Skocz do zawartości

23. kolejka Serie A 03.02-05.02.18


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a6e94d8eba88_Beztytuu.png.cf329c2f7809e

 

Sampdoria w końcu się przełamała i wygrała i to nie z byle kim, a z AS Roma. Inter w 90 minucie stracił trzy punkty, a AC Milan pokonał Lazio. Tak było w ten weekend, a jak będzie w następnym? Może warto iść za ciosem, czyli w Sampdorie? A może poszukać niespodzianki w stylu Hellas Verona albo Benevento? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: Cagliari - S.P.A.L. 2013
Typ: Cagliari:plus:2:0
Kurs: 2.08
Data: 04.02.2018
Godzina: 15:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Włoch gdzie w tamtejszej Serie A w 23 kolejce ligowej na Sardegna Arena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Cagliari Calcio a w gości przyjedzie zespół Società Polisportiva Ars et Labor 2013.

Cagliari w tym sezonie ligowym w swoich 22 meczach zdobyło 21 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast S.P.A.L. 2013 plasuje się na 18 pozycji w tabeli włoskiej Serie A zdobywając 17 oczek w swoich 22 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz 7 przegranych i bilans bramek 11-17 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 8-20.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy walczą w tym sezonie ligowym o utrzymanie w Serii A a jednym z głównych rywali jest właśnie drużyna gości nad która mają 4 oczka przewagi w tabeli i będą bardzo zmobilizowani aby ta przewaga urosła do 7 punktów a goście na wyjazdach grają słabo i już obecnie mają stracone aż 20 goli i moim zdaniem Cagliari zrobi swoje w tym spotkaniu i zgarnie na swoim Sardegna Arena komplet 3 ligowych oczek.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio Rzym - Genoa 1:2
Typ: 1/poniżej 3,5 :n:
Kurs: 2,07
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed drużyną Lazio ogromna szansa na umocnienie się na 3 miejscu, gdy wygrają będą mieć już 4 punkty przewagi nad Interem i 5 punktów nad Romą (ich najwięksi rywale w walce o ligę mistrzów), Inter i Roma są w lekkim kryzysie dlatego dobrze dla Lazio będzie jeśli to wykorzystają a tym bardziej, że ich rywal nie jest zbytnio wymagający. Genoa zajmuje 16 miejsce i w tym sezonie będą walczyli tylko o utrzymanie...
W Lazio nie zagrają S. Lulić oraz S. Milinković-Savić natomiast w Genoa nie zagra D. Di Gennaro.
Co prawda w Lazio są powazniejsze osłabienia ale mają na tyle dobrą kadrę, że spokojnie są w stanie ich zastąpić inni piłkarze.
Lazio pokonali na wyjeździe w tym sezonie 3:2 z Genoa teraz myślę, że nie zobaczymy aż tylu bramek.
Genoa na ostatnie 10 spotkań tylko w 1 meczu było 3 bramki w pozostałych 9 meczach tylko 2 i mniej bramek dlatego myślę, że Genoa nie strzeli w tym meczu bramki - nie mają dobrego napastnika...
Lazio natomiast myślę, że zagra spokojnie i wygra te 2/3:0
 
Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazio Rzym - FC Genua
ZAWODNIK STRZELI I JEGO DRUŻYNA WYGRA
TYP: C. Immobile 2.10  forbet :minus: z taka obrona to na ryby a nie do LM 

 

Od mnie 2 słowa, bo mecz za chwilkę. Lazio gra świetnie ale to moze być trudne spotkanie bez  Milinkovića-Savića .Moim skromny zdaniem to jest mozg drużyny serce w środku pola dzieli i rządzi-już chcą go podkupić w Turynie czołowe ekipy premiership tez o nim myślą  .Lazio ma niezła kadrę i sa wstanie go w takim meczu zastąpić.  Rzymianie maja  szanse powiększyć przewagę nad rywalami  sa na mega wysokiej 3 pozycji w tabeli dlatego taki bet jeśli gospodarze wygrają ,myślę ze gola strzeli i walnie sie przyczyni do tego Ciro. Człowiek numer 1 w Lazio od zdobywania bramek kluczowa postać w  ataku Simone Inzagiego. Jak bardzo Lazio jest uzależnione od niego najlepiej pokazuje mecz z Milanem gdzie sytuacje były ale zabrakło wykończenia- bo Immobile nie zagrał z powodu kontuzji.Lazio bez tych dwóch graczy traci co najmniej 60% swojej wartości dzisiaj jednego zabraknie zobaczymy jak to wyjdzie...goscie raczej będą walczyć o utrzymanie do końca maja kilka pkt przewagi nad dolnym rejonem tabeli ciekawy napad doświadczony były gracz Lazio Pandev i Tarabat. Kursy na win Lazio mizerne i moim zdaniem nie adekwatne do ryzyka -wiec jak kolega  zibi16 ja tez proponuje bet alternatywny po niezłym kursie.Lazio i Ciro maja o co grac Lazio o LM a  Immobile o króla strzelców 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...