Skocz do zawartości

[Półfinał] Liverpool - Roma / Bayern - Real


Rekomendowane odpowiedzi


Bayern Monachium - Real Madryt 1:2
Real i obie strzelą 4,85 Fortuna :t:

Wczoraj Liverpool pokazał co niektórym niedowiarkom, że Roma w półfinale to jednak przypadek... Liverpool już praktycznie w finale, wygrali 5:2 grając dużo lepiej niż Roma ale teraz nie o tym...
Bayern podejmuje u siebie Real.
Dziś w ekipie gospodarzy nie zobaczymy - M. Neuer, A. Vidal, D. Alaba, K. Coman, C. Tolisso
Przede wszystkim brak Vidala i Alaby będzie problemem dla Bayernu.
Real dziś ma wszystkich ważnych graczy do dyspozycji co jest dobrą wiadomością.
Na formę Realu w lidze Hiszpańskiej nie ma co patrzyć bo już dawno odpuścili sobie ligę na rzecz Ligi mistrzów. W gupie jeszcze nie wyglądało to za ciekawie ale już faza pucharowa to Real z najwyższej półki, ogranie PSG i Juventus to zdecydowanie lepsze drużyny niż przeciwniki Bayernu czyli Besiktas i Sevilla.
Dużo się mówi, że Real gra słabo a Bayern kapitalnie a ja zapytam w którym meczu Bayern zagrał tak kapitalnie? Pokonując 6:0 Dortmund? Który jest najsłabszy od lat... Praktycznie w lidze Niemieckiej nie ma przeciwnika dla Bayernu, który zbliżył by się do poziomu Bayernu. W lidze mistrzów natomiast PSG w grupie rozbiło Bayern 3:0. Co prawda Bayern praktycznie nie przegrywa meczu ale ten dzisiejszy mecz będzie najważniejszym testem w tym sezonie a każdy wie jak Real gra w lidze mistrzów - poziom do którego mało kto się zbliża i myślę, że Bayern nie jest na tyle mocny by się mógł zbliżyć.
Stawiam, że Real już w pierwszym meczu pokaże kto będzie w finale... Na pewno nie zagrają tak rozluźnieni jak w meczu z Juventusem u siebie - 2 razy tego błędu nie popełnią.
C. Ronaldo dziś także wskoczy na poziom na jakim poziomie był wczoraj M. Salah.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nozna: Liga Mistrzów, Półfinał: Bayern - Real Madryt 25.04.208. godz. 20:45 ZWROT
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.77 / Buk: 1xbet

 

Taki dwumecz nie może mieć swojego faworyta i go dla mnie nie ma. Nie będziemy się tutaj rozpisywać nad wszystkim szczegółami bo każdy wie jaki arsenałem dysponują obie ekipy, skupimy się na aspektach które mogą być kluczowe w tym by dziś zobaczyć show bramkowe.  Dla mnie naprawdę sporym problemem Bayernu może być brak gry na topie, bo trzeba się z tym zgodzić że nie ma w tym sezonie rywalizacji w Bundeslidze, może wrażenie robi 6:0 Dortmundem ale z całym szacunkiem dla Dortmundczyków zaliczyli ogromne zjazd w dół. Nikt dla mnie poziomem nawet w połowie nie dorównuje do tego co potrafi Real Madryt w Lidze Mistrzów w ofensywie i to będzie test dla defensywy Bayernu które z całym szacunkiem Ja wysoko nie cenię, dodatkowo przecież też bez Neuera, Alaby. Bayern też będzie ogromnie zmotywowany i pobudzony, trochę w nich tej agresji zostało po tym co się stało przed rokiem a stałe fragmenty gry to ogromna broń ekipy z Hiszpanii, szczególnie idzie im w tym aspekcie właśnie z tym rywalem. Dodatkowo jak się ma Ronaldo w składzie to wiadomo że zdobywanie bramek przychodzi łatwiej.  To co na pewno zmieniło się w Bayernie to ten zespół odżył w ofensywie, wygląda na zespół, szybszy z większym pomysłem na swoją grę a Lewy to przecież też gracz który robi różnice, gdzieś w mediach pojawia się informacja że mają dziś wyjść bardzo ofensywie zresztą tak od dłuższego czasu gra ta ekipa a Real wiadomo ja kto Real potrafi grać wyśmienicie w defensywie ale potrafi za chwilę zawalić na całej linii.  Za duży potencjał obu ekip tkwi w ofensywie by obaj trenerzy dziś postawili na jakieś warianty defensywnie, nawet jak Real zagra tylko z Ronaldo na szpicy to wymienność pozycji będzie ogromna z Asensio, Lucasem, Isco, do gry z kontry wyśmienity repertuar.  Moim zdaniem tego meczu nie trzeba analizować, obi ekipy będą dziś na 100% przygotowane a grając swoją piłkę to zawsze będzie się równać mnóstwo jakości w ofensywie i takie spotkanie dzisiaj zdecydowanie widzę.

Edytowane przez jack13
WYNIK
By pershing,

zwrot, ale dam 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nozna: Liga Mistrzów, Półfinał:  Real Madryt - Bayern Monachium 01.05.208. godz. 20:45 :minus:
Typ: Robert Lewandowski otrzyma kartkę  - TAK / Kurs: 4.75 / Buk: Unibet

 

Gdzieś mi to po głowie cały czas chodziło, a jak pojawił się kurs to od razu się skusiłem. Wszyscy zapewne czytali o tym całym zamieszaniu związanym z Lewandowski po pierwszy starciu. Na każdym kroku naszemu liderowi się oberwało za ten mecz, wiele narzekań na grę, że nie sprawdza się w wielkich meczach itd. Było tego całe mnóstwo, też Lewy odbył rozmowę z trenerem, który oczekuje od niego reakcji w rewanżu. Widać jednak po Robercie że faktycznie jakby gdzieś myślami byłby gdzieś gdzie indziej, to nie jest tak gra do które przyzwyczaił, też problem leży w tym że ostatnio za często trenem rotuje i nie ma rytmu meczowego którego uwielbia. Przejdźmy do głównej sprawy czyli tej kartki po takich słowach, rozmowie z trenerem musi on wyjść dziś naładowany, waleczny, chcący pokazać wszystko co ma najlepsze i widzę tutaj w jego dużą aktywność. Będzie walczył w odbierze, cofał się po piłkę, czyli tu gdzieś już tą kartkę może złapać w środku pola czy przy próbie agresywnego pressingu. Druga sprawa jeśli ten mecz znowu mu się nie będzie układał, będzie nerwowość, pretensję, do tego Varane oraz Ramos zdecydowanie twardo sobie pogrywają z nim i kto oglądał pierwszy mecz widział ile razy Polak interweniował, dyskutował z sędziom, były momenty dużych pretensji do pracy arbitra a wiemy doskonale że z dyskusje coraz częściej arbitrzy rozdają kartki. Turecki sędzia nie lubi krytyki, rozmów, widzieliśmy też w starciu z Juve że nie boi się odważnych decyzji dając kartki Dybali za wymuszenie karnego oraz faul i to też dobry przykład bo Argentyńczyk też bardzo chciał się pokazać i chciał być wszędzie. Taki kurs to jest coś bardzo ciekawego wobec mizerni jak panuje jeśli chodzi o kursy na typowe wydarzenia jak bramki itd.

Edytowane przez jack13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mobilnie, także za błędy jakieś przepraszam tak samo za długość tekstu,ale po prostu muszę się podzielić betem, który znalazłem.

Chodzi o over 5.5 rr Bayernu po kursie 2.1 w 1xbet :t:

W pierwszym spotkaniu tych różnych było dla nich, aż 10. Dzisiejsze spotkanie według mnie będzie kopią tego co było tydzień temu. Real uwielbia grać z kontry, jak jakaś drużyna im to pozwala to są w swoim żywiole, dzisiaj skupią się na szybkich kontrach z wykorzystaniem Marcelo czy Cristiano, a Bayern z Robertem na czele będzie się próbował przebijać. Tydzień temu dopiero po 15 minutach ujrzeliśmy pierwszy rr skończyliśmy na 13. Cofnijmy się wstecz to przecież w meczu z PSG zrobili tych różnych,az 18. Dla mnie to jest dzisiejsza perła. Oby wieczorem się nie okazało, że popełniłem błąd..

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Bayern Monachium 2:2

powyżej 2,5 i obie strzelą 1,51 :t:

Real i obie strzelą 3,20 :n:

1 i 2 drużyna strzeli gola w obu połowach 6,30  (Typ dodatkowy kto lubi zaryzykować) :t:

 

Przed nami walka o wielki finał już jest na samym końcu, pozostał tylko 1 mecz i właśnie w tym meczu wszystko się rozstrzygnie. W pierwszym meczu to Real okazał się minimalnie lepszy wygrywając na wyjedzie 2:1 ale nie jest to wynik, który może zapewnić 100% pewność, że to Oni właśnie znajdą się w finale.

Real w ćwierćfinale wygrał na wyjeździe z Juventusem 3:0 by u siebie ulec 1:3 i to właśnie ten mecz moim zdaniem nauczył Real, że nie mogą sobie pozwolić na luźne podejście mimo dużej przewagi i tego błędu drugi raz nie popełnią.

Real będzie w tym meczu skoncentrowany na 200% a Bayern musi odrabiać stratę 2 bramek, tzn musi strzelić minimum 2 gole bo wygrana 0:1 im nic nie daje.

Oczywiście to Bayern za pewne będzie prowadził grę zwłaszcza prawą stroną gdzie nie zobaczymy prawego obrońcy Realu D. Carvajala. W jego miejsce powinien wskoczyć Nacho ale on także miał kontuzję i nie wiadomo czy będzie na 100% gotowy do gry jeśli nie to na obronie zagra Lucas. Nie zagra również Isco ale tutaj na szczęście w Realu jest kim go zastąpić chociażby M. Asensio.

Bayern także przyjeżdża do Madrytu osłabiony... Nie zagrają J. Boateng, A. Robben, A. Vidal i K. Coman. Zwłaszcza A. Robben i Coman są sporą stratą bo Bayern nie ma kim straszyć na drugim boku. Na prawym jest Ribery ale czy zagra drugi tak dobry mecz?

Wydaje mi się, że bramki są w tym spotkaniu pewniakiem i zobaczymy ich minimum 3 natomiast wydaje mi się, że Real ten mecz rozegra taktycznie i to Oni przypieczętują awans do finału i powalczą o Historyczny wyczyn 3 zwycięstwa z rzędu...

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10+15 + 50 dodam poza regulaminem za ten ładny kurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Europa ( Liga Mistrzów )
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Real Madryt 1HT:minus:1:1
Kurs: 2.70
Data: 01.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie rewanżowe na Santiago Bernabeu pomiędzy miejscowym Realem Madryt który podejmie Bayern Monachium.

W pierwszym spotkaniu na terenie Bayernu to Real Madryt wygrał 1:2 tracąc jako pierwszy bramkę i nie strzelił jej Lewandowski ale goście z Madrytu potrafili odrobić straty i wygrać na terenie rywala.

Oba zespoły do tego spotkania przystąpią osłabione w Realu nie będzie Carvajala i Isco natomiast w w Bayernie zabraknie Boatenga, Comana, Robbena oraz Vidala.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo pierwszej połowy przez madrycki Real który moim zdaniem już w 1 połowie wykorzysta którąś z kontr po jakimś ataku Bayernu któremu będzie bardzo zależało na odrobieniu strat z meczu ze swojego terenu i nadzieją się na kontrę Realu który będzie tylko na to czekał i to w odpowiednim momencie 1 połowy wykorzysta i ustawi sobie już ten mecz w tej fazie spotkania.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Real - Bayern
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Liga Mistrzów to rozgrywki, które w ostatnich latach skrojone są wręcz pod "Królewskich" z Madrytu. Real jest na dobrej drodze po trzecie zwycięstwu z rzędu, a przecież już obrona tytułu była wyczynem historycznym. Dobry wynk z Monachium na pewno ułatwi Realowi granie, bo będą mogli spokojnie nastawić się na kontry. Presja prowadzenia gry jest na Bayernie, a to może z czasem wywołać lawinę błedów ze strony gości. Real to weterani tych rozgrywek, prawdziwi mistrzowie i moim zdaniem są w stanie wykorzystać każdy błąd. Zdziwił mnie troche kurs na gospodarzy, bo 2.25 w Totolotku i możliwość gry bez podatku to moim zdaniem naprawdę dobra oferta. Jakoś nie widzę Bayernu wygrywającego na Bernabeu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Bayern Monachium  Real więcej celnych strzałów   1,864   1xbet główny bet:minus:

 

i coś do taśmy dubla w yogano mam jakieś drobne wymieniłem pkt to gram Real więcej spalonych po :plus:1,5 i ponowna proba....

 

 LICZBA RZUTÓW ROŻNYCH Realu  W 1 POŁOWIE  TYP: 4+  2,95 forBET - Grałem juz ten bet w 1 meczu i po 30 minutach Real miał 3 kornery i się zaciął dzisiaj będzie inaczej i sytuacja sie nie powtórzy.... :n:

 

Chłopaki juz chyba wszystko na temat tego meczu napisali  bądź prawie -to ja wrzucę bety swoje sugestie przemyślenia-Myślę ze nie powtórzy sie sytuacja z rewanżu z Juve bo tam chyba królewscy lekko odpuści a potem było bardzo ciężko wrócić. Nie pisze mowie ze bawarczyków nie stać na wygrana w tym meczu moze i awans ale Real to taki wyrafinowany bokser wagi ciężkiej potrafi poczekać na rywala skontrować go i wypunktować.Gra  bezlitośnie czasem wręcz brutalnie i szczęśliwie jak w ostatniej akcji meczu z Juventusem....Troszkę inaczej sędziowie spoglądają na takie kluby napewno nie zabraknie walki emocji i rzutów rożnych Realu  u siebie nawet jak nastawi sie na kontrę a robi to wybornie to zrobi te 5-6 rogów nie powtórzy sie sytuacja z Monachium gdzie dali sie całkowicie zdominować i odpuści swoja gre tylko i wyłącznie czekają na błędy rywala. Zizu mówił o cierpieniu ze trzeba być cierpliwym i Real taki będzie(byl w Niemczech)  ale statystycznie patrząc Bayernowi gra sie w hiszp ani bardzo ciężko maja kłopoty z taka piłka pamiętam jak kiedyś męczyli sie strasznie z Getafe.....Bayern musi cos zrobić musi dać sobie szanse wykreować jakieś sytuacje dla Lewego...obie ekipy bardzo dobrze wyglądają na skrzydłach Real bajeczny w kontrze gdzie fajnie gra do skrzydła potrafi strzelać z każdej pozycji Ronaldo pazerny na wszystko jak zawsze piłkarsko Zizu ma lepszy zespól ma więcej możliwości Real moim zdaniem stawia kropkę na i wygrywają pewnie widzi mi sie 3-1 .Bayern będzie miał piłkę przy nodze prowadził gre i będzie raz po raz dostawał kontry.Kartki wydaja sie być dobra opcja ale patrząc na 1 mecz jak sędzia reagował to...czasem warto odpuścić mecz w którym buki mocno zaniżają na linie rożnych bramek i kartek a czasem pograć inne bety typu strzały spalone itp.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS Roma - FC Liverpool 4:2
Liverpool i obie strzelą 3,60 Fortuna :n:

No to znamy już finał Real vs Liverpool (chyba nie zabraknie nam tutaj bramek).
Mówię, że znamy już finał bo nie wierzę, że Rome stać na powtórzenie "cudu" i odrobienie 3 bramek straty.
Liverpool kompletnie zdominował Rzymian u siebie, prowadząc już aż 5:0 troszkę zdjęli z gazu i skończyło się tak jak się skończyło - 2 bramki stracili w końcówce.
Dziś Liverpool nie podejdzie do meczu tak jak Barcelona, na luzie. Klopp na to nie pozwoli.
Salah, Mane i Firmino to chyba na ten moment najmocniejsze trio w zespole i dziś to też udowodnią, zwłaszcza, że Roma musi się otworzyć już od 1 minuty - co daje Liverpoolowi pewnie dużo okazji na szybki kontratak. A Mane i Salah to zawodnicy stworzeni do tego.
Roma jako zespół też jest dużo słabszy od Liverpoola, to że awansowali do półfinału to już jest wielki sukces, którego pewnie nie powtórzą przez dłuższy czas....
Liverpool dziś powinna wygrać drugi raz.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Europa ( Liga Mistrzów )
Spotkanie: Roma - Liverpool
Typ: Remis:minus:4:2 Prawie do 86 minuty było ok:(
Kurs: 4.05
Data: 02.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na rewanżowy pojedynek w półfinale Ligi Mistrzów gdzie w Rzymie spotkają się ze sobą miejscowa Roma a w w gości przyjedzie angielski Liverpool.

W pierwszym pojedynku tych zespołów na na terenie anglików Liverpool ograł włochów aż 5:2 a bohaterem tamtego spotkania był Salah który strzelił 2 gole i zaliczył 2 asysty i do tego miał bardzo dobrego pomocnika w postaci Firmino strzelca 2 goli i 2 razy asystującego lecz z przebiegu meczu patrząc nawet po statystykach aż takiej przewagi Liverpool w tamtym spotkaniu nie miał po prostu wykorzystali swoje szanse bramkowe.

W meczu na terenie Romy może być różnie gdyż zespół gospodarzy nie ma nic do stracenia i musi odrobić 3 bramkową stratę i na pewno będą chcieli choć spróbować cokolwiek zrobić szczególnie że mają fanatycznych kibiców którzy od nich tego wymagają tak więc raczej szykuje nam się spotkanie z bramkami ale moim zdaniem strzelanymi przez oba zespoły co może w tym spotkaniu skończyć się remisem nawet 2:2 lub 3:3 i taki jest też mój typ że w końcowym rozrachunku tego spotkania na tablicy wyników będzie widniał remis i uważam że po takim kursie wystawionym warto spróbować taki typ zagrać.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nozna: Liga Mistrzów, Półfinał : AS Roma - Liverpool 02.05.208. godz. 20:45 :plus:
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.60 / Buk: 1xbet /

 

Wczoraj ten ryzykowny typ nie wszedł i oglądając ten mecz, dziś po prostu wnioskuje że nie ma co kombinować tylko trzeba na te bramki zagrać. Wiadomo co Roma musi zrobić, powtórzyć - wyczyn w mecz z Barcelona. To co mi się wydaje co są wstanie z tamtego meczu zrobić to strzelać bramki, zagrają znowu z niesamowitą wolą walki, ambicją, determinacją, pressingiem to wszystko sprawiało że Barcelona totalnie się gubiła i to samo czeka Liverpool który już nie raz pokazał w tym sezonie że jak ktoś ich ciśnie to pojawia się chaos w defensywie, błędy, zagubienie myślę że tego dziś także nie unikną. Zresztą pierwszym mecz pokazał jak potrafią mając pewny wynik przyspać w tej formacji. Dla mnie jednak Roma nie zagra tak w defensywie skutecznie, nie pozwoli im na to po prostu Liverpool, który lekcję odrobił tego jestem pewien, nie przyjedzie się tutaj tylko bronić, zresztą to nie ich filozofia gry. Zapewne zagrają cofnięcie ale jak będzie piłka do kontry to pójdzie tak ich nawałnica na bramkę a lekkość z jaką potrafią wyprowadzać i kończyć kontry potrafi zadziwiać. Widzę ten mecz tak Roma jak strzeli to jeszcze bardziej zaatakuje i się otworzy co i tak już będzie miało miejsce na samym początku. Liverpool natomiast pewnie będzie chciał szybko strzelić i znają ich po tym odpuszcza, stracą bramkę i znowu ruszą i tak ten mecz będzie wyglądał czyli będzie mnóstwo otwartej piłki – obym się nie pomylił.

Edytowane przez jack13
By pershing,

25+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...