Skocz do zawartości

1/8 finału Ligi Europy (08.03.2018 + REWANŻE)


Rekomendowane odpowiedzi

5a9c8a5039d2a_Beztytuu.png.7fca2bf7789bc

 

Kolejny etap rozgrywek w LE! Sporo ciekawych spotkań będziemy mogli zobaczyć, BVB - Salzburg, CSKA -Lyon, Milan - Arsenal to według mnie top3 tego etapu. Czy macie jakiś pomysł? Zapraszam do rozmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:  Milan - Arsenal
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

O 19 w Mediolanie chyba najciekawiej zapowiadający się dwumecz tej fazy Ligi Europy. Parę lat temu byłoby to starcie na szczycie Champions League, lecz zarówno Milan, jak i Arsenal są obecnie na innym etapie i do ścisłej europejskiej czołówki im daleko. Jednak to nadal jedni z faworytów do wygrania tych rozgrywek, a choćby przez nazwy klubów zapowiada się emocjonująco. W ostatnim czasie Milan gra naprawdę dobrze, a Gattuso wyraźnie trafił do swych podopiecznych. Za to Arsenal wygląda wrecz fatalnie i atmosfera w klubie daleka jest od ideału. Dlatego też dziś stawiam na Milan, bo sam kurs zaproponowany przez Totolotka przy tych okolicznościach wydaje się ciekawy, a dodając do tego opcję bez podatku to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsylia  - Bilbao  3:1
Marsylia 1,76 :t:

Marsylia -1 2,96 :t:

Czas na 1/8 finału w lidze europejskiej. Liga mistrzów dość niespodziewanie zakończyła się w tym tygodniu...
Dziś myślę, że nie powinno być za dużo niespodzianek - kto chciał odpaść to już odpadł w 1/16.
O Bilbao już pisałem w ramach poprzedniej rundy gdzie spotykała się ze Spartakiem Moskwa i stawiałem na Spartak, dla mnie dość nieoczekiwanie wygrali na wyjeździe 1:3 a u siebie przegrali 1:2 i awansowali dalej.
Dziś moim zdaniem przeciwnik jeszcze bardziej wymagający, drużyna z Francji, która zajmuje 3 miejsce w lidze.

Marsylia w poprzedniej rundzie wygrała w swoim pierwszym meczu u siebie ze Sportingiem Bragą 3:0 i dość pewnie weszli do następnej rundy.
Bilbao to dla mnie największe rozczarowanie w Hiszpanii w tym sezonie, mimo, że mają dobrych piłkarzy to nie potrafią tego wykorzystać. Francuzi także mają świetnych zawodników w swoim klubie i u siebie grają naprawdę bardzo dobrą piłkę.
Myślę, że Marsylii zależy na tym pucharze i u siebie będą chcieli wypracować sobie już dość solidną zaliczkę. Myślę, że 2:0 będzie bardzo dobrym wynikiem dla Marsylii przed rewanżem.

 

Lazio Rzym - Dynamo Kijów 2:2

Lazio 1,5 :n:

Lazio -1 2,24 :n:

 

W poprzedniej rundzie Dynamo Kijów męczyli się z AEK Ateny, gdzie zremisowali dwukrotnie, tyle, że na wyjeździe 1:1 a u siebie 0:0 i dlatego awansowali dalej. Lazio mimo, że przegrali swój pierwszy mecz ze Steaua 0:1 to u siebie pokali już klasę ... rozbili przeciwnika aż 5:1.

Dziś u siebie Lazio pewnie będzie chciał wygrać dość pewnie i jechać na Ukrainę ze sporą zaliczką...

Lazio ostatnio po dość dobrej grze przegrali 0:1 z Juventusem pechowo ale u siebie naprawdę pokazują, że potrafią grać fajną piłkę. Dynamo Kijów jeszcze u siebie mogą powalczyć ale na wyjeździe ich nie widzę... W dodatku dziś nie zagrają: C. Zambrano, D. M'bokani, S. Sydorchuk i G. Buschhan.

 

Dortmund - Salzburg 1:2

Dortmund 1,65 :n:

Dortmund i poniżej 3,5 2,43 :n:

 

Dortmund na pewno jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, kursy idą nieco do góry ale Dortmund wychodzi najmocniejszym składem. Salzburg w poprzedniej rundzie wygrał z Sociedad natomiast Dortmund pokonał Atalantę.

Myślę, że nie zobaczymy dziś zbyt wiele bramek, Salzburg przede wszystkim nie będzie chciał stracić tutaj gola a Dortmund ma ostatnio problemy ze strzelaniem, w ostatnich 4 meczach tylko 4 bramki strzelone.  Salzburg w swojej lidze oczywiście nie ma sobie równych ale nie ma co porównywać ligi Austriackiej do ligi Niemieckiej. Myślę, że dziś Dortmund wygra ale minimalistycznie.

 

Leipzig - Zenit 2:1

Leipzig 1,71 :t:

 

W poprzedniej rundzie bardzo przejechałem się na Zenicie gdy mocno ich nie doceniałem i stawiałem dość mocno na Celtic, w pierwszym meczu się to udało i Celtic wygrał zasłużenie natomiast rewanż już rozegrali fatalnie...

Dziś Zenit ponownie na wyjeździe i myślę, że znowu przegra swoje pierwsze spotkanie. Leipzig u siebie gra dobrze w dodatku liga europejska dla takiego klubu to na pewno jest coś fajnego do przeżycia...

W poprzedniej rundzie wyeliminowali Napoli więc to znaczy, że potrafią zagrać na bardzo wysokim poziomie.

 

Wszystkie kursy z Fortuna

 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

105 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Athletic Bilbao - Marsylia

Typ: dokładny wynik meczu 3:1 dla Athletic Bilbao

Kurs: 18,00

Bukmacher: Unibet

 

Analiza: Przed rozpoczęciem tego dwumeczu wydawało się, że jest to jedna z najbardziej wyrównanych par. Miałem przeczucie, że ten dwumecz może roztrzygnąć dogrywka. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Marsylii i było to zasłużone zwycięstwo. Obie te drużyny łączy jednak jedno- dużo lepiej spisują się u siebie niż na wyjazdach. Bardzo trudno jest pokonać Bilbao na ich boisku, co pokazują ich mecze w Primera Division. W Lidze Europy niby przegrali u siebie ze Spartakiem, no ale na wygrali pierwszy mecz na wyjeździe 3:1, więc mogli sobie pozwolić na minimalną porażkę. Mecz w Bilbao może wyglądać całkiem inaczej i moim zdaniem Athletic Bilbao wygra to spotkanie. Wątpię jednak, żeby wygrali do zera, bo Marsylia ostatnio strzela sporo goli, więc i tu powinni coś zdobyć. Czuję tu dokładny wynik 3:1 dla Bilbao i dopiero dogrywka zadecyduje o tym, która z tych drużyn awansuje dalej. Kurs na dokładny wynik 3:1 dla Bilbao jest według mnie trochę zbyt wysoki, dlatego za drobne można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal Londyn - AC Milan 3:1
powyżej 2,5 i obie strzelą 2,00 Fortuna :t:

Czas na mecze rewanżowe ligi europejskiej. W pierwszym meczu dość niespodziewanie to Arsenal okazał się lepszy od Milanu będącego w świetnej formie... Wygrali 2:0 na wyjeździe i prawdopodobnie to Oni awansują dalej.
Milan już nie ma nic do stracenia, musi wyjść od 1 minuty w pełni zaangażowania i atakując bramkę Arsenalu.
Trener Milanu powinien wyjść dość ofensywnie, w końcu musi odrobić stratę 2 bramek.
Oczywiście Arsenal nie położy się i też będzie miał swoje okazje do strzelenia bramki dlatego nie postawię na zwycięstwo którejś ze stron tylko na bramki, wydaje mi się, że dziś obie drużyny strzelą i padnie powyżej 2,5 gola.
Milan dalej wygrywa mecz za meczem w lidze a to Arsenal był w beznadziejnej formie.... 4 porażki w lidze bodajże.
Ostatnio zwycięstwo 3:0 u siebie z Watfordem, Watford nie wykorzystał karnego.
Milan ma w weekend mecz u siebie z Chievo natomiast Arsenal będzie odpoczywał bo mecz z Leicester został przełożone z powodu mecz Leicesteru w Pucharze Anglii, reasumując ani jeden ani drugi zespół nie musi się jakoś specjalnie oszczędzać.
Liczę na minimum 3 bramki w tym spotkaniu.

 

Salzburg - Dortmund 0:0

powyżej 2,5 i obie strzelą 1,70 Fortuna :n:

 

Pierwszy mecz sensacyjnie wygrał Salzburg 2:1 i to Oni są teraz faworytem do awansu. Na pewno Dortmund nie podda się tak łatwo i powalczy o odrobienie strat. Po porażce 1:2 u siebie Dortmund teraz MUSI strzelić minimum 2 bramki ale, że Dortmund będzie musiał atakować to Salzburg będzie miał pewnie swoje szanse na jakieś kontrataki i wydaje mi się, że też coś strzelą. Wydaje mi się, że Dortmund wygra ten mecz w końcu są drużyną lepszą od Austriaków ale ja wolę zabezpieczyć się i stawiam na bramki... może będzie kolejna niespodzianka i ponownie wygra Salzburg 2:1?

 

Dynamo Kijów - Lazio Rzym 0:2

Lazio 2,17 Fortuna :t:

 

Pierwszy mecz Lazio przespało moim zdaniem i tylko zremisowali 2:2 z Dynamo Kijów. Oczywiście w ciągu 90 minut sporo czasu przeważali i byli lepszą drużyną no ale wynik jednak dużo lepszy dla gości. Dziś Lazio musi wygrać aby awansowali dalej bądź remis 2:2 lub wyżej....

Lazio jest mocniejszą drużyną i moim zdaniem powinni sobie poradzić z Dynamo już w meczu u siebie powinni sobie zrobić zaliczkę minimum 2 goli.

Lazio w weekend ma mecz u siebie z Bologna więc nie muszą jakoś zbytnio się oszczędzać.

 

Zenit - Leipzig 1:1

obie strzelą 1,66 Fortuna :t:

 

W tym spotkaniu idę w obie strzelą. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Lipsk 2:1, prowadzili już 2:0 i mieli dość pewny wynik no ale stracili gola i ten dwu mecz jeszcze nie jest rozstrzygnięty.

Zenit będzie musiał atakować aby odrobić stratę a Lipsk ma kim straszyć rywali ...

Pogoda w Rosji nie najlepsza ale nie powinno być dużych mrozów.

Szykuje nam się ciekawe spotkanie i oby z bramkami.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

90+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...