Skocz do zawartości

Francja Lidl Starligue Mężczyzn i Dywizja 1 Kobiet 2017/2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja 
Godzina: 20:30 
Spotkanie: Massy Essonne - PSG 
Typ: PSG powyżej 33,5 bramki 
Kurs: 2,66
Bukmacher: Fortuna 

 

W dniu dzisiejszym przygotowałem jeszcze jedną bardzo ciekawą propozycje z najsilniejszej ligi francuskiej, jeśli chodzi o piłkę ręczną. Pojedynek pomiędzy najsłabszą drużyną tego sezonu Massy, która w  dwudziestu dwóch spotkaniach zdobyła zaledwie sześć punktów co jest wyjątkowo słabym wynikiem, a najsilniejszym zespołem ligi PSG, które walczy o zdobycie kolejnego mistrzostwa Francji z drużyną Montpellier. Obecnie paryżanie zajmują drugą lokatę i tracą zaledwie dwa punkty do lidera, dlatego na pewno dzisiaj nie odpuszczą spotkania i wyjdą pierwszym składem, aby odnieść zdecydowane zwycięstwo. Oczywiście faworyt tego pojedynku jest tylko jeden zespół i na pewno zobaczymy dzisiaj różnice dwóch klas. Moja propozycja dotyczy zagrania ilości bramek rzuconych przez PSG, a linie które zostały wystawione w moim odczuciu są bardzo atrakcyjne. Osobiście gram wszystkie linie zaczynające się od +31,5 po pięknym kursie 1,75 do najwyższej, na którą się zdecydowałem w typie, czyli +33,5 po super kursie 2,66. Cieżko mi uwierzyć w to, żeby PSG nie będzie w stanie rzucić po siedemnaście bramek na każdą połowę, gdyż jest to zespół kompletny gdzie wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku. Zespół, który cieszy się grą w sposób efektywny i szybki, akcje wyprowadzane są bardzo szybko co wpływa na wynik końcowy, w dodatku indywidualności, każdy zawodnik dysponuje zabójczym uderzeniem z drugiej lini, również świetne skrzydła. Drużyna napakowana gwiazdami, które w swoich reprezentacjach odgrywają kluczowe rolę. Moim zdaniem zobaczymy dziś spektakl jednego zespołu, a ilość bramek rzuconych przez paryżan może przekroczyć nawet czterdzieści jak wejdą dobrze w mecz. Ostatnie wyniki drużyny ze stolicy napawają optymizmem, gdyż w ostatnich czterech spotkaniach nie schodzili poniżej trzydziestu dwóch bramek, z Cesson, które jest w końcu stawki zaserwowali rezultat 28:34, z naszą najsilniejszą drużyną Vive Kielce również 28:34, a pierwsza połowa w wykonaniu PSG była mistrzostwem, w rewanżu również grali ofensywie i bramka za bramkę 35:32, a w ostatnim meczu urządzili sobie kanonadę z Toulouse 38:30. Ciężko mi uwierzyć w to, że z ostatnim zespołem ligi rzucą małą ilość bramek i uważam to za kolejny prezent od buka, szczególnie linię +31,5 którą można pograć grubiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...