Skocz do zawartości

36. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.05-13.05.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
obie strzelą 1,72 :n:

Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się nam w Warszawie. Legia już w Niedziele może sobie zapewnić Mistrzostwo lecz musi się spełnić parę czynników ale nie o tym.
Po zwolnieniu trenera Legia zaczęła grać troszkę lepiej... Nie mylić z super formą. Już ostatni mecz z Wisłą Płock pokazał dwa oblicza Legii, niby wygrali...potrafili strzelić bramkę w osłabieniu przy wyniku 2:2 to jest plus dla nich ale nie mogą sobie pozwolić aby Wisła Płock prowadziła grę w Warszawie...
Górnik troszkę odżył i walczy o Europejskie Puchary, mogli mieć już je gdyby tylko wygrali z Koroną u siebie a tylko zremisowali 2:2 mimo, że strzelili bramkę już w 17 sekundzie.
Myślę, że Górnik będzie chciał namieszać jeszcze w walce o Mistrza i nie poddadzą się oczywiście także muszą grać dla siebie aby utrzymać 4 miejsce.
Nie wiadomo czy zagra Niezgoda a raczej prawdopodobnie nie zagra więc jest to osłabienie Legii bo zdecydowanie lepiej Legia gra z Niezgodą ale myślę, że ktoś inny strzeli natomiast w Górniku liczę, że Angulo jeszcze powalczy o króla strzelców.

Wisła Płock - Korona Kielce 4:1
Wisła strz. +1,5 1,82 :t:

W tym meczu także widzę bramki ale po stronie Wisły Płock.
Wisła Płock przede wszystkim MUSI wygrać to spotkanie aby powalczyć jeszcze o 4 miejsce z Górnikiem Zabrze oraz Wisłą Kraków trwa walka. Korona lekko "siadła" mimo, że ostatnio zremisowali 2:2 w Zabrzu to nie zagrali jakiś rewelacyjnych zawodów. Płock przegrała w Warszawie 2:3 mimo, że przegrywali już 0:2 i potrafili się podnieść, chwała im za to ale na pewno są Oni zawiedzeni wynikiem. Oglądałem to spotkanie i powiem szczerze Wisła Płock bardzo mi się podobała i jeżeli tylko zagrają na takiej intensywności to zdobędą 3 punkty. Można powiedzieć, że gdyby nie A. Malarz w bramce Legii to Wisłą Płock mogła by nawet wygrać.
Wisła Płock u siebie wygrała z Koroną 2:0 jutro liczę na podobny wynik.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2
Jagiellonia 2,00 :t:

Jagiellonia MUSI wygrać ten mecz aby liczyć na porażkę Legi w ostatniej kolejce, mimo, że nawet dziś Legia wygra to nadal Jagiellonia będzie miała szansę na Mistrza.
Bardzo ważny mecz dla Jagiellonii, na pewno koncentracja jest niesamowita dodatkowo mega podbudowani wygraną w Poznaniu 2:0 w pełni zasłużenie.
Zagłębie miejsce 8 i już chyba mają wakacje, ostatnie 2 mecze to 2 porażki wysokie 0:2 z Górnikiem oraz 0:3 z Wisłą Kraków. Nie widać tam jakiegoś mega zaangażowania...
Dla Jagiellonii jest to mecz MEGA ważny.

Kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+35+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 13.05.2018, 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: X2
Kurs: 2.34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W ostatnim czasie Legia osiąga nadzwyczaj dobre wyniki w porównaniu z tym, jak wygląda ich gra. Przede wszystkim zawodnicy warszawskiego klubu mają sporo szczęścia, w przeciwieństwie np do piłkarzy Lecha Poznań, którzy grają naprawdę ciekawie dla oka, a z dobrymi wynikami idzie im niezbyt dobrze. Ale wróćmy do meczu Legii z Górnikiem. Jeżeli gospodarze wygrają ten mecz, będą o krok od zdobycia mistrzostwa Polski. Górnik zaś cały czas walczy o 4 miejsce, które premiowane będzie udziałem w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Uważam, że szczęście Legii musi się skończyć i liczę na to, że będzie to właśnie w meczu z Zabrzanami, których skład, mimo o wiele mniejszego budżetu klubowego, wygląda bardzo ciekawie. Dlatego obstawiam remis lub zwycięstwo Górnika Zabrze, co sprawi, że w ostatniej kolejce będziemy świadkami wielkich emocji w walce o mistrzostwo oraz europejskie puchary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Ekstraklasa: Wisła Płock - Korona Kielce 13.05.2018. godz. 18:00 -  ZWROT
Typ: over 1 azjan bramki Korona Kielce / Kurs: 2.18 / Buk: 1xbet

Korona w grupie mistrzowskiej trzeba przyznać że jest zespołem który potrafi rozdawać mnóstwo prezentów w defensywie – ten ich luz związany z wykonanie zadania kompletnie rozbił tą formację to też wynika z faktu że Korona nie przestała grać ofensywie co przy mniejsze koncentracji kończy się źle. Trener też trzeba przyznać też już trochę testuje, rotuje składem w ostatnich tygodniach grają wariantem na dwóch napastników czyli poprawiają jeszcze ten swój ciąg na bramkę. Brakuje w tych poczynaniach spokoju bo naprawdę mieli wyborne okazję w każdym z ostatnich spotkań. Zaskakuje te nieskuteczność w domu, dziś jednak wyjazd gdzie też to nie ich mocna strona ale będzie więcej gry z kontry co min. w ostatniej kolejce przyniosło dwie bramki z Górnikiem. Korona zagra swoje, będzie ofensywnie, będą prezenty w defensywie ale z tą grą stać ich na niespodzianki i taką dziś trochę przewiduje – minimum bramka dla nich powinna być a liczę na dwie, zresztą tutaj wygrali w pierwszej rundzie 1:2.

Wisła wyśmienity sezon który jeszcze mogą zakończyć w pucharach ale raczej mi się wydaje że tego nie chcą. Dziś jednak ostatni mecz w domu czyli podziękowania kibiców, oraz podziękowania zawodników czyli trzeba zagrać żywą otwartą piłkę a Wisłę zdecydowanie na to stać. Jestem przekonany że podejdą do tego spotkania ofensywie nie myśląc tak dużo o tym by nie stracić, zresztą ekipa Brzeczka ostatnio częściej i łatwiej traci te bramki.

Edytowane przez jack13
By pershing,

były dwie kartki i czerwona - nie ma zwrotu :P 35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Ekstraklasa: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 13.05.2018. godz. 18:00 :minus:
Typ: over 2.5 bramki / Kurs: 1.75 / Buk: 1xbet

Górnik ostatnio znowu złapał to czym brylował na początku sezonu, to co najważniejsze odzyskali trochę sił fizycznych bo nie da się ukryć złapali przez to dołek. To co jednak najważniejsze patrząc przez pryzmat całego sezonu w żadnym spotkaniu nie zmienili swojej myśli na grę, cały czas dążyli do tego by grać swoje – czyli być bardzo aktywnym zespołem w ofensywie. Ligę skończą jako zdecydowanie najskuteczniejszy zespół i już wiele mówi o tej ekipie, a to przecież beniaminek. Walczą o miejsce na podium co było czymś wspaniałym po powrocie do Ekstraklasy. Widać że zeszło z nich cieśnienie i presja co ułatwia im granie tej fajnej ofensywnej piłki. Dziś znowu grają z rywalem którym musi a ostatnio gra im w takich starciach wyśmienicie – Lech 2:4, Jagiellonia 1:2. Do tego maja coś do wyrównania z Legia a mianowicie półfinał Pucharu Polski. To będzie ten sam Górnik to przez cały sezon, mający swój pomysł na grę w ataku oraz taki który dziś nikogo się nie przestraszy. Legia zmierza po tytułu mając trzeciego trener w tym sezonie to już pokazuje jak ta nasza walka wygląda o tytuł – tak naprawdę to dla mnie nikt na niego nie zasługuje. Dla mnie w żadnym momencie sezonu ten zespół nie był w formie i na pewno nie jest teraz. Tak naprawdę mają kupę szczęścia ten mecz tutaj z Płockiem nie powinien się skończyć takim wynikiem 3:2 – powinni stracić punkty, znowu mieli problemy z zespołem który gra odważnie nie boi się atakować, zresztą z Jagą ten mecz to też był katorga dla oczu w wykonaniu obu ekip. Stawiam na aktywny Górnik a co Legia z tym zrobi to w tym sezonie naprawdę nie wiadomo ale ten mecz bez bramek się nie obejdzie.

Edytowane przez jack13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...