Skocz do zawartości

Liga Mistrzów - Mężczyźni 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Chaumont - Novosibirsk 3:2
Novosibirsk -1,5 seta 1,66 eFortuna :n:

Chaumont już 2 niespodzianki zrobił, wygrał z Bełchatowem 3:1 na wyjeździe i 3:2 z Dynamo Moskwa u siebie ale wydaje mi się, że póki co wystarczy.... Dziś stawiam na pewne zwycięstwo Novosibirska i mam nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu co Dynamo Moskwa, przypomnę mieli 2:0 w setach i pozwolili sobie na rozluźnienie i porażka 2:3.
Novosibirsk pokazał już formę w tej grupie wygrywając u siebie 2 razy po 3:0 z Dynamo Moskwa i Bełchatowem.
Myślę, że G. Grozer i spółka są o 2 klasy lepszym zespołem i udowodnią to na parkiecie.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Toulouse - SCC Berlin 1:3

Berlin -1,5 seta 1,40 Fortuna :t:

 

No nie ma opcji aby ten mecz nie zakończył się zwycięstwem gości...

Berlin u siebie pokonała Toulouse gładziutko 3:0 tylko w 1 secie mając problemy wygrany 28:26 set, w pozostałych dwóch już spokój i zwycięstwo do 15 i 16 i tak powinno być dziś, spokojne zwycięstwo 3:0 max 3:1. Berlin max 1 set odda gospodarzą, nie ma innej opcji jeśli chcą walczyć o awans... Muszą pokonać za 3 punkty słabiutki zespół z Francji gdzie najlepsi siatkarze odeszli z zespołu wraz z końcem poprzedniego sezonu.

 

 

Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+40pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novosibirsk - Chaumont 3:1 (1:1 po 2 setach)
Novosibirsk 2:0 (wynik po 2 setach) 1,65 STS :n:

Mecz już za 40 minut, Novosibirsk zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i już praktycznie zapewnią sobie awans do dalszej fazy.
Chaumont to póki co chyba jedna z większych niespodzianek w tegorocznej lidze mistrzów, w tak mocnej grupie mają już 2 zwycięstwa...
Novosibirsk u siebie 3:0 z Bełchatowem i 3:0 z Dinamo Moskwa.
Kadrowo są zdecydowanie lepszą ekipą zwłaszcza grając na własnym terenie są piekielnie mocni dla każdego.
Chaumont już u siebie sprawiliby o mały włos niespodziankę prowadząc 2:1 przegrali 2:3.
Czuję, że zaczną mocno i po 2-óch setach będą prowadzić już 2:0 w setach.
Reszta meczy później.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

PGE SKRA Bełchatów - Novosibirsk 3:0
powyżej 181,5 1,71 1xbet :n:

Niby Novosibirsk faworytem w tym spotkaniu ale już mecz na wyjeździe z Chaumont pokazał, że mecze u siebie a na wyjeździe to jest duża różnica...
Novosibirsk u siebie bez problemu ograł Bełchatów 3:0 (sam pograłem na 3:0) ale dziś już mecz będzie dużo bardziej wyrównany, Bełchatów potrafi spiąć się na takie hitowe mecze zwłaszcza u siebie przed własną publicznością i tak będzie pewnie i dziś.
Po drugie, Novosibirsk już na 85% ma zapewniony awans, musiało by się naprawdę fatalnie ułożyć w tej grupie w 2 kolejkach aby spadli na 3 miejsce a Bełchatów musi walczyć o drugą lokatę i nie pozostaje im nic innego jak wygrać to spotkanie nawet za 2 punkty co i tak będzie bardzo ważnym zwycięstwem.
To będzie mecz dwóch rewelacyjnych atakujących Wlazłego i Grozera, Lisinac też powinien dołożyć swoje 2 grosze...
Myślę, że możemy zobaczyć nawet mecz 5-setowy...
Powodzenia i oby SKRA wygrała.


Myślę, że śmiało można dorzucić

Toulouse - Jastrzębski Węgiel 2:3
Jastrzębski -1,5 seta 1,25 :n:

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chaumont - PGE SKRA Bełchatów 3:2
powyżej 179,5 1,52 :t:

Co tutaj dużo pisać, 4 sety powinny wpaść gładko, co więcej nie powinno być setów do 15 obie ekipy są dość wyrównane albo inaczej ja sam Chaumont osobiście nie doceniłem wielokrotnie pisałem, że mają tylko Boyera do grania a tutaj nie tylko. SKRA osłabiona, do awansu potrzebują 2 setów.
Mecz na pewno będzie wyrównany i nie sądzę aby zakończył się 3:0 w którąś stronę.

SCC Berlin - Jastrzębski Węgiel 3:2
powyżej 179,5 1,52 :t:

Tak samo jak wyżej, Berlin u siebie bardzo mocny, potrafili ugrać seta z Kazaniem więc z Jastrzębiem będzie im dużo łatwiej. Jastrzębie potrzebuje 1 punktu więc walka na pewno będzie przez pierwsze sety.
Tutaj także żadna ekipa nie odstaje od drugiej dlatego wchodzę w over meczowy.

Lube Civitanova - Perugia 0:3
powyżej 178,5 1,49 :n:

No i wreszcie WIELKI hit w lidze mistrzów i walka o 1 miejsce...
Idę w over można iść nawet w wyższy i ja także pewnie pójdą w większy ale taki też do grania.
Dla mnie osobiście Perugia nieco lepsza ale to tylko detale więc na 3 setach nie skończy się.
O żadnych poważniejszych osłabieniach nie słyszałem więc nic tylko zasiąść przed tv i oglądać.

Wszystkie kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Noliko Maseik - Novosibirsk 3:0
Noliko 1,88 Fortuna :t:

Po 1 Noliko Maseik pokazało już w grupie, że u siebie potrafią walczyć z najlepszymi - 3:2 z Kędzierzynem, 3:2 z Arkasspor i porażka 1:3 z Trentino, wygrana na wyjeździe 3:0 z Arkasspor czy także ugrana seta na wyjeździe z Trentino gdzie wiadomo jak ciężko gra się we Włoszech.
Kolejna sprawa to forma Novosibirska na ostatnie 6 meczy to 4 porażki w tym porażka w ćwierćfinale w lidze Rosyjskiej z Dynamo Moskwa 1:3.
Jak wiadomo G. Grozer odszedł z klubu bo nie mógł dogadać się z trenerem.
No i najważniejsza sprawa!
Dziś Novosibirsk bez:
Żigałowa (który przyszedł za Grozera), Divisa, Pawłowa, Smolara, Eksiego, Kurkajewa i Martiniuka.
Dla nich priorytet to liga i wygranie z Dynamo Moskwa a u siebie powinni odrobić straty z pierwszego meczu ale na ten moment dla klubu Novosibirsk wydaje się, że jest to mecz z gatunku mniej ważnych.
Wchodzę śmiało w ten typ i polecam gorąco !

 

Chaumont - Trentino 3:2
Trentino -1,5 seta 1,46 Fortuna :n:

Najważniejsza informacja jest taka, że w tym spotkaniu nie zagra najlepszy zawodnik i najlepiej punktujący w zespole gospodarzy Francuz S. Boyer jest to zawodnik kluczowy w zespole i ciężko będzie im bez niego powalczyć o coś więcej aniżeli 1 set...
Trentino solidna Włoska ekipa ze znakomitymi siatkarzami powinna sobie już w pierwszym meczu zapewnić awans do kolejnej rundy.

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
powyżej 179,5 1,85 Fortuna :t:

Święto Polskiej siatkówki, przed nami mecz w lidze mistrzów między Polskimi drużynami. Faworyt niby jest jeden ZAKSA ale u siebie Jastrzębie powinno stawić opór... Wiadomo nie od dziś, że Jastrzębie jest bardzo mocne przede wszystkim u siebie i jeśli marzą o awansie muszą zagrać na 200%, nie widzę szybkiego meczu.

SSC Berlin - Friedrichshafen 2:3
powyżej 178,5 1,51 Fortuna :t:

Jest święto Polskiej siatkówki jest i Niemieckiej siatkówki "szlagier Niemiecki".
U gości dziś nie zobaczymy P. Collin.
niby goście faworytem i myślę, że awansują ale ... Berlin u siebie jest bardzo mocny, potrafi napsuć krwi dużo mocniejszym drużynom.
Od 4 spotkań między obiema drużynami były ciągle 4 sety, dziś także wydaje mi się, że te 4 sety to takie minimum.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

90+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trentino - Chaumont 3:0

Trentino (A) 1,42 forBET :t:

 

Pierwszy mecz zakończył się dość niespodziewanym zwycięstwem Francuzów w dodatku bez swojego najlepszego atakującego Boyera.

Dziś Francuzki atakujący także nie zagra, chociaż nawet wczoraj podobno mówiło się, że zagra. Dziś nie ma go w składzie.

Trentino drużyna dużo mocniejsza i powinna wygrać dziś za 3 punkty czyli takie zwycięstwo daje im awans (3:0 lub 3:1) jeśli nie to zwyciężą w tie breaku 3:2 i wygrają złotego seta, chociaż nie wydaje mi się, żeby stać było Francuzów na sprawienie kolejnej sensacji.

Wiadomo jak ważna jest liga mistrzów dla drużyn Włoskich.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novosybirsk - Noliko Maaseik 3:1 i 15:12

Noliko (A) 2,10 Unibet :n:

 

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Noliko. Oczywiście Nowosybirsk grał składem rezerwowym ale nie są Oni w formie, przegrali dwu mecz z Dynamo Moskwa i odpadli już w walce o mistrzostwo Rosji na którym się tak skupiali. Pozostała walka w lidze mistrzów...

Noliko tak naprawdę ma dwie szanse na awans, pierwsza to wygranie 2-óch setów w meczu a druga to w razie porażki 0:3 lub 1:3 wygranie złotego seta.

Moim zdaniem Noliko ma szansę na wyeliminowanie Rosyjskiego klubu z ligi mistrzów, wygrali seta we Włoszech z Trentino wygrali u siebie z Kędzierzynem, dlaczego by nie mieli tego powtórzyć z Novosybirskiem...

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...