Skocz do zawartości

Euroliga Mężczyzn 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Real Madryt - Anadolu Efes 87:68

powyżej 168,5 1,82 eFortuna :n:

 

Europejski gigant w koszykówce kontra ostatnia drużyna w tym sezonie w Eurolidze, ostatnio już CSKA pokazała jak się powinno grać z takim zespołem czyli szybko przez całe 40 minut, rzucili aż 110 punktów wygrywając 110:79, ostatni mecz u siebie także przegrali ale już mecz był bardziej wyrównany także z dużą ilością punktów, ulegli Fenerbahce 84:89 = 173 punkty.

Real po dość słabym okresie gdzie przegrywali aż 6 meczy na 9 spotkań już są na swoim torze czyli na torze zwycięskim ... 14 zwycięstw na ostatnie 15 spotkań i co najważniejsze rzucają bardzo dużo punktów, zwłaszcza u siebie gdzie często przekraczają linię 90 punktów. Dziś liczę, że obie drużyny sobie porzucają i overek powinien wpaść dość gładko, myślę, że zobaczymy spokojnie ponad 170 punktów.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSKA Moskwa - Real Madryt 93:87
CSKA i powyżej 170,5 2,20 forBET :t:

Przed nami wielki hit w koszykarskiej Eurolidze, dwie chyba najlepiej grające drużyny w Europie spotkają się w CSKA Universal Sports Hall (Moskwa).
CSKA zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 16 zwycięstw 4 porażki natomiast Real Madryt zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 13 zwycięstw 7 porażek.
CSKA u siebie gra znakomicie 9 zwycięstw i tylko 1 porażka po dogrywce, średnio zdobywają u siebie 90,8 pkt na mecz natomiast tracą średnio 77,1 pkt na mecz = średnio 168 pkt na mecz.
Real na wyjazdach spisuje się dość średnio jak na taką drużynę 5 zwycięstw i 5 porażek. Zdobywają średnio 81,5 pkt na mecz natomiast tracą średnio 79 pkt na mecz = średnio 161 pkt na mecz.
Poprzedni mecz między obiema drużynami zakończył się zwycięstwem Realu u siebie 82:69 - ale w tym czasie CSKA nie było w najlepszej formie natomiast CSKA wygrała u siebie ostatni mecz z Realem w poprzednim sezonie 91:90 - właśnie takiego meczu oczekuję dziś.
Myślę, że CSKA zrewanżuje się za tą ostatnią porażkę ale z drugiej strony myślę, że Real bardziej się postawi niż CSKA na wyjeździe... Stawiam na zwycięstwo CSKA oraz to, że padnie powyżej 171 punktów w meczu.
Powodzenia

Edytowane przez zibi16
By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

CSKA Moskwa-Baskonia Vitoria Gasteiz 

Typ: Shengelia >14,5 pkt :n: dobry mecz w jego wykonaniu ale punktów tylko 12
1.85 Unibet

 

Krótko bo mecz juz o 18:45. CSKA zagrają  osłabieni brakiem Huntera i prawdopodobnie też bez Hines'a czyli bez swoich dwóch centrów. Dzieki temu Szengelia powinien mieć trochę więcej swobody pod koszem, co powinno przełożyć się na więcej jego zdobytych zbiórek no i punktów też... Dziś oba zespoły spotykają się po raz drugi w tym sezonie, w pierwszym meczu Szengelia miał 13 zbiórek i 20 punktów, więc dzisiaj chociaż 15 oczek powinien zdobyć. Warto dodać, że za 3 też potrafi rzucić :) 14,5 to jego średnia w tym sezonie Euroligi,  po dzisiejszym meczu będzie wyższa ;)

Takie 8/10

Edytowane przez Skywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa 85:73

Kowno 2,97 Fortuna :t:

Kowno powyżej 80,5 pkt 1,79 Fortuna :t:
Kowno i powyżej 170,5 pkt 5,00 forBET :n:

Moim zdaniem kursy mogą polecieć jeszcze lekko w dół do meczu.
Może zacznę od tego, że CSKA Moskwa ma już zapewnione 1 miejsce a Kowno po pierwsze zapewnioną ma już pierwszą 8-emkę więc mogą dzisiejszy mecz zagrać już na luzie ale i także jeśli wygrają to awansują na 6 a i może uda im się zająć nawet wyższe miejsce...
Wiadomo nie od dziś jak takie mecz z gatunku, że 1 drużyna może tylko zyskać potrafią się potoczyć i ja właśnie dziś stawiam na taką niespodziankę, widzę otwarty mecz z obu stron ale i wynik końcowy to zwycięstwo gospodarzy.
Już ostatnio Kowno powalczyli z Realem na wyjeździe ulegając tylko 81:88.
Przypomnę, że w poprzednim sezonie Kowno wygrało u siebie z CSKA.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

35+10+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga 
Godzina: 21:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Real 
Typ: Powyżej 177,5 
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna 
 
W dniu dzisiejszym przygotowałem niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy CSKA Moskwa, a Realem Madryt, który niewątpliwie mógłby być finałem tych rozgrywek. Dwie bardzo silne i doświadczone zespoły, jednak do wygrania tego meczu typuje Rosjanów jak i całych rozgrywek, którzy są niezwykle silni za każdym razem grając w tych rozgrywkach, a Final Four jest praktycznie wiadomy, że się w nim znajdą. W tym sezonie do ekipy z Moskwy dołączył bardzo doświadczony zawodnik i była gwiazda Realu Madryt Sergio Rodriguez, który w moim odczuciu rzucił się na głęboką wodę 
i w najlepszej lidzę świata NBA sobie nie poradził, grając w zespole Philadelphia. Kolejnym posunięciem był powrót do Europy i niewątpliwie był to strzał w dziesiątkę, widać, że się odnalazł w drużynie ze stolicy Rosji, a jego statystyki punktowe najlepiej o tym świadczą. Oczywiście CSKA Moskwa ma całą game podobnych zawodników, którzy są w stanie wziąć ciężar gry na siebie i sukcesywnie punktować rywala.  Moja propozycja jednak skierowana jest w stronę overu, ponieważ uważam to za bezpieczniejszą opcję gry, gdyż jedni jak i drudzy grają mocno ofensywny basket i wynik końcowy zapewne będzie obfity. Królewscy w swoich szeregach również mają sporo indywidualności i mocny skład na papierze, dlatego spodziewam się szybkiej gry punkt za punkt, a jeżeli komuś uda się odskoczyć na cztery bądź więcej punktów to spotkanie nabierze tylko rumieńców. Zdecydowałem się na najwyższą linie jaką obecnie wystawiła Fortuna, czyli 
+ 177,5 która jest jak najbardziej w zasięgu. Ostatnie bezpośrednie wyniki tych zespołów były nastepujące: 95:81,87:96, 91:90, 95:85, 70:94, 82:69 oraz ostatni mecz zakończony rezultatem 93:87. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem i dużo bezpieczniejszym będzie linia +171,5 po kursie 1,84 na Fortunie
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...