Skocz do zawartości

E-Sport 2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

:D:D:D:D

 

AWP DRAGON LORE Z NAKLEJKĄ SKADOODLE’A SPRZEDANY ZA 61 TYSIĘCY DOLARÓW

 

00075W9Y1U435ELU-C122-F4.jpg

 

Major ELEAGUE zrobił swoje. Jeden z użytkowników OPSkins postanowił niespodziewany sukces Cloud9 uczcić skromnym zakupem.

 

Głośne okrzyki publiczności w Bostonie po każdym wybraniu mapy Cobblestone nie dzieją się bez powodu. To tylko z tego pamiątkowego dropa gracze mają szansę otworzyć jedną z najdroższych skórek w Counter Strike: Global Offensive.

Sprzedany niedawno na stronie OPSkins AWP Dragon Lore kosztował dokładnie 61 052 63 dolarów, czyli po przeliczeniu na polską walutę - ponad 200 tysięcy złotych. Oprócz samej naklejki Skadoodle’a, MVP Majora w Bostonie, na broni znajdują się również naklejki z C9 i G2 z PGL. Nie trzeba również dodawać, że skórka jest w stanie Factory New.

Nie bez powodu konto OPSkins na Twitterze dodało do swojego wpisu krótki komentarz, zapewniając, że nie wstawili źle przecinka, podając cenę ostatniego zakupu. Ten wyjątkowy Dragon Lore mocno przebija cenę reszty skinów. Cena zaczyna się bowiem od około 600 dolarów, a kończy na kilkudziesięciu tysiącach.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

OFFICIAL: KJAERBYE REPLACES K0NFIG IN NORTH SQUAD

 

To może konfig albo cajumb do astralis?

 

Zamknięte kwalifikacje do IEM Katowice, niestety AGO trafiło źle, najpierw Hellraisers (przegrali z Nimi ostatnio 2:0) a potem w znakomitej formie w ostatnich miesiącach mousesports...

 

First round
Denmark Heroic vs. Germany BIG
Ukraine Natus Vincere vs. Europe Epsilon
Sweden Singularity vs. France EnVyUs
Europe HellRaisers vs. Poland AGO
Quarter-finals
Denmark North vs. Denmark Heroic / Germany BIG
Kazakhstan Gambit vs. Ukraine Natus Vincere / Europe Epsilon 
Sweden fnatic vs. Sweden Singularity / France EnVyUs
Europe mousesports vs. Europe HellRaisers / Poland AGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu polska organizacja esportowa z dobrym zapleczem:

Cytat


With the added support, AGO are hoping their team can reach tier 1 status in 2018:

"The plan is to make a great interdisciplinary esports organization based on the best know-how from traditional sports. Rebranding is one of the first steps, together with introduction of new coaches and building the AGO Training Center. We will be mastering our CS:GO team management and will give them full support, hopefully making it possible that they join Tier 1 teams in 2018." - Jakub Szumielewicz, CEO of AGO

 

 

Transfery:

Cytat

OFFICIAL: KIOSHIMA JOINS ENVYUS

Cytat


SPROUT RELEASE ZEHN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Już jutro zaczynamy zmagania w moją ulubione dyscyplinę Counter-Strike!

 

Na dzień dobry spotkanie:

Renegades - Astralis over 26.5 rund 1.90 STS :t:

Ciężko bawić się w typowanie tego kto wygra spotkanie, jak wiadomo faza grupowa jest rozgrywana w formacie BO1, każda z drużyn banuje to czego nie chce grać, a maszyna losuje nam mapę, także trafimy neutralną mapę, która może się okazać ciężka dla obu ekip.

Faworytem tego spotkania jest ekipa z Danii - Astralis, w Star-Series i-league zagrali dobre zawody, odpali w ćwierćfinale z NaVi, na tranie nie mieli szans, flamie i s1mple byli za bardzo skuteczni, aimowo za dużo nie odstawali od ekipy z Ukrainy, bo Magisk robił dobra robotę w tym spotkaniu.

Renegades też zagrali tam dobry turniej, urwali mape z Liquid, do zera ograli fnatic, TyLoo i HellRaisers, na inferno postawili się FaZe, przegrali trzema punktami, ale na cache już nie było co zbierać. FaZe to aktualnie jest drużyna gwiazd, coś jak w futbolu PSG, bogata organizacja to i najlepsi zawodnicy z świata e-sportu w drużynie.

Renegades na pewno z map poola wyrzuci overpassa, a na tej mapie Astralis czuje się dobrze, Astralis może wyrzuci cobblestone[?], mogą bać się też zagrać cache. Być może obie ekipy zostawią inferno w spokoju, traina mogą się bać. Chociaż dla obu ekip mirage też byłby sprzyjający naszemu typowi. Renegades

 

Liquid - Gambit 1 1.52 STS :t:

Mimo, że to BO1 to jestem w stanie zaryzykować w stronę team Liquid. Aimowo ta ekipa wygląda świetnie, ich mecz z FaZe na ostatnim turku, szapo ba, to inferno z wynikiem 26:28 co prawda w plecy, ale i tak pełen podziwu jestem, świetnie się oglądało to spotkanie. EliGe i NAF zrobili mega robotę w całym spotkaniu, nitr0 w sumie też, ale chłopaki przekroczyli 80 fragów, brawa dla nich się należą. Na nuke i mirage ograli rywala bez większego problemu, FaZe zostało tam zaorane ładnie mówiąc. Gambit nic ciekawego ostatnio nie gra, to przede wszystkim nie jest ich poziom. Jaka mapa by nie została wybrana to będą na przegranej pozycji, Liquid swoje najgorsze zbanuje, a Gambit zbyt dużego map poola nie ma, mou nie może się ostatnio wstrzelić z formą, zawalił mecz z Pride strasznie, w Star-Series powalczył z HR, tam znowu odstawał hobbit z adrenem. Liquid wyrzuci cache/overpass, Gambit cobble/nuke, maszyna wylosuje nam jakiegoś mirage, czy inferno i Liquid bez problemu tam sobie poradzi. Po takich zawodach widać, że forma siedzi, gracze mają over 50h/14dni w csie, niektórzy podchodzą pod 90 godzin. Bez problemu.

 

G2 - VP over 26.5 2.10 STS :t:

Tutaj patriotyczny typ, Virtus.pro niestety od ponad roku nie może znaleźć formy, mieli mało czasu do przygotowania się, ale pierwszy poważniejszy bootcamp przed turniejem w Polsce na pewno dobrze na nich wpłynął. Mam nadzieje, że wyjaśnili sobie wszystko słownie i oczyścili atmosferę, która po ostatnich słownych przepychankach z tazem i ogólnie była nieciekawa. Michu fajnie wygląda aimowo, nie odstaje od chłopaków, a jestem w stanie zaryzykować, że momentami to oni od niego odstają, jedyne co ich trzyma wyżej to jest doświadczenie, które czasem wychodzi, chłopaki mają pewną rękę w trudnych sytuacjach, najważniejsze jest, żeby Snax się dobrze przygotował do tego spotkania, ten człowiek, jak jest w formie robi mega robotę, pasha niech przejmie awp na stałe, na ten turniej, żeby to on był pierwszym snajperem, a jak mamy grać na dwie to oczywiście druga niech zostaje dla Snaxa. byali musi być naszym top entryfragerem, bez jego zabójstw będzie ciężko, jak siedzi mu broń to miło patrzeć. Mecz  GODSENT nie skomentuje, chłopaki nie wzięli tego na poważnie, dla nich najważniejsze jest przygotować się, sporo testowania na takim poziomie, a nie spinania. Najważniejsze jest jutro, porażka spowoduje nóż na gardle i spadek do grupy przegranych, która wcale nie musi być łatwiejsza... Po drugiej stronie nie byle kto, kennyS top snajper dla mnie, jak jest w formie to szapo ba, człowiek z każdej pozycji robi taką robotę, że nie wiem jak to skomentować, nie bez powodu co drugi snajper amator nazywa samego siebie kennyS, apEX w formie, może być jutro naszym najgorszym snem, w ostatnich trzech spotkaniach był najlepszy aimowo w drużynie G2, robił im robotę w ważnych momentach, dobrze bronił bombsite. Sporo spotkań rozegraliśmy z G2, były to spotkania różnorodne, i zawsze zacięte, jeśli jutro nie przegramy dwóch pistoletówek, a to bolało nas najbardziej na ostatnim turnieju, przegrywaliśmy obie pistoletówki na mapie i to było teoretycznie 6 rund w plecy, tak więc jeśli ich nie przegramy, to będzie wyrównane spotkanie, jaka mapa by to nie była.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

150 +20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroic - Fantic 2 1.85 Unibet 9:16 :t:

@Tonny opisał jak działa wybieranie map na IEM Katowice, w jakim grają systemie, dlatego uważać ze stawkowaniem :) Ostanie dwa turnieje Fnatic to dwa zupełnie różne bieguny, na majorze naprawdę zagrali genialnie, gdzie dotarli aż do półfinału, osobiście była to dla mnie jedna z większych niespodzianek, tych pozytywnych, a potem lecą na StaSeries, gdzie robią szybkie 0:3 i odpadają jako pierwsi (porażki z Gambit, Tyloo !! i Renegades). Zespół Heroic zrobił na Ukrainie 2:3 (porazki z C9, Astralis i Navi, wygrane z Hellraisers i Tyloo). Dla mnie zespół Heroic to poziom DreamHacków, gdzie osiągają dobre wyniki, ale już od dawna nie mogą przeskoczyć pewnego pułapu, jeżeli Fnatic zagra jak na majorze o zwycięstwo będę spokojny, do tego widzę value w kursie. H2h z tamtego roku 9:3 dla Szwedów

 

Renegades - Astralis under 26.5 rund 1.70 Unibet 13:16 :n:

Trzeba otwarcie przyznać, że organizacja australijska bardzo pozytywnie zaprezentowała się na Ukrainie (2:3), Astralis odpadli z Navi. W tamtym roku grali dwukrotnie ze sobą obie ekipy, dwa zwycięstwa do 3!. Astralis ma obecnie jedne z najlepszych pistoletówek, ale jak w polskim hicie - "wszystko się może zdarzyć". Nie zaskoczy mnie szybka wygrana jak i szybka przegrana jednego z zespołów, ale nie spodziewam się zaciętego spotkania, dlatego typuje under 26.5 rund, czyli maksymalny wynik dla jednej z drużyn to 16:10

 

SK - Avangar(+6.5) 2 1.90 Unibet 16:10 :t:

Typ ryzykowny, trochę na przysłowiowego "czuja", wszyscy od SK spodziewają się zwycięstw, podobno szukają nowej organizacji albo po prostu chcą zwiększyć swoje kontrakty - czas pokaże gdzie wylądują, ale na pewno i tak postawią "kropkę nad i" w sprawie zarobków. Zespół Kazachski pojawił się znikąd, bardzo dobrze zaprezentowali się na majorze, mają skillowych zawodników i nagle dostali się do TOP20, znowu mieli trochę czasu, aby odświeżyć swoje taktyki po bootcampie i tutaj widzę szanse w typie +6.5 rund - zaskoczą :) Ale SK to SK mogą wszystko, także bardzo ryzykowny typ

 

NIP - North 1 1 1.95 10:16 :n:

Ninjowie w piżamach grają z dennisem - to ten człowiek, który nigdy nie był dobry aimowo, ale jako IGL był świetny. To ten człowiek, który z fnatic wygrał trzy majory, a jak go wyrzucili - to już nic nie wygrali %-) Szczerze? Ten typ wydaję się samobójczy, ale coś mi podpowiada (tak, to intuicja), że NIP ma tutaj szansę wygrać. Mieli trochę przerwy od ostatniego LANa, większość spotkania online, North ostatnio z Kjaerrbye w składzie zagrali na cs_summit - wygrana z VEGA, porazki z SK, Heroic i Navi. Dla mnie North zawsze miało wielki potencjał, ale po za pojedyńczymi wyskokami to tak naprawdę ciągle zawodzą, typ bardzo ryzykowny, intuicyjny, bo to co pokaże tutaj NIP to wróżenie z fusów.

 

G2 Esports-Virtus.pro(+4.5 rund) 1.85 :t: oraz poboczny VP 3.4 Unibet 16:12 :n: 

Ten typ pochodzi z serii - "jestem debilem", VP zawodzi swoich kibiców od dłuższego czasu, a oni ciągle wierzą w magię VP, w tym i ja :) Ale grają u siebie, nie spodziewam się większego sukcesu w ich wykonaniu na tym turnieju, ale może tym razem, kto wie - tak, jestem debilem %-) Ale z drugiej strony, jedna z najdroższych ekip, francuski superteam, jedne z największych kontraktów w świecie csgo. Sukcesy? brak, są awanse, są półfinały, czasem finał, ale brakuje spektakularnych sukcesów. Czyli coś tam jednak nie trybi :) Snax się odpali jak za dawnych czasów i być może zaśpiewamy po tym spotkaniu "cuda się zdarzają"

 

FaZe Clan(-8.5) - ORDER 1 1.90 Unibet 16:3 :t:

Faze zawiodło w Kijowie, oni maja jeden cel - wygrywać, w meczu o trzecie miejsce poszedł taki throw mecz z ich strony :) Ale Faze to Faze, tam występują sami superbohaterowie z komiksów, a po drugiej stronie ORDER - nie znam, nie wiem co ze sobą reprezentują, wiem tylko, e pochodzą z Australii %-)

 

TyLoo(+6.5) - Cloud9 1 1.90 Unibet 14:16 :t:

Zwycięzca Majora dał ciała w Kijowie, wygrane z Heroic i VP, porażki z Faze, SK i mousesports - czyli sama topka światowa. Raczej mało prawdopodobne, aby zespół chiński tutaj wygrał spotkanie, ale grają całkiem dobrze na dwóch mapach Infermo i Cobblestone. Spodziewam się infermo, również genialnej mapy C9, ale Tyloo pokonało na tej mapie ostatnio Fnatic. Kto wie, może być wynik 16:10, etc Ale pamiętajmy to pierwsze spotkania, niesprawiedliwe pickowanie map - o w sumie przemawia za Naszym typem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko, szybko, bo 7 minut do meczu!

 

SK - Astralis over 2.5 map 1.85 STS :n: dramat SK

Astralis dzisiaj z kłopotami, ale wygrali traina z Renegades, SK dzisiaj trochę pomęczyło się z Avangar(to zupełnie nie ten poziom rozgrywek). Zawodnicy z SK różnie z formą, NaVi i C9 ograli bez problemu, jak będzie tutaj mapa inferno(o ile Astralis tego nie zbanuje, a SK wytypuje to bez problemu widzę tam ich wygraną). Astralis dzisiaj aimowo fajnie dupreeh robił robotę, ale i swoje robił Magisk(lubię tego gościa, dobrze entry robi, device też robił robotę, ogólnie cało Astralis zagrało fajnie. W SK coldzera odpalony człowiek, robił dzisiaj z Kazachami co chciał, quadra kill z jego strony. To będzie mega wyrównane spotkanie, zaczynamy BO3, także ekipy wezmą to co chcą, nie będzie im dyktowała maszyna. Map pool obu ekip jest dobrze zbudowany, ale przed turniejem na pewno na bootcampach przygotowali coś nowego. Fallen i fer od siebie powinni dołożyć swoje też, boltz i Taco dużo słabiej.

 

C9 - Liquid Team over 2.5 1.8 STS :n: C9 z 11-8 na 11-16 dramat :fp: // Team Liquid 1.9 :t:

Tutaj podobnie, jak wyżej, idę w over mapowy. W takich wyrównanych pojedynkach ciężko wytypować faworyta, jestem w stanie zaryzykować nawet, że na jednej z map możemy zobaczyć dogrywkę. Oglądałem ostatnio mecze jednej i drugiej ekipy, w obu ekipach widać graczy, którzy mają mega potencjał. Po stronie C9 mega podoba mi się autimatic, co ten człowiek robi jak jest w transie, odpala takie entryfragi, że szok. Ich pierwszy mecz dzisiaj był z TyLoo, na takie ekipy często robią się dziwne mecze, ale przypomnijmy majora, gdzie C9 słabo go zaczęło, a wygrało. Ten mecz rozegrali ten na pewno na większym luzie, nie traktowali tego zbyt poważnie. Po stronie Liquid dzisiaj w pierwszym meczu na mirage zrobił robotę NAF, chociaż cała mapa była bardzo drużynowa, nikt nie zawiódł, po prostu NAF był ponad wszystkimi, miał dzisiaj dobry dzień, wchodziło bez problemu. Wracając do tego, z C9 wybrałem sobie jako mojego ulubionego gracza autimatica, w Liquid typuje EliGe, dobry z niego gracz, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, patrząc na innych graczy na scenie e-sportu 20 lat to wcale nie tak dużo, a jest na prawdę skillowym graczem. Dużym plusem jest to, że przechodzimy teraz na Bo3, czyli drużyny wybierają mapę, a w razie wyniku 1-1 ta mapa dogrywkowa jest losowana z tych co zostały. Ekipy te znają się bardzo dobrze, często spotkały się już ze sobą, 12-12 ich bilans. Jeśli miałbym typować kto wygra, oczywiście jestem za Team Liquid, C9 zagrało dość ospale z TyLoo, może dlatego, że zlekceważyli rywala, nie mam pojęcia, chociaż na ostatnim turku też wyglądało to słabo. American derby nam się szykują, będzie ogień spotkanie. Typuje, że zagramy traina(tutaj C9 może szukać swoich szans, jakoś nie widzę Liquid na tej mapie), może obie ekipy pozwolą się spotkać na mirage(Liquid powinno na tej mapie wygrać chociaż według mnie Liquid weźmie cache, nie wiem czemu, tak mi mówi przeczucie), jeśli nie zbanują cobble to na cobblu będziemy widzieli trzecia mape, a tam też upatruje Liquid.

 

TyLoo - Gambit póki co odpuszczam, Gambit raczej wygra, ale kurs słaby

Edytowane przez Tonny
By pershing,

50+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Liquid - C9 1 1.95 Unibet 2:0 ez :t:

 

Mamy do czynienia już z formułą Bo3, zwycięzcy pierwszych spotkań grupy A spotykają się ze sobą, derby Ameryki, zwycięzca ostatniego majora C9 - moim zdaniem coś jest nie tak, na Ukrainie porażki 2:0 z Faze, SK i mousesports, zwycięstwo tylko z VP, tutaj pierwszy mecz z ich udziałem dobrze wytypowałem, mapa infermo i męczarnia z zespołem chińskim 16:14. Natomiast nowe Liquid z NAFem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie, na StarSeries pokonali Faze 2:1, SK 2:1, z mousesports porażka jak i wygrana 2:1, tutaj w pierwszym spotkaniu pokonali Gambit 16:10, 9-12 luty obie ekipy grały ze sobą na cs_summit2 - 3:3 w mapach - ogólnie owy turniej wygrali chłopaki z Liquid. Miesiąc temu brałbym z pocałowaniem ręki kurs na C9, ale ostanie wyniki, były trener SK - zews, NAF za jdma to jednak robi swoje, nie można przejść obojętnie obok ich ostatnich wyczynów, uważam ich za faworyta w tym spotkaniu, dlatego próbujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu zmagań mamy trochę małe rozeznanie, BO1 poszło całkiem nieźle, bo na trzy bety, trzy trafione. BO3 poszło słabo, ale nie spodziewałem się, że SK i C9 zagrają, aż tak słabo. Moja propozycja na dzień jutrzejszy:

 

VP - Heroic over 2.5 map 1.8 STS / VP win 2.15 STS :n::n: dramat VP szkoda komentować tego pasha dzisiaj 5 fragów na cobblestone, proste błędy, a szkoda strzępić ryja

 

Jestem trochę zdziwiony tymi kursami, dzisiaj VP zagrało świetnie po stronie TT na mapie de_nuke z G2, ale jak to u nich bywa nie potrafią być regularni w tym co robią, G2 pozbierało się po słabej pierwszej połowie i w drużynie atakującej się odrodzili. Świetny mecz w wykonaniu pashy, Jarek zagrał dzisiaj na prawdę super zawody, 110h przed turniejem zrobiło swoje, snajperka siedziała mu bardzo dobrze, ale niestety po drugiej stronie był kennyS, który niektóre rundy uratował. Fajnie zagrał oczywiście Snax, Michu to samo, brakowało trochę byaliego, w CT nie szło mu, nie bylo headshotów. Heroic uległo fnatic, na cobblestonie, nie miałem okazji zobaczyć tego spotkania, także ciężko w jakiś sposób mi się wypowiedzieć, tyle co z highlist, ale no musieli uznać dzisiaj wyższość szwedów. Zespół duński jest dość specyficznym zespołem, będą oni być może zagrać na nuke, po dzisiejszym meczu, wydaje mi się, że VP pozwoli im to wybrać, ban od nich wydaje się, ze to będzie inferno, co według mnie będzie dobrą decyzją. Po ostatnim turnieju na Ukrainie, nie chce oglądać na IEM ekipy z Polski na tej mapie. Heroic też nie odmówi traina, co według mnie nie będzie straszne dla VP, za dobrych czasów lubili oni tam grać. Być może na bootcampie poprawili sobie trochę traina. Może wybierzemy coś z opcji cache/overpass, Heroic na tej mapie będzie na pewno do ogrania. Kurs przemawia za mną na grę na Virtus, mamy nóż na gardle, przegrywamy to niestety zawiodą fanów, którzy kupili już bilety, żeby obejrzeć w spodku drużynę Virtusów. Dlaczego idę w tym z overem, ponieważ nie jesteśmy regularni, przegrywalismy na ekipę z Azji, także Heroic lekko urwie nam mapę. Będzie to wymiana strzelecka dwóch ekip, które jeszcze nie stoją dobrze taktycznie na całym map poolu, tutaj będą decydowały indywidualności na mapie rywala, a myśl taktyczna na swojej mapie, którą przygotowali do turnieju.

 

FaZe - North 2:0 2.02 STS :t::t: FaZe nie zawiodło!!

 

Jak już wspominałem w jednym z moich postów; ekipa FaZe to ekipa, która ma najlepsze indywidualności w drużynie, ich celem jest tak jak wspomniał wyżej @pershing wygrywania, nie mają w planach nic innego. To jest drużyna, która nie ma słabej mapy, ma tylko takie, których danego dnia nie ma ochoty grać. Grając z nimi sam nie wiesz co wybrać, na której mapie dzisiaj nie będą nic trafiać. W dzisiejszym dniu pobawili się z ORDER(kim są, nie mam pojęcia, nawet po nickach) rozszalał się tam NiKo, na 19 rund zrobił sobie 31 zabójstw, miał okazje zrobić nawet clutcha 1na3 w sumie tak samo jak GuardiaN. Turniej na Ukrainie nie był zbyt udany dla FaZe, ale na pewno poszło to w zapomnienie i teraz priorytet jest IEM w Katowicach. Według mnie wielką stratą jest to, że Magisk nie gra już w North. Lubiłem oglądać tego chłopaka tam. Dzisiaj North udało się wygrać z NiP, ale tam nie ma kto strzelać, cała ekipa bez formy, dennis zagrał dzisiaj dno dna. Po stronie North w sumie też grało tylko trzech zawodników valde, Kjaerbye, aizy. Występ mertza znośny, ale MSL coś jak dzisiaj byali dramat. FaZe może żeby zaskoczyć North weźmie sobie nuke, ewentualnie inferno(tutaj North też lubi grać, ale to będzie zupełnie inny poziom gry), na tych dwóch mapach to spodziewam się mocnego lania. North będzie celować w cobblestone, na którym będą chcieli zaskoczyć. Będzie to na pewno ciekawe widowisko, zobaczymy, czy tak jak uważam, że do jednej bramki. Ale cała piątka FaZe jest lepsza, czekam na jakieś show z awp w wykonaniu GuardiaNa :))

 

Jutro coś jeszcze wykombinujemy :5:

Edytowane przez Tonny
By pershing,

70+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SK - Gambit 2:0 1.8 STS :n: 11-4 na swojej mapie co stronie TT nie wystarczyło, żeby ugrać :fp:

 

Oglądałem wczoraj mecz SK z Astralis i powiedziałem sobie, że będę grał w następnych meczach przeciwko nim, ale widzę dzisiejszego rywala i nie mogę tego zrobić. SK próbowało wczoraj wygrać indywidualnościami po stronie TT, a w CT grali ładnie, drużynowo. Indywidualnie ciężko było na mape mirage im wygrać, device co robił ze snajperką to aż się momentami chwytałem za głowę, jak on to trafił, ale miał wczoraj dzień konia(chociaż w ważniejszych momentach zdarzały mu się mega wpadki). W SK dobrą robotę robił fer, coldzera, fajnie grali też TACO i fallen, na minus niestety występ boltza, jest dla mnie taki nieswój, miał dobre momenty, ale tych złych miał o wiele za dużo. W Gambit wydaje mi się, że po odejściu Zeusa ciężko znaleźć jakieś plusy, grę próbuje ciągnąć mou, ale to wciąż za mało. SK będąc nawet w dołku jest po prostu lepszą drużyną od nich, Gambit nie ma zbyt rozbudowanych myśli taktycznych, po stronie TT, jak SK zagra tak w obronie, jak wczoraj to nawet na swojej mapie, nie będą w stanie za dużo zrobić. SK raczej odrzuci nuke i inferno, natomiast Gambit cobblestone i cache zostanie nam train, mirage i overpass z tym, że pociągów spodziewam się jako trzeciej mapy. SK wczoraj i overpass i mirage przegrali, ale trzeba uznać wyższość Astralis, robili wczoraj niezłą robotę, a SK dzisiaj stanie zmotywowane do gry i bez problemu według mnie biorą to w trzech mapach.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

20+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, jak jakieś zdania będą niejasne, czy błędy to przepraszam, ale prawie od 24h na nogach.

 

C9 - SK over 2.5 map 1.85 STS :t:

Zawiodłem się dzisiaj na SK totalnie, mieli już mecz w garści na 2:0, a wszystko zaprzepaścili przez swoją niechlujną grę. Inaczej tego nazwać nie można, SK za bardzo stawia na indywidualność niż na grę drużynową. Mają oni świetnych graczy, lubię patrzeć jak fallen strzela z awp, czy fer podchodzi bardzo agresywnie, ale Counter-Strike to gra drużynowa. Ich dzisiejszym rywalem jest drużyna z Ameryki, typowałem już przeciwko C9 w meczu z Team Liquid i oczywiście typ był na plus, ale dzisiaj postaram się im zaufać i liczę na wyrównany pojedynek, ale z trzema mapami. Map pool jaki by nie był to obie ekipy powinny sobie poradzić na swojej mapie, C9 może weźmie mirage(chociaż na tej mapie SK czuje się dobrze), SK może weźmie inferno(i tutaj jest to samo co poprzednio, C9 również lubi grać na inferno). Cache i nuke raczej zostaną odrzucone, na trzecią mape może train, ewentualnie cobblestone. Po stronie C9 autimatic powinien robić robotę, bardzo dobrze w Katowicach radzi sobie też tarik, na minus Skadoodle; temu graczowi coś nie idzie. Tydzień temu było 2-0 dla SK, dzisiaj czas na rewanż.

 

Heroic - North 1 1.98 STS :n:

Kursy powoli na to spotkanie robią się wyrównane i ja w duńskim pojedynku idę w stronę Heroic. Podobała mi się ta drużyna wczoraj w meczu z VP, zagrali dobre spotkanie, mają świetnego snajpera(jugiego) no chyba, że wczoraj miał dzień konia. Heroic w pierwszy dzień przegrało z fnatic, ale tam popełnili masę prostych błędów, grali zbyt lekkomyślnie, z VP już tego nie było widać. Mądra gra w ofensywie jak i defensywie. Co mogę powiedzieć o North? Nic ciekawego, wygrali z NiP, ale żadna rewelacja, FaZe się po nich przejechało bardzo łatwo. W h2h ostatnie mecze z lutego na korzyść Heroic 4-0, mają na nich patent. North jest bardzo nijakie, mertz na snajperce sobie radzi średnio, sporo łatwych missów, nie idzie mu. Rubino bardzo dobrze się prezentuje po stronie Heroic, dobrze się ustawia na mapach po stronie CT, podoba mi się. Trzeba grać póki dobry kurs.

 

Bez analizy, bo już zasypiam

G2 - NiP 1 1.45 STS :n:

G2 jest po prostu lepsze, NiP odpali dopiero na IEM w Szwecji, z Polską się jutro żegnają.

Astralis  - Team Liquid 2 2.02 :n: / over 2.5 mapy 1.8 STS :t:

Tutaj widzę wyrównane spotkanie, ale też widzę, że Liquid wygrywa. Polecam bardzo jeden i drugi typ.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

70+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liquid - NiP 1 1.62 STS :t:

Kurs może nas za bardzo nie rozpieszcza, ale idę w to! Bardzo podoba mi się Liquid na tym turnieju, wczoraj typowałem ich w meczu z Astralis, lekko mnie zawiedli, ale po zaciętym spotkaniu przegrali 1-2. NiP do tej pory trzy mecze BO3 wygrane, wygrali wczoraj z G2, co było dla mnie mega zaskoczeniem, na cache prawie ich G2 dorwali i pewnie spotkanie potoczyłoby się inaczej, ale na inferno już brakło im pary, żeby wygrać. Wczoraj słaby mecz f0resta i get_righta, po stronie Liquid odstaje od drużyny twistzz. Liquid ostatnimi czasy sporo gra, są dobrze przygotowani, będziemy dzisiaj mogli zobaczyć bardzo dobre spotkanie.

 

C9 - FaZe karrigan over 16.5 zabójstw(mapa 1) 2.02 STS :t: bardzo łatwo 13 rund wystarczyło

W drugim spotkaniu podejmuje taki ciekawy zakład, karrigan wczoraj zagrał bardzo słaby mecz przeciwko fnatic, miał ledwo 24 fragi na dwóch mapach zdobytych, jak na niego to bardzo słabo. Generalnie wczoraj FaZe zawiodło karrigan, olof zagrali mega słabo, jak na siebie. W dzisiejszym kursie czuje sens grania. C9 postawi opór i powinniśmy zobaczyć jak na moje 26-27 rund, a przy takiej ilości nie powinno być problemu ze zdobycie 17 zabójstw.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astralis - FaZe over 2.5 mapy 1.8 STS :n: oj bieda Astralis

Dzisiaj były świetne zawody, świetnie się oglądało jeden i drugi mecz. Według mnie drużyny, które awansowały na jutrzejszy półfinał zasłużyły na niego. Moim betem na pierwszy półfinał jest overek w mapach, spodziewam się wyrównanego spotkania. Astralis do tej pory świetne zawody, dwa mecze BO3 i jeden BO1. W pierwszym spotkaniu comeback z Renegades, drugi mecz z SK to niesamowita dogrywka na mirage, z Liquid przegrali ich mapę, ale swoją i trzecią bez większego problemu. W świetnej formie jest device, miło się patrzy na tego gracza, co on broni po stronie CT to magia!!!! Magisk też świetny entryfrager, swoje dorzuca tez dupreeh. Ogólnie cała drużyna na prawdę super wygląda, jakby te ekipy spotkały się w finale przy BO5 to byłoby niesamowite spotkanie, tak musimy się nimi zasmakować w półfinale. Po stronie FaZe co tu dużo mówić, dzisiaj prawie pożegnali się z turniejem, szkoda mi C9, ale cóż, taki jest esport. Niko - mega gracz, jego agresywna gra przynosi wiele pozytywów do drużyny, potrafi on na wstępie zrobić drużynie rundę, GuardiaN też świetny snajper, dzisiaj trochę gnoju narobił, ale drużyna pewnie mu za to później dziękowała. karrigan i olof też robili dzisiaj niezłą robotę, szczególnie karrigan razem z rainem na overpassie carrowali drużynę. Jutro zobaczymy zacięte spotkanie, publiczność dla której zagrają też robi niesamowitą robotę, przecież, jak po clutach dzisiaj zawodnicy zrywali się do góry, żeby świętować z kibicami clutche. Map pool jaki nie będzie to będzie zacięty, obie ekipy są przygotowane na wszystkich mapach, tych mniej sobie zbanują, te bardziej pickną i zobaczymy shoooooow. VAMOS KATOWICE!

 

fnatic - Team Liquid 2 1.65 STS :n: Liquid za to dzisiaj zagrało padakę..

Jak już można zauważyć od początku jestem za Liquid, lubię ich oglądać, robią na prawdę świetną robotę, miło się ich ogląda. Całą ekipę tam mega respektuje, NAF, EliGe i Twistzz zagrali dzisiaj mega spotkanie z NiP na wszystkich trzech mapach zagrali świetnie. Ten comeback dzisiaj na overpassie świetny, przecież na naszym shoutboxie @Kondi już im dziękował za położenie kuponu, ale chłopaki zrobili dobrą robotę. Na mirage nie mieli pomysłu na grę w terro, trochę się zdziwiłem, bo przecież to był ich wybór, ale NiP po prostu ich zdominowało w obronie. fnatic dobre zawody w Katowicach, wygrali z G2, wygrali przecież z FaZe 2-0, trzeba tutaj pokłony w ich stronę, ale jakoś nie widzę ich w finale, według mnie Liquid bardziej na to zasługuje. Golden jakoś mi nie leży, oporny gracz z niego, JW to też już nie ten sam zawodnik, co kiedyś. Jeszcze za czasów starego fnatic był świetny, to co robił z awp, szapo ba.

 

Jak jutro znajdę chwile to poszukam czegoś w stronę fragów. Powodzenia!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faze - Fnatic  2 2.8 Unibet // :t: 2:3 :t: flusha :piwo: 

godzina 17:00

 

W końcu, wielki finał IEM Katowice 2018, o ile Faze można było się spodziewać na końcu szczebla drabinki, to zespół szwedzki na pewno stanowi niespodziankę. Gramy w systemie BO5, czyli do 3 wygranych map. Tak po krótce dlaczego próbujemy grać underdoga. Europejski dream team lubi przegrywać finały %-) Tutaj, w Katowicach we wcześniejszej fazie, fnatic pokonało już faworyta tego spotkania 2:0 ! (infermo 16:11, cache 16:8). Myślę, że możemy spodziewać się takich map, jak poszły wtedy pierwsze bany, fnatic odrzuciło Nuke, a Faze Cobbla, czyli wielce prawdopodobne, że zobaczymy infermo, cache, overpassa, traina i mirage (cztery z tych map na pewno ;) )Po trzecie kurs na Faze 1.4 jest nie wart zachodu (a jeszcze jak ktoś gra z podatkiem to już w ogóle %-). Po czwarte i piąte - Faze jest genialne po stronie terro, natomiast kuleje strona CT, naprawdę fnatic ma tutaj mocne pistole, co też odgrywa znaczącą rolę we współczesnym csie, z automatu możemy otrzymać 6 "łatwych" rund. Po szóste, dość ciekawa statystyka, bodajże fnatic wygrywało na tym turnieju najwięcej rund force, a jak wspomniałem strona CT Faze kuleje, a wiemy jak runda force/pół eco może pokrzyżować finanse stronie CT. To byłaby fajna historia jakby ekipa ze Szwecji ponownie wygrała w Polsce, w Katowicach. O dziwo kiedyś najbardziej znienawidzona drużyna przez polskich kibiców, wczoraj ich dopingowali, a Faze i herb Legii na koszulkach? - trzymajcie mnie %-) Trzymam jutro kciuki za fnatic, jakieś drobne też postawię, bo ze stawką nie ma co szaleć, w zespole Faze każdy może być bohaterem danej rundy. Ale 1.4? pfffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaZe - fnatic 1(-1.5) 1.85 STS :n:

 

NiKo najwięcej fragów(łącznie ze wszystkich map) 2.9 STS :n: nie było mocnych na flushe

GuardiaN - JW 1 1.95 STS :t:

Niestety nie miałem możliwości oglądania wczorajszych półfinałów, ale po tym co zobaczyłem to chyba można powiedzieć, że FaZe poprawiło swoją grę, skoro bez żadnych dramaturg awansowali do finału, a fnatic po prostu zaskoczyło, ale niestety Liquid miało najsłabszy dzień w Katowicach sądząc po zabójstwach. Po stronie FaZe aimowo wszyscy wyglądają znakomicie i to będzie kluczowym argumentem, dla którego warta pograć FaZe. karrigan robi niesamowitą robotę, ugrywa mega clutche, które dają ważne rundy, NiKo jest motorem napędowym tej drużyny, agresywny entrykiller, stąd też mój dzisiejszy bet, że będzie miał najwięcej zabójstw w całym meczu. To najczęściej on decyduje o losach danej rundy, potrafi zrobić niesamowitą przewagę, zdobywając dwa zabójstwa na początku na bsie, który atakuje tylko on. Po stronie CT widzimy z jego strony agresywne krycie, takiego gracza chce się oglądać. Obie ekipy spotkały się już w na tym turnieju i wtedy fnatic wygrało 2-0, ale dzisiaj będzie zupełnie inna motywacja do gry, tutaj nie można sobie już odpuścić, a nadal uważam, że Golden, czy JW nie grają niczego specjalnego, za to GuardiaN już jest lepszy od JW i tutaj też polecam pojedynek pomiędzy nimi w stronę GuardiaNa. Staytsytki GuardiaNa: 41, 81, 38, 29 JW: 35, 53, 56. Jak widać przy lekkich spotkaniach fnatic JW fraguje, ale kiedy trzeba trochę powalczyć to przy trzech mapach raptem 56 fragów. Dodatkowo dzisiaj to FaZe powinno wygrać spotkanie, także więcej fragów powinniśmy zobaczyć po stronie zawodnika FaZe, przy tym kursie pick na GuardiaNa według mnie wskazany. Typ na samo zwycięstwo jest mało atrakcyjny, ale handicap już jak najbardziej do ruszenia. Vamos FaZe!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki z "pingwinami" okazały się prawdziwe, całkowita zmiana:

 

 Karol "rallen" Rodowicz
 Mikołaj "mouz" Karolewski
 Wiktor "TaZ" Wojtas
 Jacek "MINISE" Jeziak
 Paweł "reatz" Jańczak

 

A do tego Fnatic w końcu zaczęło osiągać dobre wyniki, wygranie IEM Katowice czy półfinał majora, po dwóch latach w końcu coś wygrali. Efekt? Wymiana IGL goldena na Xizt :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mousesports - FaZe (mapa 1) 1 2.05 STS :t: 16-10

Na szybko, bo za 5 minut zaczynamy spotkanie. Pierwsza mapa to mirage, mirage to jest ulubiona mapa myszek, oni po prostu na tej mapie dominują. Oscar i chrisJ grają tutaj na dwie snajperki co pozwala im zająć całą mapę ze świetną kontrolą, w ostatnim czasie na 14 spotkań na mapie mirage wygrali 12 spotkań. Wszystkie mecze były rozgrywany z ekipami z tier1. FaZe po Katowicach pewnie jest lekko zażenowane, do tego spotkania znowu pewnie podejdą, żeby wygrać to wszystko indywidualnie, a nie drużynowo, niestety na mirage to się nie sprawdzi. Ostatni mirage grali między sobą w grudniu, skońcyło się 19-17 dla FaZe. Dzisiaj uważam, ze będzie inaczej.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co promo znalazłem!!!!!

Movistar - PRIDE 1 1.8 totolotek :t: 16-13

U innych buków kurs po 1.4 tutaj mamy od totolotka aż 1.8!! Pride nie znalazło jeszcze zastępstwa za reatza i minisea dlatego dzisiaj za nich wskakują Spławik i neqs. Spławik ma 16 lat i jest z akademii Pride, a neqs to prezes zarządu Pride. Chyba wyniku już jest wszystkim znany, wszystkie inne buki się obudziły z tematem i obniżyły kurs, ale totolotek przespał motyw. Natomiast Movistar notuje ostatnio bardzo dobre wyniki, 16-12 z BiG, 16-10 z Gambit, porażka 14-16 z VP. Dzisiaj zagra drużyna VS mix także taki kurs musimy potraktować od totolotka jako prezent, a jak dorzucimy jakieś zdarzenie z LM to będziemy mieli to bez podatku!!! PROMOCJA DNIA!!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinguin - Spirit 2 2.0 14:16 :t:

Kinguin - Alternate aTTax 2 2.190 16:12 :n: (niestety z 10:5, aTTax po stronie terro tylko jedna runda)

 

Pinnacle

 

Dzisiaj nowy polski mix, nowy twór (zapewne tymczasowy) zmierzy się dwukrotnie w systemie BO1 w ramach ligi online ESEA. Wczoraj ekipa Kinguin przegrała dwa swoje spotkania ze znacznie słabszymi rywalami (Asterion 19:16 i Property 16:10. Nie spodziewałem się, że rywale Polaków w dalszym ciągu będą dogami. Widać brak zgrania u "Naszych", wczoraj np. na mapie Cobblestone z zespołem Asterion potraktowali ten mecz treningowo, "bawili" się bardzo dużo rotacją. Zdziwię się jeżeli Kinguin wygra oba mecze, jeżeli jeden to powiem ok, jeżeli przegrają dwa - no cóż, żadna niespodzianka. Teoretycznie pewniejszy wydaje mi się typ na Alternate aTTax po kursie 2.190, miałem przyjemność ich oglądać we wczorajszym wygranym spotkaniu z VP na Trainie, gdzie chyba obronili łącznie z dogrywkami 5/6 rund meczowych, bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie syrsoN - awper. Natomiast ciężko mi coś powiedzieć o ruskach %-) Dawno nie widziałem ich w akcji, w lidze ESEA dobre wyniki, bilans 8/6. Niestety obecny skład Kinguin wygląda fajnie, ale tylko na papierze. Życzę chłopakom powodzenia i wiem, że odpalą, ale nie powinni jeszcze dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

NIP - VP 2 3.22 Pinnacle 1:2 :t:

 

czwartek 15:00

Zamknięte kwalifikacje do IEM Sydney. Już od dawna VP nie musiało grać kwalifikacji do większych turniejów, ale siłą rzeczy musiał nadejść ten moment, wyniki były jakie były (nie liczę ostatniego występu na V4). Jako ciekawostkę dodam, że również tutaj zaprezentuje się polski mix, dobry mix (szpero, kacper ze starego Kinguin, Patitek ze starego Venatoreos oraz Jakuu i mynio). Gramy tutaj w formule BO3, one single elimination, jeden spot.

Dlaczego typuje VP? 

- przede wszystkim kurs, spore value, na NIP under 1.4 żart

- ostatni turniej na Węgrzech nastraja optymizmem (pokonanie Faze 2:0 i przegranie wygranego finałowego spotkania z mousesports)

Dlaczego niska stawka?

- h2h 10:2 NIP z tego ( w tym jeden mecz) i tamtego roku

- jest to turniej online, a tutaj wiadomo jak Nasi "potrafią" zagrać

 

 

Hellraisers - Gambit 2 2.25 Pinnacle 1:2 :t:

Ten sam turniej, nie będę się rozpisywał, dla mnie jest to typowe 50/50, biorę po prostu lepszy kurs (niektóre firmy z betowaniem esportu jak ggbet czy lootbet mają 1.83/1.91 i 1.75/1.96)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP - G2 1 2.55 Pinnacle :fye:2:1 :t::fye:

 

Ciąg dalszy eliminacji do IEM Sydney, spotkanie półfinałowe, wczoraj polska drużyna mnie nie zawiodła i pokonał szwedzki zespół 2:1, w dobrej dyspozycji mieliśmy przyjemność zobaczyć snaxa, byaliego oraz pashę, Neo jak to Neo - nie było źle, słabe spotkanie natomiast zaliczył MICHU - na każdej mapie miał najmniej fragów ze swojej drużyny. Francuzi natomiast pewnie pokonali polski mix adwokacik 2:0, słowo pewnie to nawet mało powiedziane, po prostu rozgromili Naszych 16:1, 16:6. Warto zwrócić uwagę, że obecnie G2 występuje z Hiszpanem mixwellem zamiast shoxa (nie rozumiem zmiany, ale ok, osobiście shox dobrze prezentował się w G2). Wczoraj dość często grali na dwie awpy, właśnie mixwell był tym drugim. Na pewno skillowo to jest bardzo dobry zawodnik, ale 4 Francuzów i jeden Hiszpan, komunikacja już wygląda zgoła odmiennie. O ile wczoraj im było bardzo łatwo, to dzisiaj powinni Nasi postawić opór. Od razu zaznaczam, że kursy są dobrze wystawione %-) Nie jest tak atrakcyjny jak wczoraj, jeżeli byłoby znowu over 3 brałbym z pocałowaniem ręki takie value, a dzisiaj jest z tym gorzej. Będzie to cięższe spotkanie niż wczorajsze dla VP, żaden wynik mnie nie zdziwi, zalecam grać niską stawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroic - Kinguin 2 2.60 Pinnacle 2:0 :n: niestety przegrana swojej mapy 16:14 i ostatniej rundy 4vs1 zrobiła swoje %-)

12:20

 

Cześć ! To Ja ! Kolejny dzień, kolejny raz mamy doga. Jest to praktycznie bezpośrednie spotkanie o awans do fazy PO w turnieju lanowym, w Kopenhadze z pulą 100k $. Przyznam szczerze, że widziałem tylko jedno wczorajsze spotkanie "pingwinów", akurat to wygrane z mocnym Sprout 2:0, przegrali natomiast z Imperial 2:0, Heroic całkiem na odwrót, pokonali Imperial, a przegrali ze Sprout. Znowu głównym czynnikiem przemawiającym za tym typem, jest bardzo mocne value kursowe, maksymalnie oczekiwałem 2.1. Nie spodziewałem się tego, ale polski zespół nadspodziewanie szybko zaczął wygrywać, online mieli chyba streak 10 winów z rzędu. Jakie są minusy tego typu? Można powiedzieć, że Heroic gra u siebie (team nordycki, trzech Duńczyków, Szwed i Norweg), grają dłużej ze sobą niż Nasz zespół. Naprawdę Nasi nie są tutaj bez szans, liczę na ich zwycięstwo a zarazem awans do dalszej fazy turnieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singularity - AVANGAR 1 2.75 Bet365 :n: niestety na 3 mapie 14:13 i porażka 14:16 :(

19:00

Finał pucharu online CSGO.net cup2 z pulą 10k$+. Za pierwsze miejsce 4000$ + 40% ze sprzedaży specjalnych skrzynek, natomiast drugie miejsce 2000$ + 20% ze sprzedaży skrzyń. Śmieszne kwoty jak na obecne czasy i $$ krążące w świecie esportu. Obie ekipy grały ze sobą w grupie w systemie BO1, gdzie na mirage zespół kazachski wygrał dość łatwo 16:7. W czym upatruję swoją szansę? Oglądałem Szwedów w starciu z AGO (2:3), naprawdę Rusty czy Barbarr skillowo świetni zawodnicy. Nie ma oficjalnej wiadomości, ale z tego co wyczytałem dość prawdopodobne, że jest to ostatni występ Jame w Avangar, a jeśli będzie jakiś stand-in to jeszcze lepiej dla mojego typu. W ostatnich dniach zdarzała im się takie "dziwne" porażki z zespołami dużo słabszymi, takimi jak Paris Gaming Scool, Property, Valiance czy Fragsters. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej Bets.net Masters

 

Godsent - Virtus.pro 2 2.37 bet365   :fye: 1:2 :piwo::fye:

12:00

VP na tym turnieju przegrali niespodziewanie z Fragsters, oczywiście wygrany mecz jak zawsze, prowadzili na drugiej mapie znacząco, a na trzeciej o dziwo przegrali 16:14 (Nuke), potem pokonali łatwo Szwedów. Niestety będąc na Ukrainie przegrali mecze o awans do ESL - ulegli Windigo 2:1 (standardowo, mieli wygrany mecz %-) ) oraz Spirit. Godsent pokonali zawsze mocne Gambit 2:1 oraz ulegli North 2:0. Dzisiaj w samo południe gramy systemem BO3, przegrywający odpada. W Bet-at-home mamy kurs 2.08, ruskie 1xbet to 1.97, Pinnacle 2.0, ale Bet365 oferuje aż 2.37. Osobiście uważam VP za faworyta tego spotkania, wiadomo, Nasza ekipa potrafi wygrać z każdym jak i niestety przegrać z każdym, ale po takim kursie ŻAL nie skorzystać. Jest to turniej "tylko" z pulą 100k $ (50k $ za pierwsze + slot na StarSeries), ale VP przez najbliższy ponad miesiąc nie wystąpi w żadnym turnieju online - nie zostali zaproszeni na DH Marseille, przegrali kwalifikacje na IEM Sydney, lanowe finały ESL (no, bo jak? %-)), 19 mamy DH Tours - wątpię, aby zostali tam zaproszeni, bo to niższowy turniej, ale kto wie). Powiem tak, jak będą chcieli to wygrają ;)

 

North - Hellraisers 1 1.90 Pinnacle 0:2 :n: woxic carry 51k

18:00

Spotkanie górnej drabinki, gdzie zwycięzca tego spotkania ma zapewniony już udział w finale, natomiast przegrany, zmierzy się ze zwycięzcą drabinki przegranych, czyli stawiałbym na Gambit lub VP. North pokonało tutaj  forze oraz Godsent, natomiast jak to bywa - gospodarzom pomagają ściany (dwie osoby z Ukrainy w drużynie), w tym wypadku drabinka, pokonali słabe ekipy takie jak Red Reserve oraz Fragsters. Wielce prawdopodobne, że taki mecz zobaczymy w wielkim finale, do tej pory obie ekipy prezentują się bardzo dobrze na tym turnieju, jeżeli miałbym wyróżnić kogoś z Hellraisers to na pewno byłby to woxic, rzekłbym nawet woxic carry (42k i 48k) grając jako awper. W lutym obie drużyny zagrały ze sobą podczas kwalifikacji do IEM Katowice, lepsi okazali się Duńczycy wygrywając 2:1. Dla mnie delikatnym faworytem jest North, skoro bukmacher oferuje Nam 50/50 to wiadomo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jutro rusza DreamHack Marseille  z pulą 250k $, pierwsze mecze gramy systemem BO1 (także jakieś 1.2 omijać szerokim łukiem). Na początek wybrałem dla Was dwie propozycje...

 

Liquid - Gambit 2 3.0 Pinnacle :n:

Szybkie dlaczego?

-  jedna mapa

-  kurs, value kursowe na Gambit

- w Liquid po raz pierwszy oficjalnie za steela zagra TACO (prawdopodobnie dobra zmiana w dłuższym okresie, na początku może to jeszcze nie wypalić)

 

 

Cloud9 - G2 2 1.79 Pinnacle :n:

Szybkie dlaczego?

- powiem szczerze pierwsza myśl C9, ale to turniej we Francji, pierwszy mecz otwarcia tej grupy

- pierwszy turniej lanowy dla obu ekip z nowymi rosterami; wrócił Skadoodie , mixweel to wiadomo

- tak naprawdę ten typ to czutka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Heroic - AGO 2 2.10 Pinnacle 1:2 :t:

godzina 20:00

Spotkanie ćwierćfinałowe do StarSeries, ogólnie bardzo fajne eliminacje dla kibiców z Polski, do wygrania są dwa spoty, oczywiście VP dostał się do dolnej, łatwiejszej drabinki (przypadek?), gdzie najpierw zmierzą się z Windigo a potem z GODSENT albo Imperial. Natomiast górna drabinka bardzo mocna, North zagra dzisiaj z Kinguin oraz Heroic z AGO. Bardzo bym chciał zobaczyć w półfinale AGO vs Kinguin, a potem VP ze zwycięzcą z tego spotkania, ale o takie rozwiązanie będzie bardzo ciężko. Tak naprawdę wybrałem ten typ z jednego powodu, otóż Heroic zagra dzisiaj z fribergiem oraz cromenem. Z tym pierwszym zagrali dopiero bodajże 2-3 spotkania, natomiast z cromenem jeszcze nie grali. W lidze ESL Pro League Heroic grało już z fribergiem przeciw polskiej drużynie, Nasi dostali baty 2:0 (mirage close 19:17 i train 16:9). Ale dzisiaj zagra aż dwóch stan inów (mix), do tego AGO kurs value, w betway aż 2.3, u ruskich 2.05. 

 

Moje typy/analizy CSGO (płaska stawka 100j)

+ 1906 (stan 03.0.5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...