Skocz do zawartości

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (09.02-12.02)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


jak na razie to trzeba oglądać nie ma co typować czysto wyników choć parę czutek jest...raz ze pogoda jest mało ciekawa 2 ze jednak sporo zmian w klubach plus 3 ze to początek.Na pewno mozna grac na rogi i bramki . Tutaj moje luźne sugestie gdzieś cos wyczytane gdzieś coś usłyszane itp :p 

 

Zaczynamy chyba od betu kolejki jestem tego najpewniejszy...

 

Wisła Płock - Górnik Zabrze Zakład bez remisu Wisła Płock 1.68:plus: i Wisła over 1,5 gola 2,23:t: Unibet i fajny zakład od forbetu na Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie 2.60 :minus:

 

  W Zabrzu praktycznie rozsypana cala defensywa plus duze znaki zapytania co do występu człowieka który kieruje ich gra czyli Kurzawy chyba mozna go śmiało nazwać królem asyst  - brak dwóch kluczowych ogniw w postaci-Za kartki będą pauzowali Suarez i Wieteska, czyli dwóch podstawowych środkowych obrońców, w dodatku Koj,  także nie zagra z powodu kontuzji. Wszyscy wymienieni gracze bardzo duzo dają w ataku przy stałych fragmentach gry dobrze graja głową co nie raz juz pokazywali.Obrona prawdopodobnie będzie wyglądała Gryszkiewicz - Bochniewicz - Karwot - Wolniewicz jak wiadomo nazwiska nie graja ale ...szalu nie ma Płock mocny- solidny u siebie grali ofensywnie strzelali sporo bramek a wiec tutaj faworyt jest dość wyraźny bo bardzo ciekawych kursach. Wisła moze w defensywie jakoś  nie imponuje bo zdarzały im sie proste błędy czy to Kiełpin dawał ciała ale przy tych absencjach znakach zapytanie to 1 dnb napewno do grania 

 

Zagłebie - Legia 1 polowa x 2,02 Unibet:minus:

 

nie podoba mi sie to co sie dzieje w stolicy....wiadomo sparingi sparingami ale...dużo znaków zapytania jeśli chodzi o ten mecz teren trudny...miedziowi stracili dwa kluczowe ogniwa w postaci Jacha w obronie i Świerczoka jako najlepszego napastnika.Tutaj jak dla mnie każdy wynik możliwy.

 

 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok Zakład bez remisu Piast Gliwice  2.16  unibet :minus:

 

Bardzo fajny kurs na ta opcje.Piastunki sie wzmocniły- dobrze to wygląda na papierze sparingi tez całkiem solidne przyszło kilku zawodników w tym byłych  Legionistów myślę ze i Czerwiński a Jodłowiec na pewno  powinni byc dużym wzmocnieniem Obaj doświadczeni mysle dobre miejsce na odbudowanie sie...Jaga bez Cernycha  za to z ciekawym obrońca jakim powinien byc Bedvarsson. Obie drużyny lubią grac piłka tylko czy pogoda murawa na to pozwolą. Sporo czerwonych kartek miedzy tymi ekipami pada....

 

Arka Gdynia - Lech Poznań Liczba Goli Poniżej 2.5 1.70:plus:  Unibet Taki mecz na remis Arka mocna u siebie potrafi walczyć- Lech teoretyczny faworyt ale nie raz dwa zawodził zresztą ostatnie 3 mecze wyjazdowe to 0-0 - żaden wynik tutaj nie będzie zeskoczeniem.Mecz przyjaźni ale na boisku walki nie zabraknie. Arka jedna z lepszych ekip pod względem fizycznym w  naszej lidze według mnie dobrze taktycznie pookładana ekipa.Kolejorz znowu z kilkoma ciekawych transferami na papierze bo czy one wypale do wiemy sie podczas grania -nowy napastnik Elvir Koljić ma byc kolejnym super napastnikiem albo przynajmniej skutecznie zastąpić Robaka po którym bardzo tęsknią w Poznaniu. 

 

Pogoń Szczecin- Sandecja Nowy Sącz 1 1,7 unibet :plus:

Bardzo ważny mecz dla portowców w kontekście utrzymania sie- Pogoń pilkarsko nie wyglądała źle końcówka rundy po okiem nowego trenera całkiem udana, teraz okres przygotowawczy powinien pracować na korzyść tej drużyny. Ja mam osobiście po grana pogoń ze spadnie ale tutaj rywal jak najbardziej w zasięgu także kandydat do spadku.Statystycznie Sandecja bardzo dobrze gra z pogonią z 6 ostatnich meczy wygrała 4 ale...

 

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków BTS 1,7 forbet :plus:

 

 oj tutaj jest ciekawie w Wiśle  nowy trener przyszli kolejni stranieri  Mitrović oraz Palcić. Najstarsi górale chyba nie pamiętają kiedy biała gwiazda wygrała w gdańsku... hm najpewniejsza opcja to chyba gra na  bramki. W Gdańsku totalny bałagan zeby nie powiedzieć burdel Grzegorz Kuświk, Mateusz Matras i Michał Nalepa nie zgłoszeni do rozgrywek Ekstraklasy.Nie wiadomo co z Wolskim...z wielkich ambicji moze w tym roku zrobić sie heroiczna walka o 8 dająca spokój. Tutaj to moze lepiej rzucić moneta :p  Na ostatnim treningu  Basha Albańczyk  (był przymierzany do gry w podstawowym składzie przeciwko Lechii) dostaje kontuzji.Lechia to bracia Paixio w Krakowie prawdziwy zaciąg zagranicznych grajków na czele z Crlitosem  który potrafi strzelać bramki.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła - Górnik over 2.5 1.85 totolotek :t :t:

Lubię ekstraklasę grać na bramki, często kursy mamy właśnie w okolicach 1,8-2. Na dzisiaj wybrałem spotkanie w Płocku. Górnik słabiutko w sparingach; trzy remisy i jedna porażka, bilans bramkowy 3:6. Płock już trochę lepiej dwa remisy, porażka i wygrana z bilansem bramkowym 8:8. Dzisiaj Górnik przyjedzie do Płocka z osłabioną defensywą, a oni nawet z najlepszą linią defensywną jaką mogą wystawić tracili bramki, ta drużyna uprawia wesoły futbol, gra ma cieszyć oko kibica i zawsze mamy mieć bramkę więcej od rywala nawet jak z tyłu będziemy mieli trójkę to z przodu zawsze ma być cztery. Górnik w rundzie jesiennej miał 15 spotkań overowych i tylko 6 underowych. To najwyższy wynik w lidze. Wisła trochę słabiej, bo 10 overow i 11 underów. Angulo został w Zabrzu, także o ich bramkę nie ma co się martwić. Wisła nie grzeszy obroną, ale ofensywnie mają fajne nazwiska, które mogą pomóc przy overze; Varela, Merebashvili z pomocy potrafią zaskoczyć. Kurs na overek jest bardzo przyjemny. Jak nie zobaczymy szachów to będzie mega meczyk. Minusem jest na pewno pogoda w Polsce, temperatura poniżej zera może dać się we znaki.

Edytowane przez Tonny
By Gruby,

+40pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła - Górnik
Typ:2    
Kurs:  3.25
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

No i wróciła, wreszcie! Po paru miesiącach przerwy wracamy na polskie boiska, a rundę rewanżową rozpoczyna Górnik z Wisłą. Zabrzanie to zdecydowanie największa rewelacja tego sezonu, a wbrew pesymistycznym przewidywaniom zimą zdołali utrzymać swoją kadrę. Kadrę, która dała ich kibicom tak wiele radości latem oraz jesienią. Beniaminek nadal powinien liczyć się w walce o krajowy tytuł, a Wisła mnie jakoś specjalnie nie przekonywała. Ciężko powiedzieć jak to dziś będzie wyglądało po przerwie, ale takie kursy na Górnika to może nie być częsty widok. Dlatego też korzystam z wysokiego kursu w Totolotku, gdzie jeszcze można zagrać to bez podatku. Mam nadzieję, że maszyna Marcina Brosza nadal będzie funckjonowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 

 

Nareszcie ruszyła nasza polska premier league ! W Płocku mecz trwa , strzelają konkretnie, a ja odniosę się do drugiego dzisiejszego spotkania w Lubinie. Jeśli chodzi o  Zagłębie, dużym echem (sam podchodziłem do tego mocno sceptycznie i byłem zaskoczony) odbijała się pod koniec listopada zmiana Stokowca na Lewandowskiego na pozycji trenera. Nie wpłynęło to na wyniki przed przerwą zimową , bo Lubinianie nie przegrali pod wodzą nowego trenera żadnego meczu. Teraz Mariusz Lewandowski miał cały okres przygotowawczy, duże zaufanie bo jest to tamtejszy człowiek i zobaczymy jak Zagłębie będzie się spisywało. Mam nadzieję , że nie zagubią swojego stylu , bo miło się patrzyło na ich ofensywną grę już od jakiegoś czasu. Mówi się sporo o odejściu Świerczoka i problemach z zastąpieniem go, Nespor który wrócił do Zagłębia jest kontuzjowany, ale na początku lutego Miedziowi podpisali kontrakt z Czechem Jakubem Maresem. 31 letni napastnik już z marszu wystawiony w ostatnim sparingu przed startem Ekstraklasy zdobył gola. W ostatnich dwóch sezonach zdobył w lidze słowackiej 31 bramek grając w Ruzomberoku i Slovanie Bratysława. Myślę , że trochę goli nastrzela w nowym klubie , ja już polecam zagrać na jego bramkę w dzisiejszym debiucie z Legią. W przewidywanych składach widnieje w pierwszej 11. 

J.Mares strzeli gola  @3.50  Fortuna :t:

Edytowane przez poozon
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Pogoń - Sandecja
Typ: 1    
Kurs:  1.72
Godz: 15:30
Bukmacher: Totolotek

Wczoraj Górnik mnie trochę zawiódł, ale mimo wszystko znów poszukam szczęścia w polskiej lidze. Zwłaszcza że o 15:30 spotkanie ważne dla losów dolnej części tabeli. Pogoń zmierzy się u siebie z Sandecją. To mecz czerwonej latarni ligi z drużyną zajmującą dwa miejsca w tabeli wyżej, ale końcówka rundy jesiennej zdecydowanie lepsza w wykonaniu Pogoni. Ich zimowe okienko także bardziej imponujące i moim zdaniem Pogoni uda się wywalczyć utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Za to Sandecja wydaje się głównym kandydatem do spadku. Kurs na gospodarzy w Totolotku całkiem niezły, a Pogoń chcąca wspinać się w górę ligowej tabeli musi takie pojedynki wygrywać.   

By Gruby,

+40pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 4:1
Pogoń 1,62 Fortuna :t:

Pogoń po dobrej końcówce poprzedniej rundy gdzie zwyciężyła 2 ostatnie mecze 3:1 z Lechią Gdańsk i 1:0 z Arką Gdynia dalej utrzymują passę bez porażki w sparingach, 3 mecze i 2 zwycięstwa i remis.
Sandecja po świetnym początku z kolejki na kolejkę grali coraz słabiej, potem już tylko albo przegrywali albo remisowali - w lidze bez zwycięstwa są już aż od 17 Września!
Pogoń w dalszym ciągu ma nóż na gardle i musi wygrywać aby nie spaść z ligi, te ostatnie zwycięstwa poprawiły troszkę ich morale w klubie i zbliżyli się do utrzymania ale muszą iść dalej za ciosem i wygrywać takie mecze.
Co prawda Pogoń u siebie męczy strasznie bułę ale może to także czas na odczarowanie własnego stadionu?

 

Cracovia - Śląsk Wrocław 2:1
obie strzelą 1,66 Fortuna :t:
Cracovia strz. +1,5 2,02 Fortuna :t:

Obie drużyny bardzo overowe, obie drużyny już straciły ponad 60 goli! Zaś strzelił 55 bramek.
Śląsk w dalszym ciągu ma sporo kontuzji w swoim składzie ale już nie raz pokazywał, że mimo problemów potrafi grać i nawet wygrywać z dużo lepszymi zespołami.
Cracovia na pewno mocno przepracowała ze swoim trenerem całą przerwę zimową i teraz musi to pójść w dobrą stronę.
Myślę, że obie drużyny powinny strzelić po bramce.
Śląsk na wyjeździe jeszcze nie wygrał w tym sezonie i nie wydaje mi się aby zrobili to dziś.. z drugiej zaś strony Cracovia, która musi zacząć wygrywać bo ich gra nie wyglądała jakoś bezbarwnie... czasem im brakowało szczęścia oby dziś to szczęście im sprzyjało i wygrają to spotkanie.
Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+100pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typersko dobra ta 1 kolejka dla mnie wszystko ładnie wchodzi(weszło tez 1 craxa za drobne for fun do sprawdzenia sie cala kolejka )  został Piast juz po kontrowane- zamknięte tylko wahania były co do miłości ale tak to z nią jest :p lekko win typowałem myslalem ze w bólach i tak było 1 polowka x...dużo nie brakło i tak by było normalnie  w mega okolicznościach Rado king (L) .itp Kurw...ten Eduardo to będzie szklany taki hajs....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...