Skocz do zawartości

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.02-28.02.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Lechia - Termalica under 2.5 1.75 totolotek :n:

We wtorek o godzinie 18:00 ma być w Gdańsku -10 stopni, także pogoda nie będzie sprzyjająca, wczorajsze mrozy udowodniły, że temperatura w Polsce ma wpływ na wyniki gry poszczególnych drużyn, wczoraj nie mieliśmy żadnego overu, najwięcej; dwie bramki były we Wrocławiu. Lechia gra dno, ciężko jakoś to skomentować, czytałem informacje, że trener Lechii dostał ultimatum od zarządu, że musi zacząć zdobywać punkty albo out. Lechia nie ma zawodników, którzy mu te punkty dostarczą, nie wiem jak wygląda sytuacja w klubie od środka, może zawodnicy mają już dość trenera i z miłą chęcią go wywalą. Szanse na awans do grupy mistrzowskiej są nijakie, mega ciężki terminarz przed nimi, o punkty będzie bardzo ciężko. Termalica na farcie zdobyła trzy punkty w sobotę z Sandencją, po samobójczym golu w 80'. Termalica ma najmniej razem z Piastem strzelonych bramek w lidze, bo tylko 24. Spodziewam się nudnego, ospałego spotkania, gdzie Termalica będzie się broniła przez 90 minut, a Lechia waliła głową w mur, może skutecznie, kto wie, ale nie widzę szans, że Lechia zdobędzie tutaj trzy bramki, a jak za bardzo się otworzą to może coś z kontry dostaną, także też tutaj muszą być ostrożni.

 

Legia - Jagiellonia podwójna szansa 0-0 1.78 Fortuna :n: Legia w 44' robi karnego :fp:

Mam nadzieje, że szykuje nam się bardzo ciekawe spotkanie w Warszawie. Aktualny lider przyjeżdża walczyć o punkty z viceliderem, ale czy możemy spodziewać się jakiegoś super ofensywnego spotkania? Wydaje mi się, że zobaczymy mega zachowawczy futbol, obie ekipy będą bały się za bardzo odsłonić, Legia nie może zlekceważyć ekipy z Białegostoku i odwrotnie. Do tej pory Jagiellonia wygrywała skromnie, ale pewnie(może oprócz tego meczu z Lechią, ale tutaj pokaz słabej obrony Lechii pozwolił nam zobaczyć takie widowisko), drużyna z Warszawy znowu odwrotnie, show w meczu ze Śląskiem, dużo szczęścia z Zagłębiem i dopiero spotkanie z Cracovią było underowe bo 0-0. Legia zagrała tam mega nieskutecznie, piłkarze nie wyglądali za ciekawie, pewnie marzyli już o lepszej pogodzie, bieganie w takim mrozie na dłuższą metę nie sprzyja. Według mnie typ wart gry. Ofensywnie obie ekipy wyglądają świetnie, ale defensywnie to samo. Jagiellonia gra spokojnie, nie rzuca się w bezmyślne ataki, wydaje mi się, że przyjadą jutro po punkty, ale bez głupich strat. Defence od początku do końca, remis do ht powinniśmy zobaczyć, a jestem nawet w stanie zaryzykować, że po 90 minutach też wynik będzie remisowy.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia WarszawaMgKb0ohQ-xOZTw8EE.png-UZa0JhBK-vylOXc44.pngJagiellonia Białystok

 

Jarosław Niezgoda :gol: 2,40 Fortuna

 

No, no przed nami hitowe spotkanie w Ekstraklasie gdzie wicelider podejmuje lidera rozgrywek. Kto by się spodziewał przed startem sezonu, że Jaga będzie bić się o mistrzostwo, jednak w naszej rodzimej lidze wszystko możliwe. Rundę wiosenną znacznie lepiej zaczęli Białostocczanie, którzy w trzech spotkaniach zgarnęli komplet punktów pokonując kolejno Piasta, Cracovię i Lechię. Legia w tym samym czasie szczęśliwie w doliczonym czasie gry pokonała Zagłębię, później rozgromiła Śląsk i w ostatniej kolejce dość niespodziewanie zremisowała z Cracovią. Nie podejmę się wskazać kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji, choć atut własnego boiska może sugerować Legię. Ja jednak po raz kolejny skupiam się na strzelcu gola bo ostatnio całkiem dobrze siada więc dlaczego nie. Tym razem stawiam, że minimum bramkę zdobędzie dwudziestodwuletni Jarosław Niezgoda, który na początku tej rundy imponuje formą, trzy mecze i trzy gole, fakt faktem z Craxą nie trafił jednak na Łazienkowskiej powinno być już znacznie lepiej. Niezgoda w tym sezonie ma już na koncie dziesięć bramek w osiemnastu meczach, gdzie w zeszłym sezonie jeszcze na wypożyczeniu w Ruchu miał tyle samo bramek ale po aż dwudziestu ośmiu meczach. Jak widać postęp już jest i zapewne swój dorobek bramkowy też poprawi, liczę, iż zacznie od meczu z Jagą. Kurs na jego bramkę jest nawet więcej niż przyzwoity a zatem warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Legia - Jagiellonia
Typ: 2
Kurs: 3.9
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

W Ekstraklasie czas na kolejkę rozgrywaną w środku tygodnia, a dzisiejszego wieczora czeka nas prawdziwy hit. Lider z Białegostoku udaje się na wycieczkę do Warszawy. Oba zespoły zgromadziły identyczną ilość punktów, a przyjezdni świetnie weszli w grę po przerwie zimowej. 3 mecze, 3 wygrane i tylko jeden stracony gol. Wyniki i sama gra Jagiellonii naprawdę robi wrażenie. W dodatku wbrew stereotypowi to Jagiellonia jest najlepiej spisującym się na wyjeździe zespołem polskiej ligi. Patrząc na ich wysoką formę postanowilem spróbować poszukać ich zwycięstwa w Totolotku, bo kurs zbliżający się aż do 4.0 to naprawdę ciekawa propozycja.

By pershing,

60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia Gdańsk - Nieciecza 2:2
Lechia 1,85 :n:
Lechia strz. +1,5 1,89 :t:

Powiem tak, jak nie dziś to kiedy???
Lechia gra beznadziejnie... z takimi piłkarzami to aż kryminał jest... Mają wszystko by być czołowym klubem w Ekstraklasie, mają piłkarzy, stadion... ale brak wyników.
3 mecze po przerwie zimowej i remis z Wisłą 1:1 i 2 porażki 0:2 z Piastem i 1:4 z Jagiellonią.
Nieciecza także nie ma dobrego poczatku 0:3 z Koroną 0:3 z Górnikiem i 1:0 z Sandecją.
Jeśli mamy porównywać obie ekipy to Lechia półka wyżej...
Mam tylko nadzieję, że w Gdańsku jest pełne skupienie przed tym meczem jeśli tak to myślę, że będzie to pierwsze zwycięstwo w rundzie. Oby tylko trener nie wystawił defensywnego składu na taki zespół jak Bruk Bet Nieciecza...Bo faktycznie aż strach się bać...

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0:1
Zagłębie 2,22 :t:

Jak Zagłębie nie wygrali mecz z Arką Gdynia to tylko Oni wiedzą, tyle sytuacji...taka przewaga i nic.
Jestem pewny, że jeśli zagrają na takim poziomie jak w meczu z Arką to spokojny jestem o 3 punkty. Sandecja - główny kandydat na spadek i chyba nic ich nie uratuje przed tym... Początek mieli świetny ale im dalej w las tym więcej drzew... Ostatnia wygrana Sandecji 17 Wrzesień i to mówi wszystko.
Zagłębie lepsza drużyna, musi to w końcu udowodnić i strzelić tą bramkę więcej niż przeciwnik...
Dobry mecz z Legią - porażka 2:3, dobry mecz z Arką remis 0:0 pora na dobry mecz i zwycięstwo.

Kursy z fortuna
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda nas nie rozpieszcza ma byc ok -23 wiec ...Legia Warszawa-Jagiellonia Białystok  ZAKŁADY NA ŻYCZENIE  TYP: Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki  1,6 forbet :minus:

Szału nie ma  w tym kursie bo obie ekipy musza miec minimum po 2 kartki -to nam daje 4 w meczu ale patrząc jak ważny jest to mecz, jak graja obie ekipy jaki stosunek maja te mecze na linii kibicowskiej  i sportowej to walki nie zabraknie. Płyta boisko będzie bardzo dobrze przygotowana ale pogoda swoje zrobi na pewno Ten zakład ma sens i ja uważam ze lepiej to typować niz kto wygra i ile pa dnie bramek- no moze poza rzutami rożnymi ale nic po dobrym kursie nie znalazłem.  Spięć na boisku nie będzie brakowało, obie ekipy sa nastawione odpowiednio wiedza o co graja .Obie drużyny lubią i potrafią grac piłka dla obu bardzo ważny mecz. Legia ma trudny terminarz jest skazana na wygrywanie taki spotkań i to jest dodatkowy balast obciążenie. Jaga nie musi a moze była juz blisko tytułu w tamtym sezonie z reguły na L3 gra jej sie ciężko i nie wytrzymuje  presji troszkę te spotkania przegrywa w głowie mentalnie .Patrząc na skład teoretycznie gorszy od swoich najlepszych ale forma jest Myślę ze to to będą piłkarskie szachy Legia nie ruszy od początku a Jaga będzie czekała na swoje szanse kontry jak wytrawny bokser a potrafi to robić -gra bardzo skutecznie mecz do 1 bramki ja padnie ona szybko to moze byc bardzo overovo choć przy tej pogodzie na to nie liczę .Legia ma większy potencjał możliwości, obie ekipy maja dobre stale fragmenty gry...będzie skromne 1-0 } miro Radovic :p

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1
Wisła lub remis 1,43 :t:

 

Na dziś biorę tylko spotkania, które rozgrywane są o 18.

Wisła Kraków podejmuje u siebie Koronę. Obie ekipy po przerwie zimowej jeszcze nie doznały porażki, lepiej prezentuje się Korona 2 zwycięstwa i remis, Wisła 2 remisy i zwycięstwo.

Wisła Kraków zremisowała 1:1 z Lechią, wygrała 3:2 z Arką i zremisowała 0:0 z Piastem.

Korona Kielce wygrała 3:0 z Termalicą, zremisowała 3:3 z Sandecją i wygrała 1:0 z Lechem.

Obie drużyny są wyrównane, może delikatnie wyżej cenię Wisłę jako kadrę ale muszą to w końcu pokazać, że potrafią grać, Wisła nie potrafi zagrać 3-4 dobrych meczów pod rząd. Zajmują Oni 8 miejsce i tracą 2 punkty do 5 Korony.

Obie ekipy już nie mają praktycznie szans na walkę o mistrzostwo.

Wisła Kraków ma lekkie problemy w obronie, nie zagra Arsenic z powodu czerwonej kartki, A. Głowacki i I. Gonzalez.

Z drugiej strony na wyjeździe Korona tylko 2 zwycięstwa na 12 meczów więc bezpiecznie wchodzę w zwycięstwo gospodarzy z remisem.

 

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 0:0

Górnik 2,2 :n:

 

Górnik bardzo mocny u siebie, grają bardzo atrakcyjnie ale też niezwykle skutecznie.

Mówiło się, że po przerwie zimowej stracili blask, porażka 2:4 z Wisłą Płock ale potem przyszło łatwe zwycięstwo 3:0 z Termalicą i pechowy remis 1:1 ze Śląskiem, Angulo w 88 minucie nie trafił karnego a Górnik praktycznie cały mecz był lepszą drużyną.

Jeśli chodzi o Pogoń to skutecznie przesuwają się z ostatniego miejsca, już minęli Sandecje mają naprawdę dobry czas, zwycięstwo 4:1 nad Sendecją i 2:1 nad Wisłą Płock u siebie ale na wyjeździe ulegli 0:2 Lechowi.

Tak jak Górnik gra świetnie u siebie tak Pogoń gra kiepsko na wyjeździe na 11 meczy aż 8 porażek 0 remisów i 3 zwycięstwa.

Dlatego w myśl zasady remisu nie powinno być dlatego śmiało wchodzę w zwycięstwo gospodarzy a to zwycięstwo dla nich jest bardzo ważne jeśli nadal marzą o Mistrzostwie a Pogoń i tak się utrzyma i tak...

 

Kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 1.5
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

W Ekstraklasie czas na kolejkę rozgrywaną w środku tygodnia, a dzisiejszego wieczora czeka nas prawdziwy hit. Lider z Białegostoku udaje się na wycieczkę do Warszawy. Oba zespoły zgromadziły identyczną ilość punktów, a przyjezdni świetnie weszli w grę po przerwie zimowej. 3 mecze, 3 wygrane i tylko jeden stracony gol. Wyniki i sama gra Jagiellonii naprawdę robi wrażenie. W dodatku wbrew stereotypowi to Jagiellonia jest najlepiej spisującym się na wyjeździe zespołem polskiej ligi. Patrząc na ich wysoką formę postanowilem spróbować poszukać ich zwycięstwa w Totolotku, bo kurs zbliżający się aż do 4.0 to naprawdę ciekawa propozycja. Po wczorajszym sukcesie związanym z wytypowaniem Jagiellonii po naprawdę wysokim kursie dziś spróbuję pójść za ciosem. Tym razem typ raczej spokojny, bo stawiam dziś na wygraną Lecha na własnym stadionie. Gospodarze w zasadzie innego wyjścia nie mają, bo na obcym terenie radzą sobie fatalnie, więc pozostaje przede wszystkim punktowanie w Poznaniu. Dzisiejszy rywal do najsilniejszych nie należy, a powoli zwiększa się presja na Bjelicę i jego podopiecznych, bo ostatnie tygodnie w stolicy Wielkopolski nie były najlepsze. Dziś typowy mecz na przełamanie ze Śląskiem.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...