Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Pika Nożna
Spotkanie: Legia - Górnik
Typ: 2
Kurs: 4.6
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Dziś poznamy drugiego finalistę tegorocznej edycji Pucharu Polski. Wczoraj do finału na Stadionie Narodowym zakwalifikowała się gdyńska Arka, a dziś uczyni to Legia lub Górnik. Faworytem wydają się na papierze gospodarze, lecz w rzeczywistości nie musi to tak wyglądać. Ja idę dziś w stronę gości, bo sytuacja Legii daleka jest od idealnej. Górnik za to wydaje się powoli wychodzić z kryzysu, a trzy punkty z Jagiellonią są tego dowodem. W szatni Legii ponoć sporo problemów i konfliktów, a zwolnienie Jozaka to chyba najlepszy dowód tej tezy. Za to wreszcie przełamał się Angulo i po takim kursie to żal nie spróbować w stronę gości. W Totolotku dziś jeszcze pucharowy bonus, więc singlem pójdzie zwycięstwo Zabrzan, a z podpórką jakiś kupon z większą ilością zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...