Skocz do zawartości

Lekkoatletyka 2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

Jedziemy z ME...będzie krótko, ale oby trafnie... Dzisiaj STS ma ciekawe zakłady specjalne i bierzemy od nich:

P. Fajdek uzyska min. kwalifikacyjne (76.00) w 1. rzucie - NIE 2.70 STS :t:

Ciekawa propozycja według mnie, problemy z kolanem, do tego pierwszy rzut nie zawsze jest taki jakiego oczekujemy, dochodzi też lekki stres, może jeszcze chęć spróbowania czegoś przed głównymi zawodami, bo w eliminacjach to Fajdek przejdzie lekko.

 

K. Bukowiecki uzyska min. kwalifikacyjne (20.40) w 1. próbie - NIE 2.15 STS :t:

Tutaj tak samo jak wyżej, kula to specyficzna dyscyplina nie zawsze głowa idzie w parze z ciałem do tego Bukowiecki lubi czasem coś zawalić, tutaj potrzebna jest koncentracja, więc pierwsza próba będzie pewnie typowa na rozluźnieniu, żeby się zapoznać z sytuacją, a później już na spinie.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

2x45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie oferta bidna wszystko do 16-00 polecam portal sport tvp wszystko fajnie opisane a publiczna trzeba im przyznać ogarnia lekka chyba najlepiej...

 

u mnie głównie bet przeciwko Fajdkowi taki mały compo 

 

Czy Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek osiągną minimum kwalifikacyjne (76 metrów) w pierwszych rzutach? NIE 2.05 Forbet :t:

 

Tonny cos tam skrobnął na temat Fajdka i jego problemow ja bym tylko dopisał ze mozna poczytać wywiady z trenerami i tam sa opisane problemy głównie zdrowotne zatrucie itp wiec te rzuty mogą być dalekie od ideału przynajmniej na początku .Nowicki jest w dobrej formie i myślę ze spokojnie to załatwi w 1 rzucie ale...ze ta sa duze chłopaki to czasem lubią poczuć atmosferę kola -stadionu i wolno wchodzą w swoja grę...

 

Wojciech Nowicki zloty medal tak 2,00 fortuna :t:

 

Wojtek jest jednym z kilku pretendent do medalu w tym sezonie forma dość dobra spokojna co start to bije rekordy...wszystko idzie ku temu zeby w Berlinie błysnąć.Jest najlepszy w tym roku to znaczy ma naj wyniku. Jak sam twierdzi Rzuca  z  luzu  jest tak zwane "lekkie odpuszczenie"  bodajże juz 5 razy w tym roku  pokonał Fajdka ktory tu moze miec problemy -te jego przygotowania nie sa odpowiednie.Jest bardzo doświadczony na koncie 2 brązowe medale . Przygotowania w Białymstoku byly bardzo dobre-  jest  spokojny o swoja formę i dość pewny to powinno dać świetny wynik w tych mistrzostwach europy.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej uważam ze oferta jest bidna ale tak na szybko w co warto wejsc w jakimś dubla taśmie malej....

 

Fortuna 

 

Wow co za konkurs ZŁOTO 

 

 

Dubitskaya A   miejsce 1-2 2,00 :minus:

 

 

Guba P. - Dubitskaya A.    Dubitskaya  1,9:n:   Po wczorajszych dublach naszych chłopaków nastroje w kadrze bojowe Paulina to wielka nasza medalowa szansa tutaj po za konkurencja będzie Schwanitz reszta w zasięgu....Guba w tym sezonie miała juz grubo ponad 19 metrów i jest chyba wicelider ka w tegorocznym światowych tabel.Wiadomo jak to jest z sportem kobiecym bywa...moze byc ciekawie nie koniecznie patrząc na poziom zawodów choć w eliminacja panie rzucały bardzo dobrze ponad linie kwalifikacyjna. Cos tam internety mówią ze Paulina miała problemy z kręgosłupem....Białorusinka rekord ma  słabszy od polki. W tym sezonie panie sa na podobnym poziomie... tylko ze Guba jak juz rzuca powyżej 19 metrów to dosc zdecydowanie 19,38-19,28  Białorusinka  3 razy  po za 19 ale...19,02- 19,14 i 19,21 Tylko ja bym tutaj widział progres ze startu na start te wyniki  Dubitskaya ma lepsze stabilniejsze  ...równa para i pewnie zdecyduje dyspozycja dnia chwili zawodów.W kwalach równo 18,66 18,67 ale to byl jeden rzut obie w tym samym czasie rzucały ponad 19  bylo to w lipcu w środku  miedzy 13-15. W ostatnich zawodach przed impreza obie u siebie startowały  Aliona w Mińsku  18,93 Guba w Lublinie 18,82 Jeśli cos na rzeczy jest z plecami u polki to moze byc problem w późniejszych rzutach jeśli dobrze nie wejdzie nie wstrzeli sie w kolo Białorusinka dla mnie jest pewniejsza.  

 

 

Kardasz K. - Kenzel A.  Kardasz 1,75:t: Krotko Kardasz ma niezła formę jest przed szansa ugrania tutaj czegoś...pokazania sie powalczenia jest bardzo młoda nie ma takiej presji na niej  widać progres w tym roku 18,30  i mozna powiedzieć ze rzuca w tych granicach normalnie przy słabym poziomie zawodów moze to dąć dobre miejsce. Kenzel jeszcze młodsza od Polki - Niemka u siebie pewnie wsparcie publiki itp ale.... ale juz z poziomem jest gorzej  rekord słabszy  18,21  ledwo 3 rzuty w tym sezonie ponad 18 metrów w kwalach 17,46 gdzie nasza Klaudia miała 18,00 m a minimum bylo na poziomie 17,20 Reasumując Polka powiną rzucić ponad 18,20 a moze i pobić swój rekord rzucać na stabilnym poziomie a Niemka myślę jak przekroczy 18 to będzie dobrze.

 

tego nie gram bo to STS :P ale jak ktos ma kasę gra to....oprócz par ciekawe bety opisane w parach 

 

 

K. Kardasz uzyska min. 18.00m  w finale   tak   1,8 :t:STS Klaudia opisana wyżej 

 

Guba uzyska min. 19,00m w finale  tak 1,8:t: sts  Paulina tez wyżej opisana   ale ze to Polska podatkowa juroszkowa dubla z tego nie zagramy a szkoda tylko podatkowe grube single 

 

ps Juroszek i podatek zarobili bo nie pograłem...:P 

 

Pozdrawiam :piwo1:

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

3x35+2x20+30zm - w Polke nie wierzyc, wstyd %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. Krukowski uzyska min. 84.50m w finale - NIE 1.7 STS

Trochę za dużo jak na niego w kwalifikacjach rzucił 84.35m jak na niego to już dobry wynik, na większych imprezach mu lepiej nie szło, dzisiaj dojdzie do tego lekka presja i wrócimy do standardów, w tamtym roku ani razu nie przekroczył 84,5m.

By pershing,

20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko po słowie bo mało czasu....

 

skok o tyczce-K. - Bradshaw H. 1-3 Fortuna 2,00 dobry kurs :t:

 

 Bradshaw H. - Kiriakopoulou Bradshaw 1,53:n: fortuna Greczynka bardzo doświadczona w tym roku 4,72 ale to było u siebie i ta sympatyczna pani u siebie zawsze mocna solidna w każdym starcie....  a poza juz spadek formy zdecydowany i obija sie miedzy 4,30-4,66 to taki maks.   Jest na niszym poziomie niz Brytyjka bardziej nie równa nie stabilna w kwalach tylko 4,45 gdzie Holly dosc spokojnie 4,50 

 

Bardzo mocna silna fizycznie do tego skuteczna jest w gronie faworytek do medalu wiadomo 2 chyba poza zasięgiem(Sidorova ,Stefanidi ) ale to jest trudna konkurencja technicznie i...wczoraj była mega niespodzianka w Polskim wydaniu wiec....zobaczymy jak dwie faworytki ustawią  sobie wysokość startowa i czy będą je bezbłędnie pokonywały myślę zu tu moze być fajny konkurs na dobrym poziomie i 4,85 pęknie.Brytyjka zaczynała od gimnastyki wiadomo jest doświadczona ograna w granicach 4,70 powinna sie zakręcić w tym sezonie skoczyła juz 4,80 nomen omen nie tak dawno na mitingu w Niemczech wiec...

 

 

te opcje do taśmy piłkarskiej z Ligii europejskie :piwo1:

 

- 100m przez plotki K.. - Talay  wygra 1,46  Fortuna:minus:

 

Tutaj ostrożnie bo....wiele sie moze wydarzyć kontuzja falstart czy wywrotka ale...Białorusinka jest mega mocna jak nie popełni błędu to wygra sporo medali juz ugrała w europie czołówka. W tym roku na wszystkie starty bylo ich 6  na 100 przez plotki raz tylko była 3 raz 2  a tak to same 1 miejsca.
 

 Talay A. - Dutkiewicz   Talay   1,3 :n:Fortuna  Panie raczej sie unikały   Pamela :P bardzo mocna u siebie wszystkie starty w Niemczech wygrane ale rekordy ma słabsze niz Białorusinka bodajże w 1 starcie wspólnym na neutralnym gruncie przegrała dość wyraźnie.PB Niemki to 12,67 Talay ma 12,41 z końcówki maja wiec forma jest co tu tez pokazuje w eliminacyjnych biegach jak sie nic nie wydarzy...sa drobniaki pkt w fortunce mozna poszaleć :P 

 

Pozdrawiam 
 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

60+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tonny napisał:

M. Krukowski uzyska min. 84.50m w finale - NIE 1.7 STS :n: 84.55 co za pech :fp:

Trochę za dużo jak na niego w kwalifikacjach rzucił 84.35m jak na niego to już dobry wynik, na większych imprezach mu lepiej nie szło, dzisiaj dojdzie do tego lekka presja i wrócimy do standardów, w tamtym roku ani razu nie przekroczył 84,5m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x400m mężczyźni

Hiszpania TOP3 4.00 STS :t::t::t:

Jak dla mnie Hiszpania jest tutaj niedoceniona, indywidualnie cała czwórka dzisiaj w głównym ma szanse powalczyć o top3, a raczej o brąz, bo Belgia i Wielka Brytania jest bez podjazdu. Kwalifikacje im lekko nie wyszły,ale po takim kursie według mnie warto w to iść, według mnie o trzecie miejsce powalczy Polska, Francja i właśnie Hiszpania. Ja wybieram Hiszpanię.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 metrów  ZWYCIĘZCA ADAM KSZCZOT  (2.25)  Lvbet 

 

Spróbujemy patriotycznie ale tutaj sa dobre przesłanki na to bo Adam to walczak uznana klasa firma .Bardzo dobrze biegnie taktycznie mądrze jest w dobrej formie ma bardzo dobra końcówkę- Głównym rywalem  będzie Francuz PIERRE-AMBROISE BOSSE nawet lekki faworyt w wiekszosc firm. Świetny bieg u siebie w Monaco gdzie robotę zrobili Afrykanie co dało  mu kapitalny wynik ale na imprezach mistrzowskich biegnie sie troszkę inaczej tak jak choćby wczoraj na 1500m gdzie raczej biegnie sie na miejsce nie ma prowadzonych robiących tempo dla kogoś każdy patrzy na siebie. 

By pershing,

45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kszczot wygra 2.15 Unibet :t::t::t:

Jak dla mnie dzisiaj na 800m mamy medal dla Kszczota, to będzie jego trzeci z rzędu i ja w to mocno wierze. W wywiadzie mówił, że sobie pobiegł na luziku, żeby zobaczyć czego można spodziewać się po rywalach i wystarczył jeden atak, żeby ich obiec, a po biegu miał jeszcze siły na kolejny bieg. W finale zabraknie rywali z Wielkiej Brytanii, którzy odpadli na poziomie półfinałów, nie będzie też brązowego medalisty z MŚ z 2015 roku - Amel Tuka. Największym dzisiejszym rywalem będzie Francuz Pierre-Ambroise, ale wydaje mi się, że go Polak lekko obiegnie.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ŻYLETA napisał:

800 metrów  ZWYCIĘZCA ADAM KSZCZOT  (2.25)  LVbet :t:

 

Spróbujemy patriotycznie ale tutaj sa dobre przesłanki na to bo Adam to walczak uznana klasa firma .Bardzo dobrze biegnie taktycznie mądrze jest w dobrej formie ma bardzo dobra końcówkę- Głównym rywalem  będzie Francuz PIERRE-AMBROISE BOSSE nawet lekki faworyt w wiekszosc firm. Świetny bieg u siebie w Monaco gdzie robotę zrobili Afrykanie co dało  mu kapitalny wynik ale na imprezach mistrzowskich biegnie sie troszkę inaczej tak jak choćby wczoraj na 1500m gdzie raczej biegnie sie na miejsce nie ma prowadzonych robiących tempo dla kogoś każdy patrzy na siebie. 

buum ale mistrzostwa SB-sezon best w finale mniam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tonny napisał:

Kszczot wygra 2.15 Unibet :t:

Jak dla mnie dzisiaj na 800m mamy medal dla Kszczota, to będzie jego trzeci z rzędu i ja w to mocno wierze. W wywiadzie mówił, że sobie pobiegł na luziku, żeby zobaczyć czego można spodziewać się po rywalach i wystarczył jeden atak, żeby ich obiec, a po biegu miał jeszcze siły na kolejny bieg. W finale zabraknie rywali z Wielkiej Brytanii, którzy odpadli na poziomie półfinałów, nie będzie też brązowego medalisty z MŚ z 2015 roku - Amel Tuka. Największym dzisiejszym rywalem będzie Francuz Pierre-Ambroise, ale wydaje mi się, że go Polak lekko obiegnie.

widzę mamy podobne myślenie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANITA WŁODARCZYK   - 0-79,70m  1,85 Fortuna :t:

 

To chyba jedyna opcja do grania to znaczy ile rzuci Anita- te sezon jeśli chodzi o odległości jest dość spokojny jeszcze ani raz nie przerzuciła tej odległości- najlepszy  rzut to 79,59 z Lubina z 22 lipca a tak to bardzo rożnie nie ma jakieś powtarzalności stabilności w odległości tydzień później w Stalowej woli 77,77 tu w eliminacjach spokojnie 75,10.  Ona moze tutaj zrobić wszystko pytanie czy ktoś ja do tego zmusi zmobilizuje chyba nie wiec wielkich odległości nie będzie tym bardziej ze nie ma żadnych specjalnych czynników mobilizujących za rekordy w postaci bonusów.

 

 Lisek P. - 0-585cm 1,7 Fortuna :n:wow Lisek robi wyniki ale konkurs...

 

Lisek 1-3 1,6 Fortuna :n:szkoda....ale konkurs palce lizać co za poziom 

 

Kurcze tutaj powinny byc fajne zawody jest kilku dobrych skoczków poziomo powinien byc wysoki.Piotr powinien zrobić medal . Panowie maja w tym sezonie bardzo duzo startów za soba ta forma jest na dość wysokim poziomie  ale jest to konkrecja specyficzna techniczna i ten próg wysokości jest dość ciekawy ...Piotr raz  przekroczył ta wysokości w Niemczech 1 sierpnia skacząc 5,94 a tak to wysoko równo miedzy 5,81-5,85 i myślę ze te 5,85 to maks tutaj. To moze byc długi konkurs a wiadomo ze wtedy ze skokami jest rożnie trzeba czekać przekładać i liczy sie wszystko co w 1 próbach. Sa mocni Duplantis czy   Lavillenie i oni sa w głównej mierze faworytami do złota....wszyscy skaczą na wysokim poziomie troszkę wyżej niz nasz Lis :P stabilniej w granicach 5,80-5,96 maja lepsze rekordy konkurs dość późno wiec utrzymanie odpowiedniej ciepłoty organizmu i koncentracji będzie najważniejsze. 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

35+20+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z betami od STS w ten ostatni dzień zawodów!

Fiodorow 1-3 2.20 STS :t::t: ciężko ale łatwo!

Fiodorow  - Malyshik 2 1.85 STS :t::t: bardzo łatwo

Fiodorow na pewno ma szanse dzisiaj na medal, złoto bez podjazdu, ale uważam, że srebro jest w jej zasięgu i to właśnie z Hanna Malyshik oraz Hanna Skydan będzie o to srebro walczyła. Jej ostatnie wyniki pozwalają zaryzykować, że przekroczy ona dzisiaj zakręci się obok wyniku 74-75m. W kwalifikacjach obie zawodniczki rzuciły po razie i sobie odpuściły dalsze próby, bo to co zrobiły to im wystarczyło, więc podejście dobre, żeby nie odkrywać się za bardzo. Malayshik z dobrymi wynikami przed ME, ale wydaje mi się, że ona dzisiaj po prostu nie będzie w stanie sprostać jednej i drugiej rywalce i zamelduje się na czwartym miejscu. Te ME dla naszych lekkoatletów są bardzo dobre, więc dzisiaj kolejne dwa medale w młocie mile widziane.

 

Paweł Wojciechowski - Timur Morgunov 1 1.7 STS :n: panie Pawle :fp:

Tutaj kolejny bet w stronę naszego zawodnika, według mnie Wojciechowski pokona Morgunova doświadczeniem na takich imprezach. W tym roku bardzo dobre wyniku Pawła; bez problemu osiąga wyniki 5.7-5.8m. Wojciechowski kwalifikacje przejechał bez problemu, a Morgunov miał tam problemy, bo już 5.51m zrzucał i 5.61m tak samo. Jak dla mnie dzisiaj wieczorem ten kursik jest do wzięcia bez najmniejszego problemu.

 

Cichocka - Weightman 2 1.8 STS :t::t:

Tutaj bet bardziej przeciwko Cichockiej, bo ten sezon należy do jej najgorszego, kontuzja po prostu zrobiła swoje. Początkowo to miała walczyć na 800m, ale jak tam przegrała z półfinałem to postanowiła spróbować swoich sił na 1500m; według mnie tutaj też nic większego nie zrobi. Szczęśliwie udało jej się wejść do finału, ale w finale jak dla mnie będzie na szarym końcu.

 

A.Włodarczyk uzyska min 79.50m - NIE 1.8 STS :t::t: jeszcze łatwiej 78.94m

Ciekawy bet podał nam kolega @ŻYLETA ja jednak pójdę trochę w inną stronę i uważam, że Anita rzuci coś przy 79.30-79.40, niby w wywiadach twierdziła, że jest ona przygotowana na 80m, ale jest i tak już dwa poziomy wyżej od swoich dzisiejszych rywalek to nawet nie będzie miała takiej motywacji, żeby tyle rzucić.

 

 

Edytowane przez Tonny
By pershing,

40+35+35+35+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam po grane w tasiemka z pkt albo cos w tym stylu myślę ze opcje warte rozpatrzenia krotko po słowie 

 

Copello wygra  trojskok-M.  1,5:n: Fortuna Kubanczyk reprezentujący od 2017 r Azerbejdżan   jest dużym faworytem taka mocna pewunia dobry junior doświadczony W tym sezonie w stanach skoczył 17,24 a tak to zawsze kreci sie w granicach 17 m dobry pewny szybki na rozbiegu jego największym konkurentem będzie...

 

Evora N. 1-2   2,00:t: Nelson ma gorszy wynik w tym roku lekko tylko przekroczone 17m dokładnie 17,05 i to raz .... moim zdaniem poziom niżej skacze na poziomie 16,50-16,60  regularnie od święta wyskoczy w granicach 17 m 16,93 ale to raczej będzie dzisiejszego wieczora za mało na Azera  ale powinno dać srebrny medal  


Cichocka A. - Weightman L.   Weightman  1,7  :t:STS nie gram ale w fortunce tylko 1,55 wiec i mam :}}  jak ktoś moze typ przeciwko Polce bo ona tu   broni tytułu ale kontuzje zrobiły swoje  i sezon kiepski. Przygotowania poszły na 800m ale tam nie poszło na tym dystansie miało jej nie byc ale....Półfinał tutaj był dopiero drugimi startem , w których wystartowała w tym roku- Trochę szczęśliwy awans na 1500 do finału ale...4:10 z eliminacji to jej SB, gdzie Brytyjka SB ma 4;01 w półfinale 4:08 regularnie biega 4,03-4,06 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x35+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...