Skocz do zawartości

Siatkówka - Pozostale Ligi 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Na dziś jest dobry typ z ligi czeskiej siatkówki a mianowicie 

 

5a6c548be5ef2_Beznazwy.jpg.68aa59bbe033d9cdf5a861d09db91fff.jpg

 

Ostrava gra dziś przeciwko drużynie z Liberca , grają u siebie ,a różnica punktowa między tymi drużynami w tabeli jest spora ,bo 15 punktów  ,ale różnica pozycji w tabeli jest mała ,bo Liberec jest 3ci ,a Ostrava 6ta ,a więc widać jak jest przepaść punktowa pomiędzy drużynami z czołówki, w sumie w lidze liczą się tylko pierwsze 4 drużyny w tabeli , ale zapytacie pewnie ,dlaczego wybrałem dzisiaj ten mecz? Otóż gram dzisiaj na drużynę z Ostrawy , ostatnio są w dobrej formie , fakt grali ze słabszymi rywalami , Liberec ostatnie 2 spotkania też gładko wygrał , ale myślę ,że mogą dzisiaj troszkę odczuwać zmęczenie ,bo w ciągu 8miu dni rozegrali 3 mecze ,ale jak również mogą być bardziej ograni,bo Ostrawa grała tylko raz w tygodniu. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi ekipami zawsze kończyło się zwycięstwem gospodarzy , uważam ,że gospodarze dziś przynajmniej seta wygrają, a więc moje typy na ten mecz są kontkretne:

 

Główny typ:

Handicap setowy +2,5 na gospodarzy @1.64 1xbet 

Stawka 10/10

 

I dwa za mniejszą stawkę:

 

Over 177.5 pkt. w meczu @2.04 

Stawka 8/10

 

Handicap setowy +1,5 na gospodarzy @3.10 1xbet

Stawka 5/10

By pershing,

55 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś mam dla was typ z Czeskiej najwyższej klasy rozgrywek siatkówki mężczyzn

 

mecz , który odbędzie się o godzinie 16:00

 

Karlovarsko-Brno 

 

I tutaj gram over 3.5 seta po kursie 1.72 w 1xbet , tylko wyniki 3-0 bądź 0-3 uśmiercają mojego beta , a więc przejdźmy do sedna.

Karlovarsko 4te w tabeli , Brno 5te , liczę na wyrównany mecz , chociaż różnica punktowa pomiędzy tymi drużynami jest olbrzymia , tak zwana wielka czwórka do której należy Karlovarsko nad 5tym Brnem ma przewage ,aż 12stu punktów . Ostatnio Brno 5 porażek z rzędu w tym dwie w Chellenge Cup , Karlovarsko też ostatnio słabiutko , 2 porażki z rzędu , liczę tutaj na dobry mecz i minimum 4 sety.

 

 

By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Puchar CEV

 

Resovia Rzeszów - Belgorod 0:3

Belgorod 2/2 (1 set/mecz) 1,73 Fortuna :t:

 

Pierwszy mecz dogłębnie pokazał jak słabą drużyną jest Resovia, oczywiście mecz rozgrywany w Rosji dziś rewanż u siebie.

3:0 dla Belgorodu i w każdym secie Resovia nawet nie zbliżyła się do 20 punktów.

Do awansu Rosjanom wystarczy tylko wygranie 2-óch setów i tego najbardziej się boję, że po 2-óch wygranych setach, trener wpuści rezerwy.... ale z tak słabą Resovią i rezerwy sobie mogą poradzić. Na pewno przez pierwsze 2 sety powinna być pełna mobilizacja po stronie gości dlatego stawiam na wygraną 1 seta i całego meczu.

Belgorod odpadł już z walki o mistrzostwo Rosji, dość niespodziewanie i ten Puchar może być takim "pocieszeniem".

 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja, dywizja 1 kobiety

 

Vakifbank - Galatasaray 3:2
Typ: Vakifbank (-14,5) 1,80 STS :n:

Mecz rewanżowy ale dwumecz praktycznie jest już rozstrzygnięty... Vakifbank wygrał na wyjeździe bardzo gładko 3:0. Dziś powinno być jeszcze łatwiej grając u siebie.
Vakifbank jedna z najlepszych drużyn w Europie ma takie siatkarki jak: M. Rasic, L. Sloetjes, K. Robinson, N. Aydemir i wiele innych... Są w kapitalnej formie, wygrywają przeważnie szybko łatwo i przyjemnie 3:0 czy to w lidze czy to w lidze mistrzyń.
Bardzo ważną wiadomością jest to, że w drużynie Galatasaray nie zagra najlepiej punktująca T. Kosheleva.
Vakifbank z Galatasary rozegrały już aż 5 spotkań w tym sezonie (3 w lidze, 2 w lidze mistrzyń) i wszystkie 5 meczów wygrały Vakifbank, 3:0, 3:1, 3:1, 3:1 i 3:0 (23, 10, 9, 6 i 18 punktów przewagi).
W dodatku Galatasaray rozegrały bardzo ciężki mecz w lidze mistrzyń 2:3 z Novara i myślę, że bardziej są skupione na rewanżu z Włoszkami niż na tym meczu bez swojej najlepszej punktującej zawodniczce a Vakifbank wygrał na wyjeździe swój pierwszy mecz z Volero Zurich 3:0 więc nie są specjalnie zmęczone.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Siatkówka – Liga Europejska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Holandia – Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 4,10
Bukmacher: Fortuna 

W dniu dzisiejszym przeglądając ofertę, natknąłem się na kilka ciekawych zdarzeń, jednak jedno spotkanie najbardziej utkwiło mi w głowie, a mianowicie pojedynek pomiędzy reprezentacją Holandii, a Słowenii w rozpoczynającej się Lidze Europejskiej. Moja propozycja skierowana jest oczywiście w stronę Słowenii, którzy na papierze są dużo silniejszą reprezentacją i bardziej doświadczoną, natomiast rozbieżności w kursach są ogromne i nie wiem na jakiej podstawie bukmacher wystawił taki wysoki kurs na gości. Nie znalazłem również informacji o absencji zawodników na ten mecz po stronie Słowenii. Jeżeli Słowenia wyjdzie całym podstawowym składem na mecz z Holandią to wygrana jest niemalże pewna, gdyż Holendrzy nie są jakaś wielką potęgą w siatkówce. Cały czas mam przed oczami Mistrzostwa Europy z ubiegłego roku, na których Słowenia rozegrała kapitalny turniej, a w przypadku Holendrów impreza zakończyła się na fazie grupowej, gdzie zdobyli zaledwie jeden punkt i zakończyli z miejscem ostatnim. Słowenia w 1/8 finału rozbiła naszą reprezentację 3:0 i ten mecz dobitnie pokazał, że nie mieliśmy żadnych argumentów do nawiązania jakiejkolwiek walki, następnie w ćwierćfinale Słoweńcy musieli uznać wyższość Rosjan, którzy wygrali całą imprezę pokonując 3:2 w finale Niemców. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem tutaj jest opcja handicapowa +1,5 seta w stronę gości po przyzwoitym kursie 2,54 który obecnie widnieje na Fortunie, jednak cieżko mi uwierzyć żeby Holendrzy byli w stanie coś ugrać w tym spotkaniu bądź zwyciężyć. Jak dla mnie dzisiejszy kurs na zwycięstwo Słowenii to okazja od bukmachera. W ostatnich dwóch meczach bezpośrednich tych reprezentacji padł wynik 3:0 dla Słowenii i nie głupim pomysłem jest zagranie za mniejszą kwotę dokładnego wyniku 3:0 po kursie dwu cyfrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TheReds napisał:

Dyscyplina: Siatkówka – Liga Europejska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Holandia – Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 4,10
Bukmacher: Fortuna 

W dniu dzisiejszym przeglądając ofertę, natknąłem się na kilka ciekawych zdarzeń, jednak jedno spotkanie najbardziej utkwiło mi w głowie, a mianowicie pojedynek pomiędzy reprezentacją Holandii, a Słowenii w rozpoczynającej się Lidze Europejskiej. Moja propozycja skierowana jest oczywiście w stronę Słowenii, którzy na papierze są dużo silniejszą reprezentacją i bardziej doświadczoną, natomiast rozbieżności w kursach są ogromne i nie wiem na jakiej podstawie bukmacher wystawił taki wysoki kurs na gości. Nie znalazłem również informacji o absencji zawodników na ten mecz po stronie Słowenii. Jeżeli Słowenia wyjdzie całym podstawowym składem na mecz z Holandią to wygrana jest niemalże pewna, gdyż Holendrzy nie są jakaś wielką potęgą w siatkówce. Cały czas mam przed oczami Mistrzostwa Europy z ubiegłego roku, na których Słowenia rozegrała kapitalny turniej, a w przypadku Holendrów impreza zakończyła się na fazie grupowej, gdzie zdobyli zaledwie jeden punkt i zakończyli z miejscem ostatnim. Słowenia w 1/8 finału rozbiła naszą reprezentację 3:0 i ten mecz dobitnie pokazał, że nie mieliśmy żadnych argumentów do nawiązania jakiejkolwiek walki, następnie w ćwierćfinale Słoweńcy musieli uznać wyższość Rosjan, którzy wygrali całą imprezę pokonując 3:2 w finale Niemców. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem tutaj jest opcja handicapowa +1,5 seta w stronę gości po przyzwoitym kursie 2,54 który obecnie widnieje na Fortunie, jednak cieżko mi uwierzyć żeby Holendrzy byli w stanie coś ugrać w tym spotkaniu bądź zwyciężyć. Jak dla mnie dzisiejszy kurs na zwycięstwo Słowenii to okazja od bukmachera. W ostatnich dwóch meczach bezpośrednich tych reprezentacji padł wynik 3:0 dla Słowenii i nie głupim pomysłem jest zagranie za mniejszą kwotę dokładnego wyniku 3:0 po kursie dwu cyfrowym.

 

Hmm... Nie znalazłeś nigdzie informacji o absencjach ?? Czyli nie szukałeś tej informacji...
W Słowenii nie zagrają : M. Gasparini, D. Koncilja, A. Pajenk, A. Sket, T. Urnaut, D. Vincic, K. Cebulj - Czyli sama czołówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...