Skocz do zawartości

System gry Live


seba_cmc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiedziałem gdzie założyć ten temat chodzi mi bardziej o poradę . Testuje system gry na over 0,5 gola w 2 połowie przy stanie 0:0 do 45' , 2 zdarzenia na kuponie  kurs coś ok 1,60. Potrzebuje takich informacji o statystykach może ktoś wie gdzie tego szukać. 

 

Jaki  procent meczy ogólnie wszystkich  kończy się wynikiem 0:0 ?

Jaki procent meczy kończy się wynikiem 0:0 w wypadku gdy jest 0:0 do 45' ?

W jakich ligach procentowo ile meczy kończy się wynikiem 0:0 ?

 

Jak ktoś ma jakąś stronkę z takimi statystykami to będę wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykładowo tutaj: http://www.soccerstats.com/table.asp?league=england&tid=2

Statictics-> Opening goal scored oraz Timings

 

Ja osobiście kiedyś próbowałem i dosyć się sprawdzał system singli na żywo over 1,5 przy 0:0 po ok. 30 minucie i over 0,5 po ok. 60 minucie z podwojoną stawką jeśli między 30' a 60' żadna bramka nie padła. Tylko na to trzeba mieć czas...

 

Szybka analiza: Stawka umowna 1 jednostka (1j.), minuty przybliżone w zależności od spotkań/lig, ale kursy w granicach 1,6-1,9. Przyjmijmy w obliczeniach dla uproszczenia 1,8.

 

Warianty:

  1. 0:0 do końca -> przegrywamy 3 jednostki (-1j., -2j.)
  2. dokładnie 1 bramka między 30' a 60'-> przegrywamy 1j. (-1j.: padła tylko jedna bramka więc over 1,5 przegrany, over 0,5  nie zagraliśmy)
  3. 2+ bramek między 30' a 60' -> wygrywamy +0,8j. (over 1,5 wygrany, over 0,5 nie zagraliśmy)
  4. dokładnie 1 bramka między 30' a 60' i 1+ po 60' -> wygrywamy +0,8j. (over 1,5 wygrany, over 0,5 zaś nie graliśmy)
  5. dokładnie 1 bramka po 60' -> wygrywamy ok. 0,6 jednostki (-1j. over 1,5 przegrany ,+1,6j. over 0,5 wygrany)
  6. 2+ bramek po 60' -> wygrywamy 2,4j. (+0,8j.+1,6j)

Nie podam  rozkładu statystycznego a i próby dokładnej nie znam, ale możemy przyjąć, że uogólniając mecze piłki nożnej kończą się bezbramkowo w 7,5-8,5% ("the average for all 46 leagues over the past decade has been between 7.5% and 8.6% which is definitely steadier"). Przyjmując za wiarygodną ich odpowiedź na pytaniu w komentarzu (na próbie prawie 200 tys. meczów) że w ok. 21% meczów nie padła bramka do 60 minuty, a ok. 8% (38% z tych 21%) z tych meczów po 60 minucie kończyło się takowym wynikiem bezbramkowym:

 

w 92% wariant 1. się nie sprawdza,  a warianty 5. i 6. łącznie wygrywają w 62% wydaje się że ma to sens...

Edytowane przez Xaero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za stronkę, ciekawy system .W komentarzach w tym artykule było to co pisałeś tylko szkoda , że tam jest 60' . Ale przyjąć wszystkie mecze (100%) co w 60' jest 0:0 to 38% meczy kończy się stanem 0:0. Czyli mam 62% szans na wygranie , czy to dużo , mało  nie wiem jaki był by kurs wtedy .Wybierając ligi w których najrzadziej mecze kończą się wynikiem 0:0 myślę , że ten procent podskoczył by do ok 70%. W 45' kurs jest ok @1,20-1,35 . 

Może ktoś jeszcze się wypowie 

Edytowane przez seba_cmc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...