Skocz do zawartości

Pozostałe Ligi 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi


Liga mistrzów:

Zastal Zielona Góra - Besiktas 99:96

Zastal +7,5 1,54 eFortuna :t:

Zastal +74,5 pkt 1,77 eFortuna :t:

 

Dla Zastalu jest to mecz ostatniej szansy aby powalczyć o coś w tej lidze mistrzów. Póki co mają bardzo słaby bilans 2 zwycięstwa 7 porażek ale do końca jeszcze pozostało 5 kolejek i może być różnie. Besiktas lider grupy ma 7 zwycięstw i 2 porażki i tak naprawdę, mogą być spokojni o awans pytanie tylko z którego miejsca.

Besiktas u siebie wygrał ale tylko 5 punktami 65:60. Od paru spotkań w Zastalu doszło do zmiany trenera i jest nim teraz A. Urlep i jest w tej ekipie progres... Grają bardzo wesołą koszykówkę bardzo szybką i zdobywają bardzo dużo punktów, od 4 kolejek nie zeszli poniżej 90 punktów...

Myślę, że dziś Zastal powalczy o zwycięstwo ale dla zabezpieczenia taki handi można dodać do dubla...

Edytowane przez zibi16
By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Liga mistrzów:

Stelmet Zielona Górna - Nanterre 85:82
Stelmet i powyżej 170,5 pkt 3,00 forBET :n:Zabrakło zaledwie 4 punktów...

Przed nami 13- a więc przed ostatnia kolejka w lidze mistrzów. Nanterre już pewne awansu teraz tylko pod znakiem zapytanie z którego miejsca awansują natomiast Stelmet wciąż o ten awans walczy. Jeszcze 3 kolejki wstecz wydawało się to niemożliwe aby Stelmet awansował dalej, mieli bilans 2-7 zmiana trenera na A. Urlep i 3 kolejno zwycięstwa sprawiły, że Stelmet odżył i ma całkiem realne szanse na awans ale, żeby tak się stało dziś muszą wygrać.
A. Urlep przejął drużynę po meczu w lidze mistrzów z Bonn oczywiście przegranym i od tego czasu Stelmet rozegrał 9 spotkań z czego wygrali 8 i w tych 8 spotkaniach zdobyli ponad 90 punktów... statystyka wręcz świetna.

W pierwszym meczu między obiema drużynami oczywiście wygrali gospodarze tamtego spotkania czyli Nanterre 95:82. Nanterre drużyna bardzo overowa, rzucili najwięcej punktów 994 ale też stracili prawie najwięcej punktów bo aż 938 (gorszy jest tylko Nymburk 957). Stelmet ma gorszą średnią ale tylko przez to, że pierwsze mecze zagrali kiepsko.
Myślę, że Stelmet rzuci wszystkie swoje siły na to dzisiejsze spotkanie wiedząc, że niemożliwe może być możliwe i awansują dalej co będzie dla nich sukcesem po takim początku. Nanterre już z pewnym awansem mogą zagrać na luzie... Obie ekipy rzucające dużo punktów dlatego gram też over.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy oraz to, że będzie powyżej 170,5 punktów.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

3.jpg.58e15e9ad93a9c07bcc86a25adfc542a.jpg

 

Stawiam na ten mecz u bukmachera Milenium 

 

IMG_20180119_181127.jpg.82c837d609807f4e784795d8a1d6e1ee.jpg

 

Jak widać gram na drużynę gości , kurs bardzo ładny. Różnica klas pomiędzy tymi drużynami nie jest duża , gdyż mają tyle samo punktów na obecnym etapie rozgrywek z tym ,że Decin ma o 1 mecz rozegrany więcej, Pardubice ostatnio poległy drużynie Oloumucko u siebie co było dużą sensacją , gdyż na ekipę gości był kurs ponad 8. Decin obecnie w wysokiej formie , ostatnie 2 mecze , ograli wicelidera rozgrywek Opavę i wysoko ekipę Svitavy , uważam ,że kurs jest za bardzo przesadzony , według mnie kursy powinny być wyrównane , dlatego korzystam z tego prezentu i myślę ,że typ okaże się trafny , patrząc na obecną formę obu drużyn to drużyna gości jest dla mnie faworytem. W lidze ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi ekipami wygrywała tylko drużyna Decina. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka LBL
Godz: 18.30
Spotkanie: Betsafe/Liepaja - VEF Riga 
Typ: VEF Riga -34 pkt AH OT
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet

Na dziś idę w ten bet grubo i jestem w 90 % przekonany o pewnym pokryciu handi przez VEF w tym spotkaniu. 
Liepaja w sezonie zasadniczym bilans 8-18 jednak ostatnie tygodnie to sporo kontuzji tej ekipy i z zespołami z którymi wygrywali lekko ostatnie tygodnie przyniosły same porażki. Betsafe Liepaja notuje obecnie 7 porażek z rzędu i aż 4 we własnej hali. Od 24 lutego nie wygrali spotkania i osłabienia kadrowe rzucają się od razu. Na razie 6 miejsce ale po ostatniej porażce we własnej hali Liepaji z Jekabpils 78:84 nie widzę ich w PO. Teraz o gościach, dominatorach tej ligi. Nie chodzi o to, że VEF Riga posiada mocniejszą kadrę od reszty stawki na Łotwie, ostatnie tyg są dla nich bardzo udane i rzucają na świetnej skuteczności szczególnie zza łuku. 

Goście na każdej pozycji posiadają lepszych strzelców i po bronionej stronie także mają przewagę. W ostatnim spotkaniu h2h z 28 lutego totalnie rozbili rywali i wygrali w tej hali 56:98. Forma teraz VEF jest wyższa, ograli Latvijas Universitate 56:103 w ostatniej kolejce LBL, wcześniej 63:82 Ventspils(lider), czy w ostatnim spotkaniu Ligi VTB ograli we własnej hali Nizhny Nowogorod. 
O sile zespołu stanowią : Perez, Berzins, Mejeris czy Brown i dziś 34 pkt powinno pęknąć lekko gdzieś w 3 kwarcie tego spotkania. 
Gospodarze po prostu są obecnie w bardzo kiepskiej sytuacji kadrowej, sporo kontuzji i osłabień więc tę linię pobieram z uśmiechem 

By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 

Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Azji U16 06-04-2018
Godzina: 12:00
Spotkanie: Japonia u 16 - Filipiny U16

Typ: Japonia U16 -6 pkt AH HT
Kurs: 1.86
Bukmacher: 1xbet

Polecam zagrać bardzo grubo ten bet albo na marathonbecie -10.5 po 1.91. 
Japonia gra w tym turnieju znakomicie, młodzieżówka zaliczyła w ostatnich latach u nich ogromny progres i widać to chociażby po ograniu Korei Płd U16. W reszcie spotkań dominowali - totalnie zabiegając rywala. Plusem jest tutaj silna ławka u Kitajców i ich dobre dzielenie się piłką. Filipiny wg mnie w tym turnieju bez szału, 62 -57 tylko z Malezją która jest na innym poziomie. Wg mnie dziś Japonia U16 wygra to spotkanie min 15-20 pkt, różnica klas jest zbyt wielka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, Francja - LNB
Data i godzina: 04.05.2018, 20:00
Spotkanie: Le Portel - Le Mans
Typ: Under 149,5
Kurs: 1.93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wydawać by się mogło, że w spotkaniu między tymi drużynami powinien paść over, jako, że w kilku ich ostatnich spotkaniach padało dość sporo punktów. Jednak to tylko pozory. Po pierwsze overy tych zespołów przeplatane są underami, w związku z czym nie jest powiedziane, że musi być over. Poza tym, jeżeli spojrzymy na bezpośrednie mecze między Le Portel i Le Mans, to możemy zauważyć, że w aż 3 meczach na 4 rozegrane padły zdecydowane undery. Jak widać, jest pewna tradycja między tymi zespołami, polegająca na tym, że zawodnicy skupiają się głównie na obronie kosztem ofensywy. I ostatni argument: bukmacherzy nie ustawiliby tak niskiej linii punktowej w tak ofensywnej ostatnio lidze francuskiej, gdyby rzeczywiście nie miałby paść under w tym meczu. Dlatego moim typem jest under 149,5 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga duńska 2017/18

Data i godzina: 07.05.2018, 18:00
Spotkanie: Bakken Bears - Horsens
Typ: Horsens +8,5
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to czwarte spotkanie finałowe pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami tego sezonu ligi duńskiej. Przed rozpoczęciem rywalizacji lekkim faworytem do zdobycia mistrzostwa był zespół Horsens, który był zdecydowanie najlepszy w sezonie zasadniczym (bilans 19-2). Pierwsze trzy mecze finałowe pokazały jednak, że obrońca tytułu, czyli Bakken Bears (bilans w sezonie zasadniczym 17-4) nie zapomniał jak się gra i w dalszym ciągu potrafi wygrywać z najlepszymi. Jak na razie dwa mecze, w których gospodarzem było Horsens, zakończyły się wygraną Bakken Bears (71:57 oraz 79:68), jak również jedyne spotkanie rozgrywane w hali Bakken Bears przyniosło zwycięstwo obrońcom tytułu (100:77). Ja jednak uważam, że zespół Horsens w końcu się przebudzi i zagra tak, jak to było w sezonie zasadniczym, czyli zdecydowanie o zwycięstwo. Zobaczymy, jaki będzie skutek tego przebudzenia, ale według mnie w meczu nr 4 zadziała tak rozluźnienie typowe dla drużyn, które wygrywają wysoko i czują się pewne zwycięstwa. Dlatego moim typem jest handicap +8,5 na gości, czyli Horsens.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 14.05.2018; 17:15
Spotkanie: Kauhajoen Karhu - Salon Vilpas Vikings
Typ: 2
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to czwarty pojedynek finałowy między dwoma najlepszymi drużynami obecnego sezonu w Finlandii. Jak na razie, trochę niespodziewanie, 2:1 prowadzi ekipa Kauhajoen Karhu. W jutrzejszym pojedynku, rozgrywanym na obiekcie Kauhajoen Karhu, minimalnym faworytem według bukmacherów będą gospodarze, jednak moim zdaniem goście doprowadzą do remisu 2:2, gdyż z wyniku 1:3 będzie im się ciężko podnieść, a to właśnie Salon Vilpas jest zdecydowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa. Najprawdopodobniej wszystko rozstrzygnie się w meczu nr 7. Jeżeli chodzi o sezon zasadniczy, to w cuglach wygrała go drużyna Salon Vilpas, odnosząc tylko 8 porażek w 40 meczach, Karhu zaś wygrali 28 spotkań. W spotkaniach finałowych jak na razie jeden mecz Salon Vilpas wygrał bardzo wysoko (99:73), zaś dwa pozostałe mecze były bardzo wyrównane i zakończyły się one wygraną drużyny Kauhajoen Karhu minimalnie (85:79 i 83:79). Teraz według mnie czas na zwycięstwo faworytów, czyli zespołu Salon Vilpas. Taki też jest mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Finlandia - 1 Liga
Data i godzina: 18.05.2018, 17:15
Spotkanie: Kauhajoen Karhu - Salon Vilpas Vikings
Typ: 2 (1X2)
Kurs: 2.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed nami mecz nr 6 finału mistrzostw Finlandii w koszykówkę. Jak na razie wynik rywalizacji brzmi 3:2 dla drużyny Kauhajoen Karhu, więc dzisiejszy pojedynek może być ostatnim w tym sezonie. Ale według mnie nie będzie. Przede wszystkim Salon Vilpas bardzo ładnie podniosło się po klęsce w meczu nr 4, kiedy to ostateczny wynik brzmiał 93:75 dla Karhu. W meczu nr 5 zaś było blisko, aby rywalizacja została zakończona, ale czwarta kwarta należała zdecydowanie do Vilpas (26:18), dzięki czemu zwyciężyli oni ostatecznie 86:79. Dalej obstawiam, że kwestia mistrzostwa rozstrzygnie się dopiero w meczu nr 7, i dalej sądzę, że mistrzem zostanie ekipa Salon Vilpas (mistrz sezonu regularnego). A żeby do tego doszło, dzisiaj gospodarze muszą przegrać. I tak też właśnie obstawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 22.05.2018, 20:50
Spotkanie: Strasbourg - Nanterre
Typ: Over 160,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bedzie to pierwsze spotkanie fazy play off pomiędzy drugą (Strasbourg) a siódmą (Nanterre) drużyną sezonu zasadniczego francuskiej LNB. Obie ekipy znane są z bardzo ofensywnej gry - Strasbourg mniej więcej 2 na 3 mecze kończy overem, zaś Nanterre mniej więcej 3 na 5. Zdecydowanym faworytem meczu jest zespół gospodarzy, który w ostatnich pięciu meczach nie zszedł poniżej 80-punktowej zdobyczy punktowej (a zazwyczaj jest to nawet ponad 90 punktów). Goście zaś w ostatnich trzech spotkaniach także zdobyli przynajmniej 80 punktów.
Powyższe statystyki sprawiają, że mój dzisiejszy typ to over 160,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, Włochy - Lega A
Data i godzina: 31.05.2018, 20:45
Spotkanie: Aquila Trento - Reyer Venezia Mestre
Typ: Reyer Venezia Mestre (1-2)
Kurs: 2.35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to czwarty pojedynek w półfinale Mistrzostw Włoch. Drużyny, które w nim występują, grały ze sobą w zeszłym roku w finale, gdzie górą była ekipa z Wenecji. Teraz zaś, po trzech grach, mamy wynik 2:1 dla Trento, a więc przewaga własnego parkietu przeszła dla dzisiejszych gospodarzy. Venezia nadal, moim zdaniem, pozostaje faworytem do końcowej wygranej w półfinale, a co za tym idzie dzisiaj nie może przegrać, ponieważ ze stanu 1:3 byłoby ciężko się podnieść i ostatecznie wygrać. Pesymiści mogą twierdzić, że przecież w trzecim meczu Trento wręcz rozgromiło przeciwników (81:63), ale właśnie po takich porażkach zazwyczaj drużyna kolejny mecz gra zdecydowanie lepiej bo wie, jakie błędy popełniała i jak ich już nie popełniać. Dlatego obstawiam w dzisiejszym meczu wygraną zespołu Reyer Venezia Mestre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Data i godzina: 11.06.2018, 20:30
Spotkanie: Antwerp Giants - BC Oostende
Typ: Under 151,5
Kurs: 1.97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to drugi mecz finałowy Mistrzostw Belgii, w których spotykają się dwie najlepsze drużyny w tym sezonie. Faworytem wg bukmacherów jest oczywiście ekipa obrońców tytułu, czyli zespołu z Oostende. Ja uważam, że drugi mecz będzie bardzo wyrównany (kursy też na to wskazują - 2.16 na gospodarzy, 1.80 na gości), ale ja chciałbym się skupić na innym aspekcie, mianowicie na sumie punktów w całym meczu. Drużyny BC Oostende to mistrzowie underów - aż 4 z 5 spotkań tej drużyny w tegorocznych play offach zakończyło się właśnie opcją "poniżej" danej ilości punktów. Ktoś powie, że w przypadku Antwerpii jest odwrotnie (tylko 2 na 5 meczów to undery), jednak teraz mamy do czynienia z finałem, gdzie obie ekipy z pewnością stawiają zdecydowanie bardziej na defensywę niż akcje w ataku. Dlatego mój typ na to spotkanie to under 151,5 punktów w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...