Skocz do zawartości

21. kolejka Bundesligi 02.02-04.02.18


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

bundesliga.png.b361ab7ff81cfff92bdb3ccb7

 

Pierwszym spotkaniem, które otworzy nam 21 kolejkę to Koln - BVB. Borussia w dołku, po przerwie zremisowały trzy mecze z rzędu, czy teraz będzie czwarty remis? Koln ta przerwa pomogła, bo wygrali dwa spotkania i jedno zremisowali. Macie jakieś pomysły na te spotkania? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Koel - Dortmund
Typ: over 2.5
Kurs:  1.75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

W piątkowy wieczór najciekawiej zapowiada się chyba starcie w Bundeslidze. Ja przeczuwam sporo bramek, bo oba zespoły mają sporo problemów zdrowotnych, a to zwykle odbija się na braku zgrania co w sumie ważniejsze jest w tylnich formacjach. Zresztą Borussia w tym roku kalendarzowym jeszcze nie wygrała, a przeciwko Freiburgowi w poprzedniej kolejce na pewno nie broniła dobrze. Koeln dobrze weszło w nowy rok kalendarzowy, a gospodarzom motywacji na pewno nie zabraknie, bo w Dortmundzie dostali 5 goli. Dlatego też wyczuwam dość dobre tempo i sporo bramek z obu stron, możliwe że po błędach defensorów.

By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Gladbach - Lipsk
Typ: over 3.5
Kurs:  2.3
Godz: 18:30
Bukmacher: Totolotek

Dziś moją uwagę znów przykuwa starcie w niemieckiej Bundeslidze i tak jak we wczorajszy wieczór postanowiłem poszukać bramkowego overu w ofercie Totolotka. Tym razem padło na sobotni hit w lidze naszych zachodnich sąsiadów, a więc rywalizację między cwelem oraz Monchengladbach. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, ale nie mogą pochwalić się szczególnie szczelną defensywą. Z topowej ósemki bronią zdecydowanie najgorzej i w tym elemencie gry bliżej im do grupyzespołów zagrożonych barażami. Są jednak w czołówce dzięki umiejętnościom ofensywnym, a jak wiadomo słaba-do-przeciętna obrona i dobry atak sprzyja overom. Dlatego też zdecydowałem się na tę wyższą linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...