Skocz do zawartości

26. kolejka LOTTO Ekstraklasy (09.03-11.03.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a9ed40f30b29_Beztytuu.png.71303511ab905

 

Ekstraklasa cieszy się dużym zainteresowaniem na naszym forum, także startujemy z kolejną kolejką. Na dzień dobry Zabrze - Zagłębie, czy Zagłębie się przełamie? W niedziele do Poznania jedzie lider, czy tak samo jak w Warszawie uda im się wygrać? Na koniec Arka - Termalica; zapraszam do rozmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Zagłębie
Typ: 2
Kurs: 3.35
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Górnik póki co w tym roku nie spisywał się na miarę tego co prezentował jesienią. Powoli mówi się już o kryzysie zespołu z Zabrza, a ostatnio trochę zaskoczyła ich jeszcze Komisja Ligi, która dość dziwnie potraktowała wybryki kibiców w Gliwicach. Sportowo Górnicy jednak przegrywali wówczas z jedną z najgorszych drużyn polskiej Ekstraklasy. Zagłębie może też nie zachwyca, ale moim zdaniem przy tej formie Górnika można poszukać typu na gości. Kurs dość ciekawy, Totolotek pozwala też kolejny dzień grać bez podatku, a Górnik od pewnego czasu po prostu nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. Kolejka - Liczba bramek | piątek, 9 marca 17:55 Zwrot w przypadku przełożenia/odwołania któregokolwiek ze spotkań   powyżej 17,5 :plus:1,8 forbet  Na luzaku :p

 

Tutaj krotko zaczęło sie overowo potem przyszły mrozy i spadek formy-  co przełożyło sie na brak bramek w postaci co  jakość spotkań- słabych meczy underkow. Zaczyna pachnie wiosna za oknem myślę ze juz do końca ligi nie wiele  zostało to wymusza ofensywna grę wielu ekip. Po za tym mamy kilka ciekawych spotkań w których możemy sie spodziewać bramek minimum 3 Wisla Krakow? - ? Slask Wroclaw Wisla Plock? - ? Korona Kielce Pogon Szczecin? - ? Cracovia  według mojej opinii żadne spotkanie tej kolejki nie zakończy sie wynikiem bezbramkowym a linia jest bardzo nisko ustawiona i tak na moje schorowane oko wychodzi ze zobaczymy 22-25 bramek .

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik - Zagłębie  ZAWODNIK STRZELI I JEGO ZESPÓŁ WYGRA TYP: I. Angulo  4.10   forbet za cztero- paka czemu nie...:n:

 

Górnik mimo ze w kryzysie to piłkarsko wygląda lepiej od słabego bezbarwnego Zagłębia, myślę ze chłopaki Brosza będą chciały sie zrehabilitować za ostatnie występy. Presja jest sporo .... Zabrzanie graja praktycznie niezmienionym składem liczę na to ze przełamie sie Angulo cos dogra Kurzawa. Bardzo ciekawie wygląda h2h wyniki między tymi drużynami: 3:2, 2:4, 2:2. W zagłębiu brak lidera nie ma kto strzelać bramek moze dziś zobaczymy powrót  Na boisko  w ekipie miedziowych  Dąbrowskiego, który w tygodniu podpisał kontrakt- ciekawe jak syna marnotrawnego przywitają kibice :p Idealny mecz na przełamanie się Górnika. 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Płock - Korona Kielce   bts 1.86  unibet :n:

 

Tak jak wyżej przewidywałem bramki w tej kolejce to po 2 meczach piątkowych jest ukontentowany- co prawda Górnik zagrał kile i mogile.... minimalizm i chyba brak formy tak mi sie wydaje wyłączyć tam Kurzawe blok obrony i nie ma zespołu notabene to chyba pokazuje sile naszej laligi...ale do tematu obie ekipy mi  sie podobają graja ofensywnie ale rożnie. Płock opiera sie na szybkich skrzydłowych grze kombinacyjne zaś Korona dobre stale fragmenty gry i twarda fizyczna gra plus piłka poklepać tez potrafią.Zapowiada sie dobry mecz i bts jak nic mimo kilku osłabień po obu stronach za kartki nie zagrają Furman z Rymaniakiem ważne ogniwa obu ekip. Plus w Koronie napewno odczuwalny brak Soriano i  Katcharavy tutaj Gino miałby bardzo mocna linie napadu jak na nasze polskie warunki ale sa podstawy ze braki po jednej minimum zobaczymy forma obu ekip styl i potencjał czysto ludzki piłkarski w Wiśle napewno Kante daje rade, Stilic zaczyna tego kolesia z Lecha przypominać to musi byc dobry mecz.  

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...