Skocz do zawartości

28. kolejka Premier League (24.02 - 01.03.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a85bc863dbef_Beztytuu.png.0ae0193f07d15

 

W ten weekend odpoczywamy z Premier League, ale za dwa tygodnie wracamy. Jak widzicie te zawody? Mecz Arsenal - City dopiero 1 marca, także obie drużyny będą miały tylko 3 dni odpoczynku przed 29 kolejką. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Liverpool - West Ham Liverpool 3 gole lub więcej 1.77 :t:

United - Chelsea X2 1.66 :n:

Fortuna

 

Na weekend w Premier League chciałbym zaproponować dwa takie bety.

 

Zacznijmy od Liverpoolu; fantastyczne nastroje w drużynie, w weekend mieli odpoczynek, a jeszcze wcześniej piękna wyjazdowa wygrana w LM 5-0 z Porto. Salah robi robotę,facet jest głodny bramek, Firminio to samo,mega ofensywna drużyna. Mecze między nimi zawsze bramkowe, ostatnie dwa spotkania Liverpool wygrał 4-0 4-1. Liverpool na własnym stadionie do tej pory zdobył 27 bramek, liczę na to, że po tym spotkaniu będą ich mieli już minimum 30. Ofensywna Liverpoolu na to spotkanie wychodzi całkowicie zdrowa. West Ham słabo na wyjazdach, 29 bramek straconych, trzy bramki strzelał im Brighton, Bournemouth, Everton, czyli dużo słabsze ofensywy z jakimi przyjdzie im się w sobotę zmierzyć. Jak dla mnie warto to zagrać, Liverpool odpoczywał od 14 lutego, wypoczęta, zdrowa ofensywa zabawi się z WH. 

 

Drugie spotkanie to MU - Chelsea. Obie ekipy po LM. Chelsea miało dzień odpoczynku więcej plus grali u siebie,United miał wylot do Hiszpanii. Obie ekipy w LM zremisowały. Według mnie w niedzielę zobaczymy piłkarskie szachy. Takowe spotkania w Premier League, które mają być super widowiskiem kończą się remisem 0-0. Ekipa United sporo się namęczyła, bramkarz uratował im ten remis,mogli spokojnie przegrać. Chelsea zagrała super spotkanie, jak Willian zagra w niedzielę tak jak z Barceloną to Chelsea może to wygrać. Gol dla Barcelony niestety z głupiego błędu zawodników Chelsea. Spojrzymy w h2h to wyniki raczej na naszą korzyść, Chelsea ma patent. Do tego znamy Mourinho on takie mecze lubi rozgrywać w defensywie. Warto iść w podpórkę. 

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25+15zs+5zs+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.02.2018 16:00

 

LiverpooljmWrVR93-OEbT5p2o.png-8zNiyaQt-xGs8XYP0.pngWest Ham

 

Mohamed Salah :gol: 1,65 Fortuna

 

Chyba najciekawsze z sobotnich spotkań Premier League zostanie rozegrane na Anfield Road. Murowanym faworytem są gospodarze i nie ma co się ku temu dziwić, pod wodzą Jurgena Kloppa zrobili ogromny postęp, widać to szczególnie przy ich grze w ataku. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Liverpoolu będzie ogromną sensacją. Ja jednak skupię się na zgoła innym typie a mianowicie, że Mohamed Salah zdobędzie bramkę. Egipcjanin rozgrywa chyba obecnie sezon życia i już krążą pogłoski o jego potencjalnym transferze do Realu Madryt. Salah w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach w trzydziestu sześciu meczach zdobył aż trzydzieści goli! Do tego dołożył też, aż dziesięć asyst. Jak widać forma mega. Dodatkowym argumentem za moim typem jest to, że Mohamed zdobywał minimum bramkę już  od pięciu spotkań z rzędu, co jest na prawdę rewelacyjnym wynikiem tym bardziej, że nie jest on typowym napadziorem. Myślę, że w sobotę ponownie znajdzie swoim strzałem drogę do bramki.

By pershing,

25+15zs+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool - West Ham 

Trener West Hamu David Moyes na 14 wizyt na Anfield jako trener nie wygrał ani razu. Ogólnie nie mam , ale to pewnie nie tylko ja przekonania do tego szkoleniowca. Obydwa kluby odpoczywały w ten weekend, do treningów wrócił Manuel Lanzini , co jest na pewno dobrą wiadomością dla fanów Młotów , ale nie wiadomo czy zobaczymy go w pierwszej 11, Fernandes , Obiang , Caroll wciąż kontuzjowani , a Masuaku kontynuuje sześciomeczowe zawieszenie. Salah - Firmino , Firmino - Salah , do tego Mane przeciwko bardzo słabej obronie West Hamu u których na prawdę nie widzę argumentów , aby mogli powstrzymać ogromną siłę ofensywną ekipy Kloppa. Liverpool jest w tym sezonie niepokonany na swoim stadionie i dzisiaj to się nie zmieni po wysokiej wygranej.

Liverpool -1.5  @1.62  1xbet :t:

 

West Brom - Huddersfield 

Mecz z typu "must win game", bardzo ważny szczególnie dla gospodarzy , którzy jeśli dzisiaj stracą punkty to już nie wiem czy obronią się przed spadkiem z Premier League. Obydwie ekipy pożegnały się w ten weekend z FA Cup, gospodarze przegrywając z Southampton, goście natomiast z Man Utd. Trener Alan Pardew daje szansę zawodnikom związanym z aferą w Barcelonie , opaska kapitańska po pucharowym meczu wróci do Evansa,  a najlepszym sposobem na odkupienie win jest wygrana , a szczególnie w tak ważnym meczu. Myślę , że zespół zareaguje pozytywnie na to i stawiam na wygraną The Baggies. Huddersfield odnieśli w poprzedniej kolejce efektowne zwycięstwo nad Bournemouth, ale ich bilans na wyjazdach jest bardzo słaby. 

West Brom - Huddesfield  1  @2.02  1xbet :n:

 

 

 

Edytowane przez poozon
By pershing,

25+15+10+15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki już wszystko chyba powiedzieli na temat tego spotkania i podali najpewniejsze bety ale jak mam taka ciekawa opcje na to spotkanie 

 

Liverpool - West Ham hendi na rożne Liverpool -3,5   1,71 Unibet:plus:  8-2 w rożnych gdzie juz po połowie bylo 6-0 IZZI bet :p 

 

Wiadomo the Reds graja bardzo ofensywnie u siebie zawsze doża do zwycięstwa, przy wsparciu publiki wywierają na rywalach cały czas presje. W świetnej formie jest Momo Salah po odejściu Coutinho gra wygląda troszkę inaczej ale inni zawodnicy dostają od Kloopa więcej szans i jak na razie w tych najważniejszych meczach LM nie widać braku lidera środka pola. Gospodarze to jest maszyna do rzutów rożnych nie raz nie dwa w tym sezonie u siebie nabijali niesamowita ilość rożnych(17 do 0 Mariborem ze Spartakiem podobnie w lidze w niektórych meczach tez miazga w tym elemencie gry) Graja duzo skrzydłami strzelają z każdej pozycji -Mane w formie Firmino groźny Pool bieżne ten mecz raczej spokojnie ale kursy nie warty gry ryzyka dzisiaj na Anfild przewiduje pełna dominacje gospodarzy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10+15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: United - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 2.42    
Godz: 15:05
Bukmacher: Totolotek

Mam nadzieję, że Chelsea tym razem nie zaskoczy tak pozytywnie jak w tygodniu, gdzie trochę zawalili mi granie remisując z Barceloną. W dzisiejszym hicie Premiership jednak znów sceptycznie podchodzę do ich szans na Old Trafford, bo jednak "Czerwone Diabły" bardziej mnie przekonują, a nawet jeśli coś im nie wyjdzie w obronie to zawsze jest niesamowity De Gea w bramce. Mourinho na pewno zadba o dobrą motywację w meczu na szczycie, zresztą Jose jest po prostu znakomity w takich hitowych pojedynkach i tu też widzę przewagę gospodarzy.

By pershing,

35+15zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Man City 

Dokończenie 28 kolejki Premier League. Wku*****ie kibiców Arsenalu potęguje się chyba z każdym tygodniem , tydzień temu przegrana z Ostersunds , a w niedzielę lanie od dzisiejszych rywali na Wembley. Kontuzji w tym spotkaniu doznał Monreal i jest to jedyna świeższa absencja u Kanonierów,  w ligowej potyczce może w składzie znaleźć się już Mikhitaryan. Jeśli chodzi o Cityzens , nie zobaczymy dzisiaj Fernandinho , który nabawił się urazu w niedzielę, co jest sporym osłabieniem , Sterling raczej jeszcze nie gotowy do gry. Wspomniałem o niedzielnym zwycięstwie Manchesteru City 3:0 nad Arsenalem w finale pucharu Carabao, dużo wskazuje na to , że goście powinni powtórzyć ten wynik , ale często jest tak , że tego typu mecze odbywające się między tymi samymi rywalami w ciągu kilku dni mają diametralnie różne scenariusze i tego się spodziewam również tego wieczoru. Znamy upodobania Guardioli do wszelakiej rotacji, już  za 3 dni mają także ciężki pojedynek z Chelsea, myślę , że niekoniecznie dzisiaj muszą grać na max obrotach, do tego City nie ma dobrych statystyk na Emirates Stadium (chyba tylko jedna wygrana za Manciniego jeśli chodzi o PL). Myślę , że zobaczymy dzisiaj inny Arsenal , aniżeli w niedzielę i lider ligowy nie wywiezie 3 punktów z północnego Londynu. 

Arsenal - Man City  1X  2.15  Fortuna 

By pershing,

15 +5zs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Man City  Arsenal over 41,5% :t: posiadania piłki   1,85  bylo.....    

Unibet

Pewunia :p  53% izzi 

 

Bardzo fajny zakład- dobra linia tak jak kolega poozon opisał nastroje w ekipie kanonierów nie najlepsze ale myślę ze u siebie sa wstanie po grac powalczyć wyniku nie typuje choć myślę ze mecz padnie łupem Pepa i jego bandy.Arsenal lubi i potrafi grac piłka  u siebie napewno zaatakują z jakim skutkiem to nie wiem dzisiaj prawdopodobnie wystąpią w takim składzie a.jpg.c2161e16824e213ced4aeb50a4087267.jpg

czy będą gonić wynik czy atakować nie musza miec największego posiadania piłki ale te 43-45% wydaje mi sie spokojnie do ogarnięcia.Maja kilku ciekawych zawodników kreatywnych w 2 linii którzy lubią grac piłką klepacz.  MC gra piłkę ofensywna ale przede wszystkim piekielnie skuteczna bardzo mi sie podoba  Guendogan standardowo warto isc w stronę rożnych bo myślę ze ic dzisiejszego wieczoru nie zabraknie.Dla upewnienia betu stasty z Wembley pełna dominacja obywateli pewne 3-0 dla City  posiadanie piłki 56-44% bet dzisiejszy sieci !!! i 7-2 w kornerach. W lidze na MC bylo....3-1 po 5 rożnych w uj kartek do kanonierów.... i possession (%) ball :p 58-42 % czyli tez bet sieci myślę ze u siebie Arsenal te 42% przy piłce będzie to jest minimum a nie zdziw wie sie jeśli to będzie w granicach 50% z fartem dla grających !!!!!  To jest naj bet w tym meczu po takim kursie .

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+15zs+10 - nie podałeś kursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swensea - West Ham 

Podopieczni trenera Carvalhala przerwali długą serię bez porażki przegrywając w ostatniej kolejce aż 1:4 z Brighton, szybko jednak poprawili humory i morale odnosząc zwycięstwo 2:0 z Sheffield w FAC. Łabędzie jednak tą porażką sprawili, że są w strefie spadkowej i dzisiejszy mecz jest z tych z kategorii must win dla jednych i drugich bo Młoty są tylko 3 punkty w tabeli nad drużyną Swansea. Atutem gospodarzy będzie na pewno własny stadion , na którym wygrali trzy ostatnie ligowe spotkania i to nie z byle jakimi rywalami , bo na rozkładzie znaleźli się Arsenal czy Liverpool. Do pierwszej 11 wreszcie ma wskoczyć Andre Ayew , który na pewno wzmocni siłę ofensywną swojej drużyny. W obydwóch ekipach ze świeższych absencji jest tylko niepewny występ Evry , co byłoby na pewno osłabieniem i tak kruchej obrony West Hamu. Ze względu na tą słabą defensywę kieruje się w kierunku bramek Swansea , a dokładnie na strzelca gola Jordana Ayew. Po trzech ligowych spotkaniach bez gola Jordan przełamał się w meczu pucharowym, ostatnio jest w dobrej formie, piłka i koledzy go szukają , dochodzi do wielu sytuacji i biorąc pod uwagę powrót do składu jego brata z którym dobrze się rozumieją oraz tragiczną wręcz (szczególnie na wyjazdach) obronę Młotów typuję , że w dzisiejszym meczu J. Ayew wpisze się na listę strzelców.

J.Ayew strzeli gola  2.87  MarathonBet  :t:

 

Watford - West Brom 

W ostatniej kolejce przejechałem się na ekipie The Baggies, przegrali u siebie z Huddersfield w bardzo ważnym meczu. Przegrana przegraną, ale styl w jakim doznali tej porażki mówi wszystko , cały mecz zawodnicy West Bromu grali bez chęci wygranej, widać, że nie ma chemii w tej drużynie i te słowa Alana Pardew oraz zawodników jak to odkupić chcą winy za aferę w Barcelonie to chyba tylko była dobra mina do złej gry , na która sam się nabrałem. Dzisiaj czeka ich trudne zadanie , przyjeżdżają na ciężki teren, Watford jest ostatnio w dobrej formie , u siebie grają bardzo fajnie, kontuzja Deulofeu trochę martwi, bo Hiszpan ostatnio spisywał się wyśmienicie , ale myślę , że i bez niego dadzą radę. Stawiam po prostu na drużynę u której widać chemię , radość z grania i chęć wygrywania w każdym meczu przeciwko drużynie , która jest w mocnym dołku i nie widać znaków, że cokolwiek mogłoby się poprawić.

Watford - West Brom  1  2.12  Fortuna :t:

 

Liverpool - Newcastle 

Tutaj krótko, Liverpool jest murowanym faworytem do wygrania i nie podlega to dyskusji. O ich grze już pisałem jak i inni podczas poprzednich kolejek, nie zatrzymują się , magiczne trio Salah-Firmino-Mane strzelili już 66 bramek w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Poszukując ciekawszego kursu niż tylko wygrana gospodarzy przeczytałem o prawdopodobnym braku w składzie Srok Gayle oraz Shelvey'a , a są to dwa dwa napędy w ofensywie Newcastle i bez nich nie widzę większych szans na cokolwiek z przodu na Anfield. Do tego obrona Liverpoolu ostatnio wygląda coraz lepiej na czym bardzo zależało Kloppowi .

Liverpool wygra do zera  2.02  Fortuna  :t:

Edytowane przez poozon
By pershing,

105 + 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...