Skocz do zawartości

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.02-25.02.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Na jutro pobieram gospodarzy.

 

Zagłębie - Arka 1 2 :n:

Jagiellonia - Lechia 1 2.05 :t:

1xbet

 

Zagłębie miało super jesień, lubiłem oglądać mecze tej drużyny,ale w rundę wiosenną nie trafili. Na dzień dobry porażka z Legią po rzucie karnym w doliczonym czasie drugiej połowy, tydzień temu na wyjeździe z Wisłą Płock, jutro mecz u siebie, trzeba się odbić. Arka w tabeli oczko wyżej niż Zagłębie, po przerwie zremisowali z Lechem u siebie 0-0, tydzień temu porażka z Wisłą na wyjeździe 3-2. Arka też nie zagrała nic ciekawego, jutro dla nich trudny teren, h2h przemawia za gospodarzem, Zagłębie w poprzednim sezonie oddali przyjacielsko Arce spotkanie, żeby zostali w lidze, jutro czas na wyrównanie rachunków. Zagłębie nie straci według mnie kolejny raz punktów, nastroje w ekipie są dobre, początek rundy wiosennej,trzeba tylko uciec z grupy przegranych, wskoczyć do mistrzowskiej i wszystko wraca do normy. Prosty futbol dla oka, fajne szukanie długa piłka,ale i atak pozycyjny. Bez większych osłabień.

 

Teraz Jagiellonia - Lechia

Jaga na spokojnie weszła w rundę wiosenną, dwie wygrane,skromne,ale liczy się to, że sześć punktów zdobyte, miejsce vicelidera utrzymana, ciężko zaatakować pierwsze miejsce,bo Legia niestety też punktuje. Lechia niestety dramat, dwa mecze u siebie, wymęczony jeden punkt z Wisłą w meczu zremisowanym 1-1 i porażka 0-2 z Piastem Gliwice. Lechia gra słabo u siebie,ale na wyjazdach jeszcze gorzej, ostatnie cztery spotkania to porażki,na zmiany raczej szans nie ma. Klub już nie ma pojęcia,jak naprawić sytuacje w klubie. Ciężko będzie się grało na spinie przeciwko drużynie, która spełnia się na boiskach, kibice przychodzą, kibicują i konsekwentnie będą próbowali gonić lidera. Jak dla mnie trzy punkty zostają jutro w Białymstoku.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

50 +15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.02.2018 20:30

Jagiellonia BiałystokUZa0JhBK-vylOXc44.png-WO1wuSRt-UTfHBdxt.pngLechia Gdańsk

Jaga wygra i poniżej 3,5 gola 2,65 Fortuna

 

Niewątpliwie faworytem tego jakże ciekawego starcia w naszej rodzimej ekstraklasie będą gospodarze i nie ma co się ku temu dziwić gdyż po przerwie zimowej wrócili w bardzo dobrej formie. Póki co rozegrali dwa spotkania i oba wygrali najpierw z Piastem Gliwice na wyjeździe 2:0 a następnie już u siebie 1:0 z Cracovią. Lechia w tym samym czasie zanotowała remis 1:1 u siebie z Wisłą Kraków oraz przegrała również u siebie 0:2 z... Piastem Gliwice. Lechia od paru lat ma spore aspiracje względem walki o tytuł mistrzowski jednakże nic z tego nie wychodzi, a przy aktualnej dyspozycji tym bardziej nie wróżę im nic dobrego w dalszej części rundy. Białostoczanie natomiast przy znacznie niższym budżecie notują znakomite wyniki i jak najbardziej dalej są w grze o tytuł mistrza Polski. Co do bezpośrednich pojedynków obu ekip, to na przestrzeni kilku wcześniejszych lat znacznie więcej razy górą byli piłkarze Lechii jednak w tej chwili nie mają raczej większych szans na wygraną. Co więcej nie spodziewam się tu jakiegoś gradu goli, ponieważ obie ekipy w pierwszych meczach notowali wyniki underowe. Stawiam na wygraną gospodarzy i mniej niż cztery bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona - Lech under 2.5 1.85 Fortuna :t: łatwo 1-0

A skupimy się na jeszcze jednym spotkaniu w najlepszej lidze świata,mecz dopiero w niedzielę,ale już teraz mnie zainspirował, żeby zagrać. Korona po przerwie miała dwa mecze overowe, ostatni remis z Sandecja 3-3 może trochę odstraszać od grania tego typu, czy wygrana 3-0 z Termalica,ale obie ekipy są gorsze od niedzielnego rywala. Lech remis z Arką 0-0 i 2-0 z Pogonią. Drużyna z Poznania ma najlepszą defensywę w lidze, do tej pory tylko 16 bramek straconych. Wyjazdy nie wychodzą im najlepiej, ostatnie cztery spotkania to cztery bezbramkowe remisy. Strzelone tylko 10 bramek, 11 straconych. Ofensywa Korony może się jedynie rozbić na tej twardej defensywie. Do tego dochodzi pogoda w Polsce, w Kielcach w niedzieli prognozowane -11 stopni, a im dłużej mecz będzie trwał tym temperatura będzie spadać. Ciężko będzie grać na pełnych obrotach przy takiej pogodzie. Według mnie under jak najbardziej do gry.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Jagiellonia - Lechia
Typ: 1
Kurs: 1.85    
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Ekstraklasa wraca dziś dwoma stosunkowo ciekawymi pojedynkami. Moim zdaniem jednak bardziej jako hit pasuje te późniejsze starcie, w którym Jagiellonia podejmie na własnym obiekcie Lechię. Gospodarze to wicelider tabeli, lecz na własnym stadionie nie grają jakoś wybitnie i w tej klasyfikacji zajmują dopiero ósme miejsce. Za to Lechia dość niespodziewanie dużo lepiej radzi sobie na obcych stadionach, lecz patrząc na formę obu zespołów od początku roku to nie widzę dziś szans dla gości. Patrzenie na Lechię jest po prostu męczące i nie sądzę, żeby dziś coś w ich grze miało się zmienić.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje luźne sugestie na temat naszej kolejki wydaje mi sie ze kilka betów jest do pogrania -ciekawa pogoda bo idzie zimno spore minusy sa szykowane a wiec...na dzień dobry taki bet od forbetu na ilość goli w kolejce 24. Kolejka - Liczba bramek | piątek, 23 lutego 17:55
Zwrot w przypadku przełożenia/odwołania któregokolwiek ze spotkań TYP: powyżej 20,5  1.80  forbet :minus:

 

Pogoda chyba miała wpływ na 1 underka w kolejce 

 

2 pierwsze kolejki mega overove(26 i 24 gole)  wiadomo kiedyś ten under musi wpaść- wiekszosc firm konkrecyjny wystawia linie o 2-3 bramki większa. Lepiej grac overy bo jeśli coś szybko wpadnie druga drożyna jest zmuszona do otwarcia sie i...wtedy o bramki łatwiej linia nie jest wygórowana na to co nasi ligowcy prezentują. 2 pierwsze kolejki pokazały ze  bramki padały jak na zawołanie w tej kolejce mamy kilka ciekawych meczy i na dole tabeli i na gorze wiekszosc ekip walczy ma swoje cele wiec myślę ze bramki będą padać. Ogólnie martwi mnie troszkę fala zimna która przechodzi przez Polskę nie wiadomo jak będą płyty boiska przygotowane ale chyba żadnego meczu nam nie odwołają a w taki spotkaniach jak Piast Gliwice- Wisla Krakow Slask Wroclaw- Gornik Zabrze czy Pogon Szczecin- Wisla Plock możemy miec hokejowe wyniki ważny kluczowy mecz na dole tabeli zmiana trenera w  Niecieczy pilkerze nie chcieli pracować z Bartoszkiem podobno za ciężko im sie trenowało.... przychodzi doświadczony wyga jakim jest Zieliński ma dobre staty w klubach w których pracował a wiec efekt nowej miotły plus oba kluby musza grac walczyć zdobywać pkt wiec szykuje sie mega ciekawy mecz Termalica Nieciecza-  Sandecja Nowy Sacz

 

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia Arka więcej żółtych kartek  STS  2,00 :t:Fajny zakład Arka walczy jedna z ekip underowych. Tutaj piłka powinna byc po stronie gospodarzy to oni powinni nią grac miec wiesze posiadanie z niezłej strony pokazał sie Jakub Mares twardy waleczny nie boli sie isc jeden na jednego z obrońca wymusić faul. .Kibicowsko mecz przyjaźni ale na boisko będzie ciekawie Obie ekipy z identycznym dorobkiem  32pkt. Wygrana moze dac realne szanse na spokojne granie w górnej 8-ce .Arka duzo fauluje bo ok.440 fali średnia na mecz ponad 19. Zaglebie lekko ponad 300 fauli średnio w granicach  14 na mecz  w bezpośrednich meczach Arka łapie więcej kartek niz miedziowi.

 

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk STRZELI OSTATNIEGO GOLA TYP: Jagiellonia Białystok  1,6:t: forBET

W gdańsku dramat tak jak pisałem przed 1 kolejka zamiast pucharów moze byc spadek bardzo trudny wyjazd forma kiepska Jaga bardzo skuteczna konsekwentna w swoim graniu spokojnie wygrywa zdobywa pkt u siebie bardzo mocna pewna taka twierdza. Odchodzą kluczowe postacie w ekipie Mamrota a tego na boisku nie widać Lechia to napewno wielkie rozczarowanie jest tam bardzo nerwowo biało- zieloni w   defensywie  popełniają bardzo  dużo błędów, a Kuciak to juz nie ten sam goli co Legii . Każdy inny wynik poza winem Jagi będzie niespodzianka myślę ze od początku Jaga zdominuje Lechię będą grali duzo akcji jeden na jeden na skrzydlaci wymuszać błędy i presje na słabo grających w obronie Lechitów o ile w ataku ma kto strzelać bracia Paixio  i jeśli Lechia strzeli to myślę ze  tylko spotęguje ataki gospodarzy co przekuje sie na ich bramki.Lechia jest mentalnie rozbita.

 

bramki w grze dobry start :klask:

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

65 +15zs

By pershing,

10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia - Lechia 

W Lechii jak pisałem podczas wcześniejszych kolejek źle się dzieje, gdzie nie ma pieniędzy nie ma chemii, atmosfery. Wolski wchodzi w meczu z Piastem z ławki na boisko i bez kontaktu z przeciwnikiem , ponownie zrywa więzadło krzyżowe. Gdańszczanie nie mają napędu w ofensywie , w środku byli zdominowana przez Wisłe , a także Piast. Widzę , że tutaj jak i gdzie nie czytałem wszyscy stawiają dzisiaj na Jagę i rzeczywiście ciężko się temu dziwić , bo wiele na to wskazuje , ale za dużo już w naszej Ekstraklasie takich spotkań przerabiałem, więc pójdę innym tropem. Jagiellonia od początku tej rundy nie wygląda rewelacyjnie, średni mecz w Gliwicach, u siebie z Cracovią też bez fajerwerków, aczkolwiek 6 punktów zdobyte i pewnie kibice w Białym wiele by dali , aby po takich meczach punkty się zgadzały. Z powodu kontuzji nie zagra Kwiecień, możliwe , że swoją szansę dostanie młody Szymonowicz. Coraz pewniej czuje się napadzior Jagi Roman Bezjak , fajnie wygląda jego współpraca z Pospisilem , który ciągnie gry Białostoczan i miło się patrzy na jego grę. Bezjak, którym swojego czasu interesowała się także Legia sprowadzony z Darmstadt miał być głównym działem w ataku po odejściu Cernycha i będąc również wśród większości , która przewiduje wygraną Jagi myślę , że dzisiaj to potwierdzi

R.Bezjak strzeli gola  @3.00  Fortuna  :t:

Edytowane przez poozon
By pershing,

35+10

By pershing,

15 zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałem edytować czy dodawać post , żeby wyskoczył jako nowy w dziale , więc bez krzyków %-)

 

Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz

Creme de la creme , derby gminy Żabno , brzmi jak hit kolejki w walce o mistrzostwo Polski klasy okręgowej i dużo byśmy się pewnie nie pomylili w tym określeniu. Karuzela trenerska w naszej lidze rozpędza się, posadę stracił trener Bartoszek co dla mnie jest mocno niezrozumiałe jak i zmiana Stokowca w Zagłębiu , ale to temat na inną rozmowę. Do Termalici przybył trener Zieliński , gdzieś w radiu słyszałem o jego świetnych statystykach w pierwszych meczach z nowymi klubami i rzeczywiście Zieliński do trener, który potrafi ratować kryzysowe sytuacje. Tylko czy w Niecieczy ma do tego materiał ? Dużo w przerwie zimowej czytało i słyszało się o różnicach między wspomnianym wcześniej Bartoszkiem , a zarządem, trener nie dostawał zawodników, którzy pasowaliby do jego wizji i stylu gry jaki chciał uzyskać z klubem, sporo szrotu rumuńskiego i gruzińskiego, z gów^! cukierka nie ulepisz. Jest jeszcze istotna zmiana w klubie , nowy kapelan w klubie ! No tak. to teraz Niecieczanie będą zgrabnie, finezyjnie poruszać się po murawie niczym leciutko po chmurkach, no absurd goni absurd i mam wrażenie , że lekko sytuacja organizacyjna wymknęła się Państwu Witkowskim spod kontroli.  Sandecja po tym jak w pierwszej kolejce po przerwie odbiła się w Szczecinie od Pogoni, zagrała solidnie z Koroną, trener Moskal ma tę przewagę , że przepracował z tym klubem cały okres przygotowawczy, a czy Jaciek Zieliński jest cudotwórcą ? Zobaczymy w najbliższych kolejkach jak wyglądać będzie gra Niecieczy, na ten moment bardziej jestem w stanie zaufać Sandecjii. Co do absencji , to z tych świeższych pauzować będzie Mraz za kartki , a zastąpi go Brzyski.  

Nieciecza - Sandecja  X2  @1.81  Fortuna

Nieciecza - Sandecja  2  @4.00  Fortuna

 

Cracovia - Legia 

Tutaj już krócej, lider przed startem kolejki przyjeżdża do Krakowa po dwóch wygranych w rundzie wiosennej, szczególnie po meczu ze Śląskiem można odnieść wrażenie , że Legia się rozkręca. Mistrzostwo zdobywa się głównie dzięki punktom ugranym nie w meczach z głównymi rywalami do pierwszego miejsca ,a właśnie w takich jak dzisiejszy. Wie też to trener Jozak o czym wspomniał w jednym z wywiadów. Trener Probierz natomiast już po meczu z Jagiellonią zaczął swoją grę psychologiczną mówiąc ,że zrobi wszystko, aby powstrzymać Legię i pomóc Jadze w walce o mistrza. Craxa jednak nie przekonywuje, w obronie wyglądają średnio, pauzujący za kartki  Dytiatjew wróci do składu, ale w meczu ze Śląskiem to nie był mocny punkt, czy zagra z Datkovicem , czy Helikiem to na pewno obrona jest jak dla mnie słabym punktem ekipy z Krakowa. Jaga zdominowała Cracovię w środku pola , zrobi to i Legia , która środkową formację ma o wiele lepszą. Myślę , że Legia podejdzie w 100% skoncentrowana do tego spotkania i po wczorajszej wygranej Jagiellonii nie pozwoli sobie na stratę punktów, kurs w granicach 2.00 bierzemy z pocałowaniem ręki. 

Cracovia - Legia  2  @2.02  Fortuna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lecim dalej z typami 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz  TYP:   bts 1.80:minus:

 ZAKŁADY NA ŻYCZENIE TYP: Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki 1,7 forbet :minus:

 

słabo...Kolev 2 x sam na sam...brak kartek no coment :((

 

Krotko bo meczyk za chwilkę bardzo ważne spotkanie dla obu ekip prawdopodobnie któraś z drużyn spadnie z Ligii a moze nawet obie chociaż jest kilka firm drużyn które również będą sie liczyć w tym temacie  Lechia itp.Oba zakłady bardzo fajne szczególnie ten na kartki walki na pewno nie zabraknie to jest podstawa zeby cokolwiek osiągnąć od tego trzeba zacząć nowy trener nowa miotła nowe nadzieje trzeba sie pokazać.Poprzednie ekipy Zielińskiego grały dość twardo nie odpuszczały i dzisiaj będzie podobnie  myślę ze juz po kartce zobaczymy w 1 połowie do 30 minuty będzie nerwowo... bo oba kluby musza zacząć grac zdobywać pkt bramki a maja z tym problemy. 1 punkt w takim meczu nie wiele daje moze poza przełamaniem sie...ja widzę otwarte szybkie spotkanie ze sporo ilością sytuacji dla obu ekip mi osobiście lepiej podoba sie ekipa z Nowego Sacza ale...obie ekipy sporo faulują maja podobne staty ponad 50 kartek juz zobaczyły i dzisiaj w tych warunkach pogodowych mozna nawet zagrać jakiegoś overka w zależności kto gdzie gra.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Wisła Płock TYP:   bts 1.70  forbet :t:

 

Do Pogoni to ja mam sentyment...wiadomo z jakiego powodu mimo to pograłem ich jakiś czas temu ze spadną :p pod wodza nowego trenera zaczynają zdobywać pkt a to jest najważniejsze- bo gra jakościowo wygląda bardzo solidnie jest zdecydowana poprawa. Porażka w niezłym stylu na Lechu jesli mozna tak określić przegrany mecz sytuacja w tabeli obliguje ich do grania szukania bramek grania o pełna pule- graja dość szybko kombinacyjnie fajnie sie to ogląda. Goście to takie pozytywne zaskoczenie tego sezonu ciekawy skład dobra forma ofensywna gra i szansa na europejskie puchary najlepszy bet według mnie na to spotkanie to ze obie ekipy strzela po bramce forma jest styl preferowany zdecydowanie ofensywny wiec myślę ze nawet w 1 połowie możemy bts zobaczyć. Bo forach mozna poczytać ze niby po co gościa puchary... jak wiadomo jak polskie kluby w nich kończą ja krotko to jest szansa promocji klubu przede wszystkim piłkarzy pokazania sie i pójścia do innych lig za lepsze pieniądze. Po to sie gra zeby grac o najwyższe stawki zeby sie rozwijać a tacy piłkarze jak Furman, Stilic Merebashvili czy nasz młody Michalak napewno maja ambicje grania w lepszej lidze zarabiania lepszych pieniędzy po mimo ze kiedyś cos tam sie nie udało za granica nie którym wyżej wymienionym piłkarzom. dobrych wyborów i z fartem.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRACOVIA KRAKOW - LEGIA WARSZAWA  bts 1,83 betsafe :minus: w 1 minucie Hama i  setka juz powinno byc 1-0 potem obie ekipy sytuacje miały ale...buk zarobiony...

 

Legia dzisiaj w Krakowie bez Philippsa ogólnie chłopak niezle sie wkomponował w skład i będzie go brakowało .Wraca  Adam Hlousek do wyjściowej 11- Statystycznie patrząc pasy nam bardzo odpowiadają bo  od powrotu krakowian do Ekstraklasy zanotowaliśmy 10 zwycięstw na 10 rozegranych spotkań wiec teoretycznie to powinno być izzi ale mecz meczowi nie równy i Probierz napewno naładuje krakusów odpowiednio...walki nie zabraknie warto rozejrzeć sie standardowo za kartkami i rożnymi tutaj prosta piłka obie ekipy graja ofensywnie sporo strzelają i tracą wiec bramki musza paść wiadomo Legia wiedzie w tym prym ale pasy poza bardzo słabym występem na Jadze w sparingach 1 meczu ligowym pod względem bramek sytuacji wyglądali ok  2-1 Śląsk Wrocław 2-2 GKS Katowice 3-2 FK Spartak z fartem Tylko zwycięstwo (L).

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...