Skocz do zawartości

Eliminacje Mistrzostw Świata Mężczyzn 2019


zibi16

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia - Cypr 47:16

Portugalia +32,5 1,76 :t:

 

Jeszcze taki oto typ na szybko. Obejrzałem sobie spotkanie Polska - Kosowo by zobaczyć jak Kosowo gra i nie wygląda to zaciekawie... Jeśli się ich przyciśnie to strasznie się gubią, pokazała to zwłaszcza 2 połowa ( z drugiej strony, żeby Polacy aż tak męczyli się do przerwy z Kosowo to dokąd to zmierza...). Oglądałem to ze względu na Cypr, z którym to grali całkiem niedawno bo pół roku temu i Kosowo ten mecz wygrali 32:25, więc zastanawiam się jaki handball prezentuje Cypr... Aż strach pomyśleć, jeśli Kosowo wbiło im 32 bramki to Portugalia zrobi to z łatwością. Portugalia to solidny średniak europejski....ale potrafią wygrać z Argentyną czy Rumunią więc jakiś tam poziom prezentują, w dodatku grają u siebie.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Polska (-17,5) - Cypr 46:13
Typ: 1 :t:
Kurs: 2,17
Godz: 21:30
Bukmacher: eFortuna
Analiza:


Tutaj analiza będzie krótka... Polacy wczoraj zagrali mecz z Kosowo wygrany 30:19, pierwsza połowa 13:12 druga 17:7... I tutaj jeśli Polacy mocniej przycisnęli Kosowo w drugiej połowie to już przeciwnicy nie mieli nic do powiedzenia, przyciśnięcie mocniejsze w obronie + zmęczenie.
Jeśli chodzi o Cypr to jest to drużyna słabsza od Kosowo, pokazali wczoraj Portugalczycy jak należy grać z takimi drużynami czyli bardzo szybko i wynik mówi sam za siebie 47:16. Polacy raczej aż tylu bramek nie rzucą ale liczę na grubo ponad 30 a w obronie jeśli zagramy zdecydowaniej to nie powinni wyjść z poza 15 bramek.
Przypomnę, że takie Kosowo rzuciło Cyprowi 32 bramki.
Cypr to nie nasza planeta... Polacy muszą wygrać ten mecz wysoko i pokazać Portugalczykom, że też potrafią a przypomnę, że bramki mogą być także ważne jeśli jutro padnie remis w meczu Polska-Portugalia więc pełna mobilizacja i jedziemy...

Edytowane przez zibi16
By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w tym zabijaniu sie o bramki tutaj trzeba po prostu wygrać wszystko- ograć Portugalczyków. Zwycięstwo to zwycięstwo nie ważne iloma będzie duzo rotacji a nie zabijanie sie o jak najwyższe hendi . Dla nas to jest policzek graja takie spotkania o stawkę  wiadomo pewna era sie skończyła jest duzo nowych chłopaków mimo wszystko mało  znanych i ogranych- choćby w takich meczach.Tej sugestii o remisie w meczu kluczowym nie neguje bo jest to sport a nasza kadra nie raz pokazywała ze podtrawią bardzo słabo zagrać w meczach towarzyskich tylko nikogo nie obrażając żadna ekipa tutaj nie jest z naszej bajki i planety , tutaj opcja grania na igrzyska jest ważna może kluczowa ale jest tyle mocnych drużyn ze nasza obecna reprezentacja to będzie bardzo przeciętny zespól. Życzę powodzenia typując  mecze mam nadzieje ze bez nerwów :p :plus::5: 

By pershing,

10 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia - Polska 27:27

Polska +2,5 1,49 eFortuna :t:

 

Trudno mi rozgryźć to spotkanie, z jednej strony Portugalia u siebie mocna tak jak wspomniałem wcześniej a my niestety jesteśmy na dzień dzisiejszy na ich poziomie... Więc jasna sprawa, że nie jesteśmy faworytem. Z drugiej zaś strony wrócił Daszek i skrzydła mamy niezłe Daszek i Krajewski i oby jeszcze dziś wrócił P. Paczkowski na rozegranie wtedy będziemy mieć troszkę więcej do pokazania w ataku. Mecz powinien być na styku z jednej jak i z drugiej strony dlatego moim zdaniem do dubla warto dodać, że nawet jeśli przegramy to nie więcej jak 2 bramkami.

 

I tak jak mówiłem, jednak brakowało tych bramek z Cyprem...Może to i lepiej, po co taka drużyna na MŚ...

 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia - Polska

typ RÓŻNICA ZWYCIĘSTWA : Polska 1-5 golami:minus: 27-27 

kurs 2.85  forbet 

 

Ja mam trosze inne zdanie niz kolega odnośnie potencjału obu drużyn uważam ze mamy więcej indywidualności i takie mecze po prostu musimy wygrywać. Zgoda ze gospodarze zrobili postem u siebie sa dość niewygodni może jako drużyna prezentują sie lepiej bardzie stabilnie nie ma tam takiej presji jak u nas  -ciekawe jak będzie sędziowanie wyglądało bo to może byc ważny czynnik.Zgoda ze ciężko ugryźć ten mecz bo to takie  50/50 dla tego mozna połapać fajne kursy ciekawe zakłady na to spotkanie i taki daje forBET  na margines zwycięstwa .Decydować będą szczegóły, male detale- jakaś kontra obrona gdzie wszystko będzie sie zaczynało- dobra parada bramkarza.Bezpośrednie spotkania grane bardzo dawno temu wiec nie ma co przytaczać tych gier.

 

szkoda miec 2 bramki piłkę  w ataku i strata...od tego sie zaczęło szkoda ze nie grali każdy swego jakieś 2-3 minuty do końca...

Edytowane przez ŻYLETA
wynik
By pershing,

20 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...