Skocz do zawartości

1/8 finału Ligi Mistrzów [6-7marzec 2018/13-14 marzec 2018 REWANŻE]


Rekomendowane odpowiedzi

5a9c89c19aa74_Beztytuu.png.8b010c0c46d08

 

Zapraszam na rewanżowe spotkania w LM. Czy PSG uda się pokonać w rewanżu i awansować? Co z Tottenhamem? Mieli ładny comeback, trzeba w środę go przybić. Czy Sevilla powalczy z MU? Czy Romie uda się wyrwać awans? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PSG - Real Madryt 1:2
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,49 Fortuna :t:

Przed nami rewanżowe spotkanie hitowego starcia między PSG a Realem Madryt. Pierwszy mecz pokazał dużo słabości ze strony PSG i trenera U. Emeryego... Dziś czas na rewanż bez Neymara.
PSG u siebie gra świetnie i nie patrzę tutaj na mecze ligowe ze słabeuszami tylko z top 4 i w lidze mistrzów - w lidze mistrzów z Bayernem 3:0, Anderlecht 5:0 i Celtic 7:1 w lidze z Marsylią 3:0, z Lyon 2:0, z Bordeaux 6:2 ... Oczywiście Real to półka wyżej od każdego przeciwnika.
PSG musi atakować by odrobić stratę 2 goli a Real będzie grał z kontry co potrafią robić kapitalnie. Myślę, że dziś na bokach powinien zagrać G. Bale - szybki zawodnik bardzo się przyda do takich kontrataków.
Za Neymara wejdzie Di Maria i myślę, że to nie będzie bardzo duże osłabienie, Argentyńczyk potrafi zagrać świetne zawody.
Reasumując PSG jest faworytem w tym meczu i myślę, że mogą wygrać ten mecz ale czy awansują? wątpię.
Real na pewno coś strzeli....
Mój typ to powyżej 2,5 gola oraz obie drużyny strzelą po golu.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG - Real Madryt 

Francuskie media podchodzą z wielkimi nadziejami do tego pojedynku przywołując dużo różnych statystyk i ciekawostek historycznych i zgodnie twierdząc, że dzisiaj jest ten dzień w którym Paryż musi pokazać wielkość. Kontuzjowanego Neymara zastąpi Di Maria , który przesiedział cały pierwszy mecz w Madrycie na ławce co zdziwiło wielu i dzisiaj jest jednym z zawodników o którym się mówi najwięcej. PSG u siebie jest bardzo mocne i idę dzisiaj z trendem na sporo bramek w tym meczu. W Realu gotowy już powinien być po kontuzji Toni Kroos , Królewscy choć grają średnio to jednak jest to drużyna turniejowa , która nie raz już udowadniała , że w tych najważniejszych meczach potrafią grać cudnie. Ronaldo i Bale powinni mieć sporo miejsca dzięki kontrom o czym wspomniał już wyżej kolega. 

over 3.5  1.78  Fortuna  :n: 

 

Liverpool - Porto 

Tutaj już wszystko jest wyjaśnione i raczej nie znajdzie się nikt kto wierzy w awans Porto. Kloop na konferencji podkreślał , że podejdą do tego meczu w 100% naładowani i nie zlekceważą przeciwnika , ale mając w głowie sobotni mecz z Man Utd czy jest sens podkręcać tempo od pierwszych minut kiedy sprawa awansu rozwiązała się w pierwszym meczu , w którym podopiecznym niemieckiego szkoleniowca wychodziło po prostu wszystko? Moim zdaniem nie, spodziewać się możemy dwóch, trzech zmian , w tym raczej odpoczynek dostanie główny motor napędowy Liverpoolu Salah. Myslę , że spotkanie nie będzie miała wielkiego , szybkiego tempa i zobaczymy więcej gry w środku pola , stąd typ:

Poniżej 10.5 rzutów rożnych  1.62  Unibet  :t:

Edytowane przez poozon
By pershing,

40+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Basel 
:minus: 1:2

Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,54
Bukmacher: 1xBet
Analiza

 

1/8 Finału Ligi Mistrzów. Jeden z faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach w meczu rewanżowym na własnym stadionie będzie podejmował Bazyleę. Ekipa ze Szwajcarii po porażce na własnym stadionie 0:4 przyjedzie, żeby zanotować najniższy wymiar kary. I sądzę, że tak będzie. Ekipa Guardioli raczej nie będzie się przemęczać, ale grając u siebie będzie chciała strzelić kilka bramek dla kibiców. W takiej formie zdobywanie bramek nie stanowi dla nich problemu. Na drugim biegunie ekipa szwajcarska, która ma ostatnio kiepskie rezultaty. Warto wspomnieć, że w ostatnich pięciu meczach o stawkę odniosła 4 porażki i zwycięstwo z Thun – ekipą która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Liczę, że The Citizens zepną się na tyle, żeby wygrać minimum dwoma bramkami.

Edytowane przez rjastrzab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LiverpooljmWrVR93-OEbT5p2o.png-CtUvwGTE-A7AEXBcL.pngFC Porto

Roberto Firmino :gol: 2,30 Fortuna

 

Zacznę od "drugorzędnego" dziś spotkania w Champions League, a dlaczego no to chyba każdy wie tu losy awansu są już niemalże przesądzone. Zaliczka w pierwszym meczu aż pięciu bramek zdecydowanie wpływa na komfort psychiczny podopiecznych Jurgena Kloppa, którzy awans mają już praktycznie w kieszeni. Ja tu jednak skupiam się na zgoła innym typie a mianowicie, że bramkę zdobędzie Roberto Firmino, który pod nieobecność najlepszego strzelca The Reds czyli Mohameda Salaha powinien pociągnąć ofensywę gospodarzy. Oczywiście jak dobrze pójdzie to i Saido Mane powinien coś ustrzelić, ja jednak bardziej celuje w stronę Firmino, który zdobywał minimum bramkę w trzech z pięciu ostatnich spotkań i dziś też powinien to powtórzyć, bo na nim zapewne skupią się wszelkie akcje ofensywne Liverpoolu.

 

PSGS4BWVIPt-hSyJvsIe.png-E99TZ05n-Yw5202QP.pngReal Madryt

 

Edison Cavani :gol: 1,75 Fortuna

 

W tym spotkaniu jeszcze teoretycznie losy awansu nie zostały do końca przesądzone. Pierwsze spotkanie wygrał Real i to on jest minimalnym faworytem do awansu jednakże Paryżanie na własnym obiekcie powinni być znacznie groźniejsi. Tutaj podobnie jak w typie wyżej skupiam się na strzelcu bramki, gdzie podczas nieobecności kontuzjowanego Neymara, pełną odpowiedzialność za zdobywanie goli na swoje barki powinien wziąć Urugwajczyk Edison Cavani. Cavani zdobywał minimum bramkę w trzech z czterech rozegranych ostatnio przez niego meczach jak widać dość wysoka skuteczność myślę, że dziś też coś ustrzeli. Forma jest, gra u siebie, no i oczywiście musi pociągnąć ataki gospodarzy. Do meczu już mało zostało także nie będę się rozpisywać.

 

By pershing,

40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:  PSG - Real
Typ: 2
Kurs: 3.8
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Trochę szokujące dla mnie kursy na dzisiejszy mecz w Paryżu. Real mimo zwycięstwa w Madrycie na pewno nie przyjedzie tu tylko dla utrzymywania wyniku, bo to po prostu niebezpieczne. W dodatku w wyścigu o mistrzostwo kraju się już sami wypisali regularnie zawodząc w La Liga, więc nie ma mowy o jakimś rozkładaniu sił przed weekendem i tego typu wymówkach. PSG bez swego największego gwiazdora i lidera, a to dla nich gigantyczne osłabienie. Real nawet grając słabo w La Liga nie schodzi poniżej pewnego poziomu w Europie, a tu 3.80 na wygraną i jeszcze opcja bez podatku w Totolotku. Brzmi to trochę aż zbyt pięknie.

By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje pro-psy na LM dzisiaj ....

 

Paris SG - Real Madrid Real over 4,5 rożnego 1,65 unibet :t: izzolda pewunia juz do przerwy 

 

Tutaj krotko królewscy to prawdziwa mieszanka do rzutów rożnych- graja bardzo ofensywnie w każdym meczu  dożą  do zdobywania bramek, maja dobre posiadanie piłki świetnych skrzydłowych. Linia moim skromnym zdaniem niska spokojnie Real jest w stanie i zrobić 6-7 rożnych. Bardzo ofensywnie grających bocznych obrońców dużo strzelają bardzo ofensywny styl gry pokazuje ekipa Zidane. Wiadomo sporo zależy i kreci sie od Cristiano który sam nabija sporo rożnych swoja gra lubi dużo strzelać grac w bocznych rejonach wymuszać stale fragmenty gry. Ja myślę ze Real dzisiaj PSG ogarnie paryżanie bez ważnego ogniwa jakim jest Neymar po za tym uważam ze tam ten potencjał jest nie do końca wykorzystany poprzez Unaia Emerego on sobie z zespołem nie radzi nie potrafi go wykorzystac- piłkarze mu rządzą gwiazdorzą. To powinno byc fajne szybkie ofensywne spotkanie z spora ilością rogów bramek strzałów miłego oglądania "}}i z fartem dla grających. Staty z 1 meczu 11-4 w kornera dla Realu reszty nie przytaczam bo ci co graja oglądają to wiedza ze Real robi średnio w granicach 7-8 rożnych na spokoju  a bywają mecze z bardzo dużo ilością korków miejsce rozgrywania meczu nie ma znaczenie , bo tu styl robi grę Real dzisiaj nie będzie sie bronił będzie dożył do bramek akcji a rożne będą dobra okazja do tego.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG race to 9 rr @3.4 1xbet  :minus:

PSG over 3.5 kartek @3.4 unibet :plus:

Navas kartka @7.5 1xbet :minus:

Ramos kartka, a Real przegra @4.5 Unibet :minus: Nie wyszło jednak na strzelnicy :D

 

PSG jak chce awansować to powinni cisnąc Real od początku do końca bo defensywa Królewskich nie jest zbyt mocna, Carvahaj, Ramoc, Marcelo to dobrzy zawodnicy ale wg mnie nie na tyle żeby Zizu był tutaj spokojny o wynik w LaLidze sporo tracą i to nie z jakimiś ekipami które mają mega graczy w ofensywie tylko Real gra zwyczajnie słabo w tym sezonie i to chyba każdy widzi. Fakt, że w pierwszym meczu żabojady dały ciała po całości ale ten awans jest ciągle w zasięgu i przez 90 minut albo i dłużej będą robić wszystko żeby pokonać gości w dodatku widzę, że Kroos i Modric na ławce więc powinna być spora przewaga w polu po stronie PSG. Myślę, że to może być zacięty mecz i zobaczymy sporo kartek szkoda tylko, że sędziuje akurat Brych bo nie jest to raczej sędzia pod overy kartkowe ale stawka meczu powinna zrobić swoje i 4 kartki dla Paryża to nie tak dużo. Nie licząc tego co wyłapią w walce o piłkę to wydaję mi się, że taki Cavani czy Mbappe mogą złapać kartki za dyskusje z arbitrem przy jakiś gwizdkach nie po ich myśli, a Navas może wyłapać kartę przy grze na czas.

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool ₋ Porto - Zakłady po 60 minutach  Liverpool @ 1.67:n: bez historii na sile :p    williamhill Zaglądamy do mojego ulubionego buka bo oferta u nich mega ale.... tutaj na wstępie zaznaczę ze mecz dla mnie nie do grania bo nic z kartek rożnych ciekawego nie znalazłem po dobrym kursie  ale próbujemy do wiadomego celu....chłopaki dużo juz na temat meczu napisali -jak ważny mecz w week ma ekipa Kloppa. Dzisiaj troszkę rotacji ale u siebie będzie walka i szacunek do kibica. Porto raczej przyjeżdża na wycieczkę i tutaj do 60 minuty the  Reds coś powinni strzelić i mimo wszystko prowadzić w tym meczu. Potencjał i siła jest dziś w 1 Lini zagrają   Roberto Firmino i  Sadio Mane czyli  dwójka bardzo bramkostrzelnych ludzi. Plus w 2 linii Emre Can, Jordan Henderson i  James Milner którzy potrafi dograć piłkę czy strzelić z dystansu myślę ze Porto zostanie stłamszone na Anfild- siła fizyczna gospodarzy-motywacja tych ludzi którzy dostana swoja szanse dzisiaj a graja troszkę mniej. Znając mentalność latynosów- południowców myślę ze podopieczni Sergio Conceicao nie będą za wszelka cena walczyć o wynik jeszcze jak dostana dwa trzy razy ciałem to im sie całkowicie odechce.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City - FC Basel 1:2

City i poniżej 4,5 1,50 forBET :n:

 

Pierwszy mecz zakończył się 4:0 dla City i sprawa awansu jest już rozstrzygnięta...

Dziś pora na postawienie kropki nad "i" ...

City na pewno nie będzie się dziś przemęczać i J. Guardiola powinien dziś rotować troszkę składem. Oczywiście za pewne nie wymieni całej 11-stki ale nawet Ci z podstawowej 11-stki nie będą dziś grali na 100%. Oczywiście nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem ale czy strzela dziś sporo bramek? Szczerze wątpię...

Dziś liczę na wynik 2:0, 3:0 bądź max 3:1.

 

Tottenham - Juventus Turyn 1:2

obie strzelą 1,64 :t:

powyżej 2,5 i obie strzelą 2,11 :t:

Tottenham (A) 1,45 - Bet dnia dla mnie :n:

 

Przed nami świetnie zapowiadające się spotkanie, Juventus, który słynie z gry obronnej i wyniku minimalistycznego 1:0 musi dziś atakować, Tottenham zaś świetnie kontruje, grają u siebie na Wembley - który już dawno odczarowali stadion.

Tottenham już w pierwszym meczu pokazał, że potrafią grać, przegrywali już 0:2 i niejedna drużyna by się załamała i przegrała wysoko ten mecz ale nie Tottenham.. grali swoje cały czas, stłamsili Juventus grający u siebie ...

Dla mnie mocnym faworytem do awansu jest Tottenham i dla mnie niespodzianką będzie awans drużyny Włoskiej.

 

Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man City - Basel 

Wszystko w tym dwumeczu jest już przesądzone, Cityzens są na własnym stadionie niepokonani od grudnia 2016 i na pewno będą chcieli tą świetną serię podtrzymać. Guardiola dyplomatycznie wypowiadał się na konferencji , że to jest Liga Mistrzów i wszystko jest możliwe , jakaś szybko stracona bramka lub głupia kartka , ale to raczej wynika z kultury menadżerskiej i szacunku do rywala, aniżeli z jakichkolwiek pobudek. Goście natomiast mają fatalną serię trzech porażek z rzędu , w tym ostatnia w półfinale Pucharu z odwiecznym rywalem Young Boys, wszystkie porażki do zera , ogólnie po przerwie zimowej wygrali tylko raz i ciężko spodziewać się , że cokolwiek mogą ugrać w dzisiejszym rewanżu. Nie wiem i nie potrafię ocenić czy City urządzi dzisiaj strzelnicę czy raczej mecz będzie podobny do tego wczorajszego na Anfield, ale odpocząć dzisiaj ma Aguero , a do pierwszej 11 ma wskoczyć Gabriel Jesus, który był kontuzjowany od początku roku, dostawał w ostatnich meczach po kilka minut i jakby City nie podeszło do spotkania to jestem przekonany , że Brazylijczyk będzie głodny gry , a jest to świetna okazja do wpisania się na listę strzelców 

Gabriel Jesus strzeli  1.80  Unibet :t:

 

Tottenham - Juventus 

Hitowe spotkanie, które rozegrane zostanie na Wembley, o którym można już powiedzieć, że jest to domowy stadion Kogutów po tym jak z początku nie grali dobrze na nim.  Po wyniku 2:2 z pierwszego spotkania to właśnie Anglicy są faworytami do awansu. Od dwóch sezonów mówi się , że Tottki są młodą drużyną , mało doświadczoną , ale wydaję mi się , że już czas określać ekipę Pochettino jako ta , która jest gotowa wygrywać w takich spotkaniach. Eriksen i Dembele pokazali Khedirze i Pjanicowi jak się rządzi w środku pola , zagrali rewelacyjnie w Turynie, ale teraz w składzie już będzie Matuidi, który powinien trochę poukładać grę. Do tego Kane i w rewelacyjnej ostatnio formie Son tworzą straszną siłę rażenia. Po drugiej stronie gotowy ma być już Higuain , na którego kibice Juve mocno liczą, ale nie wiadomo czy Argentyńczyk wystąpi od pierwszych minut. Juventus gra średnio o czym pisałem przy meczu ligowym z Lazio, w którym błysnął Dybala zachowując się świetnie w ostatnich minutach i zdobywając bramkę. W obydwóch ekipach ma kto strzelać, Juve mimo średniej formy to jednak bardziej doświadczona drużyna, muszą gonić i nie podejmując się końcowego wyniku (choć kibicuję mocno Kogutom) stawiam , że obydwie ekipy strzelą bramkę.

BTS  1.76  Unibet :t:

Edytowane przez poozon
By pershing,

50+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man City - Basel Pierwszy faul od minuty do minuty. Faule Pierwszy faul od 1 do 3 minuty - Tak  2,02 1xbet :n:

 

Tak na szybko bo brak pomysłu na rozminę tego spotkania  banda Pepa załatwiła wszystko w 1 meczu i dzisiaj co kol wiek do grania jest bardzo trudno moim skromnym zdaniem -gram takiego dziwnego singielka u ruskich po fajnym kursie za parę złotych myślę ze faul w początkowym fragmencie tego meczu 1 polowy to normalna sprawa któraś z drużyn spokojnie moze go popełnić. MC gra piłka pewnie przez wiekszosc czasu będą sobie klepać   wymieniać podanie miedzy sobą gdzieś tam będzie dochodziło do stykowych sytuacji choćby w bocznych rejonach boiska.

 

Tottenham - Juventus więcej rożnych w 1 połowie Totki 1,727 Sportingbull:t: Izzi te rogi wchodzą jak...

 

Totki to jedna z moich ulubionych drużyn do grania na rożne chłopaki to tak samo jak w przypadku Real kopalnia pieniędzy w tym elemencie gry.Wynik z 1 spotkania wymusza ofensywna gre z obu stron w szczególności Juve musi szukać bramek- moim skromnym zdaniem ekipa z Londynu nie za dobrze czuje sie w obronie ona musi grac piłka ofensywnie szukać bramek swoich sytuacji wtedy jest najgroźniejsza w każdym meczu ekipa  Pochettino ma sporo rożnych czy to z Realem czy w lidze lubią grac piłka dominować nad rywalem.  Długu sie utrzymywać przy niej  maja bocznych ofensywnych obrońców bardzo kreatywnych pomocników. Juve napewno w dobrej formie mega doświadczona ekipa mająca wiele indywidualności potrafiącą grac takie mecze  także pod względem kornerów jedna z lepszych overowych ekip szykuje sie mega zacięte ciekawe widowisko 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

15+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester UnitedWh0Sh09K-M1OzaIfN.png-h0QSRGRc-nPyHsmOl.pngSevilla

 

Manchester United wygra różnicą 2 goli 4,70 forBET

 

Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. faworytem na Old Trafford będą bezapelacyjnie gospodarze nie ma co się ku temu dziwić bowiem są w formie., szczególnie na własnym obiekcie, gdzie ostatnio pokonywali w Premier League zarówno Chelsea jak i Liverpool. Tak na dobrą sprawę Czerwonym Diabłom do awansu wystarczy jednobramkowe zwycięstwo, wątpię aby szarpali się na jakąś kanonadę goli. Sevilla w zeszły weekend musiała przełknąć gorzką pigułkę, jaką była przegrana u siebie 0:2 z Valencią, psychicznie może to zdołować podopiecznych Vicenzo Montelli. Ja tu nie mam wątpliwości, że Jose Mourinho ustawi tak zespół, że wygrana będzie ich, jednak jak wiadomo nie spodziewałbym się zbyt dużo bramek a raczej jakieś skromne 2:0, to świat i ludzie.

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea – Valencia, Bailly, Smalling, Young – Matić, McTominay – Mata, Sanchez, Rashford – Lukaku

Sevilla: Rico – Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado – Banega, N’Zonzi – Correa, Vazquez, Sarabia – Muriel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Manchester United - Sevilla

Typ: w meczu przyznany będzie rzut karny

Kurs: 3,75

Bukmacher: Unibet

 

Analiza: Mam przeczucie, że w tym meczu będzie sporo kontrowersji. Manchester United to mimo wszystko wielki klub i dla LM by było lepiej, gdyby to oni awansowali, a nie Sevilla. Patrząc na ten mecz czysto sportowo, to Manchester United może mieć naprawdę spory problem, żeby awansować. Pierwszy mecz to była totalna dominacja Sevilli, oni byli po prostu parę klas lepsi. Sevilla miała tyle okazji na strzelenie gola, że to jest wręcz nieprawdopodobne, że nic nie wpadło do bramki Manchesteru United. Oczywiście Sevilla u siebie, a Sevilla na wyjeździe to dwie różne drużyny, ale po tym co pokazali w pierwszym spotkaniu, to nawet na wyjeździe mogą powalczyć. Coś mi mówi, że Sevilla zagra dobry mecz, jednak sędzia pomoże Manchesterowi awansować... Po takim kursie śmiało można spróbować zagrać na rzut karny w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: United - Sevilla
Typ: x2
Kurs: 2.45
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Czas na kolejne rewanżowe starcia w Champions League. Dziś poznamy dwóch ćwierćfinalistów i faworyta do tego są gospodarze obu dzisiejszych spotkań. Jednak w Manchesterze moim zdaniem na gospodarzy grać po prostu się nie opłaca. Kurs jest za niski, a pierwszy mecz pokazał, że Hiszpanie nie są tu bez szas. Gdyby nie David De Gea to sytuacja gospodarzy byłaby dziś o wiele trudniejsza. Dlatego nie do końca rozumiem te kursy i próbuję dziś skorzystać z oferty Totolotka umożliwiajacej grę bez podatku typując gości lub remis, który da im dogrywkę lub awans.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roma - Szachtar 1 1.66 Fortuna :t:

Wiadomo, że teren na Ukrainie jest zawsze ciężki, problem tam miał nawet Manchester City, który co prawda nie grał o nic, ale pojechał dobrym składem. Roma zagrała całkiem niezłą pierwszą połowę, stwarzali sobie sporo dobrych sytuacji i jedną z nich wykorzystali. W drugiej połowie brakło im pomysłu, za grę za to wziął się Szachtar i udało im się zdobyć dwie bramki. Dzisiaj mecz będzie zupełnie inaczej wyglądał, Szachtar będzie musiał dzisiaj też walczyć, bo co prawda remis 0-0 daje im awans, ale jak już Roma strzeli bramkę to oni awansują, także nie mogą cały mecz siedzieć wycofani, bo to sprowadzi ich w złą stronę. Roma u siebie to zupełnie inna drużyna, teraz w piątek zagrali świetne spotkanie z Torino, w drugiej połowie zagrali fenomenalnie, są na fali, bo 4-2 z Napoli też ich poniosło w górę. Będą dzisiaj w dobrej formie i nastrojach, cała drużyna, która od dawna ciśnie jest zdrowa.

 

MU - Sevilla 1 1.56 Fortuna :n:

Tutaj też nie szukam żadnej niespodzianki, uważam, że futbol jaki wrzucił do głów swoich zawodników Mourinho się po prostu musi udać. W Hiszpanii mieli sporo szczęścia, bo od początku Sevilla tam się rzuciła do ataku, ale De Gea miał dzień konia. Dzisiaj mecz powinien wyglądać może tak samo, jak z Liverpoolem, że oddadzą im inicjatywę, a sami będą chcieli skupić się na grze z kontry. United na swoim stadionie to jest zupełnie inna drużyna, w tym sezonie przegrali tylko na swoim stadionie z City, ale wiadomo, jak to z City jest, oni w tym sezonie niszczą wszystkich w lidze. Atak mają zabójczy, może to się udać w pozycyjnym, jak i z kontry Rashford, Sanchez, czy Lukaku potrafią zrobić z niczego coś. Sevilla przegrała na własnym stadionie z Valencią 0-2 nie  wiem jak to odbierać, czy po prostu tankowanie przed LM, ale to też wcale nie było rozsądnym zagraniem, mają tylko dwa punkty przewagi, że będą grać w przyszłym sezonie w Europie. Dzisiaj muszą wszystko postawić na jedną kartę, ale Mourinho zna ich, spędził trochę czasu w Hiszpanii, on wie, jak rozgrywać takie ważne mecze. Uważam, że MU wygra to spotkanie, bo przecież każdy remis skreśla ich z listy LM.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS Roma - Szachtar Donieck  1:0

AS Roma 1,66 Fortuna :t:
AS Roma strz. +1.5 1,52 fortuna   :n:

Dziś dwa bardzo wyrównane spotkania, które jeszcze wszystkie ekipy mają praktycznie równe szanse na awans.
Ja zajmę się meczem Roma - Szachtar. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Szachtaru 2:1, skromne zwycięstwo ale zawsze to jest jakaś zaliczka przed rewanżem.
Ja na dziś stawiam minimum 2 gole ekipy Włoskiej, są faworytem i wydaje mi się, że mimo porażki pierwszego meczu to Oni awansują dalej.
Dwa ostatnie mecze Romy rozegrane świetnie 3:0 z Torino i niespodziewana wygrana w Neapolu aż 4:2 z Napoli.
Oczywiście Szachtar w lidze także wygrywa mecz za meczem ale nie ma co porównywać tych lig.
Szachtar to drużyna bardzo mocna u siebie ale już na wyjazdach nie jest aż tak mocna, pokazali to chociażby w grupie gdzie pokonali Napoli 2:1 u siebie a na wyjeździe przegrali 0:3 czy z City 0:2 a u siebie wygrali 2:1 (chociaż tego meczu nie biorę pod uwagę bo City miał już pewny awans).
Przed nami bardzo ciekawy wieczór.

 

Manchester United - Sevilla 1:2

Manchester 1,55 Fortuna :n:

Manchester i powyżej 1,5 1,76 Fortuna :n:

 

Fakt Sevilla zagrała dobrze w pierwszym meczu, przeważali nad Manchesterem przez 90 min ale taki był plan J. Mourinho aby nie stracić bramkę i to się udało, czas na rewanż u siebie i już Manchester powinien postawić kropkę nad "i", Manchester ostatnio 3 bardzo ważne zwycięstwa w lidze nad Chelsea 2:1, nad Crystal Palace 3:2 i nad Liverpoolem 2:1 i to jest dobry znak. Sevilla zaś mocno w kratkę, porażki z Valencią 0:2 i z Atletico 2:5 nie napawają optymizmem.

Myślę, że Manchester powrócił już na dobre do ligi mistrzów i ćwierćfinał to takie minimum.

 

 

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besiktas Stambuł - Bayern Monachium 1:3

obie strzelą 1,53 :t:

Besiktas lub remis 2,75 :n:

 

Dwu mecz przesądzony, Bayern u siebie wygrał aż 5:0 i już nic nie musi na wyjeździe ... Dziś na pewno zagrają w nie najmocniejszym składzie, Lewy będzie odpoczywał bo jest zagrożony, że nie zagra w ćwierćfinale jeśli dostanie żółtą kartkę, to samo tyczy się z J. Kimmich, Robben w ogóle nie pojechał do Turcji.

W Besiktasie natomiast nie zagrają Pepe i Vidal czyli dwaj środkowi obrońcy... Możemy się spodziewać bramek.

Nie liczę, że Bayern zagra z pełnym zaangażowaniem i możemy mieć powtórkę z meczu City - Basel.

 

Barcelona - Chelsea Londyn 3:0

Barcelona 1,55 :t:

 

Po wczorajszym meczu możemy zobaczyć jak wiele jeszcze brakuje Angielskim drużynom do Hiszpańskich drużyn...

Dziś nie liczę na żadną niespodziankę i dla mnie Barcelona spokojnie wygrywa to spotkanie. Oczywiście mecze między obiema drużynami od dawna są bardzo emocjonujące i wyrównane ale Chelsea dziś to nie ta sama Chelsea co parę lat temu.

Mieli swoje szanse u siebie i dziś mogli by być w lepszych humorach lecz karygodne błędy w obronie i jest jak jest. Dziś Barca u siebie powinno spokojnie wygrać.

 

Typy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: x2
Kurs: 2.44
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Dziś wieczorem zostanie rostrzygnięta ostatnia niewiadoma w ćwierćfinale tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Tak jak wczoraj znów poszukam niespodzianki, bo Chelsea przed własną publicznością pozytywnie zaskoczyła i nie dała się zdominować Barcelonie. Faworytem dwumeczu są nadal gospodarze, którzy wywieźli z Londynu bramkowy remis, lecz wówczas The Blues momentami braowało trochę szczęścia. Moim zdaniem goście mogą pokusić się dziś o niespodziankę i Premiership może wziąć rewanż na La Liga za wczorajsze spotkanie w Manchesterze. TAk jak wczoraj idę więc w wyższy kurs z podpórką i ponownie korzystam z opcji bez podatku w Totolotku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...