Skocz do zawartości

36. kolejka La Liga [04.05 - 07.05.2018r.]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Barcelona - Real hit soboty! jak napisał @Tonny a tu taka cisza to moze zaczniemy bo za chwilkę gramy.... typki 

 

Kto strzeli więcej goli (obaj bez goli = remis) L. Messi-Ronaldo typ Messi 2,5 forbet :zwrot:

 

KARNY W MECZU? TYP: Tak  2,8 forBET:minus:

 

Barca- Real 3-0 15.00 unibet :n:

 

 

Barca win grane w 1 kolejności 1,8 forbet :minus:

 

Tak na szybko bo mecz za chwilkę Barca dla mnie zdecydowanym faworytem wiadomo co to za mecz, jakie te mecze bywają nikogo nie trzeba mobilizować i każdy da z siebie maksa  ale...Real gra ostatnio bardzo dużo takich ciężkich gatunkowo spotkań i trzeba powiedzieć ze forma jest taka sobie sporo szczęścia boiskowego (karne sędziowie itp).Duzo boiskowego  wyrafinowania cwaniactwa  bardzo dobrej postawy w bramce Navasa. Real będzie zmęczony a będzie dzisiaj pod sporo presja wiadomo ze ok 65% jak nie więcej piłki będzie miała ekipa katalońska.Real w takich meczach z takim rywalem cierpi jak to mówi Zizu  i dzisiaj będzie tego najlepszy przykład. Ronaldo dla mnie jakby nie obecny w ostatnich meczach bardzo słabo szczególnie tych wyjazdowych wiadomo jak nakręcana jest ich rywalizacja.Messi to maszyna serce człowiek orkiestra w Barcie liczę ze zagrają  swój mecz swoja piłkę- ciągła klępa wymiana piłki na malej przestrzeni i duzo gry 1-1.Wszystko poparte sporym pressingiem juz na połowie Realu.Bardzo możliwy karny w tym meczu bo walki i innych atrakcji nie powinno zabraknąć. Argentyńczyka stać na jakaś wielka spektakularna akcje...  indywidualna czy zespołowa na jakiś piękny strzał z rzutu wolnego itp Barca stawia dzisiaj kropkę nad i ogrywając swojego największego rywala konkurenta zamyka ten sezon. Real w głowie ma LM i chęć wygrania 3 raz z rzędu.... mam nadzieje ze Mo Mo Salah i zatrzyma :P miłego oglądania.

 

z tym sędziowaniem tam jest nie możliwe.... ten var tam nie pomoże- oni to beda bo 10 minut analizować..dramat 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

19+19

By pershing,

skory tylko Tobie się chciało, bonusowe 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...