Skocz do zawartości

22. kolejka Bundesligi (09.02-11.02)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

bundesliga.png.ec294cfc67fef2b0141d1a7ad

 

22 kolejka w Niemczech, czego możemy się spodziewać? Lipsk u siebie podejmuje Augsburg, czy wygrają? Kurs ciekawy. BVB, Leverkusen i Bayern również grają u siebie - może taki tripel da zarobić? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lipsk - Augsburg 1 1.73 Fortuna

 

Pobieram dzisiaj typ w stronę Lipsku bez problemu. Lipsk według mnie klasa wyżej od Augsburgu, poprzedni sezon to byli czarnym koniem, w tym trochę gorzej, ale kiedy mają punktować to punktują. Chociaż jak przypomnę sobie mecz z Hamburgiem i bronienie od początku spotkania 1-0 w konsekwencji strata bramki na 1-1 na 10 minut przed końcem spotkania to trochę strzelam sobie w stopę tym co napisałem, ale uważam, że dzisiaj pokonają Augsburg. Gdyby byli gośćmi to odpuściłbym to spotkanie, ale w tym przypadku trzeba grać na gospodarzy. Dodatkowym atutem w stronę betu jest to, że wypada z Augsburgu ich najlepszy strzelec, który zdobył 11 bramek w tym sezonie plus ich podstawowy obrońca. Nie wydaje mi się, żeby to było łatwe spotkanie dla gospodarzy, ale Lipsk powinien to wygrać. Mają dużo mocniejszy przód od rywala, wypada w Lipsku też jeden obrońca, także linia obrony niestety też osłabiona. Liczę na przełamanie Wernera i Keity w ofensywie.

By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tonny napisał:

Lipsk - Augsburg 1 1.73 Fortuna

 

Pobieram dzisiaj typ w stronę Lipsku bez problemu. Lipsk według mnie klasa wyżej od Augsburgu, poprzedni sezon to byli czarnym koniem, w tym trochę gorzej, ale kiedy mają punktować to punktują. Chociaż jak przypomnę sobie mecz z Hamburgiem i bronienie od początku spotkania 1-0 w konsekwencji strata bramki na 1-1 na 10 minut przed końcem spotkania to trochę strzelam sobie w stopę tym co napisałem, ale uważam, że dzisiaj pokonają Augsburg. Gdyby byli gośćmi to odpuściłbym to spotkanie, ale w tym przypadku trzeba grać na gospodarzy. Dodatkowym atutem w stronę betu jest to, że wypada z Augsburgu ich najlepszy strzelec, który zdobył 11 bramek w tym sezonie plus ich podstawowy obrońca. Nie wydaje mi się, żeby to było łatwe spotkanie dla gospodarzy, ale Lipsk powinien to wygrać. Mają dużo mocniejszy przód od rywala, wypada w Lipsku też jeden obrońca, także linia obrony niestety też osłabiona. Liczę na przełamanie Wernera i Keity w ofensywie.

 

Augsburg bez swojego podstawowego napadziora grał już w poprzedniej kolejce i nie spowodowało im to kłopotów wygrywając z mocnym Eintrachtem 3:0 

 

RB Lipsk - Augsburg 

Ja w tym spotkaniu idę w stronę bramek , Augsburg bez swoich dwóch podstawowych obrońców , to prawda , aczkolwiek nie do końca lubię tego typu argumenty o czym wyżej napisałem. Oglądałem poprzednie mecze jednej i drugiej drużyny. Lipsk w ofensywie bardzo mocny , dużo stworzonych sytuacji, trochę skuteczność kulała i też liczę na przełamanie ofensywnych graczy o czym wspomniał kolega @Tonny. W obronie na bardzo dużo pozwalali zawodnikom Gladbach, co myślę , że może wykorzystać również i Augsburg i swoje ukłuć, a więc: 

over 2.5  @1.83  1xbet :n: Jednak typ na wygraną Lipska po podobnym kursie był lepszym pomysłem i chociaż sytuacji było, aż nad to, aby over siadł, to typ w plecy 

Edytowane przez poozon
By Gruby,

+20pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( Bundesliga )
Spotkanie: Hannover 96 - SC Freiburg
Typ: Hannover 96:plus:2:1
Kurs: 2.04
Data: 10.02.2018
Godzina: 15:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Niemiec gdzie w tamtejszej Bundeslidze w 22 kolejce ligowej na Niedersachsenstadion zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Hannoverscher Sportverein von 1896 a w gości przyjedzie drużyna Sport-Club Freiburg.

Hannover 96 w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobył 28 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast SC Freiburg plasuje się na 12 pozycji w niemieckiej Bundeslidze ze zdobytymi 25 oczkami w swoich 21 spotkaniach ligowych.

Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 18-12 zaś goście na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 12-28.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie zdobywają dużo więcej ligowych oczek niż w delegacjach i będą chcieli wygrać aby zatrzeć złe wrażenie po ostatniej porażce u siebie z Wolfsburgiem a goście na wyjazdach grają słabo do tego stracili na wyjazdach najwięcej bramek ze wszystkich zespołów i moim zdaniem mocni u siebie gospodarze zgarną na swoim Niedersachsenstadion komplet 3 ligowych oczek.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...