Skocz do zawartości

22. kolejka Ligue 1 19.01.-21.01.18


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a5f20f4c681e_Beztytuu.png.3346013850dd7

Ligue 1 nie zwalnia tempa! Dzisiaj kończymy kolejkę numer 21, a w piątek już startujemy z kolejną! Na zakończenie będziemy mogli zobaczyć ciekawe widowisko Lyon - PSG. Czy Lyon będzie w stanie na własnym stadionie ich zatrzymać? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21.01.2018 21:00

 

LyonSvAUernh-QVQqYh5G.png-S4BWVIPt-hSyJvsIe.pngPSG

PSG wygra różnicą jednej bramki 3,90 forBET

 

Przed nami niewątpliwy hit tej kolejki francuskiej Ligue 1. Czwarta drużyna w lidze czyli Lyon podejmie lidera PSG. Minimalnym faworytem ewidentnie są goście i nie ma co się temu dziwić. Jednakże czy uda im się tak łatwo wygrać śmiem wątpić będzie to raczej bardzo zacięty mecz. A świadczą o tym ostatnie wyniki i jednych, i drugich, Lyon w pięciu ostatnich spotkaniach zanotował cztery wygrane i remis, PSG w tym samym czasie wygrało wszystkie pięć spotkań, stąd też mogą wydawać się minimalnym faworytem. Warto tu wspomnieć o ich ostatnim starciu i pogromie aż osiem do zero Dijon, gdzie cztery bramki zdobył Neymar. A propos początkowo miałem dać typ na jego dwa gole jednak mając na uwadze, że będzie to ciężki mecz odpuściłem. O ile PSG grając u siebie z Lyonem nie przegrali od 2012 roku to na wyjeździe nie jest to już tak kolorowo. Bowiem na sześć ostatnich spotkań wyjazdowych wygrali tylko trzy, raz remisując oraz dwa razy przegrywając. Co ważne odnośnie mojego typu wszystkie te wygrane były różnicą jednej bramki kolejno 1:0, 2:1 i 2:1. Myślę, że dziś też nie będą mieli łatwej przeprawy i o ewentualnej wygranej gości zadecyduje właśnie jedna bramka. Przy obecnej dyspozycji paryskiej trójcy w ataku powinni mimo wszystko wygrać, choć tak jak wspominałem nie będzie to takie proste zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyon - PSG 2:1

obie strzelą 1,47 eFortuna :t:

 

Hit we Francji. Lyon podejmuje lidera i za pewne mistrza Francji.

Ostatnio PSG rozjechało Dijon aż 8:0 natomiast Lyon Guingamp pokonał 2:0 na wyjeździe. Obie ekipy są piekielnie mocne w ataku i dziś wydaje mi się, że minimum po 1 bramce obie ekipy strzelą. PSG na wyjazdach sporo bramek traci a Lyon u siebie chyba tylko w 1 meczu nie strzelili gola.

Z jednej strony Diaz, Fekir, Depay z drugiej Cavani, Mbappe, Neymar.... czeka nas piękne widowisko z wieloma bramkami....

Edytowane przez zibi16
By pershing,

specjalne punkty bonusowe konkurs - 30 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...