Skocz do zawartości

Projekt 2018 by Tonny


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok = nowy ja :k:

Wpadłem na pomysł, żeby założyć realny temat z realnymi stawkami, z realnymi granymi typami, a nie spamowaniem betów. Będę miał wyznaczony cel i reguły, żeby temat miał sens i długą żywotność. Startować miałem wraz ze startem AO, ale postanowiłem sobie ruszyć już teraz, jednakże wszystko będzie zależało od pierwszego kuponu, jeśli będzie nietrafiony to wracam do tego co planowałem,czyli start wraz z AO. 

 

Więcej o tym czego można się spodziewać tutaj dam znać jutro, o betach, planie na miesiąc/topic.

 

Gdzie będę grał to się jeszcze okaże z polskich STS i eFortuna, z zagranicznych być może Betrally, może Unibet, może 1xbet. Czas zweryfikuje.

 

Za kilka minut pierwszy bet.

By pershing,

administracja obstawianie.com życzy wysokich wygranych w 2k18 :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem mobilnie dlatego w załączniku macie screena.

 

Oficjalny start z projektem 2018 by Tonny! Mam chwilę dlatego opisze czego możecie się spodziewać.

 

Na każdy miesiąc przeznaczam 100 złotych, ten kupon za 18 to tylko dodatek, także w razie niepowodzenia nadal możecie spodziewać się startu tylko tak jak pisałem wraz ze startem AO. Nie będą tutaj grane all iny choćbym miał na papierku napisane, że kupon wejdzie, na pewno będzie tenis i piłka nożna, dodatkiem będzie NBA i NHL. 

 

Zadania i zasady będą mnie obowiązywały. Zadaniem głównym będzie prowadzenie tematu na plus, zasadą będzie nie granie na siłę,aby się odegrać. Wszystkie typy będą tutaj ukazywane za pomocą screenshotow,aby być wiarygodnym i żebym miał świadomość, że wszystko co napisałem teraz w tym poście musi być prawdziwe,czyli mam się tego trzymać. 

 

Oprócz zadań i zasad mam też cele. Cel na każdy miesiąc to 1000 zł. Cel główny to 12000 tysięcy złotych. Cel prawdziwy to nie przegrać tematu :k:

 

Dodatkowo każdy miesiąc zaczynam od 100 zł plus tego co zostało mi na górkę. Czyli jak uda mi się w styczniu wygrać 1100 zł, to luty zaczynam od 200 zł itd.

 

Pierwszy kupon wrzucony :))

Screenshot_2018-01-01-21-21-35_cz.greep.sts.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Delbonis nie jest jeszcze gotowy,drugi bet mega easy. Czekamy na jednak na AO, żeby mieć większą wiedzę na temat czego można się po tenisie spodziewać, a piłka też stoi w słabym okresie aktualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z projektem!

 

#1 1.png.8f11f0caf7b54612c269c478078f653a.p

 

#2 2.png.9b0d27376aaf9e3515ee5e25a9be0188.p

 

Stawka w EUR, ale cel nadal liczymy w PLN. Uznajemy, że 1 EUR = 4 PLN.

 

#1 21,6 PLN/100 PLN

#2 20 PLN/71,88 PLN

 

CEL miesięczny: 0 PLN/1000 PLN

 

Do celu dopisujemy wygraną minus stawka. Celu nie robię na minus, jeśli przegram 100 PLN, które mam przeznaczone na dany miesiąc automatycznie cel staje się przegrany. Być może około północy można spodziewać się kuponu związanego z NBA, ale to jeszcze zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#5 5a54e66fb4e00_Beztytuu.png.f80a51a1b1c4b

 

Live gram, ale nie będę tu wrzucał, także cały czas kręcimy się za to depo co poszło. Nowego nie wpuszczałem jakby co. Po fatalnej nocy spróbujemy ograć coś na KHL. Zobaczymy, czy się uda. Ja się nie znam, ale człowiek z forum chmielu dał nazwiska, to postanowiłem spróbować :))

 

#5 20,68 PLN/310,6 PLN

 

CEL styczeń: 0 PLN / 1000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#6 1.png.b890649d5ebf42cbec3fd6156eb29d42.p

#7 2.png.1da975fba0ddf5c7f5140dee97c8bd9e.p

 

Udało się trochę odzyskać na live, więc próbujemy dalej, trochę na szalonego i od razu pierwsze myśli postawione. Jak będzie bardzo czerwono to będziemy myśleć, czy podsumować styczeń czerwonym kolorem i przejść do jeszcze jednego projektu, do którego zainspirował mnie Cecrusher :))  a tutaj wrócimy z perełką na AO

 

#6 19,2 PLN / 946,04 PLN

#7 20 PLN / 637,28 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis wypadł słabo, ale w NHL zabrakło nam jednego punktu Oveckina na 900 zł.... Szkoda, że 1xbet nie wystawia na takich zawodników standardowej linii 0.5 to mielibyśmy w końcu wygrany kupon, jestem załamany :fp: Wracamy w lutym w zdobywaniu szczytów. Styczeń niezaliczony, 100 zł przegrane. A niedługo zaczynami z grą all in. Zobaczymy, czy to coś przyniesie.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...