Skocz do zawartości

25. kolejka Bundesligi [02-04.03.2018]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a97e818ca113_Beztytuu.png.41050510c4410

 

Jutro zaczynamy zmagania w Niemczech, otworzy nam spotkanie Gladbach - Bremen. W tej kolejce zagra też Lipsk z BVB, to spotkanie będzie na pewno warte oczu. Zapraszam do dyskusji na temat tych spotkań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gladbach - Werder 

Tutaj krótko , o grze Gladbach pisałem już podczas wcześniejszych kolejek, że jest na prawdę dobra mimo wyników i mecz z Hannoverem to potwierdził, bramka (trzeba dodać przepięknej urody) Kramera przerwała niechlubną serię 431 minut bez zdobytej bramki w spotkaniach gdzie sytuacji Borussia miała mnóstwa , ale kulała skuteczność. Na pewno ta wygrana w ostatniej kolejce poprawi morale w szatni , chociaż ich dzisiejszy rywal Werder może także pochwalić się ostatnimi dobrymi wynikami , dzięki którym wybrnęli ze strefy spadkowej. O kontuzjach nie ma co pisać , w Gladbach szpital od dłuższego czasu , w Werderze również bez świeższych absencji. Spodziewam się ciężkiego meczu , bo Werder na wyjazdach gra mocno "rzemieślniczo" , mało strzelają, mało tracą, ale biorąc pod uwagę chyba zwyżkującą formę gospodarzy stawiam , że przed swoją publicznością odniosą zwycięstwo. Do tego dokładam ich wygraną już w 1 połowie , myślę, że to będzie ten mecz , który wyjdzie wreszcie Borussii po przerwie zimowej , że strzelą pierwsi bramkę jeszcze przed przerwą i mając mecz pod kontrolą zdobędą 3 punkty. 

Gladbach - Werder   1  1.98  Unibet :n:

Gladbach - Werder - [ HT/FT ]  1/1  3.20  Unibet  :n:  :klask: Co odwalili ... Nie wyszli na drugą połowę.. całkowicie oddali plac Werderowi 

Edytowane przez poozon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipsk ₋ Borussia Dortmund - Lipsk rzut rożny - 1.do 15. minuta  Tak @ :t:1.95 wiliam Hill Na luzaku :p dobry meczyk jest !!!!!

 

Bardzo ciekawe spotkanie. Lipsk w kryzysie w Bundeslidze 2 porażki z rzędu plus blamaż u siebie z Napoli i o mało była by klapa w postaci przegranego awansu w lidze europy po pierwszym wygranym meczu.Dzisiaj już trzeba sie przełamać bo 6 miejsce na chwile obecna nie daje LM- w tabeli jest dość ciasno ,Każdy mecz jest ważny i ma swoje  znaczenie tutaj mamy mecz o przysłowiowe 6 pkt.  Obie ekipy graja ofensywnie maja swoje problemy szukają bramek stwarzają sobie sytuacje graja piłka dużo akcji w bocznych sektorach boiskach- co powoduje ze obie ekipy maja sporo rzutów rożnych. Idę w stronę Lipska gospodarzy bo myślę ze od początku meczu rusza zaatakują, co do rożnych średnio robią ich  w granicach 5-6 a czasem i więcej.Teoretycznie najlepszy bet na to spotkanie to bts ale kursy nie do gry -over tez powinien paść ale czasem w tego typu meczach po prostu czegoś brakuje i te najoczywistsze zakłady typy nie wchodzą... osobiście bardzo brakuje mi WH dobry bukmacher z fajna oferta i....i tutaj od nich bet czesto korzystam do konkursu forumowego z ich oferty. 1 spotkanie było niesamowitym widowiskiem 3-2 do RB 2 czerwone kartki ale mało rożnych z obu stron...myślę ze 15 minut na jednego rożnego to sporo czasu...z fartem :p 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+15zs+10 idziesz po dodatkowe punkty jutro :D GL :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...