Skocz do zawartości

28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (07.04)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1:3
Jagiellonia i obie strzelą 3,55 :n:

Dla Jagiellonii to mecz o lidera po rundzie zasadniczej, bardzo ważne 3 punkty muszą zdobyć u siebie. Nie ma już dzielenia punktów więc każdy punkt jest na wagę złota.
Wisła Płock gra ostatnio kapitalnie więc dlatego stawiam, że strzelą bramkę.
Jagiellonia u siebie gra świetnie zwłaszcza w ostatnich kolejkach.
Bramek nie powinno zabraknąć obie ekipy są w formie dlatego dobrą opcją wydaje się też obie strzelą 1,74. :t:

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1
Lech i obie strzelą 3,25 :t:

Lech idzie jak burza w ostatnich kolejkach i już awansowa na pozycję vice lidera...
Górnik nieco spuścił z tonu lecz dalej zajmują bardzo wysokie 4 miejsce i mimo wszystko ma jeszcze szanse zdobyć Mistrza.
Lech u siebie gra najlepiej ze wszystkich, nie doznali jeszcze porażki i nie wydaje mi się aby ta porażka miała przyjść w ostatniej kolejce.
Górnik Zabrze strzela bardzo dużo goli więc liczę, że i w tym meczu ukłują bramkarza Lecha lecz to max co widzę w tym meczu dla nich.
Oczywiście pewniejsza wydaje się w tym meczu czysta 1 1,64. :t:

Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0:0
Wisła i obie strzelą 3,90 :n:

Pierwszy spadkowicz wydaje się już być wyklarowany... Jest nim Sandecja.
Nie wygrali od...17 Września i jutro także nie wygrają.
Wisła na 7 miejscu z pewnym awansem do grupy mistrzowskiej z możliwością awansu nawet na miejsce 5 i na pewno o to zawalczą.
Carlitos obudził się już na dobre a jest to dobry znak. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Białej Gwiazdy jutro natomiast liczę, że Sandecja strzeli tę bramkę na pocieszenie bo to Biała Gwiazda zgarnie 3 punkty.
Pewniejsza opcja jaką proponował bym jest to Wisła (bez remisu) 1,41. :t:

 

Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+50+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Górnik Zabrze 06.04.2018. godz. 18:00
Typ: over 2.5  / Kurs: 1.69 / Buk: 1xbet
:plus:
Typ: over 2 azjan bramki Lech Poznań / Kurs: 1.90 / Buk: 1xbet :plus:

Ostatnia kolejka dała mi małą odpowiedź w to że te ostatnie wyniki i 5:1 z Jagiellonia oraz 3:0 z Lechią w wykonaniu Lecha nie były dziełem przypadku i spotkaniami w których swoje zrobiło własne boisko, Lech po prostu jest na fali i w formie. Rozegrali kolejny świetny mecz w Krakowie przerywając swoją fatalną serię na wyjeździe. Oglądając tego Lecha ostatnio to widać że się nakręcają w tej swojej grze, spora łatwość jest w ofensywie to też dzięki temu że w świetnej dyspozycji jest Gytkjaer. Zresztą Lech nie będący nie ma co ukrywać przez pewien czas w swojej optymalnej formie i tak w domu robił swoje, zresztą ta ekipa nie przegrała do tej pory żadnego meczu przed własną publicznością, notując 3 remisy no i te 32 bramki zdobyte w 14 spotkaniach to jest najlepszy wynik, lepszy od szalonego Górnika.

Beniaminek swoje zrobił i teraz celem pozostaje granie swojej piłki a ostatnio wrócili do tej szalonej skutecznej gry w ataku, znowu maja łatwość w zdobywaniu ale rywale coraz lepiej wykorzystują to co robią w defensywie gdzie się potrafią gubić jak nikt inny. Trzy remisy po 2:2 z Sandecja, Zagłębiem oraz Korona, przy czym dwaj pierwsi przeciwnicy to mecz u siebie i nie ma co ukrywać gdzie im do tej dyspozycji Lecha w ofensywie. Nie ma innego pomysłu i moim zdaniem nie może być jak warianty bramkowe, patrząc na dyspozycję obu ekip.

Edytowane przez jack13
By pershing,

25+10+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 06.04.2018. godz. 18:00 :minus:
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.83 / Buk: 1xbet

Wisła w ostatniej kolejce nie zagrała źle, wręcz zagrała kolejny dobry mecz ale natrafiła po prostu na jeszcze lepszy zespół czyli Lecha. Forma Wisły po każdym względem moim zdaniem i tak idzie w górę, ogromny progres w przygotowaniu fizycznym i coraz lepiej wszyscy rozumieją grę jaką nakreśla nowy trener. Wisła ma pomysł na swoją grę, który coraz lepiej po prostu realizuje. Moim zdaniem pod kątem technicznym ten zespół ma najlepszy atak Imaz zaczął źle a teraz potrafi robić świetne rzeczy przypomniała mi się tutaj akcja z Lechem gdzie fantastycznie balansem zgubił trzech graczy Lecha, drugi zawodnik które nie trzeba już bardziej przedstawiać Carlitos – te dwa nazwiska moim zdaniem będą wstanie robić wiele szkód Sandecji nawet jeśli ekipa z Krakowa będzie miała słabszy dzień. Sandecja jest po prostu ekipą której brakuje doświadczenia, brakuje takiej techniki, bazując na samej agresywnej grze nie sprawdza się do tego granie takiej piłki przeciwko rywalowi który ma w składzie Carlitosa wiemy że kończy się ostatnio pięknymi bramkami Hiszpana, ale co pozostaje ekipie z Nowego Sącza jak nie agresywna gra. Z każdym meczem ich sytuacja robi się coraz gorsza, ta seria bez zwycięstwa nie bierze się z znikąd, nie ma formy, nie ma atmosfery, jest nerwowość. Zresztą to że Moskal próbuje na tym etapie zmieniać ustawienie pokazuje że próbuje się tutaj już wszystkiego i wydaje mi się że to progresu nie przynosi. Liczę tutaj w główne mierze na Wisłę i ich popis strzelecki ale swoje myślę że beniaminek na pewno ambitny i walczący może dołożyć bo goście potrafią tracić łatwe bramki na wyjeździe, dodatkowo na tym stadionie Biała Gwiazda gra mega overowe spotkania 3:3, 2:3, 2:4 tak wyglądała rywalizacja z prawdziwym gospodarzem tego stadionu czyli Termaliką.

Edytowane przez jack13
WYNIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki juz duzo o kolejce napisali Var itp dla mnie skandal ze nie korzystamy z techniki ona powinna byc na derbach Legii Jadze i na Leszku albo tak jak ktoś wyżej pisał mozna bylo to na dwa dni rozłożyć...punktów nie dzielimy wiec i tak zostanie x kolejek o równych pora gdzie będzie mozna powalczyć o utrzymanie puchary itp Gramy cały sezon a nie jedna czy 2 kolejki wiekszosc ekip zagrożonych dołuje od początku rundy rewanżowej albo i dłużej...

Lech Poznan - Górnik Zabrze Lech wygra 2 golami bądź więcej 1,99 Betsafe:t:
Górnik nie strzeli gola 2,06 fortuna :beka:Loska....i Bec- cos tam...ręka miodzio...choc żabole powalczyli....zaskoczyli mnie....

Górnik juz chyba nic w tym sezonie nie ugra...Lech na fali pełny stadion z poważnych ubytków brak Jevtica ale zabrzanie nie maja ławki.Brak Angulo nie wiadomo co z Kojem ale wszystkie atuty jakie zabrzanie mieli w poprzedniej rundzie teraz nie istnieją.Defensywa popełnia błędy nie ma monolitu jedności- jak nie Loska to Wieteska bardzo słabo ostatnio .Dani tez daje sie ogrywać... reszty chłopaków nie ma co komentować młodzi nie ograni albo jeszcze słabsi....naprawdę Lech musiał by sie strasznie postarać zeby sie po raz kolejny sfrajerzyć po za tym zabrzanie nie będę sie wysilać na Lechu moim zdaniem.W zanadrzu rewanż z Legii nie równo nieobliczalna spokojny byt puchary raczej nie groza....Górnik walczy ale nie dziś... z całego sezonu twarda konsekwentna gra dużo stałych fragmentów- dobrze grali w powietrzu wiadomo Kurzawa ale on nie ma obecnie tam z kim grac mam nadzieje ze Legia o niego powalczy ,do walki zostaje drewniany Matuszek ale to będzie za mało na rozpędzoną lokomotywę poznańska ....Górnik dla mnie bez gola dzisiaj brak kilku ogniw Wolsztyński Angulo wiekszosc zmęczona sezonem pod forma. Lech dobre skrzydła walka o MP Gytkjaer bardzo solidnie grający ostatnio mobilizacja forma in plus piłkarsko prezentują sie duzo lepiej także ekipa overowa pod względem rogów- rozbili Jage pewnie ograli słabą Lechię... Górnik robi za przystawkę deser przed daniem głównym jakim ma byc tytuł idzie gra o jak najwięcej meczy u siebie z poszczególnymi rywalami...Lech tego nie wypości z rak...nie zdziwi mnie wynik z sezonu jak Górnik spadał i Lech wziął ich w Zabrzu w kosmicznych ilościach

Lechia Gdansk - Arka Gdynia Ilość fauli under 35,5 1,83 totolotek i :t: Flavio szol Peszko lol i Lechia kosmos TO JEST ESA NAJLEPSZA LIGA POD SŁOŃCEM:p 

tutaj szanse na remis sa spore dla mnie jakieś 50-60% ze polówka bądź mecz zakończy sie x 

podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 0-0 1,69 fortuna :minus:

Tutaj nie ma co duzo pisać derby... na 1 rzut oka remis :p Biało- zieloni w dramatycznej sytuacji formie ale na jednego z odwiecznych bardzo prestiżowych rywali sie mobilizują chodzi o stadion zapełnienie go w rejonach najbardziej fanatycznych kibiców. Tutaj możemy spodziewać sie wszystkiego... walki , kartek i dużych emocji moze jakieś atrakcje poza sportowe łącznie z przerwaniem meczu...Arka potrzebuje wygranej ogólnie gra twardo fizycznie walczy o puchar.... ma kliku dobrych technicznie graczy ale bazuje na sile fizycznej dobrej organizacji gry stałych fragmentach kontrze.O gospodarzach cos pozytywnego nic mi nie przychodzi do głowy cos tam robili bracia Paixio ale to chyba...przeminęło z wiatrem...gwiazdy przepłacone brak kasy to wróży nie najlepiej.Takie mecze sa ciężkie do typowania do oglądania tez bo tu będzie mega kopanina sporo fauli kluczowe będzie sędziowanie i jak ten mecz sie ułoży ale co by nie bylo....to brak VARU to jest...granie sędziego w rosyjska ruletkę cos co moze mu pomóc uratować dupsko...tego nie ma...a pewnie nie raz sie zakotłuje pomiędzy zawodnikami... tu mimo wszystko chyba linia dość wysoko ustawiona... koledzy dawali bety na kartki sam mam po grane plus moze lekko czerwo... moje bety z fartem 


Legia Warszawa - Pogon Szczecin x2 2,16 totolotek i under 27,5 fauli 1,83 totolotek :n::n: Z fartem Jarek N ratuje dupsko Romeowi....co ma wisieć nie utonie....

To co u nas się dzieje to jest....kiepski żart i kpina... ja standardowe przeciwko Jozakowi który sie pogubił... i Mioduskiemu jego wizji albo braku... i przepłaconym starym gwiazdkom na czele z szklanym Eduardo AUT mówimy stanowczo nie...a teraz do rzeczy piłkarsko mamy ogromne problemy z takimi rywalami którzy graja piłka i lubią ja miec przy nodze. Pogoń gra fajnie i raczej nie odpuści przyjedzie powalczyć i zgarnąć pełna pule tabela tego nie oddaje co zrobił z ta drużyna Kostja Runiajic... ...my w tego typu meczach Jaga Wisła Płock- Kraków nie najlepiej wyglądamy- dodatkowa presja moze grajki sa prze motywowani itp Atmosfery w zespole nie ma....jest presja ciśnienie i pojedyncze momenty na tle słabego piłkarsko zmęczonego porozbijanego kontuzjami brakiem formy Górnika wyglądaliśmy dobrze ale...co z tego jak brakuje skuteczności.... Sebek Szymański marnuje takie setki ze głowa mała....jest mega nerwowo.... brak napastnika egzekutora w stylu Nikolicia( dawniej Svitlicy i Włodarczyka) jest Niezgoda ale nasz Romeo woli stawiac na Eduardo jest młodzież z która mozna by przegrywać ale by walczyła...no nic zobaczymy z jednej strony chce sie 3 pkt i mistrzostwa ale z drugiej hazardowo sportowej głowa podpowiada nie zasługujemy na to i musimy znowu budować szukać Leśny wróć :p
 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+25+15+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...