Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Celtics - Bucks
Typ: 2
Kurs: 2.50
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś trochę inaczej, bo NBA. W końcu ruszyły Playoffy, a dziś o 19 Boston zagra u siebie z Bucks. To nie jest typowy mecz 2 drużyny z 7, bo Celtics są kompletnie rozbici jeśli chodzi o personalia. O ile cały sezon byli bez Haywarda to nie zagrają jeszcze Smart, Theis i prezde wszystkim Irving. Brad Stevens jest wielkim trenerem, lecz po przeciwnej stronie nagle kompletnie inna sytuacja. Bucks z tym składem są pierwszy raz zdrowi, mają będącego w okolicy top5 ligi Giannisa i mimo gorszego coachingu powinni tę serię wziąć. Bucks muszą, Celtics tylko mogą i to zespół z HCA jest underdogiem. Stawiam dziś na Milwaukee, bo 1 spotkania to zwykle kwestia talentu, dopiero później wchodzą usprawnienia trenerów na całe serie co pokazał choćby nocny mecz Philly z Miami. Tego talentu jest o wiele więcej w Bucks. Idę w Totolotku w opcję odważniejszą czyli nie uwzględniającą dogrywki, ale 2.50 na lepszy personalnie zespół to dobra okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...