Skocz do zawartości

29. kolejka La Liga [06.04 - 09.04.2018r.]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


:nozna: Hiszpania, Primera Division: La Coruna - Malaga 06.04.208. godz. 21:00 :plus:
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.64 / Buk: 1xbet / Stawka: 7j (700zł)

 

Być w elicie albo nie być, ten mecz o niczym nie przesądzi ale raczej już na 100% po tym starciu poznamy spadkowicza ligi. Obie ekipy przy takiej stracie do bezpiecznego miejsc, ratuje i interesuje tylko zwycięstwo czy to wystarczający argument za tym by dziś zobaczyć bramki, wszystko zweryfikuje boisko ale ja idę w stronę tego że będzie ryzyko w wykonaniu jednych i drugich. Na pewno szybka bramka by nam ten mecz otworzyła i mam przeczucie że nikt nie będzie czekał tylko podejmie ryzyko. La Coruna ma dramatyczną linię defensywną z bilansem 61 bramek straconych  to daje średnią dwie bramki na mecz więc dla mnie dziwnym będzie wariant w którym nawet skromnie prowadząc skupią się tylko na bronieniu to może być zabójcza taktyka głupi błąd co im się zdarza często i jest problem. W ataku z grona tych zainteresowanych walką o ligową byt moim zdaniem wyglądają najpewniej, mają kim straszyć i strzelać. Malaga przyjeżdża tutaj podbudowana nie ma co ukryć dość zaskakującym zwycięstwem z Villarreal które dało jeszcze nadzieję, ten zespół to już od dłuższego czasu nie ma nic do stracenia a w takim meczu ten wskaźnik jeszcze się zwiększa, nie wyglądają tak źle w defensywie jak dzisiejszy przeciwnik ale ich taktyczna, wolna gra widzimy ile im dała w tym sezonie, by się utrzymać trzeba strzelać i grać ryzykownie, nie wiem czy to już nie za późno ale trzeba tak dziś wyjść i ciekawi mnie jak wówczas będą wyglądać w defensywie. Liczę na to że nie powtórzy się historia ze starcia z Las Palmas na tym stadionie gdzie mecz o wszystko kończy się remisem 1:1 – kibice po pierwsze czegoś takiego nie będą chcieli oglądać. Trzeba przyznać że te bezpośrednie pojedynki tych ekip wyglądają ostatnio świetnie, w tym roku 3:2, przed rokiem jeden mecz 2:0 ale wcześniej to popisy bramkowe 4:3, 3:3.  

Edytowane przez jack13
WYNIK
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: 1
Kurs: 1.77
Godz: 16:15
Bukmacher: Totolotek

Przed derbami Madrytu sporo dyskusji o potencjalnym szpalerze dla Barcelony. Na boisku piłkarze obu zespołów nie powinni jednak o tym myśleć, a Real ma duże szanse na zbliżenie się do Atletico na zaledwie jeden punkt w ligowej tabeli i nawet jeśli miałoby to przybliżyć Barcelonę do tytułu, który w zasadzie i tak jest pewny to podopieczni Zidane'a na pewno nie odpuszczą. Real wydaje się ostatnio w naprawdę dobrej dyspozycji, udowodnili to także występem w Champions League, a Atletico w Lidze Europy mogło mówić trochę o szczęściu, bo Sporting tego dnia prawie sam strzelał sobie bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal - Athletic Bilbao 1:3
Villarreal 1,76 Fortuna :n:

Przed nami dość ciekawe spotkanie kończące 31 kolejkę w La Liga. Villarreal na Estadio De La Ceramica podejmuje Athletic Club Bilbao.
Bilbao spore rozczarowanie w tym sezonie, zajmują Oni dopiero 13 miejsce natomiast Villarreal w dalszym ciągu walczy o Europejskie Puchary lecz już tylko o Ligę Europejską.
Bilbao na ostatnie 10 spotkań wygrało zaledwie 2 mecze, 2:0 z Leganes i 2:1 z Malaga... wyniki kiepskie.
Villarreal także nie ma najlepszego okresu teraz... Lecz wierzę, że to właśnie Oni przezwyciężą ten trudny okres i zgarną 3 ważne punkty i miną Betis w tabeli.
Ogólnie kadrowo to gospodarze są dużo mocniejsi, Athletic na ten moment to niestety ale średniak w lidze...
Stawiam na gospodarzy bo dla mnie są Oni dziś zdecydowanym faworytem.
Powodzenia

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...