Skocz do zawartości

33 kolejka La Liga (17.04-19.04.2018)


zibi16

Rekomendowane odpowiedzi

Deportivo La Coruna - FC Sevilla 0:0
Sevilla lub remis i obie strzelą 2,22 Millenium :n:

Bardzo szybko bo już we wtorek zaczynamy kolejną- 33 kolejkę La Liga.
Deportivo La Coruna, które jest na spadkowym miejscu podejmuje na własnym obiekcie zespół ćwierćfinału tegorocznej Ligi mistrzów czyli Seville.
Deportivo ostatnio 2 bardzo ważne zwycięstwa 3:2 z Malaga i 3:2 z Athletic Bilbao czyli jednym słowem nie bardzo wymagającymi rywalami...
Sevilla ostatnio rzuciła wszystkie siły w lige mistrzów ale niestety odpadli z Bayernem - chociaż można śmiało powiedzieć, że byli godnym przeciwnikiem, porażka 1:2 w dwumeczu po 2 samobójach, troszkę pechowo...No ale to skutkowało, że w lidze spadli już na 7 pozycję i muszą gonić te 6 lokatę... Sevilla nie wygrała od 5 spotkań w lidze - czas to zmienić.
Nie wierzę w jakieś odrodzenie Deportivo fakty wygrali te 2 mecze i mają jeszcze realną szansę utrzymać się ale wydaje mi się, że dziś max co wywalczą to remis dlatego idę w taki oto ciekawy zakład po dość fajnym kursie. Oczywiście myślę, że dziś bramek nie zabraknie.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:nozna: Hiszpania, Primera Divsion : Celta Vigo - Barcelona 17.04.208. godz. 21:00 :plus:
Typ: over 1 azjan bramki Celta Vigo / Kurs: 1.76 / Buk: 1xbet

 

Barcelona w meczu z Valencią pokazała że chyba dość szybko zapomniała o tym co wydarzyło się w Rzymie o ile o takim czymś da się zapomnieć, dziś jednak moim zdaniem jeszcze trudniejsze zadanie przed nimi bo to wyjazd do Vigo gdzie zawsze gra im się ciężko. Do tego to właśnie wyjazd a ekipa Barcelony ostatnio wcale tam mocno w delegacji się nie czuje remisy z Espnayol 1:1, Las Palmas 1:1 patrząc na jakość rywali to mega słabe wyniki, potrafili z kimś takim tracić bramki bo to że ciężko też było z Sevilla 2:2 to już tak dziwne nie jest. Na pewno goście nie są w swojej najwyższej formie i mają problem do tego jak właśnie popatrzyłem na składy to jest to nie ma co ukrywać mocna rotacja nie zagrają Pique, Iniesta, Busquests, Rakitic, na ławce zostają Messi, Suarez, Umtiti, Alba cały linia defensywna przebudowana w środku min. Vermalen dla mnie to dobrze nie będzie wyglądać bo Celta to ekipa własnego boiska która gra odważną piłkę i przy tym składzie moim zdaniem może zagrać jeszcze odważniej a jak wspomniałem ma patent na tą ekipę wygrywali dwa poprzednie starcia u siebie bardzo wysoko 4:3, 4:1 jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Ten zakład jest wobec tego warty zagrania tym bardziej że gospodarze liczą się jeszcze w walce o puchary ale potrzebują zwycięstwa i myślę że wyjdą z nastawieniem nie mamy nic do stracenia a tutaj rotacji w składzie nie ma są ci co powinni być.

Edytowane przez jack13
WYNIK
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nozna: Hiszpania, Primera Divsion : Betis Sevilla - Las Palmas 19.04.208. godz. 21:30 :minus:
Typ: over 2 azjan bramki Betis / Kurs: 1.64 / Buk: 1xbet

 

Według mnie w tym typie aż tak dużego szaleństwa nie ma, tym bardzie przy takim kursie. Betis jest w świetnej dyspozycji, i jest bardzo blisko zapewnienia sobie Europejskich Pucharów – pięć zwycięstw z rzędu robi wrażenie. To że ten zespół nie ma problemów ze zdobywanie bramek nie jest żadną nowością, zatrudnieni Quique Setién wiązało się z tym że ten zespół będzie grał ofensywną piłkę i to wszyscy dostają – po wielkiej czwórce najskuteczniejszy zespół. Ostatnio zaskakują także w defensywie cztery mecze bez straconej bramki imponujący wynik jak na ich zdolności do tracenia bramek. Grają u siebie, większy problemów kadrowych nie mają, mogą fajnie odskoczyć od rywali walczących o puchary, przed własną publicznością mega skuteczni, potrafią robić show. Dziś tak naprawdę wielkiego oporu nie powinno być bo Las Palmas już pożegnało się z ligą, są rozbici, są bez formy i naprawdę nie widać już zaangażowania bo oglądałem ich ostatnie mecze, do tego Paco Jemenez który swojego myślenia co do sposobu gry nie zmieni, czyli gramy wysoko, wysoko atakujemy i męczymy się w defensywie bo jakościowo nie ma graczy do takiej taktyki a jak mentalnie jesteś rozbity to moim zdaniem tego naporu nie wytrzymają, zresztą o czym pozytywnym mówić o defensywie która stracił do tej pory 64 bramki a czuje że ten bilans do końca sezonu zrobi się jeszcze pokaźniejszy. Moim zdaniem też ważny aspekt Setien bo były trener gości, który zna tych graczy i ich psychikę to dziś pomoże.

Edytowane przez jack13
WYNIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...