Skocz do zawartości

Stawianie na faworytów


Hirtek

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakich lig należy typować( sprawdzone wielokrotnie przeze mnie):

 

Anglia…1(4)…2(3)…3(3)….4(3).. 5(2) liga

 

Belgia 1 liga(3)

 

Francja 1 liga(3)

 

Holandia 1 liga(3)

 

Hiszpania 1(3) i 2(2) liga

 

Grecja 1 liga(3)

 

Austria 1 liga(2)

 

Włochy 1(3) i 2(3) liga

 

Niemcy 1(3) i 2(3) liga

 

Duńska 1 liga(3)

 

Norweska 1 liga(3)

 

Portugalska 1 liga(3)

 

Szkocka 1 liga(3)

 

Turecka 1 liga(3)

 

 

 

To są ligi z których wybieramy po kilka solidnych drużyn… Najlepiej pierwsze 2,3,4 z czołówki… Ile drużyn wybrać??? Napisałem w nawiasie

 

Następnie żeby nie szukać wiele godzin wyników z ostatniego weekendu inwestujemy 2,40 zł i kupujemy gazetkę z wynikami np. z Toto-Mixa (chyba jest najtańsza) albo wchodzimy na www.betexplorer.com

 

Jak wybrać mecze które warto zagrać?

 

Wybieramy tak:

 

Sprawdzamy wyniki drużyn które sobie wybraliśmy i jeśli np. jakakolwiek drużyna PRZEGRAŁA mecz i następny gra na WŁASNYM boisku to STAWIAMY NA TĄ DRUZYNĘ!!!!!! TO WŁAŚNIE MÓJ SPOSÓB!!!!!!!!!!!!!

 

Jest jedna zasada sprawdzona przeze mnie i która się sprawdza jak do tej pory… ŻADNA SOLIDNA DRUŻYNA NIE PRZEGRYWA 2 MECZY Z RZEDU!!!!!

 

Proste prawda? Sami zobaczcie ze to naprawdę działa!!!!!

 

Z kimkolwiek by nie grała co najgorzej może być remis… Tak więc jeśli zbierze nam się kilka takich drużyn… A co kolejkę jest ich kilkanaście bo właśnie ostatnio jak grali na wyjeździe i sporo amatorów stawiało 2 to Oni właśnie przegrali… w następnym meczu co najgorzej zremisują choć 90 % przypadków to wygrane…

 

Jak przewidzieć czy dana drużyna która przegrala wygra a nie zremisuje… to już kwestia doświadczenia… ale sami szybko zorientujecie się ze są drużyny solidne i solidniejsze jeśli np. taki VFB przegra mecz wyjazdowy to następny tak jak w miniony week u siebie na pewno wygra!!!!

 

Tak więc wybieramy te mecze i żeby być absolutnie pewnym wygranej stawiamy maksymalnie 3 drużyny z podpórkami( wszystko zależy od kursu)… kurs wychodzi nam około 2 i wygrana nasza….:)

 

Ktoś powie ze kurs 2 to niewiele… ale właśnie bukom o to chodzi żebyśmy cieszyli oczy kursem np. 245 i podniecali się że za 2 zł wygramy kilkaset… ale taki kupon zwykle nie wchodzi!!!( 99% przypadków)

 

Co do mojego sposobu to jestem go pewien ponieważ gram tak od roku i ręczę że to działa!!!!

 

Co do pucharów to staram się ich unikać ponieważ nie wszyscy traktują je poważnie!!!

 

Choć jeśli gram to ZAWSZE WYBIERAM GOSPODARZY!!!!

 

To samo z LM… tam walka jest na całego ale też gospodarze maja większe szanse… obie drużyny grają na maksa i często są remisy… wiec tez omijam te mecze… choć gdy mnie korci i chcę zagrać to zawsze patrzę na sytuację w tabeli i wybieram zespól któremu będzie zależało na pkt.i gra u siebie i daje wtedy z podpórką… a to tylko dlatego żeby mieć 66% szans na wygraną a nie mniejJ

 

Tak więc polecam zdecydowanie granie lig które wyżej wymieniłem… a UNIKANIE JAK OGNIA LIG: Polskiej. Ruskiej. Czeskiej i innych wynalazków gdzie korupcja jest na porządku dziennymJ

 

 

Mam nadzieję ze zaczniecie grać moim sposobem i już w najbliższy weekend będziemy się wspólnie cieszyli z wygranej

 

[ Komentarz dodany przez: Aion: 2007-03-09, 13:07 ]

Skopiowane z e-booka :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skoro Ty go widzisz na różnych forach, to on Ciebie też widzi i to samo może o Tobie powiedzieć %-) Może szuka weny na tych forach. A ty Mazurku czego tam szukasz :)

Na poważnie to uważam, że jeżeli kopiujemy coś skądś to powinniśmy dać cytat, podanie źródła często byłoby równoważne ze spamem. Nie tylko Hirtek kopiuje, rozejrzyj się po forum a znajdziesz więcej takich " duplikatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amciek wiem,że jest wiele takich osób ale Hirtek to inna bajka,zauważ od kiedy jest na forum i ile już ma postów :szok: Uważa się za fachowca od NBA a moim zdaniem wcale się na tym nie zna,zresztą co ja będę opowiadał,większość ludzi pisała lub pisze na obst.com więc znamy Hirtka :)).

 

PS.Jak po nazwisku to po pysku :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hirtek robi se z lekka trodze broniąc tak Elit Typera..... a co do jego typów NBA to też no nie jest tak dobrze, podaje typy rzadko dość bo mniej więcej typ dziennie i to akumulacyjnie kursy góra 2.00 :zdziwiony: i nie ma już 100% skuteczności więc ni ma co :D podzielam zdanie Mazura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...