Skocz do zawartości

ATP Tour - Nowy Jork, Buenos Aires, Rotterdam - 12.02-18.02.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $668,460
Oficjalna strona turnieju: http://newyorkopen.com/
Lista Startowa: http://newyorkopen.com/new-york-open-players/
Drabinka: http://newyorkopen.com/draw/
Plan gier: http://newyorkopen.com/tournament-schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-new-york/

 

Miejsce: Rotterdam, Holandia
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,862,925
Oficjalna strona turnieju: https://www.abnamrowtt.nl/en
Lista Startowa: https://www.abnamrowtt.nl/en/players
Drabinka: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/results/single-draw
Plan gier: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/netherlands/atp-rotterdam/

 

Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $568,190
Oficjalna strona turnieju: http://argentinaopenatp.com/atp/
Lista Startowa: http://argentinaopenatp.com/atp/es/listado-de-participantes?field_estilo_tid=4
Drabinka: http://argentinaopenatp.com/atp/draws
Plan gier: http://argentinaopenatp.com/atp/programacion
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/argentina/atp-buenos-aires/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klizan - Lopez 1 1.77 Fortuna :n: 2 setowe popsuć :fp:

 

Spotkanie dwóch zawodników, których normalnie za grube pieniądze powinno się omijać, ale na pewno warto przyjrzeć się temu spotkaniu. Przede wszystkim warto spojrzeć na wiek jednego i drugiego, Lopez już pewnie marzy o odłożeniu rakiety, słabe wyniki ostatnio, jego gry też już nie można chwalić. Klizan pokazał się z dobrej strony w meczu ze Stefanem w kwalifikacjach, przegrał pierwszego seta 2-6, ale później wywalczył dwa tiebreaki, udało mu się w następnej rundzie kwalifikacji pokonać Seppiego. Zagrał dwa na prawdę dobre spotkania już na tym turnieju, czas na więcej. Dwa lata temu Klizan wygrał ten turniej, także służy mu gra w Holandii.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrison - Karlovic  over 10.5g 1 set 1.79 totolotek :n: Harrison łamie się w 9tym gemie :fp:

Bardzo ciekawe spotkanie Harrison gospodarz, kolegę z reprezentacji już wywalił w poprzedniej rundzie dzisiaj przychodzi mu się zmierzyć  seriwsmanem Ivo Karlovicem. Według mnie overek w pierwszym secie bardzo realny, Ivo nie będzie się za bardzo wychylał, skupi się przede wszystkim na serwisie, tak jak w meczu z Donaldsonem 20 asów, 75% 1szego serwisu, 83% piłek wygranych po pierwszym serwisie i 73% po drugim serwisie - zawodnik kompletny na hardzie. Harrison trochę słabiej 10 asów, 68% pierwszy serwis, 73% po pierwszym  no i tylko 48% po drugim. Jednak dzisiaj będzie miał zawodnika, który ma zupełnie inny styl niż Young. Young musiał ryzykować na returnie, bo w tym meczu był po prostu na przegranej pozycji. Ivo zupełnie inaczej, jemu wcale nie jest potrzebny dobry return, on dobrze czuje się na kortach w USA, siedzi mu serwis. Według mnie over bardzo pewny. 

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seppi - Medvedev over 22.5 1.72 Fortuna :t:

Seppi całkiem niezłe zawody, młodego Zvereva ograł w dwóch setach, zaskoczył mnie. Medvedev w nim cały czas drzemie potencjał, chłop ma szanse wejść do topki, na hardzie dobrze idzie mu serw, nie jest kolosem, jak Ivo, więc jest mobilniejszy. Dzisiaj będzie spotkanie doświadczonego Seppiego kontra młody Medvedev.  Ćwierćfinał turnieju, nie ma miejsca już na odpuszczanie, trzeba być skupionym od początku do końca, spotkanie nie będzie polegało tylko na bombardowaniu, ponieważ Seppi lubi rozgrywać, na tym turnieju stara się rozgrywać, jak na trawie, chodzi do siatki, ale skoro mu to wychodzi to może. Kort w hali jest wolny, spodziewam się w tym spotkaniu trzech setów, przy dwóch boje się, że over nie zostanie pokryty.Seppi może nie wytrzymać z returnem do tiebreaka. Ale linia z takim kursem do grania.

 

Schwartzman - Bedene 1 1.50 Fortuna :n:

Na szybko jeszcze ocena spotkania w Buenos Aires. Schwartzman gospodarz, to jest walczak, lubię oglądać go na cegle, chociaż nawet na hardzie jest niczego sobie. Niski zawodnik, ale bardzo mobilny, cegła to jego ulubiona nawierzchnia, chociaż co najlepsze to na hali we Francji był już dwa razy w finale. Niestety Diego bez jakiś większych tytułów, na mniejszych turniejach nie udaje mu się dojść do finału. W Buenos rok temu odpadł w 1/8 z Nishikorim, teraz jest szansa na wejście dalej, z Belluccim trochę nerwowa sytuacja, ale uważam, że Thomaz był trudniejszym rywalem na cegle niż dzisiejszy Bedene. Spotkali się ze sobą trzy razy, ale Schwartzman wtedy miał 20 lat i dopiero zaczynał poznawać tenis na najwyższym poziomie, dzisiaj 24 miejsce, także powinien bez problemu sobie poradzić z Bedene, chociaż ten zaskoczył mnie, że pokonał Ramosa. Schwartzman to walczak, dzisiaj kibice będą za nim, a tam doping mają na prawdę świetny, Aljaz nie gra nic specjalnego, częste przestoje w grze. Wygra dzisiaj serce do gry.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson - Querrey over 10.5g 1 set 1.8 totolotek

Finał turnieju w New York, na korcie zobaczymy dzisiaj dwóch ciekawych zawodników; Kevina Andersona i Sama Querreya, ciężko tutaj wskazać, który z nich wygra, ale ja wiem jedno, że zobaczymy tutaj mega zacięte spotkanie. Kevin i Sam świetnie servują, Kevin 23 asy w meczu z Keiem, 79% pierwszego serwisu, Sam 21 asów w meczu z Adrianem Mannarino, 72% pierwszego serwisu. Cały turniej na serwisie czuli się świetnie, chociaż Anderson tracił seta w każdym spotkaniu rozegranym, Querrey tylko z Francuzem. Linia na mecz wystawiona po ciut mniejszym kursie to 25.5g, dla mnie lepszym rozwiązaniem jest zagrać overu w pierwszym secie. Nie wierze, że Querrey zagra jak Nishikori i przegra seta do jednego. Anderson będzie musiał się skupić już od początku, publika będzie za Querreyem, puści jednego gema, to już odda seta, nie ma miejsca na błędy. To jest finał turnieju, 100% skupienia. Dla ryzykantów polecam zagrać, że będzie tb w pierwszym secie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...