Skocz do zawartości

1/16 finału Ligi Europy (13-15.02.2018 + rewanże)


Rekomendowane odpowiedzi

LE.png.b2cbaf7b6b71a7c584188639d1750680.

 

Liga Europy też daje zarobić! Mamy aż 16 spotkań, które musimy rozgryźć, żeby wyjść na tarczy. Moim zdaniem na pewno Astana postawi się Sportingowi, Nicea powinna wygrać z Lokomotivem, Napoli z Lipskiem, Lyon z Villarealem. A jakie jest wasze zdanie na temat tych spotkań? Zapraszam do rozmów!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do czwartku daleko, ale już dzisiaj odpalam swoje pewniaczki na LE

 

Astana - Sporting 1X 1.79 Fortuna :n: tego się nie spodziewałem 1-0 do HT, a na drugą połowę chyba nie wyszli

Bardzo lubię oglądać zespół z Kazachstanu, to jest bardzo dobrze poukładana drużyna z fajną ofensywą. Szkoda, że Junior Kabanaga opuścił drużynę, bo fajnie on tam pasował, ale zostali inni, między innymi mój drugi ulubiony zawodnik Tomasov. Obok takich kursów nie przechodzę obojętnie w takim spotkaniu, pierwszym moim argumentem, kiedy typuje Astane jest boisko, niby przecież na sztucznej grało się za dzieciaka, co za różnica dla zawodników, ale no jak widzimy jest różnica. 4:3 z Celticiem mówi samo za siebie. 7000 kilometrów musi pokonać Sporting i przejdźmy jeszcze do pogody, w czwartek w Astanie ma być -14 stopni to będzie trudne dla zawodników Sportingu przejść z +12 na -14. Nie idę w czystego wina Astany, ale podpórka z remisem według mnie jak najbardziej do gry, Sporting będzie chciał po prostu zagrać swoje, nie będą się tam rzucać, żeby nie pozdzierać się na boisku, pogoda nie będzie im sprzyjała, problemy z oddychaniem, zadyszka. Polecam!

 

 

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

FC Astana - Sporting Lisbon Liczba Rzutów rożnych Gospodarzy Ponad 4.5 :plus: 1,97 unibet 

 

 Tonny bardzo dobry bet co pokazuje statystyka Astana u siebie nie przegrywa(chyba ostatnia porażka to mecz z Vilarealem ) tylko brak Junior to będzie spore osłabienie... na + gospodarzy to murawa sztuczna doświadczenie juz sa bardzo ograni na arenie międzynarodowej. Ogólnie trudny teren i goście słabo graja na wyjazdach jak sobie przypomnę jak przyjechali do stolicy w grudniu na LM  to....warto także pograć na rożne gospodarze sporo ich u siebie robią.Jak byl Junior często na niego grali długa piłkę- on świetnie grał tyłem do bramki mocny fizycznie. Ogólnie Kazachowie graja prosta piłkę ale skuteczna  graja szybko do przodu długa piłka w boczne rejony strzelają z każdej pozycji.Trzon zespołu został bo jest Twumasi (świetnie sie rozumiał z Juniorem)Maevskiy,Logvinenko ogólnie chłopaki na pewno będą walczyć i łatwo lwy z ;Lizbony tam nie będą miały.Jak na razie mało firm dało opcje na rożne tam gdzie mam kasę...poczekam na ofertę unibetu i edytuje  dodając typ na rzuty rożne gospodarzy.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartak Moskwa - Athletic Bilbao 1:3
Spartak 2,43 Fortuna :n:

Nie wiem dlaczego ale od tygodnia chodzi mi po głowie ten typ... Dlatego nie wycofuję się z tego i stawiam czystą 1 ...
Wiadomo, że prócz pojedynku Athletic będzie się musiał się zmierzyć z pogodą nietypową dla Hiszpanów.
Druga sprawa to gra Athleticu ostatnia... jest kiepska i ich słaba pozycja w lidze 13 miejsce nie jest przypadkowe.
Trzecia sprawa to bardzo dobre mecze w lidze mistrzów Spartaka przed własną publicznością a może inaczej świetny mecz z Sevillą wygrany 5:1.
Jedyny minus to brak gry w lidze Spartaka, wiadomo, że tam jest teraz przerwa i grali tylko mecze towarzyskie także nie są w rytmie meczowym o stawkę.
Spartak nie odstaje wcale składem od Athletic... Są L. Adriano, D. Kombarov, Q. Promes (bardzo dobry sezon tego gracza), S. Bocchetti, Ze Lusi czy M. Pasalić.
Ogólnie pograłem także awans Spartaka więc jeśli chcą awansować muszą u siebie wygrać by mieć czego bronić w Hiszpanii.
Dla mnie lekki faworyt to gospodarz w tym meczu.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ostersunds - Arsenal
Typ: 1x    
Kurs:  2.78    
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

W tegorocznej edyji Ligi Europy od samego startu faz pucharowej czeka nas kilka hitów, a takie mecze jak choćby Napoli z cwelem wydają bardziej pasować się prestiżem do Champions League. Czysto typersko moją uwagę przykuwa jednak mecz w teorii Dawida z Goliatem, gdzie Ostersunds powalczy na własnym stadionie z Arsenalem. Znamy jednak podejście niektórych brytyjskich drużyn do Ligi Europy, a gospodarze nie mają nic do stracenia, w dodatku ambicji na pewno im nie zabraknie. Zresztą podopieczni Wengera "lubią" od czasu do czasu się skompromitować, a warunki w Szwecji na pewno nie będą należały do łatwych. Dziś w ten sposób próbuję skorzystać z tej bezpodatkowej opcji w Totolotku, bo kurs na remis lub wygraną gospodarzy wydaje się dość korzystny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astana - Sporting under 2.5 1.6 Fortuna :n: Astana tragedia w obronie niestety

Jeszcze jeden typ pod to spotkanie. Kurs może nie jest jakiś super, ale według mnie do dubla w sam raz. Tak jak już wyżej pisałem, pogoda minusowa, dach będzie zamknięty, będzie generalnie problem z oddychaniem. Sporting musiał sporo kilometrów przelecieć, ciężko się tak przesiąść w dwa dni na klimat w Kazachstanie. Jak już wyżej też pisałem Astana oddała swojego najlepszego strzelca, ze Sportingiem nie poleciał Dost. Warto panowie warto!

 

Kopenhaga - Atletico under 2.5 1.6 Fortuna :n:

Tutaj podobna sytuacja jak wyżej, idziemy również w under w spotkaniu. Atletico to defensywna drużyna, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki 1-0 z Malaga(co najlepsze gol wpadł już w pierwszej minucie, czyli prawie jakby wyszli na boisko mając 1-0 a później grali sobie bo grali), 1-0 z Valencia i z Las Palmas trochę się zabawili wygrali 3-0. Kopenhaga wcale nie gra jakoś super, w lidze stoją dopiero na czwartym miejscu, ten sezon do nich nie należy. Spodziewam się bardziej kopaniny niż jakiegoś świetnego futbolu. Atletico zagra dla bramki, ale żeby było zero z tyłu, bez jakiś większych zrywów, na spokojnie, bo w weekend spotkanie z Bilbao. Kopenhaga raczej też się nie otworzy, bo stracić za dużo bramek u siebie nie będzie sprzyjało wyjazdowi.

 

Lyon - Villareal 1 1.94 Fortuna :t:

Lyon nie może przegrać tego spotkania, mają na pewno motywacje, żeby dojść do finału, bo w końcu finał będzie rozgrywany na ich stadionie. Lyon co prawda ostatnio opuścił się, porażka z Rennes na własnym stadionie bez strzelenia bramki nie wróży dobrze, ale według mnie dzisiaj się odbijają. Można powiedzieć, że Real wczoraj pokazał, że liga hiszpańska jest lepsza od francuskiej, ale tutaj mamy odwrócone gospodarz-gość, trzeba iść w stronę Lyonu. Villareal stracił w okienku transferowym swojego najlepszego strzelca - Bakambu. Do tego dochodzi mały szpital. Im również dobrze się nie wiedzie w lidze,  porażka z Alaves, Betisem. Według mnie Lyon dzisiaj ustala sobie wynik, który pozwoli im awansować dalej.

 

Napoli - Lipsk 1 2.04 forutna :n:

Napoli na pewno jest skupione na lidze, mają jeden punkt przewagi nad Juventusem, ale następne spotkanie rozgrywają ze Spal, na własnym stadionie. Nie będzie dla nich to komfortową sytuacja jeśli odpadną z Lipskiem, na pewno nie u siebie, na swoim stadionie muszą zrobić dobry wynik. Lipsk miał dobry poprzedni sezon, w tym sezonie w LM zostali wyjaśnieni ile tak na prawdę potrafią zrobić w Europie. Na wyjazdach wygrali z Monaco(ale ich gry w LM to nawet nie skomentuje) a Porto i Besitkas ich po prostu sprowadzili na ziemie. Napoli podbudowane na pewno rozbiciem Lazio w weekend, bo aż 4-1.

Trener Napoli:

"We're concentrated solely on tomorrow's game," the head coach began. "We must show we have matured and we're able to perform at our best in Europe as well.

Jak dla mnie to nie są puste słowa. Kibice Napoli nie wierzą w klub, sprzedano raptem 6000 biletów, Lipsk sprzedał ich 1500. Klub udowodni kibicom, że warto przyjść i dopingować, a jestem pewien, że Ci co kupili są wierni klubowi na dobre i na złe i oni pomogą osiągnąć Napoli dobry wynik.

 

 

tragedia ta LE dzisiaj, mogłem iść w overy........

Edytowane przez Tonny
dopisanie analiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real SociedadzPjPt35n-4bqBMuxB.png-EwPZV5Rc-0GiEqVij.pngSalzburg
X2 1,97 Fortuna:t::t::t:

2 4,30 Fortuna:n:

 

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie z jednej strony Real Sociedad który zajął w swojej grupie drugie miejsce tuż za Zenitem, natomiast z drugiej Red Bull Salzburg zwycięzca swojej mocno wyrównanej grupy. Dziwi mnie to, że Real jest faworytem buków tym bardziej, że dziś zagrają bez swojej największej gwiazdy, napastnika Williama Jose co w mojej opinii zabiera połowę potencjału ataku gospodarzy. Salzburg jet tu lekceważony, co jest nieco zaskakujące tym bardziej, że tak jak wspominałem wygrali zwoją mocno wyrównaną grupę. Według mnie ekipę z Austrii stać co najmniej na remis, a jeśli zagrają konsekwentnie mają nawet szansę na wygraną a kurs do tego wyborny. Mecz już tuż tuż więc brak czasu na głębsze opisanie ale warto spróbować.

 

 

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kilka typów ode mnie:

SalzburgEwPZV5Rc-0GiEqVij.png-zPjPt35n-4bqBMuxB.pngReal Sociedad

 

Salzburg wygra i powyżej 2,5 gola 3,10 Fortuna:t::t::t:

Salzburg wygra 2,36 Fortuna:t::t::t:

 

W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2, wynik mocno szczęśliwy dla dzisiejszych gospodarzy. Jednak jakby nie patrzył jest to spora zaliczka dla Austriaków. którzy będą mogli grać ciut spokojniej. To goście z Hiszpanii będą musieli przycisnąć i zaatakować a to może wiązać się z jakąś kontrą w czym Salzburg jest bardzo dobry i w rezultacie golem dla gospodarzy. Obie ekipy wygrał swoje mecze ligowe w weekend Salzburg 4:0, natomiast Sociedad 3:0. Jak widać obie są w formie i przy takiej dyspozycji w ataku jednych jak, i drugich spodziewam się też kilku bramek. Jednakże dużym atutem dla Salzburga będzie własne boisko i rzesza kibiców. Austriacy w tym sezonie u siebie nie przegrali i szczerze wątpię aby stało się to w tym spotkaniu. Stawiam na gospodarzy i co najmniej trzy bramki w meczu, dla mniej odważnych polecam typ na1DNB gdzie w razie remisu będzie zwrot.

 

Lok. Moskwa61RUa4WE-jctQqThh.png-dhPWK37n-U563zOpr.pngNice

 

Lokomotiv wygra 2,28 Fortuna:t::t::t:

 

No no taki kurs na Lokomotiv to ja biorę w ciemno. Wprawdzie Rosjanie mają już praktycznie awans w kieszenie bowiem pokonali Nice na wyjeździe 3:2, to jednak wątpię by odpuścili także to spotkanie. W weekend podczas gdy Nice remisowało w lidze u siebie z Nantes, piłkarze z Moskwy odpoczywali a więc będą znacznie bardziej wypoczęci. Dodatkowym atutem dla gospodarzy prócz boiska może być mocno zimowa aura tj. gruby mróz do którego na pewno nie będą przyzwyczajeni piłkarze z Francji. Tak więc stawiam na gospodarzy, bo przy takim zawyżonym kursie nie łatwo przejść obojętnie.

 

LazioKC5szJQt-U50VhTOd.png-v144Ew6n-08eZZwuR.pngFCSB

 

Lazio wygra i powyżej 2,5 gola 1,92 Fortuna:t::t::t:

 

Lazio mocno zawiodło w pierwszym spotkaniu, przegrywając na wyjeździe 0:1. Tak więc w czwartek muszą nadrabiać straty jeżeli myślą o awansie. W weekendowych meczach ligowych Lazio pewnie pokonało 2:0 Veronę, natomiast FCSB ledwie zremisowało 2:2 z Dinamem Bukareszt. Myślę, że Lazio u siebie będzie się bardzo chciało zrehabilitować, muszą odrabiać straty więc i bramek też powinno kilka paść.

 

 

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipsk - Napoli 1 1.84

Jak dla mnie must bet jutro... Napoli jednak zbyt wąska kadra, żeby walczyć na dwóch frontach, priorytet u nich jest liga, jak widać słowa trenera mnie oszukały, bo w pierwszym spotkaniu typowałem na nich, myślałem, że jednak będzie chciał spróbować, ale uznał, że nie ma sensu i trzeba skupić się na lidze, bo Juventus też już LM zaraz odstawia w kąt. Lipsk ma szanse coś osiągnąć w Europie, w LM niestety zostali sprowadzeni na ziemie, ale tutaj wcale nie są na przegranej drodze, walka jest z drużynami na swoim poziomie, także droga do finału, jak najbardziej otwarta. Co prawda wynik mają dobry z wyjazdu i nie muszą się jutro starać zbytnio, ale wydaje mi się, że przed własną publicznością nie oleją spotkania. Napoli odpuściło u siebie, także wyjazd też odpuszczają szczególnie, że jest już godzina wylotu z Niemiec na 22:55 to jak widać wcale nie planują walczyć.

Powołanie gracze Napoli:

Reina, Rafael, Sepe, Albiol, Mario Rui, Hysaj, Koulibaly. Maggio, Tonelli, Jorginho, Allan, Diawara, Hamsik, Rog, Zielinski, Callejon, Ounas, Insigne, Mertens.

Nazwiska są, ale priorytety inne. Lipsk z kontuzjami radzi sobie od dawna, także jutro wybiega skład, który sobie radzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atalanta Bergamo - Borussia Dortmund 

Jedno z ciekawiej zapowiadających się dzisiaj spotkań w Lidze Europy. trener gospodarzy Gasperini w ligowym meczy z Fiorentiną dał odpocząć paru swoim kluczowym zawodnikom, mocno nastawiając się na rewanż z niemiecką ekipą, która na weekendzie wygrała z Gladbach 1:0 i ogólnie po krótkiej przerwie zimowej jest niepokonana w Bundeslidze z 3 zwycięstwami pod rząd, w tym ostatnie dwa mecze bez straty bramki (ale niech nikogo to nie zmyli , bo obrona Dortmundu w obydwóch tych spotkaniach spisywała się średnio) . BVB przyjeżdża do Włoch z zaliczką jednej bramki , dzięki świetnemu comebackowi w pierwszym meczu jaki zaliczyli po wejściu na boisko Mario Gotze i na swoje mocne strzelby głównie muszą liczyć również dzisiaj. Ciężko będzie gościom utrzymać czyste konto , ale siła jaką dysponują z przodu i patrząc na to , że to Atalanta musi gonić wynik co myślę , że da okazję BVB do wielu kontr , z których jak są mocni każdy dobrze wie powoduje, że w nich widzę faworyta do wygranej , a także stawiam , że zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu bramki. Z jakiś świeższych absencji chyba tylko Weigl pauzujący za kartki , poza nim w BVB wciąż kontuzjowani Yarmolenko i Kagawa. 

over 2.5  @1.56  Fortuna :n:

BVB  @2.71  Fortuna   :n:

Edytowane przez poozon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Atalanta - Dortmund
Typ: over 3.5
Kurs:  2.05    
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek
Dziś rewanże 1/16 Ligi Europy. Moją uwagę przykuwa przede wszystkim

starcie między Atalantą Bergamą oraz Borussią Dortmund. W Niemczech

emocji nie zabrakło, padło 5 bramek, a tempo spotkania robiło

wrażenie. Dziś we Włoszech liczę na podobną ilość emocji oraz

bramek. W składach obu zespołów jest masa graczy potrafiących robić

magiczne rzeczy na boisku, w dodatku oba zespoły mają trochę

problemów po bronionej stronie boiska. Dlatego też idę dziś w

bramkowy over i to tę wyższą linię. W Totolotku kolejny dzień, w

którym można obstawiać bez podatku, więc można skorzystać z tej

promocji, bo kurs 2.05 na minimum 4 bramki wydaje mi się dość

korzystny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leipzig - Napoli 0;2
Napoli i obie strzelą 4,25 Fortuna :n:

Napoli lub remis 1,62 Fortuna :t:

powyżej 2,5 i obie strzelą 1,78 Fortuna :n:

Składy podane a więc można zacząć coś myśleć o puszczania.. Kursy już poszybowały w dół dużo i ja także ryzykuję. Dziś Napoli miało wyjść rezerwowym składem a tutaj z przodu widzimy L.Insigne i D. Mertens obok niego P. Zieliński w środku Allan i M. Hamsik zaś w Leipzig nie zagra dziś N. Keita - jeden z najlepszych piłkarzy w drużynie Niemieckiej.
Oczywiście wynik pierwszego meczu 1:3 wskazuje, że to zwycięstwo może byś takie na pocieszenie ale mimo wszystko ja wierzę w odrobienie strat, liczę na 3:1 dla Napoli.
Mimo, że Napoli walczy o mistrza Włoch to taka liga europejska zdobyta to było by coś - 2 puchary w 1 sezonie.
O formie nie ma co mówić, bo ta jest zdecydowanie po stronie Napoli, wygrywają w lidze mecz za meczem.
Dziś Zielu od 1 minuty może pokazać swój kunszt.
Wiadomo można było złapać dużo większy kurs ale nie było wiadomo jakim składem wyjdzie Napoli...

 

Dodatkowo polecam zagrać :

 

Zenit Petersburg - Celtic Glasgow 3:0

Celtic Awans 1,72 Fortuna :n:

obie strzelą 1,88 Fortuna :n:

Celtic lub remis 2,33 Fortuna :n:

 

Celtic w pierwszym meczu u siebie wygrał 1:0 ale to był najmniejszy wymiar kary... Przeważali całe spotkanie i szczerze dziwią mnie aż tak wysokie kursy w stronę gości.

Zenit w pierwszym meczu oddał tylko 1 celny strzał. Ogólnie jeśli patrzę na skład Zenitu to jest słaby, na przestrzeni ostatnich paru lat gdzie Zenit miał świetnych piłkarzy to teraz nie jest za ciekawie już w lidze to pokazują niby 2 miejsce ale aż 8 punktów straty do Lokomotiv...

Wiadomo Zenit u siebie - Rosja, temperatury minusowe... ale bez przesady, piłkarze nie zamarzną...

 

Villarreal - Lyon 0:1

obie strzelą 1,43 Fortuna :n:

powyżej 2,5 i obie strzelą 1,69 Fortuna :n:

Villarreal i obie strzelą 2,88 Fortuna :n:

 

Lyon z przewagą 2 bramek przyjeżdża do Hiszpanii bronić zaliczkę. Villarreal nie będzie miało nic do stracenia więc muszą atakować od 1 minuty, co za tym idzie bramki powinniśmy zobaczyć. Lyon z Przodu Diaz, Fekir, Traore i Depay więc kontrataki mogą być zabójcze...

Z drugiej strony Villarreal na wyjeździe zagrał niezły mecz mimo przegranej 1:3... U siebie są dużo mocniejsi, jeśli strzelą pierwsi gola to myślę, że będziemy świadkami super meczu. Liczę, że Villarreal pokaże koci pazur i mimo, że mogą nie awansować to wygrają mecz.

 

Zobaczymy jakimi składami wyjdą na mecze o 21:05, może coś ciekawego znajdzie się...

 

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...