Skocz do zawartości

ATP Tour - Brisbane, Doha, Pune - 31.12.2017 - 07.01.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Pune, India
Data rozgrywania: 01.01.2018 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $501,345

 

Miejsce: Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 31.12.2017 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $468,910

 

Miejsce: Doha, Qatar
Data rozgrywania: 02.01.2017-07.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $1,286,675

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpocznę taką luźną dyskusje z moimi przemyśleniami na Brisbane, bo mimo małej puli nagród to dla mnie warto się przygladać temu turniejowi przed AO, zapraszam użytkowników do korzystania z działów sportowych, ponieważ będzie warto :))

 

Istomin - Donaldson 2 1.90

Tutaj wydaje mi się, że wygra Donaldson, słabo zamknął poprzedni sezon, na kortach w USA grał bardzo dobrze, jednak jak skończył się amerykański tour to naagle wszytko padło, ale tutaj na dzień dobry wygrał z gospodarzem Thompsonem. Wydaje mi się, że wejdzie dobrze w ten sezon Zaskoczyła mnie wygrana Istomina, pierwszego seta przegrał, a później Dżumhur przestał grać i bardzo łatwo oddał. Jakoś nie przepadam za grą Istomina. Kursy 50-50 wystawione także na pewno warto iść w stronę Donaldsona.

 

Edmund - Chung over gemowy, ewentualnie Edmund

Tutaj szedłbym w jakiś over setowy albo gemowy, bo według mnie i to i to wejdzie. Edmund wygrał po zaciętym meczu z Shapalovem, a Chung bez problemu ograł Mullera w dwóch setach. Nie jestem zwolennikiem Chunga, jakoś nie przemawia do mnie, jakbym miał typować kto wygra to jestem za Edmundem. Kyle ma dyspozycje do gry, ale jeszcze głowa 22latka słabo pracuje. Zobaczymy co przyniesie ten sezon. Może jakiś awans, bo póki co to tylko top 50

 

Pozostałe dwa mecze z Brisbane to dla mnie no bety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...