Skocz do zawartości

20. kolejka Ligue 1 12.01 - 14.01.2018r.


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

ligue1.png.5e21efb9dc94101e3245489826ef6

 

Lecimy do Francji, gdzie każdy wygrywa z każdym, mamy masę remisów i underów. Przed nami kilka ciekawych spotkań, gdzie ciężko o wskazanie wygranego pomimo kursu. Rennes - Marsylia tutaj możemy spodziewać się ciekawego spotkania, Montpellier - Monaco tutaj również nie szedłbym w stronę Monaco. PSG i Lyon raczej bez problemu powinni wygrać, ale czy tak będzie? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12.01.2018 20:45

Strasbourg xlloNriQ-4SOLY7oe.png - dUuRPjWE-S2oksqYj.png Guingamp
Guingamp wygra 2,95 Unibet 0:2 :t: jak w masło pierwsza połowa załatwiła wszystko %-)

 

Zapraszam na spotkanie rozpoczynające dwudziestą kolejkę Ligue 1, pomiędzy Strasbourg a Guingamp. Dziwią mnie trochę tak wysokie wystawione kursy na gości, biorąc pod uwagę, że w ekipie Strasbourga zabraknie aż ośmiu graczy, w tym kluczowych dla pierwszej jedenastki bramkarza Bingourou Kamary, pomocników Jeana-Eudesa Aholou oraz Dimitri Liénarda a także napastnika Martina Terriera. Ja to zamierzam z premedytacją wykorzystać i gram w kierunku gości. Wprawdzie w drużynie gości też zabraknie kilku graczy ale nie są to takie osłabienia jak u gospodarzy. Guingamp w pięciu ostatnich meczach odniosło aż cztery zwycięstwa oraz zanotowali jeden remis i na prawdę przy tak dobrej dyspozycji te kursy są niedorzeczne. Strasbourg natomiast w pięciu ostatnich spotkaniach trzy razy wygrał w tym raz po dogrywce w pucharze oraz poniósł dwie porażki, także ich forma jest trochę w kratkę. Ja tu zdecydowanie uderzam w stronę Guingamp a dla mniej odważnych polecam typ na nich z podpórką.

 

 

 

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.01.2018 20:00

Montpellier 6DFltmk9-xI27Yw1b.png -2kpdrN83-r79l4nWp.png Monaco

 

Monaco wygra 2,50 Fortuna:n:niestety tylko remis :bz:

 

 

Zapraszam na kolejne starcie w Ligue 1 pomiędzy Montpellier a Monaco. Po raz kolejny nie rozumiem co skłoniło buki do wystawienia tak dużego kursu na Monaco ale ja zamierzam to znowu wykorzystać. Chyba jedynie być może, powtarzam być może brak najlepszego strzelca Radamela Falcao, choć nigdzie nie mogłem znaleźć stuprocentowej informacji, że na pewno nie zagra. Poza tym do gry po kontuzji wrócił już Steven Jovetić więc siła rażenia ofensywy nie będzie wcale słaba. Historia spotkań obu ekip jest wręcz nokautująca dla drużyny gospodarzy, którzy do tej pory na dwadzieścia cztery bezpośrednie starcia nie wygrali nawet jednego, siedmiokrotnie remisując oraz ponosząc aż siedemnaście porażek. Nie zanosi się na to aby Montpellier poprawiło tę statystykę. Tym bardziej, że Monaco jest ostatnio w gazie świadczą o tym ich wygrane zarówno w pucharach jak i w lidze. Ja stawiam na gości i mimo wszystko jakieś jednobramkowe zwycięstwo.

A dla mniej odważnych polecam typ z podpórką:

Monaco wygra lub zremisuje 1,41 Fortuna :t::t::t:

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: SM Caen - Lille OSC
Typ: SM Caen:minus:0:1
Kurs: 2.30
Data: 13.01.2018
Godzina: 20.00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Francji gdzie odbywa się 20 kolejka ligowa w tamtejszej Ligue 1 i w której na Stade Michel d'Ornano zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Stade Malherbe Caen a w gości przyjedzie zespół Lille Olympique Sporting Club.

SM Caen w tym sezonie ligowym w swoich 19 meczach zdobył 24 punkty co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Lille OSC plasuje się na 18 pozycji we francuskiej Ligue 1 zdobywając 19 oczek w swoich 19 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 8-7 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, remis oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 7-19.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym grają bardzo przyzwoicie i na własny terenie zdobywają więcej ligowych oczek do tego remis u siebie z Nice i przegrana tylko 1:2 z Lyon pokazuje jak gospodarze są u siebie mocni a goście w tym sezonie ligowym ogólnie grają bardzo słabo co pokazuje ich miejsce w tabeli ligowej i na wyjazdach są bez formy do tego tracąc bardzo dużo goli i moim zdaniem gospodarze jak zagrają tak jak zawsze u siebie to powinni to spotkanie wygrać.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01.2018 21:00

 

Nantes U9HVOTph-lMHyxRa2.pngS4BWVIPt-hSyJvsIe.png PSG

 

PSG wygra i obie strzelą 3,00 Unibet

Kolejne spotkanie z Ligue 1. Nie ma raczej wątpliwości kto rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść. Paryżanie jak na lidera przystało powinni dzisiaj wygrać jednak czy będzie to tak proste zadanie - nie koniecznie. Ekipa gospodarzy zdobywała minimum bramkę w ostatnich dziewięciu z rzędu spotkaniach, myślę, że dziś też będzie ich stać na zdobycie minimum bramki tym bardziej, iż grają u siebie, gdzie wiedzie im się znacznie lepiej niżeli na wyjazdach. Dodatkowo zadanie powinni im ułatwić sami gracze Paris Saint Germain, którzy ostatnimi czasy lubią tracić bramki w bardzo głupi sposób. Co ciekawe PSG traciło minimum bramkę w siedmiu z dziewięciu ostatnio rozegranych meczy co tym bardziej skłania mnie do takiego a nie innego typu. Mimo wszystko jednak trio Neymar, Cavani i Mbappe w ostatecznym rezultacie powinni ogarnąć rezultat tego spotkania na swoją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...