Skocz do zawartości

28. kolejka La Liga [16.03 - 18.03.2018r.]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5aa805606a491_Beztytuu.png.5959e63fcc703

Sporo ciekawych spotkań w Hiszpanii na czeka, Valencia - Alaves powinno obfitować w bramki, Villareal z Atletico według mnie też. Może Malaga się przełamie? Czy Girona postawi się Realowi? Girona gra całkiem fajną piłkę! Zapraszam do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Villareal-AT. Madrid godz.18.30   

 

Saul Niguez suma żółtych kartek powyżej (0.5)  3.05 :n:

 

 Żółte kartki Antoine Griezmann suma żółtych kartek powyżej (0.5) 3,5 :t: Tu najmniej liczyłem na kartke....

 

Żółte kartki Thomas Partey suma żółtych kartek powyżej (0.5)  2,62 :n: tu miała byc pewunia....

 

1xbet 

 

Kartek sporo i czerwo za 7 kartek Unibet dawał coś kolo 3 kurs :c:

 

 

Na szybko bo....Tutaj idę w stronę kartek Atleti konkretnie poszczególnych graczy ważnych graczy w układance cholo Simeone. AT   po meczach w LE ma ciężki terminarz teraz żółta łódź podwodna a potem spacerek z przyszłym drugoligowcem jakim jest Depor i potem hit batalia  derby na Realu wiadomo jaki to jest mecz wiec....myślę ze paru ludzi będzie chciało sie wyczyścić przed odwieczna wojna i w 2 połowie zobaczymy parę kartek piłkarzy z Madrytu Saul ma 9 kartek Griezmann 4 Thomas tez kartki łapie i tez 4 żółtka na koncie .5 kartka w sezonie to pauza w next meczu .Sędzia Borbalan,średnia nieco 5,5/mecz wiadomo jak tam jest z sędziowaniem wiadomo jak Atletico potrafi grac ostro itp Wszyscy sa przewidziani do gry w 11 dzisiaj :5:   ;)

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...