Skocz do zawartości

Siatkarska Liga Narodów kobiet


zibi16

Rekomendowane odpowiedzi


Turcja - Włochy 3:0
Turcja 1,85 Fortuna :t:

Stawiam lekko na Turczynki z racji tego, że jest to pierwsza kolejka nie ma co szaleć... Włoszki skład lekko rezerwowy a siatkarki z Turcji zawsze groźne. Ostatnie mecze to Włoszki zawsze wygrywała z Turcją dziś pora to zmienić. We Włoszech brakuje kilku podstawowych siatkarek myślę, że Turcja to wykorzysta.

 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominikana - Korea 2:3
Korea 1,40 Fortuna :t:
Korea -1,5 seta 1,78 Fortuna :n:

Już teraz pobieram te kursy bo do jutra lekko spadną. Oglądałem oba mecze Korea - Belgia i Chiny - Dominikana i powiem tak... Tak źle Kim to nie zagrała już dawno, nawet Ona była zmieniana przez trenera i nie było szansy bez niej z dość niespodziewanie dobrą grą Belgijek ale ... Gdzie Belgijki a gdzie drugi skład Dominikanek... W starciu z Chinkami były po prostu bez szans.Może nie przegrają 35 punktami jak z Chinkami ale daje im max 1 seta a Koreankom daje szanse na rehabilitacje za dziś ... :)

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiny - Belgia  3:0
powyżej 168,5 2,76 :n:

Taki zakład stawiam na to spotkanie... Wystarczy w sumie 1 set wygrany przez Belgijki i zakład możemy spokojnie pokryć na plus. Chinki wczoraj zmiażdżyły Dominikanki ale i Belgijki zaskoczyły pozytywnie mnie z Koreankami wygrywając 3:0. Oczywiście jest to typ ryzykowny i równie dobrze może zakończyć się ten mecz 3:0 dla Chinek ale ja wierzę, że Belgijki ambicją i jeszcze natchnione wczorajszym zwycięstwem powalczą.

Argentyna - Holandia 1:3
poniżej 135,5 1,53 :n:

Wystarczą sety do 20 i zakład wchodzi a ja wierzę, że Holandia w przynajmniej jednym secie rozjadą Argentynę. Wczoraj Rosjanki dały się zaskoczyć i straciły pierwszego seta ale dziś Holenderki mam nadzieję, że zagrają skoncentrowane od pierwszej piłki.

Rosja - Tajlandia 3:1
powyżej 172,5 2,07 :t:

Rosjanki widać, że grają w nie najmocniejszym składzie i jeśli Argentynki to wykorzystały to Tajlandia zrobi zapewne to samo. Tajki to przede wszystkim obrona... Wczoraj z Holenderkami zagrały nieźle...przegrały oczywiście 0:3 ale myślę, że na tą chwilę z tym składem to Holandia jest mocniejsza od Rosji...

Brazylia - Japonia 3:1 174 punkty... 25:11 w 4 secie..
powyżej 175,5 2,05 :n:

Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ostatnio Brazylijki po prostu leżą Japonkom. Ostatnie 2 mecze to 3:2 i 3:2, wczoraj Brazylijki uległy Niemkom niespodziewanie 1:3 a Japonki przegrały z Serbkami 0:3. Wydaje mi się, że Japonki mimo wszystko wygrają chociaż 1 seta z Brazylijkami a ogólnie powalczą w meczu, over prawdopodobny.

Polska - Włochy 3:2
Polska 2,28 :t:

Polki niespodziewanie dobrze zagrały z USA wygrały 1 seta a pierwsze 3 sety stały naprawdę na niezłym poziomie z naszej strony. Włoszki jak wspomniałem wczoraj rezerwa i przegrały 0:3 z Turcją... Jest to chyba nasza jedyna szansa aby wrócić ze Stanów ze zwycięstwem. Kurs niezły więc i ja spróbuję.

Wszystkie kursy z Fortuna

 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+15+35+15+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja - Polska 3:0
Polska +1,5 seta 2,00 :n:
powyżej 170,5 1,51 :n:

Mnie również Polki zaskoczyły na plus w tych 2-óch spotkaniach. Wczoraj potrafiły wyciągnąć mecz z 1:2 z Włoszkami co naprawdę dobrze świadczy.
Smarzek dużo piłek dostaje ale na rezerwie jest jeszcze młoda Bociek atakująca, która może wejść i wcale tego poziomu może nie obniżyć. Nasze przyjmujące także in plus.. Zagrywka Mędrzyk wczoraj zrobiła swoje a Grajber w przyjęciu i ataku. Jeżeli można mieć jakieś ale .. to do środkowej Efimienko, nie zagrała Ona dobrego meczu.
Turcja tutaj także nie jest swoim najmocniejszym składem, również grały mecz 5-setowy z USA więc troszkę zdrowia też zostawiły na parkiecie.
Stawiam, że nie zakończy się ten mecz na 3 setach (chociaż teraz już nic nie wiadomo po tym co odwaliły Chinki) ale i wierzę, że Polki zdobędą minimum 2 sety.
P.S. Kto widział piękny serwis Naszej środkowej Polańskiej? Gdzie chciała zaserwować z wyskoku a wybiła się prawie ze środka boiska :D ...

Rosja - Holandia 0:3
Holandia 1,42 :t:

Rosjanki nie prezentują swojego poziomu póki co, w dodatku skład mocno przeciętny. Holenderki powinny spokojnie ogarnąć ten mecz. Oczywiście 3:0 raczej nie będzie ale z tego co widziałem to Holenderki grają lepiej.
Wczoraj Rosjanki ledwo z Tajlandią sobie poradziły dziś już nie będzie tak łatwo. Kurs nie najwyższy ale powinien siąść.

Bez analizy:
Niemcy - Japonia powyżej 3,5 seta 1,34 1:3 :t:
Brazylia - Serbia 2 1,44 3:1 :n:

Kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Polska - Niemcy 3:1
powyżej 181,5 1,83 Unibet :n:
Polska 1,60 Fortuna :plus::plus::plus:
powyżej 4,5 seta 2,65 Fortuna :n:

Polki wczoraj rozbiły w pył Argentynki ale nie ma za bardzo co się tak cieszyć, jest to najsłabszy zespół i każdy z nim wygrywa. Dziś przeciwnik już z wyższej półki, mimo że Niemki też nie prezentują jakiejś wielkiej siatkówki - my oczywiście też nie. Stają na przeciw siebie wyrównane zespoły dlatego wygrana 3:0 dla jednej bądź drugiej drużyny moim zdaniem nie wchodzi w grę. Polki grają u siebie więc jest to przewaga Nasza.
Ostatnie spotkania między obiema drużynami to piekielnie wyrównane mecze... 5 ostatnich meczy to każdy mecz 5-setowy - 4 zwycięstwa Polek 3:2 i 1 zwycięstwo Niemek 3:2. Wcale bym się nie zdziwił gdyby dziś także było 5 setów. Mnie w sumie wystarczy 4 wyrównane sety na pokrycie mojego overa meczowego.
Póki co obie drużyny mają po 4 zwycięstwa i 6 porażek i jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn.
Trzymamy kciuki na Nasze!

Holandia - Włochy 2:3
Holandia 1,58 Fortuna :n:

Włoszki wczoraj ograły Serbię 3:2 ale mimo wszystko to Serbia przegrała ten mecz niż Włoszki go wygrały, dziś przeciwnik równie mocny. Holenderki grają u siebie, wczoraj ograły Dominikanę 3:0. Moim zdaniem to Holenderki są zdecydowanym faworytem tego meczu dlatego pobieram ten kurs.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajlandia - Japonia 2:3
powyżej 180,5 1,84 :plus::plus::plus:

Tajlandia wygrała seta z Korea i Turcja natomiast Japonki wygrały z Korea 3:0 i porażka 1:3 z Turcją. Liczę, że Tajlandia postawi się Japonką mimo, żen ie są faworytkami to liczę na zacięte spotkanie przed własną publicznością. Kurs strasznie niski na Japonki więc pobieram over.

Dominikana - Włochy 0:3 2 punktów brakło..
Dominikana +20,5 1,70 :n:

Włoszki po 2-óch piekielnie trudnych i męczących meczach, oba wygrane 3:2 z Serbią i Holandią dziś mogą lekko wyjść na luzie i może jakimś zmienionym składem? Nawet jeśli wyjdą najmocniejszym to Dominikanki pokazały, że potrafią grać, porażki niby 0:3 z Serbią i Holandią ale poszczególne sety walczyły jak równy z równym.. Moim zdaniem linia za duża na Włoszki.

Polska - Belgia 3:1
Polska -1,5 seta 1,43 :plus::plus::plus:

No Polki wczoraj co za set... 18:1. Jeszcze długo będzie się to wspominać ale dziś pora na kolejny mecz i pora na kolejne zwycięstwo. Belgijki są słabsze niż Niemki więc TEORETYCZNIE powinno być łatwiej... Ale jak to bywa z kobietami pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko bo w pracy, jak dla mnie dziś:

Belgia - Tajlandia 3:1
Tajlandia +1,5 seta 1,61 Fortuna :n:
powyżej 3,5 seta 1,40 forBET :plus::plus::plus:

Tutaj wydaje mi się, że będzie to długie spotkanie jak to Tajki mają w zwyczaju. Stawiał bym nawet w kierunku Tajlandii im dłużej będzie trwał mecz tym Tajlandia będzie miała większe szanse na zwycięstwo. Belgia nie jest jakimś mocnym zespołem, minimum 4 sety powinniśmy obejrzeć.


Chiny - Turcja 1:3
Turcja 1,51 Fortuna :plus::plus::plus:
powyżej 3,5 seta 1,45 forBET :plus::plus::plus:

Chinki 2 skład a i tak sobie dość dobrze radzą w tym tygodniu, najpierw zwycięstwo z Niemkami 3:2 a potem porażka 1:3 z Holenderkami. Turcja jak i Chiny mają zapewnione play offy. Wydaje mi się, że Turcja wygra ten mecz, Mają lepsze zawodniczki (oczywiście jeśli chodzi o ten skład Chinek). Również powinniśmy zobaczyć min 4 sety.

Rosja - Japonia 3:2
powyżej 3,5 seta 1,40 forBET :plus::plus::plus:
Japonia 2,08 Fortuna :n:

Po tym co wczoraj pokazały Rosjanki to idę w kierunku Japonek. Rosjanki wczoraj tak źle zagrały, że aż oczy bolały... Japonki mimo wszystko 2 mecze po 5 setów więc na pewno to będą miały w nogach, ciężki mecz.. Jednak idę w minimum 4 sety i zwycięstwo Japonek. Jeśli Rosjanki zagrają na takim poziomie jak wczoraj to nawet o te 4 sety będzie ciężko...

Włochy - Brazylia 3:2
powyżej 175,5 1,50 Fortuna :plus::plus::plus:
Włochy 2,10 Fortuna :plus::plus::plus:

Włoszki kapitalna passa jak Polki, oczywiście szans na awans już nie mają ale miło by było pokonać Brazylijki zwłaszcza u siebie i na pewno będą zmobilizowane w tym spotkaniu, bardziej niż Brazylijki. Ogólnie także ten mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach.

Polska - Dominikana 1:3
Polska 3:0 1,82 Fortuna :n:
 
Poldki pewnie zmierzają po 7 zwycięstwo z rzędu.. Miejsca to nie poprawi ale morale jakże zawodniczkom wzrosły. Na pewno nie spodziewały się tak udanej Ligi Narodów, miały walczyć o utrzymanie a tu o mały włos nie walczyły by o awans do najlepszej 5-tki.
Dziś Polki stawiam na 3:0 jeśli zagrają na podobnym poziomie co wczoraj powinien być szybki mecz.

Korea - Serbia 0:3
Serbia -16,5 1,65 forBET :plus::plus::plus:
poniżej 133,5 1,84 Fortuna :plus::plus::plus:

Koreanki bez Kim nie istnieją, pokazuje to już 2-gi tydzień. Poprzedni tydziej w którym Kim nie grała same porażki i to bardzo wysokie z Brazylijkami, Polkami i Holenderkami.
Serbki także tutaj składem nie najmocniejszym ale już mecz z USA pokazał, że są nadal bardzo mocne, walczą jeszcze o zajęcie 2-go miejsca i powinny zwyciężyć dość gładko z Koreankami.

Argentyna - USA 0:3
USA -20,5 1,75 forBET :plus::plus::plus:

No i na sam koniec handi na Amerykanki biorę śmiało. Argentyna z 1 zwycięstwem zamyka stawkę, same porażki praktycznie 0:3 z setami wysoko przegranymi dziś nie powinno być inaczej. Myślę, że co najmniej 1/2 sety będą mocne w wykonaniu Amerykanek i odskoczą im może nawet zwycięstwo do 15? a wtedy handi spokojnie pokryją.

 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x15+ 5x25 +10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś obstawia te Challengery to polecam zagrać dziś:

Kolumbia - Węgry 3:0
Kolumbia 1,60 :plus::plus::plus:
Kolumbia -1,5 seta 2,17 :plus::plus::plus:

Portoryko - Australia 3:0
poniżej 126,5 1,70 :plus::plus::plus:
poniżej 124,5 2,01 :plus::plus::plus:
i na ryzyko:
poniżej 121,5 2,81 :plus::plus::plus:

Wczoraj bardzo ładne kursy powchodziły...

Kuba - Czechy po kursie 2,52
Australia - Bułgaria poniżej 122,5 po kursie 1,84 i
poniżej 118,5 po kursie 2,84 - było 117 punktów.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...