przegrał, ale cały turniej grał bardzo dobrze, coś go chyba w tym finale odcięło... Dobry wyrzucający serwis, który daje później handicap podczas wymiany, nie ma też on gorącej głowy, także na spokojnie rozgrywa sobie każdy punkt, a mączka na RG należy do bardzo wolnych to też będzie tutaj stawiało zawodników, że będzie od nich wymagana cierpliwość. Norrie dużo mniej spotkań w tym sezonie rozegranych na cegle, teraz w Lyonie wygrał z Isnerem, ale nie oszukujmy się ten drwal na ziemnej to się nie odnajduje, później porażka z Simonem, który grał swój tenis, dla mnie to jest nudne, ale no taki typ gracza, że na cegle wychodzi jego doświadczenie i nie wyrzuca piłek na aut, a przebija do bólu. Na returnie stawiam na Gojowczyka, będzie grał kątowo to się Norrie podpali. Jak ktoś boi się iść w czystą wygraną to można iść tutaj w over 3.5 seta po kursie 1.55 w betssonie przy Wielkich Szlemach często brakuje koncentracji, kiedy widzimy spotkania zawodników spoza top10. Gojowczyk na pewno należy do takich, dobrym rozwiązaniem jest też przytankować jednego seta, jak już się noga powinie, żeby stracić jak najmniej sił, bo to nie jest bo2 jak w zwykłym turnieju,  tutaj takie zagranie nie szkodzi, aż tak bardoz graczowi.

 

Basilashvili - Simon 2 1.55 Betsson :t:

Rok temu spotkali się na tym samym etapie turnieju i wtedy Niko wygrał, ja jednak dzisiaj zaufam Simonowi... Zerkałem momentami na jego finał z Thiemem, miał on szanse wziąć to spotkanie 2-0, miał przełamanie w drugim secie, ale niestety w tym gemie Thiem miał "gem konia" i dobrze go rozegrał, w trzecim secie to już Simonowi brakło chyba chęci do gry. Jak już wspomniałem wyżej tutaj handicapem jest cierpliwość, Simon jest z tego znany, turniej w Lyonie to dobra zapowiedź tego co dzisiaj powinniśmy zobaczyć, może nie pokonał on tam gwiazd tenisa, ale bardziej chodzi mi o całokształt w jego grze, dobre decyzje podejmowane, kiedy zagrać skrót, przebijanie na drugą stronę do bólu, żeby rywal popełnił błąd, a Gruzin może się podpalić, łatwo go będzie sprowokować. Do tego dochodzą ściany, kibice będę dopingować Simona, rok temu mu się nie udał turniej to w tym roku trzeba to odbić.

 

Coric - Kohlschreiber over 3.5 seta 1.48 Betsson :t:

Tutaj już dużo krócej o spotkaniu, ale dla mnie też dzisiaj ważny bet do gry, zobaczymy dwóch zawodników, którzy będą walczyć do końca, ciężko sobie wyobrazić w takim spotkaniu, że jeden z nich wygra dzisiaj mecz do zera, Coric kreczował w Rzymie, ale skoro nie poddał tego przed meczem to wystąpi, mial prawie dwa tygodnie odpoczynku, przygotował się na pewno psychicznie też do tego spotkania i dzisiaj zobaczymy młodego walczaka. Dzisiejszym atutem tego spotkania, który pomoże w osiągnięciu minimum czterech setów to jest gorąco głowa jednego i drugiego, Coric młody, często podpalony po jednej akcji psuje cztery, Kolba doświadczony gracz, ale zbyt wymagający dla siebie, nie rozwala rakiet, ale od środka momentami się gotuje(sugeruje się widząc mimikę twarzy), także kurs może nie jest do singla, ale do dubla z którymś betem wyżej trzeba grać...

 

Ramos - Kukushkin over 3.5 seta 1.50 Betsson :n:

Spotkanie coś jak wyżej, dwóch graczy, gdzie ciężko będzie mi się patrzyć jak to będzie do jednej bramki. Na pewno atutem do typu jest to, że jeden i drugi daleko od optymalnej formy, przeplatają te mecze strasznie, czasem uda się podczas turnieju wygrać spotkanie, czy dwa, ale też kończyć na pierwszej rundzie i tylko takie latanie samolotem z turka na turek. Ramos rok temu był w pierwszym spotkaniu na RG z Copilem i wygrał 3-1, Kukła na dzień dobry wtedy wygrał 3-0 z Sandgrenem wtedy jeden i drugi byli w dużo lepszej formie niż obecnie, także no aż prosi się, żeby grać over w tym spotkaniu.

 

I na koniec... Moja perełka dnia dzisiejszego, żeby tylko mnie nie zawiódł....

Munar - Ferrer 1 2.85 Betsson :t::t::t::klask::klask::klask:

W następnej rundzie już na pewno nie będziemy mieli takiego kursu przeciwko Ferrerowi dlatego mam nadzieje, że to dzisiaj się uda zrobić... Munar nie śmiga po salonach ATP, ale jego ulubiona nawierzchnia to właśnie mączka, gdzieś w internecie nawet przeczytałem, że to dobry kolega Nadala i razem trenują, może jest w tym jakieś ziarno prawdy i Nadal nakręca młodego gracza do biegania i chce, żeby to on był w przyszłości królem mączki. Ferrer to już chyba tylko przez swoje ambicje próbuje grać w tenisa, ale no średnio w tym momencie mu to wychodzi... Problem z utrzymaniem serwisu, poruszanie po korcie tragiczne, im dłużej będzie trwało to spotkanie tym bardziej szanse na Munara wzrastają, także polecam również grę live powiedzmy przy jakimś 1-1 jak kurs będzie nadal zachęcał do gry. Kto obserwuje ostatnimi czasy to widzi, że Ferrer już się skończył, szacunek dla niego, bo miło się go oglądało za jego najlepszych czasów, gdzie dobiegał do każdej piłki, walczył jak lew... Jednak nic nie trwa wiecznie, po takim kursie trzeba spróbować w stronę Munara

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15+25+25+15+35+3x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujemy dalej...

Hurkacz - Sandgren 1 2.38 Fortuna :t::t::t: brawo Polak

Chyba jutro trzeba zaufać Hubertowi... Wchodzi na salony, zachowanie dużo lepsze niż Jerzy Janowicz, nie rzuca rakietą, nie krzyczy na całe miasto how many times, spokojny chłopak, który cieszy się grą w tenisa. Przez kwalifikacje przeszedł na prawdę dobrze, w finalnym jego spotkaniu typowałem przeciwko, ale był on lepszy, tutaj też jest stawiany jako dog, więc spróbuje iść w jego stronę, Sandgren nie kojarzy mi się zbyt dobrze, ospały tenis, a on jest tutaj stawiany w roli takiego faworyta, dla mnie bez sensu, na pewno warto iść w over 3.5 po 1.5 bo żaden z Panów nie wygra do zera. To będzie na pewno zacięte spotkanie, kibice raczej będą za Hubertem co powinno mu pomóc, bo w jakimś stopniu na pewno będą nerwy, serwis przemawia za Hubertem, Tennys na returnie nie powinien jakoś za mocno przeszkadzać. Ilość UE ograniczyć i Hubert może wejść do kolejnej rundy.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka typów luźnych przemyśleń sugestii....jakaś taśma moze cos więcej będzie kursy do gry 

 

Trungelliti, Marco-Cecchinato,    Marco Cecchinato -1.5 seta   1.90 :t: na luzaku....

 

Bez szaleństw tak na szybko....Włoch miał ciepło w 1 rundzie ale ograł potrafiącego solidnie grac na mączce rumuna, pokazał kawałek charakteru i niezłych możliwości jak na ta nawierzchnie .Bardzo dobry  forhend w tym meczu tez to powinno robić różnice. Argentyńczyk ograł Tomica w 4 setach dość wyrównanych ale nie jest to wielkie nazwisko na te korty nawierzchnie myślę ze maksymalnie seta ugra Marco i dość spokojne 3-1 włoch ten mecz bierze.

 

Pouille, Lucas - Norrie, Cameron 1 set Pouille 1,4 :plus:

 

Tutaj idziemy w francuza wiadomo u siebie gra ciekawy techniczny tenis motywacji i mobilizacji nie powinno zabraknąć. Jak dla mnie jest różnica klasy potencjału i możliwości.Tutaj także forhend powinien robic robotę -spokojne rozrzucanie po korcie i myślę dość szybki mecz Lucas ma przewagę w każdym elemencie jest ograny bardziej doświadczony i po prostu lepszy.Forma wygląda ze jest bo bardzo gładko  rozprawił się z Miedviedievem grając spokojnie i bardzo konsekwentnie.

 

to powinien byc fajny mecz panowie nie dawno ze soba grali....Thiem, Dominic - Tsitsipas, Stefanos  over 3,5 seta 1,66 :t: 

 

Grek to jest taka perełka jak dla mnie tego sezonu doskonale prezentuje sie na cegle-  tutaj spokojnie każdy powinien ugrać dla siebie seta i całkiem możliwe powtórka z Barcelony.Ten mecz powinie opiewać w dość długie wymiany...Dominic wiadomo jest takim papierowym  faworytem za sprawa dobrych wyników w turniejach, ogranie Nadala swoje zrobiło...

 

Verdasco, Fernando- Andreozzi, Guido over 3,5 seta 1,55 :n:klapa zeby za dobrze nie było...Dasko i 3-0 

 

 

To moze byc długie spotkanie...Dasko wiadomo jak gra doświadczenie jest po jego stronie obaj maja w nogach 5 setowki ale nie powinno to miec większego znaczenia. Fernado uwielbia takie granie po za doświadczeniem i większymi umiejętnościami potrafi seryjnie marnować piłki i tutaj widze możliwości ażeby Gido to wykorzystał i spokojnie ugrał przynajmniej jednego seta-jeśli taki Nishioka mozna powiedzieć byl o krok od wygrania meczu to....

 

 

wszystko Unibet 

 

 

 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+25+25+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz dobry kurs trafiony, czy może być lepiej? Jasne! Szukamy dzisiaj też kolejnych trafionych betów :5:

 

Djokovic - Munar 3:0 1.6 1xbet :t:

Może kurs nie powala, ale nie widzę innej opcji... Djokovic mimo, że jest ospały to po prostu  inaczej sobie wyobrażałem w meczu z Ferrerem tego zawodnika... Jak wyżej typowałem Munara tak dzisiaj nie wierzę w to, po prostu to Ferrer przegrał mecz, a nie wygrał go Munar. Wiele błędów, problem z serwisem, koncentracja na bardzo niskim poziomie, w pierwszych dwóch setach Ferrer robił z nim co chciał, rozrzucał go bez większego problemu, a potem to już gra błędów Davida... Djoko w pierwszym meczu też tracił serwis na początku seta, ale bez żadnego podjazdu do niego i tak, bez problemu w następnym podaniu robił rebreaka. Dla Djoko to będzie raczej spacerek jutro, publika kocha Novaka, gdzie zawsze powinno się dopingować słabszego, tak jutro Djokovic będzie królem w Paryżu.

 

Khachanov - GGL 1 1.5 1xbet :t:

GGl'a to już tak na prawdę nie powinno w turnieju, ale Wawrinka chyba przegrał z kimś zakład, bo tyle co on UE zrobił w tym spotkaniu to się nie mieści w głowie, przecież on miał wygrany mecz, a po prostu go oddał, coś jak Ferrer. Karen na spokojnie, serwisik siedział, rozgrywał coś, generalnie bez większego problemu sobie poradził z Haiderem, który przyjechał do Paryża na wakacje w sumie. GGL po tym spotkaniu to pewnie całą noc był podłączony pod kroplówką, Karen zajedzie go na korcie, return będzie wracał jak balonik i Karen będzie się bawił dzisiaj grą. Hiszpan już raczej tylko jeździ, żeby sobie dorobić, bo o poważnym tenisie to już raczej nie ma co myśleć. Pierwsze rundy przechodzi, a później out.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djokovic, Novak - Verdasco, Fernando ponad 160,5 minuty 1,88 unibet :n:szkoda tego 3 seta....ta noga pewnie bolała ale ....

 

Wszytko ma w swojej głowie Dasko jeśli sie nie spali myślę ze możemy zobaczyć długi ciekawy mecz- obaj bardzo doświadczeni ograni wiadomo Serb faworytem ale po takich kursach nie warto...Dasko gra naprawdę dobry turniej dla  mnie jeśli będzie rzucał po korcie Novaka biegał do każdej piłki jest wstanie zmusić Serba do popełnia błędów a wtedy  set to minimum co tu Hiszpan jest wstanie ugrać....wiadomo całkiem realne jest tu 3-0 dla Nole po 2 powiedzmy wyrównanych setach i w trzecim odjazd  ale Serb gra co raz lepiej pewniej ale zdarza mu sie ze po prostu jakiś mecz nie wyjdzie ułoży sie po jego myśli...h2h 10-4 dla Nolego ale sporo spotkań o stawkę w turniejach wielkoszlemowych było długi zaciętych.Tutaj ten bet na minuty w meczu jest bardzo fajny bo...moze byc taibrek set długi pod godzinę grania jeśli Dasko ugra seta jestem pewny ze panowie tuta pograją co najmniej 160 minut.Kluczowy ważny 1 set i dobre wejście w mecz dobry serwis i...

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na mixta!

Groenfeld / Farah 2.00 STS :n: spartolili strasznie tego super tiebreaka

Kilka słów tylko, bo jestem zmęczony po nocce, ale chciałbym się tym z Wami podzielić, bo kurs na pewno zachęca. Lekkimi faworytami bukmacherów ich rywale, ale nie widzę w tym spotkaniu Chan i Dodiga. Dodig gra w debla dość długo, ale po prostu im nie pójdzie, Chan gra bardzo słabo na tym turnieju, nie wiem jak to się stało, że w deblu pań jest w półfinale, ale tutaj ich przygoda się kończy. To jest ich pierwszy turniej razem, daleko zaszli, ale ich przygoda się kończy. Farah z Groenfeld grają bardzo dobry turniej według mnie, są w dobrej formie, a wiadomo jak w deblu, jak jeden gracz robi manianę to drugi tego nie pociągnie. Także według mnie value jest, bo mecz 40-60 dla Faraha.

 

 

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R. Nadal - D. Thiem 3:0
 R. Nadal i powyżej 35,5 2,48 Fortuna :n:

Czas na wielki finał Rolanda Garrosa. Spotykają się na ten moment najlepsi tenisiści na mączce czyli R. Nadal i D. Thiem... Ten pierwszy jest najlepszym tenisistą w historii na mączce..
R. Nadal stracił tylko 1 seta w drodze do finału po kolei pokonywał - S. Bolelli 3:0, G. Pella 3:0, R. Gasquet 3:0, M. Marterer 3:0, D. Schwartzman 3:1 i J. M. Del Potro 3:0 natomiast D. Thiem stracił 3 sety po kolei pokonywał - I. Iwaszka 3:0, S. Tsitsipas 3:1, M. Berrettini 3:1, K. Nishikori 3:1, A. Zverev 3:0 i M. Cecchinato 3:0.
Jeżeli popatrzymy na przeciwników to moim zdaniem młody Austriak miał mocniejsza drabinkę, Nishikori i Zverev przede wszystkim.. Nadal tylko Del Potro z tych mocnych.
Wiadomo Nadal wielki faworyt i będzie mega sensacja jeśli dziś nie wygra i mimo wszystko stawiam na niego lecz jestem przekonany, że Thiem postawi mu mega trudne warunki.. i myślę, że minimum 1 seta straci. Osobiście chciałbym obejrzeć taki mecz 5-setowy i na końcu zwycięstwo Rafy 3:2.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, bo mecz zaraz się zaczyna, a dopiero teraz znalazłem to

Nadal więcej asów serwisowych 6.5 Fortuna :n: bez szans 0-7

W Madrycie jak się spotkali wygrał Thiem, ale miał o jednego asa mniej, jeden i drugi super przygotowani na turniej, ale wydaje mi się, że ustawienie Nadala przeszkadza Dominkowi i przez to nie nabije on więcej asów. Nadal zawsze walczy o każdą piłkę przy odbiorze serwisowym, także problemem będzie tylko to jak dzisiaj będzie siedział serwis Nadalowi. Rafa lubi grać na ziemnej, ale nie jest on jakimś mega serwismanem. Po takim kursie warto wejść według mnie w to. Sorry, że tylko tyle napisałem, ale ciężko po sobocie mi dzisiaj %-)

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...