Skocz do zawartości

[Zamknięty] 18. kolejka Bundesligi 12-14.01.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

bundesliga.png.772fff764ad7df433fdea3dd4

 

Po przerwie wracamy też z Bundesliga i tutaj już na pierwszy ogień będzie można zobaczyć na papierze mega ciekawe spotkanie Leverkusen - Monachium. Kurs 1.86 według mnie wart gry na Bayern :)) Kolejnym ciekawym spotkanie będzie na pewno Lipsk - Schalke, tam według mnie będzie można iść w over bramkowy. Może ta przerwa zimowa pchnie coś w Koln i zaczną punktować? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bayer Leverkusen - Bayern Munich

typ over 3 azjan 1.92 Pinnacle

godzina 20:30

 

Bundesliga - liga overowa wraca po przerwie świąteczno-noworocznej. Aktualny mistrz Niemiec przystąpi do tego spotkania bardzo osłabiony, nie zagra Lewy oraz Hummels, a  w dalszym ciągu są kontuzjowani Neuer i Thiago Alcantara. W Zespole "aptekarzy" zabraknie tylko Yurchenki. O formie obu zespołów ciężko napisać coś sensownego, z racji przerwy prawie miesięcznej. 

Zastanawiałem się czy nie zagrać zwycięstwa Bayernu po kursie 1.85, ale z racji braku Lewego (wiemy ile on znaczy dla swojego zespołu), do tego Bayer nie przegrał jeszcze na własnym stadionie, brak porażki od dwunastu spotkań ! Naprawdę każdy wynik możliwy, dlatego postanowiłem zagrać over 3 azjan bramkowy, który w przypadku wyniku 3-bramkowego gwarantuje Nam zwrot stawki. 

 

Mecze sparingowe obu drużyn:

Bayer 2:2 z Munster i wygrana 2:1 z Furth

Bayern 5:3 z Sonnehof i 6:0 z Al Ahli Doha

 

Przewidywane składy:
Bayer: Leno - Tah, S. Bender, Retsos - L. Bender, Wendell - Kohr, Aranguiz - Havertz, Bailey - Volland
Bayern: Ulreich - Kimmich, J. Boateng, Süle, Alaba - Javi Martinez - T. Müller, Vidal - Robben, F. Ribery - Wagner

Nie zagrają: 
Bayer: Yurchenko (kontuzja)
Bayern: Lewandowski, Hummels, Neuer, Thiago (kontuzje)

 

1:3 :t:

Edytowane przez OgrajMnie
By pershing,

20 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

Bayer lub remis 2,00

 

To może zacznę od tego, że w ekipie z Monachium zabraknie dziś przede wszystkim R. Lewandowskiego, M. Hummelsa, M. Neuera, Thiago ...

Leverkusen naprawdę w bardzo dobrej formie, nie przegrali Oni meczu od 20 Września gdzie ulegli 1:2 z Hertha. Później nie dali się pokonać m.in. Schalke, M'gladbach czy Dortmundowi. Ogólnie Leverkusen bardzo dobrze sobie radzi u siebie z Bayernem gdyż nie przegrali Oni już od 2013 roku, czyli od 5 meczów bez porażki.

Dziś liczę, że ta passa będzie podtrzymana dalej.

W przodzie nie wygląda to najlepiej u Bawarczyków, nowy nabytek Wagner na pewno musi zgrać się z zawodnikami, Ribery i Robben już najlepsze lata mają za sobą, są po kontuzji więc także będzie brakować tej gry... No i Muller, który jak już się zatnie to nie strzeli gola przez kilka miesięcy.

Ja liczę, że dziś Leverkusen sprawi niespodziankę sobie i własnym kibicom.

By pershing,

10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...