Skocz do zawartości

Włochy - Serie A1 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi


Przed nami kolejka nr 17

Na dziś mam 3 spotkania:

Valentia - Monza 2:3
Valentia +1,5 seta 1,49 eFortuna :t:
Valentia 2,07 eFortuna :n:

Coś czuję, że Valentia dziś w końcu wygra spotkanie. Forma fatalna aż 10 porażek z rzędu.... Ale tak, skład mają naprawdę ciekawy, solidny moim zdaniem lepszy od przeciwnika - Monzy. Monza także nie gra nic ciekawego na wyjazdach, tylko 1 wygrana i 7 porażek. Do jakiegoś dubelka dam +1,5 seta a w singlu idę w zwycięstwo gospodarzy.

Piacenza - Modena 3:2
powyżej 158,5 1,51 eFortuna :t:

Piacenza to solidna Włoska drużyna, która potrafi napsuć krwi najlepszym a do takich na pewno zaliczamy Modenę. Ostatnio Piacenza powalczyła na wyjeździe z Perugią 1:3 to tym bardzie powalczy u siebie z Modeną, jednak dla mnie Modena z tej trójki jest ciut słabsza... Czuję minimum 4 sety....

Milano - Perugia 1:3
Perugia -1,5 seta 1,40 eFortuna :t:

Tutaj myślę, że solidne Milano zdobędzie max 1 seta... Perugia zdecydowany faworyt. Perugia zdecydowanie jest w najlepszej formie we Włoszech i pokazują to praktycznie w każdym meczu, Zaytsev, Atanasijevic, Russell jednak robią różnicę i prowadzą drużynę do zwycięstwa.
Ogólnie zastanawiam się nad postawieniem dokładnego wyniku 1:3 czuję, że taki wynik padnie... Jeszcze się zastanowię może postawię.

Edytowane przez zibi16
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka nr 18:

Modena - Verona 3:0
:n: 1,47

Verona w bardzo dobrej formie z 12 zwycięstwami plasują sie na 4 pozycji, ostatnio potrafili ugrać seta na wyjeździe z Perugią - najlepszą drużyną we Włoszech. O Modenie można dużo pisać dobrego ale należy wspomnieć też, że tam są problemy na lini trener - zawodnicy a dokładniej N'gapeth a ile on znaczy dla drużyny nie trzeba nikomu mówić. Fakt Modena wygrywa mecze ale nie robią Oni tego jakoś z przytupem dlatego dobrym typem jest dodatnie handi w stronę gości.

Ravenna - Milano 0:3
Milano +1,5 seta 1,46 :t:
Milano 2,02 :t:

Milano jest w dużo lepszej formie niż Ravenna ostatnio walczyli z Perugią i Lube przegrali co prawda 1:3 ale to żaden wstyd przegrać z tymi drużynami. Patrząc na składy również widzę lekką przewagę po stronie gości dlatego do dubelka można dodać +1,5 seta a singla można postawić na 2.

Vibo Valentia - Castellana 3:2
Valentia 1,33 :t:
Valentia -1,5 seta 1,66 :n:

Na podbicie jak znalazł. Castellana najgorsza drużyna w lidze, kontra Valentia, która ma potencjał kadrowy ale tego nie wykorzystuje... Dziś powinni w końcu wygrać gładko za 3 punkty. Passa 11 porażek z rzędu w końcu powinna a raczej musi zostać przerwana...

Wszystkie typy z eFortuna
 
Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lube Civitanova - Modena 3:1

Lube 1,67 :t:

 

Jest to Puchar Włoch, półfinał... Zdecydowanie starcie hitowe, ostatnio w lidze obie ekipy grały ze sobą i tam nieoczekiwanie wygrali goście z Modeny 3:0... Ja myślę, że jednak był to wypadek przy pracy ze strony Lube i dziś zrewanżują się Modenie. W Modenie dalej trener jest na wojennej ścieżce z E. N'gapethem i rzadko gra a jest to siatkarz, który nie ma prawa siedzieć na ławce...

Lube ma w swoim składzie zawodników na każdej pozycji lepszych, może właśnie po za przyjmującym gdzie N'gapeth jest chyba najlepszy...

W over także można śmiało wejść gdyż nie wydaje mi się, że będzie to krótkie 3 setowe starcie jednak w ostateczności to Lube powinno zagrać w finale.

Ja to gram w dublu z :

Trentino - Perugia 0:3

Perugia 1,30 :t:

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Puchar
Spotkanie: Lube Civitanova - Sir Safety Perugia 1:3
Typ: 2 i powyżej 186,5 :n:Zabrakło zaledwie 2 punktów...
Kurs: 3,90
Godz: 17:30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:


No i mamy finał taki jakiego można było się spodziewać, Perugia bardzo łatwo poradziła sobie z Trentino wygrywając 3:0 i każdy set 25:17 więc było to zwycięstwo bardziej przekonujące niż można było się spodziewać przed meczem a Lube Cibitanova pokonała 3:1 Modene, ale ten mecz już miał swoje emocje...
Bardzo dobry mecz rozegrał Sokolov w Lube zdobył 24 punkty dla swojego zespołu, z drugiej strony zagrał Atanasijevic też zagrał dobrze w ataku prawie 60 % 17 punktów zdobył.
Przed nami bardzo wyrównane spotkanie z minimum 4 a może nawet 5 setami ja jednak stawiam na końcowe zwycięstwo Perugii dlatego kto nie chce ryzykować może obstawić jakiś over w meczu ja jednak łączę te 2 zakłady.
Teraz lekko porównajmy sobie obie ekipy:
Atak: Sokolov - Atanasijevic, daje równo ale jak Serb wejdzie na swój poziom to może sam wygrać mecz
Przyjęcie: Juantorena, Sanders - Zaitsev, Russel, Włosko-Amerykańskie przyjęcie z obu stron, przyjęcie lepsze Lube ale już w ataku lepsza Perugia
Rozegranie: Christenson - De Cecco, tutaj również bardzo wyrównane

Tak więc widzimy, że oba zespoły są mega wyrównane lecz ja patrzę na zespół całościowo i to Perugia jest moim zdaniem w lepszej formie, grają w Bari a więc nikt nie gra u siebie.

Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ravenna - Modena  0:3
Ravenna 2,99 Fortuna :n:

Jesteśmy już coraz bliżej rozstrzygnięcia pierwszej fazy w lidze Włoskiej. O ile Modena jest już pewna pierwszej ósemki o tyle Ravenna nie jest jeszcze do końca pewna na 100% a i co ważne muszą także walczyć o miejsce wyższe niż 7 bo raczej z Perugią lub Civitanova nie mają czego szukać ale reszta drużyn już jest do walki. Strata punktów do miejsca 6 wcale nie jest taka duża bo zaledwie 2 punkty (a 3 kolejki do końca). Ale do sedna...
Jeśli chodzi o Modene to ten sezon nie mają najlepszego, ostatnie 3 spotkania to same mecze 5 setowe na przestrzeni paru dni na pewno jest zmęczenie + jak by nie było nie najlepsza forma.
Ravenna wręcz odwrotnie... są w gazie, wygrali 8 meczów z rzędu, na pewno ich morale poszły mocno do góry.
Dziś przeciwnik już jednak z dużo wyższej półki, w ostatnich meczach tylko Verona była takim przeciwnikiem mniej więcej poziomem podobnym do Modeny wygrali 3:2. Dziś myślę, że Ravenna ma spore szanse na wygranie.
Myślę, że nie zobaczymy tylko 3 setów a im dalej w las tym Modena może odczuwać zmęczenie po paru 5 setówek z rzędu a Ravenna musi walczyć o każdy punkt natomiast Modena myślę, że ani nie spadną z 3 miejsca ani nie awansuję na 2 lokatę.


także polecam:

Ravenna +9,5
1,70 Fortuna :n:
Verona - Milano powyżej 176,5 1,50 Fortuna :t:3:1
i właśnie myślę także nad Piacenzą ... 1,50  :t:2:3

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 Lube Civitanova - Perugia 3:1
 powyżej 184,5 1,84 Fortuna :n:183 punkty...

Przed nami kolejny piękny spektakl w najlepszej lidze świata - Włoskiej.
Póki co w finale prowadzi Perugia 2:1, oczywiście każda drużyna wygrywa u siebie.
Perugia u siebie 2 x po 3:1 natomiast Lube u siebie 3:2... po kolei punktów było - 184 (3:1), 213 (3:2) i 186 (3:1). Był jeszcze mecz pomiędzy obiema drużynami w finale Pucharu Włoch, wygrany przez Perugie 3:1 (185 punktów) oraz 2 mecze w lidze mistrzów oba wygrane przez Perugie 3:2 (219 punktów) i 3:0 (każdy set bardzo zacięty 26:24, 25:23 i 27:25).
Moim zdaniem jeżeli miałbym wskazywać faworyta to oczywiście są to gospodarze z racji własnej hali ale... wydaje mi się, że to właśnie Perugia zwycięży i to Oni będą się cieszyli ze zdobycia Mistrzostwa Włoch... Mają już Puchar Włoch i są w półfinale ligi mistrzów - Może być tripel. A już od nowego sezonu mogą być nie do pokonania bo przychodzi do nich Leon ale to nie o tym.
Obie ekipy kadrowo są naprawdę wyrównane obie ekipy mają w swoich składach siatkarzy, którzy potrafią wziąść na własne barki mecz i poprowadzić ekipę do zwycięstwa.

Sokolov vs Atanasijevic
Juantorena - Sander vs Zaytsev - Russel
Christenson vs De Cecco
Stankovic - Cester vs Podrascanin - Anzani
Grebennikov vs Colaci

Obie ekipy nie mają słabego punktu... Jedynie wyraźnie lepsza ekipa gospodarzy jest na Libero....
Mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest over punktowy w tym potkaniu.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...