Skocz do zawartości

ATP Tour: Monachium, Estoril, Stambuł - 30.04-06.05.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Monachium, Niemcy
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://bmwopen.de/
Zwycięzca singla 2017: Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2017: Juan Sebastian Cabal/Robert Farah

 

Miejsce: Estoril, Portugalia
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://millenniumestorilopen.com/en
Zwycięzca singla 2017: Pablo Carreno Busta
Zwycięzcy debla 2017: Ryan Harrison/Michael Venus

 

Miejsce: Stambuł, Turcja
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €486,145
Oficjalna strona turnieju: http://istopen.net/
Zwycięzca singla 2017: Marin Cilic
Zwycięzcy debla 2017: Roman Jebavy/Jiri Vesely

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

godz: 11.00 /01.05

Dyscyplina : Tenis ATP Munich

Spotkanie:

Masur D.       Struff J-L.

Masur D. - Struff J-L.

Typ: Masur (+2,5 games handicap)

Kurs 3.60

Bukmacher: 1xbet

STAWKA 6/10

 

Opis: Jest to turniej rozgrywany na Bawarii w Monachium na kortach ceglastych (Clay) . Na etapie 1/16 turnieju zmierzą się Masur ze Struffem ,

oboje są tej samej narodowości ( Niemcy) , lecz według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest wyżej notowany w rankingu Struff .

Masur musiał przebrnąć przez kwalifikacje by dotrzeć do turnieju głównego , tam również w obu meczach nie był faworytem ,ale radził sobie z rywalami , oba mecze wygrał 2-1.

Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia na ten mecz to są one takie ,że jedynie dużo wyższa pozycja w rankingu i oczywiście nieco większe doświadczenie na turniejach tej rangi posiada Struff , lecz stosunkowo jeśli chodzi o obecną formę to do Masura nie mogę mieć zastrzeżeń . W tym meczu nie typuję go na zwycięzce , chociaż kursy są mocno przesadzone , ale bukmacherzy już to korygują i kursy lecą w dół na nieco młodszego i mniej doświadczonego Masura , wypatrzyłem taki według mnie ciekawy bet , a więc handicap dodatni w stronę Dominika +2,5 . Nie jest to zbyt duży handicap ,ale myślę ,że będzie to w miarę równy pojedynek i nie będzie odpuszczał tutaj ani jednego gema , handicap setowy jest po dużo niższym kursie ,a jeśli ugra tego seta to myślę ,że spore szanse by typ mimo wszystko wszedł ,a co ciekawe przy wyniku nawet 0-2 (6-7,6-7) typ nawet wejdzie ,ale mimo wszytko liczę tutaj na inny rezultat i po raz kolejny 3 setowy mecz w tym turnieju Masura. Jak do tej pory zawodnicy raz się zmierzyli ze sobą co ciekawe w zeszłym roku tutaj i nawet w tej samej fazie rozgrywek , wówczas było łatwe zwycięstwo 6-3,6-4 dla Struffa , myślę ,że dziś z pewnością będzie inny rezultat , dużo korzystniejszy dla Masura. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz: 16.00 /03.05

Dyscyplina : Tenis ATP Istanbul

Spotkanie:

Cilic M.   -    Jaziri M.

Cilic M. -     Jaziri M.

Typ: Jaziri (+2,5 games handicap)

Kurs 3.60

Bukmacher: 1xbet

STAWKA 6/10

 

Opis: Po raz kolejny trafiamy na korty ceglaste ,ale tym razem turniej w Turcji. Jest to 1/8 finału, a zmierzą się Marin Cilic z Chorwacji i Tunezyjczyk Malek Jaziri. Faworytem w spotkaniu jest Chorwat ,ale tak jak w poprzednim typie zamierzam grać na handicap dodatni w stronę Jaziri. Również i tutaj zauważyłem spadki na underdoga i wcale się temu nie dziwię,bo w 1/16 tego turnieju Jaziri ograł z dużym spokojem zawodnika gospodarzy Ilhana oddając tylko 3 gemy w całym spotkaniu. Dla Cilica to będzie pierwszy mecz na tym turnieju i nie zdziwię się jeśli będzie to ostatni. W Barcelonie w 1/8 finału Jaziri grał z Dimitrovem , myślę ,że mógłbym trochę porównać go z Cilicem , fakt faktem ,że obaj prezentują nieco inny tenis ,ale w rankingu dzieli ich tylko jedna pozycja , a tam wówczas Jaziri z Dimitrovem zagrał bardzo dobrze gdyż przegrał dopiero w trzecim secie minimalnie po tajbreku. Tam taki handicap wszedł i dziś myślę ,że również powalczy.  Head to Head w stronę Cilica ,ale grali ze sobą na innej nawierzchni i dosyć dawno . Obecnie uważam ,że Jaziri jest w gazie i to powinno dać zakład na plus. Cilic ostatnio nie grał za dużo meczy ,a Jaziri jak już wcześniej wspomniałem jest w dobrej dyspozycji . Pozycja w rankingu sporo niższa od Chorwata ,ale tutaj rankingi nie grają , a myślę ,że jeśli powalczy i zagra dobry mecz Jaziri to Cilic pożegna się już z turniejem.

 

By pershing,

50+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...