Skocz do zawartości

25. kolejka Premier League 30.01 - 31.01.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a64d8f4e3b9d_premierleague.png.b7f70c23

 

Do startu nowej kolejki jeszcze 9 dni, ale już dzisiaj zapraszam do dyskusji na temat spotkań. Bardzo ciekawe spotkania do zobaczenia; West Ham - Crystal Palace, Everton - Leicester no i chyba truskawka na torcie Tottenham - Manchester United. Jakie są wasze typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Swansea City - Arsenal Liczba  under 2,5  2,11 fortuna 

 

To moze zacznę - wiadomo jak wygląda sytuacja obu ekip w tabeli. Bet jest ryzykowny ale.... Swansea to jest underowa ekipa ponad 62% meczu poniżej 2,5 tutaj wiadomo grę robi Arsenal który duzo strzela i traci. Ogólnie niecałe 42% to under 2,5 na wyjazdach równo po 50% ma ekipa Wengera.   Łabędzie ostatnio zaczęły punktować, sprawiły  kilka niespodzianek pokonując u siebie Pool wygrywając na wyjeździe z Watfordem remis ze srokami na wyjeździe.3 ostanie mecze to undery .To teoretycznie powinno byc  otwarte spotkanie ale czy tak będzie- zobaczymy. The Swans sa za słabi  na tego typu rywala, musza grac modrzę taktycznie z pomysłem. Walczyć i nadrabiać swoje braki -tak jak to było w meczu z Liverpoolem. Jeśli zagrają otwarta piłkę myślę ze zgina w tym meczu polegną z kretesem. Arsenal ma 3 pkt straty do Totków wiadomo ze ekipa Wengera jest w tym meczu zdecydowanym faworytem będą grac pika- będą przeważać prowadzić grę.Kanonierom zdarzaja sie wpadki ale ....forma ostatnio jest.  Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli ale tutaj jest bardzo ciasno i ciekawie tylko 3 pkt straty i jest szansa na wydostanie sie ze strefy spadkowej.Z takim rywalem każdy pkt robi na plus atmosferę  dla ekipy Swansea. Na pewno u siebie będą walczyć graja lepiej po zmianie trenera .Dobrze broni Fabian.Mniej tracą bramek zaczynają cos strzelać.  Liczę ze ustawia sie na własnej połowie będą murować i liczyć na kontrę . Piłkarsko  Arsenal jest o klasę  jak nie dwie lepszy ma wszystko po swojej stronie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ŻYLETA niestety zupełnie inaczej niż Ty.

 

Swansea - Arsenal over 2.5 2 połowa 4.10 eFortuna :n: 2 bramki szkoda, że Arsenal taka klapa

Swansea to ekipa, która potrafi się bronić z drużynami z topki, są na ostatnim miejscu i dla nich każda porażka jest to krok w tył. Wychodzą z nastawieniem, że bronimy 0-0 i zobaczymy co przyniesie wynik. Arsenal będzie tłukł ich od początku, trzy punkty do strefy pucharowej, nie mogą teraz sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. U siebie pewnie zaczęliby strzelać już w pierwszej połowie, ale na wyjeździe wydaje mi się, że lokomotywa Wengera będzie rozpędzać się trochę dłużej. Strata Sancheza na pewno boli, ale po co trzymać na siłę gościa, który nie chce grać dla drużyny.

 

W internetach lata taka wyjściowa:

Cech, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal - Xhaka, Ramsey - Özil, Wilshere, Mchitarian - Lacazette

 

Jak dla mnie spoko, są to zawodnicy, którzy będą napierali na bramkę Łukasza. A też każdy z nich ma dobrego zmiennika, który w drugiej połowie wejdzie dobić już zmęczonych obrońców Swansea. Nie wykluczam też bramki Swansea, ale to tylko i wyłącznie z jakiejś kontry albo bomby z 30 metrów, która jakimś cudem wleci do siatki. Debiut dzisiaj szykuje się też dla Mchitariana, który ma już doświadczenie na boiskach Premier League. Czuje też, że strzeli bramkę w debiucie.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swansea - Arsenal, Arsenal over 5.5 RR @1.64 Unibet :minus: 

 

Sądzę, że ten mecz będzie wyglądał podobnie do tego z Liverpoolem, Swansea nie może sobie pozwolić już na tracenie punktów, a dzisiaj przyjeżdża rywal, który raczej nie chodzi w ich wadze. West Brom będzie grał z City więc zdobycie nawet tego 1 punktu spowoduje przeskoczenie jednej pozycji i nie będą już na dnie tabeli bo WBA raczej nic nie zyska w tej kolejce, dlatego uważam, że będą się bronić z nastawieniem na jakieś kontry. Arsenal mimo tego, że ostatnio trochę postrzelał to i tak nie ma zbyt dobrej skuteczności w ataku, nie sądzę żeby tutaj padła dla nich szybko ta pierwsza bramka więc będą napierać na bramkę Łabędzi. Kanonierzy średnio robią 7.7 rożnych na mecz więc 2 powyżej linii jaka jest dzisiaj wystawiona, a na samych wyjazdach mają średnią 5.17 więc gram. Jeśli sprawdzi się przewidywany przeze mnie przebieg tego spotkania to rogi powinny wpaść bez problemu.

 

Huddersfield - Liverpool, Salah strzeli + wygrana Lvp @2.23 Unibet :plus:

 

Liverpool gra podobnie jak w poprzednim sezonie te same wtopy, ograją mocnego rywala jak City, żeby później zgubić punkty z Łabędziami i po słabym meczu znowu rozgromiony rywal więc dzisiaj pada na Huddersfield. Gospodarze mieli całkiem niezły początek sezonu, nawet obecnie powinni być raczej zadowoleni z pozycji w tabeli mimo, że w Premier League jest niezły ścisk w dolnej części tabeli to cały czas trzymają się nad miejscami spadkowymi, co innego Lvp bo tutaj celuje się w majstra, a w tym sezonie zostało do ugrania jedynie top4. Różnica miedzy obiema drużynami jest ogromna tutaj nie ma co porównywać tego jak wartościowych zawodników mają jedni i drudzy, a jednym z tych kreatorów dobrych wyników The Reds jest własnie Salah, który ma już na koncie 18 bramek w lidze i 6 asyst. Dzisiaj według mnie Liverpool sobie postrzela i powinien wsadzić ze trzy bramki bo obrona Huddersfield słabiutka ponad 40 goli straconych, Salah ostatnio złapał jeszcze lepszą forme jest cały czas widoczny na boisku widać, że jest apetyt na te bramki i z takim rywalem pewnie coś dorzuci do licznika. Warto też popatrzeć na to jak ekipa Wagnera radzi sobie z silnymi przeciwnikami w lidze bo poza meczem z City gdzie przegrali tylko 2:1 to dostali 4:0 od Kogutów, 5:0 od Arsenalu, 1:3 od CFC i 3:0 od Lvp w poprzednim spotkaniu więc widać, że z tymi ekipami, które mają siłę w ofensywie nie radzą sobie najlepiej i sporo tracą stąd też mój typ.

 

Edytowane przez Cecrusher
By Gruby,

+60pkt

By pershing,

100 pkt dodane - zadanie sepcjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ŻYLETA napisał:

Swansea City - Arsenal Liczba  under 2,5  2,11 Fortuna :minus:

 

To moze zacznę - wiadomo jak wygląda sytuacja obu ekip w tabeli. Bet jest ryzykowny ale.... Swansea to jest underowa ekipa ponad 62% meczu poniżej 2,5 tutaj wiadomo grę robi Arsenal który duzo strzela i traci. Ogólnie niecałe 42% to under 2,5 na wyjazdach równo po 50% ma ekipa Wengera.   Łabędzie ostatnio zaczęły punktować, sprawiły  kilka niespodzianek pokonując u siebie Pool wygrywając na wyjeździe z Watfordem remis ze srokami na wyjeździe.3 ostanie mecze to undery .To teoretycznie powinno byc  otwarte spotkanie ale czy tak będzie- zobaczymy. The Swans sa za słabi  na tego typu rywala, musza grac modrzę taktycznie z pomysłem. Walczyć i nadrabiać swoje braki -tak jak to było w meczu z Liverpoolem. Jeśli zagrają otwarta piłkę myślę ze zgina w tym meczu polegną z kretesem. Arsenal ma 3 pkt straty do Totków wiadomo ze ekipa Wengera jest w tym meczu zdecydowanym faworytem będą grac pika- będą przeważać prowadzić grę.Kanonierom zdarzaja sie wpadki ale ....forma ostatnio jest.  Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli ale tutaj jest bardzo ciasno i ciekawie tylko 3 pkt straty i jest szansa na wydostanie sie ze strefy spadkowej.Z takim rywalem każdy pkt robi na plus atmosferę  dla ekipy Swansea. Na pewno u siebie będą walczyć graja lepiej po zmianie trenera .Dobrze broni Fabian.Mniej tracą bramek zaczynają cos strzelać.  Liczę ze ustawia sie na własnej połowie będą murować i liczyć na kontrę . Piłkarsko  Arsenal jest o klasę  jak nie dwie lepszy ma wszystko po swojej stronie tutaj.

 no cały Asenal jak tam Abu będzie grał to albo zawalu dostanie Wenger albo rozwali cały Arsenal moze spadną za rok :p a Fabiany walczą super ja mam ze Crystal leci ale tam jest ciekawie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham - Manchester Utd, over 2.5 @1.93 Unibet :minus:

 

Jak dla mnie Koguty to lepszy zespół i powinni to dzisiaj pokazać, Manu niby wygrywa te mecze jakoś ciułają te punkty ale ta gra czasami wygląda tak tragicznie, że nic tylko płakać. Niby mało bramek straconych w lidze ale czy np taki Smalling i Blind poradzą sobie z szybkością: Kane, Eriksena i Aliego? Po drugiej stronie w mojej ocenie statysta Lukaku bo jego nie można nazwać dobrym napastnikiem ale przyszedł Sanchez, jest Rashford , Martial powinni coś dołożyć. Mam nadzieje, że będzie to dobry i otwarty mecz, a nie 90 minut szachów albo autobusu Mourinho. Ma kto strzelać te bramki, Totki mogą władować ze dwie bramki jak szybko ruszą na MU, a goście jeśli nie będzie znowu kappy w ataku i dopisze skuteczność czego często im brakuję również powinni coś wsadzić.

 

Stoke - Watford, Stoke + under 3.5 @2.85 Fortuna :minus:

Stoke - Watford, under 2.5 @1.94 Unibet :plus:

 

Tutaj to bardziej takie przeczucie co do underu bo to chyba dwie najlepsze ekipy do overów w Premier League, jak ktoś grał ze Stoke czy z Watford to gdzieś w 80% padały overy, dwie tragiczne defensywy Garncarze już 50 straconych bramek, a Szerszenie 44 ale ta gra wyglądała tak przez dwadzieścia kilka kolejek czy teraz coś może się zmienić? Według mnie tak bo oba zespoły w ostatnich dwóch tygodniach zwolniły swoich trenerów. Od 16 stycznia ze Stoke pracuje Szkor Lambert, a od 22 stycznie miejsce trenera w Watford zajął Hiszpan Javi Garcia. Trenerzy raczej bez większych sukcesów (Garcia 9 miejsce z Malagą w LaLidze - niby nie tak źle), ale zmienił się styl gry i oba zespoły nie grają już tak na oślep do przodu, całkowicie zapominając to obronie bo to był największy koszmar obu klubów i według mnie dzisiaj zobaczymy raczej spokojny mecz bo punkty bardzo potrzebne dla jednych jak i drugich. Liczę tutaj na jakieś 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy ponieważ Watford ze sporymi osłabieniami w obronie, a mianowicie wypada im kilku obrońców: Britos, Chalobah, Femenia. Stoke po zmianie trenera ograło już Huddersfield 2:0 do tego u siebie są mocni z 6 wygranych tego sezonu w Premier League 5 zwycięstw odnieśli na swoim obiekcie, a Watford ostatnie wyjazdy to tragedia. 

 

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tottenham - United
Typ: 2
Kurs:  2.9
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

W dzisiejszy wieczór oczy piłkarskiego świata skierowane będą przede wszystkim na Londyn. Tam zostanie rozegrany prawdziwy hit Premier League, w którym Tottenham podejmie Manchester United. Moim zdaniem faworytem są tu jednak przyjezdni, którzy są póki co zdecydowaną drugą siłą na Wyspach. Ich derbowi rywale wydają się zbyt mocni, ale to nie może przysłonić naprawdę dobrego sezonu United. W dodatu wzmocnili się Alexisem Sanchezem, który w pojedynkę może przesądzić o losach spotkania. Tottenham nie jest już tak rewelacyjny jak przed rokiem i ciężko będzie znaleźć im się w czołowej czwórce. W dodatku terminarz najbliższych dni jest niezwykle wymagający i intensywny. Mourinho "potrafi w hity" i też między innymi dlatego gram w Totolotku na gości, bo stawianie ich w roli underdoga to moim zdaniem dobra okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Piłka nożna Spotkanie: Tottenham - United 2 bety Tottenham  :minus:under 1,5 kartki 2,14 i :plus:under 2,5 gola w meczu  1,9 unibet 

 

Ja mam troszkę inne zdanie niż Typerex uważam ze mecz bez większego faworyta a jeśli miałbym dawać minimalnie więcej szans to ekipie kogutów.Jak wiadomo spotkanie odbędzie sie na Wembley angielskiej świątyni  footballu.Totki graja bardzo fajna piłkę ofensywna .Jedyna przewaga jaka widzę po stronie MU to ławka rezerwowych Mou ma większe możliwości w tym elemencie . Mamy tu kilka ciekawych pojedynków choćby  dwóch strzelb  Lukaku vs Kane ale także rozgrywających świetnego Eriksena kontra zbierający bardzo dobre noty Paula Pogby .Na bramce mamy  Llorisa i De Gea. To powinien być  hit jak sie patrzy ale...czy z tego nie będzie kit za sprawa taktyki zobaczymy....Ja widzę kilka ciekawych opcji do grania plus moze jakiś underk na rożne- obie ekipy potrafią nabijać kornery ale rożnie to bywa w ich spotkaniach.Na ostatnie 5 spotkań under byl w 3 spotkaniach- co do kartek statystycznie Totki łapią ich mało w bezpośrednich meczach bywa rożnie w październiku na old traffortd bez kartki porażka 1-0 a tak to kartki zdarzaja sie w końcówkach meczu za jakieś głupie faule taktyczne itp Sędziuje Andre Marriner wiadomo jak to bywa w angielskiej piłce nie jest to la liga i hiszpańskie podejście to wyciągania kartek.

 

2 kartka w 85 minucie...życie 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...