Skocz do zawartości

petycja do Trumpa bardzo wazna dla Polaków


scorQpion

Rekomendowane odpowiedzi

https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

 

POTUS Donald Trump: Proszę nie podpisywać przychodzących 447 - Sprawiedliwość dla osób nieposiadających rekompensaty przy dzisiejszym (JUST) ustawie z 2017 roku.
Stworzone przez P.P. 22 kwietnia 2018 r
Podpisz tą petycje
Potrzebuje 65 704 podpisów do 22 maja 2018 r., Aby uzyskać odpowiedź od Białego Domu

33.296 PODPISANY 100 000 CELÓW
Sprawiedliwość dla osób, które przeżyły z powodu braku równowagi dzisiaj (JUST) Ustawa z 2017 r. Zawiera "artykuł trzeci", który stwierdza: zwrot bezpańskiej własności w celu pomocy potrzebującym ocalałym z Holokaustu. "Przywrócenie bezpotomnej własności" opartej na pochodzeniu plemienno-etnicznym jest bezprecedensowe w historii prawa i doprowadzi do spustoszenia w wielu dziedzinach. W szczególności ustawa ta skierowana jest przeciwko Polsce, która w przeszłości udzielała schronienia tylu polskim obywatelom pochodzenia żydowskiego. "Organizacje holokaustu" żądają od Polski co najmniej sześćdziesięciu pięciu miliardów dolarów bezdomnego mienia. Jest niesprawiedliwy i niesprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Chemtrails

A za kogo Ty masz Trumpa, że wierzysz w takie kwity ... ponadto za kogo masz "rząd polski" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chemtrails

Trump to marionetka tych, co organizują takie "rzeczy", bez względu co tam sie wydarzyło ...

Jak tego jeszcze nie ogarniasz, to Ty nic nie ogarniasz !

A to co sie dzialo w Polsce i dalej dzieje, to zwykła propaganda i temat zastępczy pod ciemną masę, a jak widać działa, a Ty jesteś tego najlepszym przykladem (petycja i podkręcanie tematu). Najlepiej to zacznij myśleć logicznie i samodzielnie, bo "oni" może celowo walczą o prawdę wychodząc ciut nie ze skóry. To wszystko wygląda jak walka PO vs PIS, a realnie to ta sama klika zdrajców Narodu Polskiego.

 

 

Edytowane przez Chemtrails
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to co się dzieje obecnie wokół tematu odszkodowań, to jeden wielki geszeft Polski, Izraela oraz USA. Zaczęło się od rzekomego załamania na linii Izrael-Polska. Rzekomego ponieważ mimo, iż mamy ponoć jakiś konflikt, to nadal robimy wspólne interesy w temacie wojskowości. Właśnie lecą mega kontrakty wojskowe. Zarówno z USA jak i z Izraelem. Teraz USA tworzy prawo, które ma uderzyć w nasz budżet. To tylko gra. Tak naprawdę chodzi o odzyskanie odszkodowania od... Niemców, których Trump nienawidzi. Niemcy poprawiają sytuację finansową Rosji przez co osłabia się rola USA na arenie międzynarodowej. Dwa, Niemcy nie chcą podnieść wydatków na NATO przez co USA zmuszone jest wydać więcej w ramach bezpieczeństwa. Trump chce więc zgnoić Niemców. Dlatego mamy ustawę 447. USA występują do Polski o odszkodowanie. Polska mówi OK, ALE dopiero kiedy sami odzyskamy kasę za II wojnę światową. Zobaczycie, że tak będzie. USA dadzą nam nawet prawników do sporu między nami oraz Niemcami. Opierdolimy Szwabów do ostatniego euro. Polska zadowolona ponieważ zostanie jeszcze sporo po spłacie, Żydzi zadowoleni bo dostaną kasę, USA zadowolone bo znowu okazało się dobrym Wujem, który pomógł w niesprawiedliwości. Tylko Niemcy niezadowoleni podwójnie. Bo raz, że wybulą olbrzymie miliardy euro, a dwa, że będą mieli świadomość, że każda współpraca z Moskwą będzie ich mocno boleć :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chemtrails

Ja cię .. nie sądziłem że taki tok rozumowania spotkam. Odszkodowania od Niemiec dla Polski są nie do ściągnięcia i taki temat realnie nie istnieję!

 

Jak można dojść do takich wniosków!

 

Niemcy = USA i tak jest "od zawsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor od jakichś dwóch lat wypomina, że kasa nam się należy. Nie może jednak wyjść przed szereg i złożyć pozwu. Musi czekać na wykonanie wszystkich ruchów Izraela oraz USA. Dopiero kiedy Polska dostanie pozew od amerykańskich Żydów, Jarek zacznie działać. Dla mnie to proste w rozumowaniu.

Należy pamiętać, że Rosja i USA to wielcy wrogowie. Przynajmniej do czasu kiedy jedno z tych państw zniknie z areny międzynarodowej. Każde wzmocnienie Rosji przez Niemcy, oznacza zagrożenie dla USA. Prosta logika. Do tego osobowość Trumpa, który jest przede wszystkim biznesmenem. Gość rozumuje wg prostego schematu - ma firmę, której największym konkurentem jest inna firma (Rosja). Jednocześnie pomaga innej firmie (Niemcy) Okazuje się jednak, że Niemcy współpracują z konkurencją. Co robi właściciel Trump? Pozwala aby go ogrywano czy też może próbuje się zemścić na tych, którzy go próbują... bez mydła, na oczach wszystkich? Dla mnie to proste.

Dlatego też czekam na obrót wydarzeń. Moim zdaniem najbardziej dostaną po dupie Niemcy. Tym bardziej, że rządzą Pisiory, które marzą o tym aby dopierdzielić Niemcom. Pisowcy mają wręcz paranoidalną wizję odbudowy Polski ( Trójmorze, Międzymorze, budowa portu lotniczego, który osłabi Berlin, przekop Mierzei, która zmniejszy wpływy Rosji, budowa nitek gazowych z Danią i Norwegią, która da zarobić Polsce i osłabi Rosję, itp, itd) 

Edytowane przez dawidp44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chemtrails

Nie mam zdrowia aby czytać ten post powyżej 

 

Twój tok rozumowania to jest z "Propaganda TV"

 

Nawet nie mam ochoty się już rozwijać nad tym "tematem", może kiedy indziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 13.05.2018 o 12:36, Chemtrails napisał:

Nie mam zdrowia aby czytać ten post powyżej 

 

Twój tok rozumowania to jest z "Propaganda TV"

 

Nawet nie mam ochoty się już rozwijać nad tym "tematem", może kiedy indziej ...

  :klask: szanuję za podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...