Skocz do zawartości

ATP Tour: Madryt - 06.05-13.05.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Madryt, Hiszpania
Data rozgrywania: 06.05.2018 - 13.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €7,190,930
Oficjalna strona turnieju: https://www.madrid-open.com/
Lista Startowa: https://www.madrid-open.com/en/players/
Drabinka: https://www.madrid-open.com/en/draw/
Plan gier: https://www.madrid-open.com/en/mmo18-en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/atp-madrid/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Łukasz Kubot/Marcelo Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Data:  07 May 2018, 12:00

Dyscyplina: Tennis » Spain » ATP Madrid 

Spotkanie:

  Mannarino A.       VS.        Schwartzman D.

Mannarino A. - Schwartzman D.

Typ: Mannarino

Kurs 3.00

Bukmacher: Unibet

STAWKA 5/10

 

Opis:  Zacznę może od tego ,że stawka na ten mecz jest typowo średnia , gdyż po pierwsze kursy na Francuza idą w górę ,a po drugie nie jestem zbytnio przekonany by przyłożyć mocno ten typ gdyż dawno nie oglądałem Francuza w akcji ,a co ciekawe Argentyńczyka również. Dojdzie dziś do starcia na kortach w stolicy Hiszpanii , zmierzą się tak jak wspominałem Francuz  Mannarino z Argentyńczykiem Schwartzmanem. Jak tak patrzę na ostatnie wyniki Argentyńczyka to skusiło mnie pograć na Mannarino , gdyż srogie porażki już w pierwszych rundach nie napawają optymizmem. U Schwartzmana wyraźny spadek formy, Mannarino też wcale nie lepiej ,ale jednak ostatnie 3 mecze na tej nawierzchni , na której dzisiaj będą grali nie oddał bez walki. Może to być trudny mecz ,ale również i łatwy , dlatego nie polecam nikomu grać tutaj jakiś overów czy underów , gdyż różnie się to spotkanie może potoczyć. Ja gram skromnie za średnią stawkę na Mannarino , gdyż kurs jest imponujący ,a możliwość wygranej jest uważam całkiem spora. Gram przeciwko zawodnikowi , który jest obecnie bez formy na turniejach i to powinno zaowocować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 09 May 2018, 12:00

Dyscyplina Tennis » Spain » ATP Madrid 

Spotkanie:

 Goffin D.     VS.  Haase R.

 Goffin D. -   Haase R.

Typ: Haase (+2,5 games handicap)

Kurs 2.75

Bukmacher: 1xbet

STAWKA 8/10

 

Opis:  Kolejny mecz z Madrytu na kortach ziemnych zmierzą się ze sobą Belg Goffin z Holendrem Haase. Nie gram tutaj na zwycięstwo Haase ,lecz na handicap dodatni , więc nawet jeśli wygra to typ może okazać się przegrany ,ale na to jednak nie liczę , gdyż w ostatnim spotkaniu tutaj ograł z dużą łatwością Koreańczyka Chunga co jest dla mnie lekkim zaskoczeniem. Dlaczego gram typ na dodatni handicap ,a nie na zwycięstwo?  Otóż w Maroku, Monako i Portugalii odpadał już w pierwszych rundach , wszystkie mecze przegrał 2-1 ,a co ciekawe w każdym z tych meczy dodatni handicap +2,5 wszedł , więc uważam ,że nie będę aż tak mocno ryzykował , gdyż to jednak Belg Goffin jest faworytem według bukmacherów chociaż ostatni mecz na takiej nawierzchni obu panów zakończył się zwycięstwem Haase i to dosyć łatwym ,bo 5-7 , 1-6 . Belg jednak to czołowa 10tka tenisa ziemnego na świecie i nie chciałbym go zlekceważyć i nie chciałbym również aby Haase go zlekceważył i nie przystąpił do meczu z dużą pewnością po łatwej wygranej w poprzedniej rundzie z Chungiem ,ale jednak stawka na ten typ jest dużo większa niż na poprzedni , gdyż jest sporo argumentów przemawiającym jednak za tym typem ,a jak się skończy?  To już zweryfikuje czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data 10 May 2018, 12:00

Dyscyplina: Tennis » Spain » ATP Madrid 

Spotkanie: 

 

    Del Potro J.      VS.  Lajovic D.

Del Potro J. - Lajovic D.

Typ: Lajovic (+4 games handicap) / Asian Handicap (remis=zwrot)

Kurs 2.10

Bukmacher: 1xbet

STAWKA 9/10

 

Opis:  Darzę wielką sympatią Argentyńczyka , gdyż jest to mój ulubiony tenisista ,a ponadto ma to samo imię jak ja, a co ciekawe jego drugie imię też jest to samo jak moje tylko ,że na odwrót . Mowa oczywiście o Juanie Martinie Del Potro. Jednak dziś gram dosyć mocno przeciwko niemu , gdyż jednak w typowaniu nie może być mowy o sentymentach różnych czy to wyznaniowych czy to patriotycznych. Jego przeciwnikiem dziś będzie kwalifikant , który i tak już sprawił nie małą sensację ogrywając po drodze dużo wyżej notowanych przeciwników i myślę ,że tempo utrzyma również i w tym meczu w Madrycie na kortach oczywiście ceglastych. Jak by tak patrzeć na ostatnie wyniki to Del Potro jest zdeycydowanym faworytem i też tak myślę i ja ,bo na tych kortach ,ale jak i również pokazał ostatnio na innych gra świetnie , powrócił do światowej formy. Atualnie 6ta pozycja w rankingu Atp. W Pierwszej rundzie ograł 6-3,6-3 Dzumhura , który jest według mnie średnim tenisistą czasami ma jakieś przebłyski ,ale na Martina to za mało. Lajovic już tutaj rozegrał 4 mecze i rozegrał je świetnie ,bo nie stracił nawet seta! W ostatnim meczu ograł znanego Francuza Gasqueta po dwóch Tajbrekach, co ciekawe w tym meczu nie było ani jednego przełamania serwisu przeciwnika! Na 4 mecze , które rozegrał tylko 2 razy Lajovic przegrał swoje podanie! Jeśli w tym meczu zostanie przełamany chociaż raz to typ będzie trafny. Z tego co widzę serwis poprawił , więc możliwy w tym meczu również Taj brek , gdyż Potro również ma solidny serwis ,lecz gram tutaj handicap dodatni w stronę Serba.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...