Skocz do zawartości

27. kolejka La Liga [27.02 - 01.03.2018r.]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Espanyol - Real Madryt 1:0

Real 1,59 :n:

Real i poniżej 3,5 2,45 :n:

 

Dziś Real mocno osłabiony, nie zagrają: C. Ronaldo, Marcelo, T. Kroos, L. Modrić i Casemiro

Ostatnio Real nabrał wiatr w żagle i grają zdecydowanie lepiej, w formie są M. Asensio czy Lucas, który może dostać szanse dziś chociaż wydaje mi się, że od 1 minuty zacznie G. Bale. W końcu od 1 minuty powinien dostać szansę D. Ceballos i ten mecz pokaże czy Zidane może na niego stawiać czy też nie...

Espanyol słaby jak co roku.. o dziwo Realowi bardzo łatwo się tutaj gra w ostatnich latach, same zwycięstwa.

Czuję zwycięstwo Realu chociaż... bardzo trudne i ciężkie spotkanie ich czeka myślę, że nie zobaczymy tutaj zbyt dużo bramek dlatego drugi typ Real i poniżej 3,5 bramki.

Jeśli chodzi o Espanyol to zajmują 15 miejsce i mają 4 remisy pod rząd a w lidze nie wygrali meczu już ponad 1,5 miesiąca.

Poczekają jeszcze przynajmniej pare dni.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilbao - Valencia BTS 1.7 totolotek

Obie ekipy na weekend, w meczach domowych wygrały 2-1. Wydaje się, że Valencia w końcu wygrzebała się z dołku, mieli ostatnio małe kryzys, ale już trzy wygrane z rzędu, także wygląda to całkiem nieźle. Mina i Parejo zaczęli strzelać bramki, niestety przestał Zaza, ale coś u niego widać brak formy, brak skuteczności, ogólnie nie idzie mu najlepiej ostatnimi czasy. Dziwna sytuacja z Bilbao, co roku w topce, a w tym sezonie są poza top 10, ekipie nie idzie najlepiej, mają problemy w ofensywie, u siebie raptem 10 bramek strzelonych, przez co zdobyte tylko 18 punktów. Jednak dzisiaj spodziewam się otwartego spotkania, Valencia ma okazje dzisiaj przeskoczyć w tabeli Real, co na pewno jest dla nich ważne, a Bilbao musi wygrać, żeby nie spadać w dół, a jak wiemy, za tydzień ruszamy z LE i wtedy Bilbao będzie musiało wybierać, czy rezerwowym w lidze, a w LE walczymy o najwyższe cele, czy odwrotnie. h2h nam sprzyja, te ekipy lubiły zawsze ostrą wymianę, spodziewam się dzisiaj zaciętego spotkania, ale z bramkami.

By pershing,

25 +15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Athletic Bilbao - Valencia 1:1

Valencia lub remis 1,48 :t:

 

Bilbao w tym sezonie dla mnie drużyna przegrana chyba największa w lidze oczywiście zaraz po Realu...

Valencia po wpadce Realu znowu może awansować na 3 miejsce.

Myślę, że dziś już powinniśmy zobaczyć w środku Kondogbie co jest sporym wzmocnieniem w środku.

Bilbao u siebie zaledwie 4 zwycięstwa na 12 meczy, strzelają niecałego gola na mecz zaś Valencia na wyjazdach strzela prawie 2 bramki średnio na mecz. Mają 6 zwycięstw na 12 meczy i tylko 4 porażki.

Bilbao mimo, że ostatnio wygrali 2:1 z Malagą to moje zdanie się nie zmienia o nich... Są w kiepskiej formie i nie sądzę aby dziś wygrali ze świetną w tym sezonie Valencią.

 

Getafe - Deportivo La Coruna 3:0

Getafe 1,94 :t:

 

Jedna z najgorszych w tym sezonie zespołów w lidze przyjeżdża do beniaminka z Getafe - świetnego beniaminka.

Deportivo mimo, że zmieniła trenera nadal nie pokazuje nic w swoich meczach.

Getafe natomiast u siebie gra świetnie aż 7 zwycięstw i tylko 3 porażki w 13 meczach.

Ostatnio pechowo przegrali z Villarreal 0:1 nie strzelając 2 karnych.

Deportivo po słabym meczu zremisowała 0:0 z Espanyolem. Ogólnie Deportivo ostatnio wygrał w lidze 9 grudnia z Leganes 1:0. Nie sądzę aby dziś wygrali czy zremisowali Getafe jest w gazie... grają miło dla oka i przyjemnie się ogląda ich grę. Tak samo jak drugiego beniaminka Girone.

Ja dziś nawet zaryzykuję i stawiam

Getafe -1,5 3,45 :t:

 

Kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

70

By pershing,

15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Atletico Madryt - Leganes

Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xBet
Analiza

 

26 kolejka w hiszpańskiej La Liga. Atletico zajmuje pozycję wicelidera i podejmie ekipę Leganes, która niedawno zasłynęła eliminując Real z Pucharu króla. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale czy aż tak bardzo, żeby typować kilkubramkową wygrana ekipy Diego Simeone. W ostatnim meczu między nimi w 2017 było 2:0. Wcześniej grali ale nie ma co rozpatrywać meczy z 2001 i 2002 roku. Warto zerkąć na ststystyki bramkowe. Atletico u siebie 17:4 w 12 meczach, Leganes

10:16 w 13 spotkaniach. Ani jedna ani druga strona nie pokazuje aż tak dużych dysproporcji aby  spodziewać się pogromu z strony gospodarzy. Atletico w lidze wygrało 3:0 z Las Palmas, ale oni są w ogonie tabeli ze straconymi aż 52 bramkami w porównaniu do 28 goli straconych przez Leganes. Co prawda ostatnio goście na wyjeździe przegrali właśnie trzema bramkami z Gironą, ale liczę, że wyciągną z tego właściwe wnioski i skończy się niskim wynikiem jak to z reguły bywa z ekipą prowadzoną przez Simeone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilbao - Valencia Parejo, D. Otrzyma Kartkę nie 1,73 unibet :t:

 

Ja standardowo patrze na rożne i kartki jakoś nie mam pomysłu na ten mecz -kolejkę Na wstępie zaznaczę ze troszkę ruletka z tym zakładem ale ja nic ciekawego nie znalazłem a ...wiec Ja idę w stronę kartek to znaczy braku konkretnie  myślę ze  ofensywny pomocnik nietoperzy nie otrzyma kartki w tym meczu. Linie na to spotkanie dość wysokie wiadomo ze czasem w la-lidze jest więcej kopania po kostkach niz grania- co do sędziowania nie ma sie co za bardzo rozpisywać jest najgorsze na świecie sędziowie dają bardzo dużo kartek często sie mylą i wprowadzają chaos i zamieszanie na boisku.Dani jest piłkarzem kreatywnym ale z charakterkiem lubi wlaczyc nie ustępuje i czesto łapie głupie kartki za jakieś prowokacje . Duzo zależy od wyniku myślę ze ileś tam kartek zobaczymy w granicach 5-6 to chyba minimum ale nie koniecznie piłkarze Valencii muszę te kartki łapać. Baskowie także do grzecznych na boisku nie należą potrafią grac ostro.Z tego co tam oglądałem na eleven i skrótach laliga to Parejo dostał kartkę z Malaga za przepychanek z zawodnikiem byla to obustronna żółta  kartka i w meczu z Realem Madryt w końcówce za faul na napastniku królewskich. 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ath. Bilbaox0KnjfhQ-WKwSVKTm.png-Yobq5cQt-nHemjRL1.pngValencia

 

Valencia wygra i over 2,5 gola 4,15 Fortuna

 

Chyba najciekawsze starcie w tej kolejce hiszpańskiej LaLigi. Z jednej strony nieobliczalni na własnym obiekcie Baskowie, z drugiej natomiast Valencia, która wyraźnie odżyła po słabszym okresie wygrywając trzy mecze z rzędu. Tak na dobrą sprawę ciężko tu wyraźnie wskazać faworyta i o ewentualnym zwycięstwie może przesądzić jedna bramka. Zgadzam się tu poniekąd z typem Tonny'ego i też sądzę, że obie ekipy strzelą po minimum bramce. Jednakże ja tu pójdę ciut dalej i dodatkowo pogram w stronę Nietoperzy, którzy przy takiej dyspozycji jak najbardziej mają realne szanse na wygraną. Fakt faktem nie udało im się wygrać w Bilbao od 2012 roku jednak tym razem powinni przełamać kiepską passę, tym bardziej, że Athletic gra mocno w kratkę a Valencia w gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Betis - Real Sociedad

Typ: Betis wygra

Kurs: 2.58

Bukmacher: Fortuna

Godzina: 19:30

Analiza:

Witam serdecznie. Wracam do typowania na miesiąc marzec. Jako pierwszy typ wędruje do Hiszpanii a mianowicie spotkanie La Ligi pomiędzy Betisem a Realem Sociedad. Według mnie wyrażnym fawroytem tego spotkania są gospoadarze którzy w tym sezonie grają bardzo fajną piłkę i według mnie mają dużą motywację aby wywalczyć awans do LE. Zajmują 10 miejsce jednak gdyby dzisiaj udało im się wygrać wskoczyli by na pozycję 7. Ostatnio wygrana 0:2 z Levante czy też wbili 3 bramki u siebie będącemu w lepszej formie Realowi Madryt. Grają bardzo ofensywny futbol ale w tym sezonie im się to bardzo opłaca. Nie można tego powiedzieć o drużynie Sociedad która również lubi sb postrzelać bramki ale bardzo dużo traci. W lidze 14 miejsce, odpadli ostatnio w Lidze Europejskiej w Salzburgiem. W laliga porażka 1:2 z Valencią w ostatniej kolejce. W lidze na wyjeździe ostatni mecz wygrali 14 października 0:2 z Alves natomiast ostatnio notują serię 6 meczów z rzędu porażek na wyjazdach. Mocny Betis w tym sezonie, 2 ofensywne drużyny i dziurawa obrona Sociedadu, nic tylko grać dzisiaj na zwycięstwo Betisu. Dla bardziej odważnych polecam Betis/+1.5 gola + dla zabawy za 10zł gram na dokładny wynik w tym spotkaniu na 2:0 dla Betisu. Ostatni ich wynik 4:4 więc myślę ze dzisiaj mocniej skupią się na obronie obie druzyny. Polecam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Betis - Real Sociedad 0:0
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,72 :n:

Początek miesiąca i zastanawiałem się czy zacząć mocno czy delikatniej no i jednak wybrałem tę drugą opcję.
Po 1 mocniej chciałem zagrać Alaves (-1) - Levante po kursie 3,35. Wczoraj po podobnym kursie wszedł mi mecz Getafe (-1) - Deportivo (wynik 3:0). Jednak dziś delikatniej zaczynam nowy miesiąc ale do rzeczy...

Uwielbiam w tym sezonie oglądać mecze Realu Betis, są bardzo widowiskowe, grają szybko a ich wyniki są często hokejowe - 3:5 z Realem Madryt, 2:3 z Celtą Vigo, 0:5 z Barceloną, 3:2 z Leganes, 5:3 z Sevillą, 3:6 z Valencia czy chociażby pierwszy mecz z Realem Sociedad zakończonym remisem ... 4:4.
Ich przeciwnik także do underowych nie należy - 2:5 z Realem Madryt, 5:0 z Deportivo La Coruna, 2:4 z Villarreal, 2:4 z Barcelona czy 3:1 z Sevilla.
W meczach u siebie Realu Betis pada średnio po 4 gole na mecz natomiast w meczach na wyjazdach Realu Sociedad pada średnio ponad 3 gole na mecz.
Dziś jestem pewny, że obejrzymy kapitalny spektakl może nie aż tak kapitalny jak pierwszy mecz w tym sezonie wspomniany remis 4:4 ale liczę na minimum 3 bramki.
Moim lekkim faworytem są gospodarze, Sociedad na wyjazdach nie radzi sobie jakoś wyśmienicie jednak wydaje mi się, że obie drużyny strzelą po minimum bramce.
Pewnie zaryzykuję i postawię 1/obie strzelą ale w typach dnia podaję taki właśnie typ.
Betis i obie strzelą 4,05 :n:

Deportivo Alaves - Levante 1:0
Alvaes 1,90 :t:

Niby obie ekipy w tabeli obok siebie, Alaves 16 Levante 17 ale jakże zgoła odmienne są nastroje w obu drużynach. Levante chyba najgorsza ekipa w La Liga na ten moment, ostatni mecz to był koszmar w ich wykonaniu 0:2 z Betisem może wynik nie tak jak ich gra była fatalna, kibice aż machali białymi flagami... kiepsko to wygląda.
Alaves ostatnio porażka 0:4 z Realem, którą można było wliczyć ale przed tą porażką 3 zwycięstwa pod rząd z solidnymi ekipami 2:1 z Celta Vigo, 2:1 z Villarreal i 1:0 z Deportivo.
Levante na wyjazdach tylko 1 zwycięstwo natomiast Alaves u siebie może nie jakoś świetnie ale spisują się solidnie... ostatnio nawet bardzo dobrze 5 zwycięstw i remis w ostatnich 6 meczach.
Nie wydaje mi się aby Levante zatrzymało passę Alaves


Wszystkie typy z Fortuna

 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...