Skocz do zawartości

ATP Tour - Indian Wells - 08.03-18.03.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Indian Wells, Stany Zjednoczone
Data rozgrywania: 08.03.2018 - 18.03.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria:ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: $7,972,535
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: https://bnpparibasopen.com/players/2018-players/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Promocję związane z turniejem Indian Wells:

 

-> Unibet

Podwyżka zysków z zakładów na żywo dotyczących Indian Wells aż o 20% -> https://obstawianie.com/topic/25174-unibet-promocje-okazjonalne/?do=findComment&comment=1036205

 

-> LSbet

Indian Wells 2018 przynosi Bonus 500 PLN dla wszystkich miłośników Tenisa. Zrób osiem zakładów na żywo na mecze 2018 BNP Paribas Open (znany jako Indian Wells Masters) i zostań nagrodzony Free Bet Bonusem Lojalnościowym do 500 PLN do wykorzystania na dowolne wydarzenia sportowe do wyboru. -> https://obstawianie.com/topic/27106-lsbet-promocje-okazjonalne/?do=findComment&comment=1035605

 

-> LV BET

Konkurs z Pulą 1630 PLN -> https://obstawianie.com/topic/35616-lvbet-20-pln-bez-depozytu-bonus-do-1000zł/?do=findComment&comment=1036206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacko - Lajovic 2 1.74 Fortuna :t: ez

Zacznijmy od tego, że IW jest bardzo wolne. Teraz o tym spotkaniu, jeden i drugi ostatnio bez wygranych, ale to Lajovic miał lepsze te wyniki, bo potrafił postawić się Monflisowi,  Thiemowi, minimalna porażka z Jarrym, który później był w finale tego turnieju. Lacko też walczył, ale ta ostatnia porażka z Gulbisem pokazała tylko, że on jest bez formy, Gulbis przecież sto lat za formą, ten człowiek nie traktuje tenisa na poważnie, a jednak wygrał. Dlaczego zacząłem, że IW jest wolne? Dlatego, że Lajovic dobrze czuje się na tym turnieju, w tamtym roku doszedł do 1/8 finału i odpadł z Carreno-Busta(ziemniak). Jeśli spojrzymy w historie Lacko na tym turnieju to odpadał z ziemniakami w pierwszej rundzie. Będziemy mogli zobaczyć tutaj sporo wymian, najważniejsze będzie, żeby się zbyt nie podpalać. Lajovic ma już parcie na wygrana na pewno, ma on ambicje, nie powinien dzisiaj puścić tego meczu bokiem. Kurs już spadł w dół, nic dziwnego.

 

Dzisiaj tylko tyle, lekko z życia jestem wyjęty w tym tygodniu.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medvedev - Berretteni 1 1.5 Fortuna :t:

Do dubla według mnie typ bardzo dobry, stawiam na ruska z powodu, że jest już ograny, Berretteni jest w turnieju jako LL. Wczoraj dobre jego spotkanie, w pierwszym secie było mega zacięte spotkanie, ale Medvedev stanął na wysokości zadania i w najważniejszych momentach zachowywał się bezbłędnie. Dzisiaj zobaczymy na pewno zacięte spotkanie, ale wydaje mi się, że regularność powinien pokazać Rusek. On dobrze wygląda w wymianach, nie jest drewnianym graczem, będziemy dzisiaj mieli sporo fajnej gry, Matteo może nie wytrzymać dzisiejszego ciśnienia, jak z Polanskym, on dopiero zaczyna wchodzić na ten najwyższy poziom, także dużo przed nim jeszcze, ale dzisiaj stawiam na faworyta tego spotkania, bo słusznie jest on faworytem.

 

Ciężki weekend dzisiaj... Także na sucho tylko Kicker +1.5 1.9 Fortuna :t:

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwartzman - Baghdatis 1 1.52 Fortuna :n:

Na szybko, bo za kilka chwil spotkanie, ale według mnie warto, jak już podkreślałem wyżej ten hard jest inny, jest dużo wolniejszy, sporo servismanów ma tutaj problem z graczami, którzy lubią korty ceglane. Może Baghdatis nie należy do servismanów, ale jego gra już opiera się w pewnej mierze na serwisie, a Schwartzman to mega walczak. Według mnie dobre posunięcie z jego strony, poleciał do Meksyku tylko po to, żeby się pokazać, pierwszą rundę przeszedł w drugiej się nawet nie starał, odpadł i poleciał do USA, żeby przygotować się na IW. To jest bardzo prestiżowy turniej, Schwartzman w tamtym roku odpadał w pierwszej rundzie, ale w tym roku jest szansa poprawić swój wynik. Bagieta już po trzech spotkaniach, można powiedzieć, że ograny, ale jego ostatnie spotkanie z Nishioka to dramat, ten postawił ścianę i Bagieta musiał się ratować serwisem, udało mu się zrobić tu 15 asów, ale z gry wyglądał bardzo słabo, przebijanie piłki na drugą stronę sprawiało mu problem, próbował tutaj szybko kończyć wymiany, szukając winnerów, ale nic z tego, sporo niewymuszonych błędów. Skoro taki problem miał z Nishioka, to jaki będzie miał dzisiaj z Diego... Diego to walczak, kondycyjnie wygląda super, dużo biega, lubi prowadzić grę, dzisiaj bierze mecz.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raonic - Sousa 2 @ 3,13 1xbet

Sousa + 1,5 seta @ 1,72 1xbet

 

Ogladam turniej od poczatku, nawierzchnia dosyc wolna faworyzujaca zawodnikow, ktorzy lubia duzo przebijac (przyklad Sousa). Raonic to cien zawodnika sprzed 2-3 lat, sporo kontuzji i ogolnie dla mnie zawsze czlowiek ze slaba psychika. Sousa bardzo solidny ;przebijak, ktory biega do wszystkiego. W poprzedniej rundzie odprawil mlodego Zvereva. Gdy ogladam ten turniej mam wrazenie, ze graja na niebieskiej maczce. Kursy na Portugalczyka spadaja, ale mozna jeszcze zlapac ponad trojke na jego wygrana, handi setowe tez wyglada bardzo dobrze. Stawiam na regularnosc i solidnosc, duza szansa dla Sousy.

By pershing,

20 + 10 +10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę zaniedbałem temat, ale ciężki tydzień, wchodzimy z ćwierćfinałami!

 

Querrey - Raonic  1/+22.5g 2.93 Fortuna

Ostatnio mam problem, żeby trafić ten bet, ale dzisiaj próbuje jeszcze raz... Na kort wychodzi dzisiaj dwóch mocnych zawodników, to będzie na pewno wyrównane spotkanie linie overowe wysoko postawione, ale nic dziwnego. Qurrey po trzech spotkaniach, dwa mecze skończone 2:0 i jeden 2:1 z Bhambrim trochę to dziwne, że taki zawodnik urywa mu seta, ale Lopez, czy Zverev nie, chociaż w sumie ta dwójka, ostatnimi czasy to grają jak top 1000. Raonic wraca po kontuzji, coraz lepiej wygląda ta jego gra, ale no męczył strasznie te mecze np. z Sousa, sporo podwójnych błędów, słaba gra w korcie, nie szło mu to przebijanie po prostu, próbował za dużo kończyć, ale kort nie sprzyja takiej grze, co prawda dobrze szło mu na pierwszym podaniu, bo 93% wygranych piłek, ale 12 asów przy 10 podwójnych to ciężka sprawa. Szkoda, że Bagieta nie zagrał, bo wydaje mi się, że wyrzuciłby on Raonica z turnieju. Querrey pod tym względem dużo lepiej, z Lopezem np. 14 asów i 1 podwójny tylko. Spotkanie będzie na pewno wyrównane, Raonic swoje gemy powinien wygrywać, Querrey nie powinien go jakoś tu zmiażdżyć dlatego próbuje z overkiem gemowym, jest w lepszej formie, powinien wygrać.

 

Mecz Del Potro widzę tutaj bez niespodzianki, raczej to wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postraszymy trochę Tonnego :p

 

 Federer R. - Coric B.  1 set liczba gemów 9-10  1,87 fortuna :n:

 

Prosta sprawa stary król gra w tym sezonie jak młody bóg przytulił kolejnego 20-szlema i jeszcze nie przegrał meczu w tym roku -  gra na takim luzie spokoju ze ...na przeciwko stanie młody wilczek, który gra tu bardzo dobrze. Wygrał  z Andersonem z którym miał 0:3 Ogólnie z meczu na mecz rośnie ale dzisiaj pewnie stanie na przeciwko wielkiej ściany i troszkę ten mecz będzie rozgrywał sie w głowie. Wiem ze u Rożka bywają przestoje  Chung miał 6 BP,  przełamał wielkiego mistrza w tej formie Borna moze to samo zrobić ale myślę ze 6-3 6-4 to jest bardzo realne w 1 secie.

 

Raonic, Milos - Del Potro, Juan Martin over 0.5  Tie-breaków 1,53 unibet :n:

 

Obaj bazują na serwisie wszechstronniejszy jest Argentyńczyk i on jest tutaj faworytem,  moim zdaniem tutaj rożnie moze być 3 sety- szybka piłka dla Del Po nic mnie w sumie nie zaskoczy  ale myślę ze Kanadyjczyk potrafi gra z Juanem   H2H  2:1 z lat 2013-2017.W tych 3 spotkaniach 2 razy byl taibrek. Były to zacięte spotkania.  Obaj maja problemy z kontuzjami zdrowiem .  Milos tutaj gra tak w kratkę ten serwis nie do końca wchodzi ale podtrawi wygrywać tak było z  Querreyem w 1 secie. Del Po juz z Mayerem miał problemy chyba plecy wiec ....wczoraj Kolba sie postawił.

 

Klapa....

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...