Skocz do zawartości

25 kolejka Seria A [24 - 26 luty 2018]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Cagliari - Napoli     Cagliari  więcej kartek 1,8:plus:      Cagliria under 3,5 rożnego 2,00   unibet :plus:

 

no to moze ja zacznę... na zakończenie tej kolejki 2 bety.... która będzie rozgrywana na raty i będzie to miało wpływ na układ ligowej tabeli z powodu przełożenia meczu Juve...zobaczymy komu to zrobi lepiej. Napoli troszkę pod presja ciśnienie na majstra jest sporo ekipa Sarriego gra dziwnie olali mecz u siebie z cwelem by w rewanżu zagrać pierwszym składem i wygrać w Niemczech moze ciśnienia na odrobienie wyniku nie było ale...faworyt wiadomo ale kursy nie do grania ja tutaj standard wybieram rożne chyba naj opcje. Bo w lidze Napoli wygrywa ale ma momenty gdzie bardzo sie meczy nie potrafi szybko strzelić bramki  mecz troszkę zagadka na sardynii gra sie nie wygodnie Caglairi ma kilka pkt przewagi na strefa spadkowa ale tutaj napewno powalczą postawia sie i tania skory nie sprzedają .Kartki to sie wydaje dobry bet gospodarze będą gonić za piłka i to powiano przekładać sie na więcej fauli i ich kartek .  Rzuty rożne  tu gram  nietypowo na gospodarzy i to under myślę ze piłka będzie po stronie Hamsika i spółki oni będą nia grac miec ja praktycznie cały czas gdzieś w granicach 65-70% czasu gry cały czas będą zmuszeni atakować gospodarze nastawia sie na pkt i kontrę. W pierwszym meczu pewne 3-0 Napoli bez kartki !!!! ale nie dziś inna ranga tego meczu Kibice Napoli wpadki w takim meczu nie wybacza i sobie jej nie wyobrażają inne staty z 1 meczu to w rożnych 7-2 do Napoli posiadanie 72-28 % włoska piłka w poniedziałki miewa ciekawe momenty i niespodzianek nie brakuje faworytom gra sie ciężko z fartem :p

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10+10+15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cagliari - Napoli przedział bramek 2-3 @2 Fortuna

 

Napoli w bardzo dobrych nastrojach, pojechali do Niemiec, wyszli pół ławkowym składem i udało im się wygrać, zabrakło bramki, żeby awansować, ale po odpuszczonym pierwszym meczu, nie ma co się dziwić. Kibice Napoli są w super nastrojach, od dłuższego czasu Napoli jest liderem i tego cały czas wymagają od nich kibice. Strata punktów będzie na pewno sporym problemem, Juventus miał szanse na łatwe punkty, ale przeszkodziła im pogoda, na łatwe, bo ich rywal wychodził mega rezerwowym składzie, ale taka jest gra na dwóch frontach, Atalanta zremisowała z BVB i to skutkowało odpadnięciem z LE, także kibice Napoli na pewno się cieszyli, że ich największy rywal pauzuje, a nie dostaje trzy punkty darmowe. Moim dzisiejszym typem na ten mecz jest przedział bramek 2-3, dlaczego tak uważam? Dlatego, że Napoli próbuje od początku wcisnąć bramkę, a następnie bardzo mądrze kontrolują spotkanie. W ich spotkaniach wyjazdowych nie możemy zobaczyć zbyt dużych overów; jeśli rywal nie strzeli im bramki to Napoli wygrywa skromnie, nie muszą wcale strzelać trzeciej bramki tylko przy tym co mają kontrolują spotkanie. Cagliari nie jest w strefie spadkowej, dzisiaj zagrają o pełną pule, ale wydaje mi się, że same chęci nie wystarczą, Napoli nie jest jeszcze zmęczone, mądrze odpuszczone LE, żeby skupić się tylko na lidze to według mnie bardzo dobre posuniecie trenera, Cagliari będzie miało problem dzisiaj ze strzeleniem bramki. Spodziewam się, że Napoli strzeli dwa razy i będzie kontrolowało spokojnie spotkanie. Po takim kursie według mnie warto zagrać, Callejon, Mertens, a może Zieliński ukują bramkę dzisiaj, także, jak ktoś lubi grać na strzelców to ich też polecam.

 

Kadra Napoli na mecz z Cagliari:
Reina, Rafael, Sepe,
Albiol, Tonelli, Mario Rui, Hysaj, Koulibaly, Milic, Maggio,
Diawara, Jorginho, Allan, Zieliński, Hamsik, Rog, Machach,
Callejon, Insigne, Ounas, Mertens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CagliariAXH1pYQt-fJEtvjYe.png-zJKIqrAK-pf030hNe.pngNapoli

 

Dries Mertens :gol:  1,85 Fortuna:t::t::t: szybko %-)

 

Faworytem tego meczu niewątpliwie są goście i nie ma co się temu dziwić bowiem nie bez powodu są liderem Serie A. Myślę, że nie powinni dziś mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Cagliari. Ja jednak skupiam się tu na innym typie a dokładniej, że wreszcie przełamie się Dries Mertens i zdobędzie bramkę. Belg coś ostatnio się zaciął, od trzech spotkań bez gola to jednak ciut za długo i myślę, że wieczorem ponownie użądli a są ku temu całkiem spore przesłanki, bowiem Mertens w trzech ostatnich spotkaniach w których grał przeciwko Cagliari zdobył aż sześć bramek, jak widać lubi grać przeciwko nim. Wprawdzie w tym sezonie Belg nie strzela już tak regularnie jak w zeszłym jednak dziś powinno być inaczej. Warto też dodać, że przed tym jak się zaciął zdobywał minimum bramkę w czterech spotkaniach z rzędu i dziś powinno być podobnie.

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

25+15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...