Skocz do zawartości

Biathlon 2017/2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Biathlon - Sztafeta kobiet
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: 2
Kurs: 1,55
Godz: 11:30
Bukmacher: Iforbet

 

Przed nami drugie w sezonie zawody sztafetowe w PŚ, o pierwszych zawodach Polki powinny zapomnieć, ale ze startu na start sprawiają wrażenie co raz lepszej formy. Dziś w ofercie Forbeta znalazłem ciekawy kurs na Polki w rywalizacji ze Szwajcarkami. Może dużych pieniędzy nie uda się wygrać przy takim kursie, ale moim zdaniem jest to łatwa kasa. Szwajcarki w pierwszych zawodach sztafetowych zajęły wysokie miejsce ale dzięki loteryjnym warunkom. 

Dziś Szwajciarki wystąpią składzie :E.Gasparin, A.Gasparin, L.Haecki i I.Cadurish. Popatrzmy jak te zawodniczki zaprezentowały się w poprzednich startach w Oberhofie i:

E.Gasparin, 41 w sprincie (2 pudła), 34 w poscigowym (2 pudła)

S.Gasparin, 47 w sprincie (4 pudła), 31 w poscigowym (3 pudła)

L.Haecki 78 w sprincie ( 4 pudła)

I.Cadurish: 46 w sprincie (2 pudła), 52 w Poscigowym (4 pudła)

 

Jak widać Szwajciarki fatalne strzelają w Oberhofie a do tego w biegu po za S.Gasparin nie wyglądają dobrze. Polki natomiast w Oberhofie mają najlepszy start w sezonie. Nowakowska dwa razy w top 6, Guzik i Gwizdon w top 20 w sprincie no i Hojnisz dobry bieg, gorsze strzelanie. 

Przy takiej formie zawodniczek nie widzę szans by Polki Szwajcarkami miały przegrać.

By Alibaba,

Rozliczaj analizę przez opcje "edytuj".

By pershing,

20 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forBET podał już pierwsze kursy na zawody biegu Indiwidualnego w Ruhpolding. Na pewno kuszący jest kurs na Weronikę Nowakowska Ziemniak i kurs 140 ( Pewnie za 5 zł zagram). Na Kuzmine natomiast kurs 4,25, patrząc jak biega w tym sezonie to myślę ze za wysoki. Jak spudłuje 2 razy lub mniej to moim zdaniem moze wygrać. Bo jakoś nie wierzę ze nagle inne zaczną strzelać bezbłędnie. A juz taka Weronika dwie minuty pewnie straci do niej w biegu i czasem strzelania. 

 

Ostatnio Wiener także w formie i na ną Kurs 15.0 Tez można zaryzykować 

 

 

Wśród mężczyzn kursy mnie fajnie: 1.80 Fourcade, 3,0 J. Boe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zawody Indywidualne mężczyzn w Ruhpolding, polecam: 

Landertinger - Bjorndalen - 2 - 1.80  ( Obaj sezon mają katastrofalny, dla Norwega to ostatnia szansa na wywalczenie awansu na IO , myśle ze dlatego skupi się na strzelaniu i zrobi to wolniej ale strzelnej. Myślę ze skonczy na pozwoitym miejscu co da mu wygraną w tej dwójce)

Hofer- Lesser - 2-  1.80

Birkeland - S.Fourcade - 1 - 155

 

Wszystko z forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ANTHOLZ-ANTERSELVA: Start wspólny - Mężczyźni (Włochy)

 

  21.01.2018 14:45

Dystans: 15 km


Johannes Thingnes Bø wygra 1,90 Unibet:n:słabo strzelał

Poprzeglądawszy sobie dzisiaj ofertę ze sportów zimowych natrafiłem na ciekawy bet. A mianowicie, że Norweg Johannes Thingnes Bø wygra bieg masowy mężczyzn na 15 km we włoskim Rasen-Antholz. Kurs na jego wygraną biorę w ciemno. Johannes Thingnes Bø w czasie tego weekendu tu we Włoszech zdążył już wygrać zarówno sprint na 10 km jak i bieg pościgowy na 12,5 km, ewidentnie widać, iż jest w bardzo dobrej formie. W tym sezonie wygrywał już bieg masowy na 15 km w niemieckim Ruhpolding oraz był drugi we francuskim Le Grand-Bornand. Ogólnie rzecz biorąc Norweg ma chyba najlepszy sezon w karierze, spisuje się lepiej niż dominator ostatnich lat Francuz Martin Fourcade, bowiem wygrał on już w ośmiu konkurencjach tego sezonu a Francuz tylko w pięciu. Dlatego też ja stawiam na kolejną wygraną Norwega.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Biathlon Sprint kobiet Kontiolahti piątek 9.03

 

Fajne pary dał Bwin, jade tylko po wynikach na olimpiadzie.

 

Hanna Oeberg - Vita Semerenko 1   1,72 Bwin :n:  Vita 7 bezbłędne strzelanie, jeszcze miałem nadzieje która jest wyżej Vita czy Valj bo tylko 1 litera imienia była na livescorze, ale wiadomo że Vitalepiej biega

Ta para to jakaś kpina , ukrainka wogóle nic nie osiągneła na olimpiadzie i nawet nie startowała w sztafecie(tylko jej siostra Vali). Oeberg 7 w sprincie , 5 w pościgowym, złota z indywidualnego, 5 w masowym i srebna ze sztafety gdzie kończyła sztafete z dalekiej pozycji strzelając na czysto przy tych warunkach jako jedyna i wywalczyła srebro.

 

Dorotha Wierer - Lisa Vitozzi 2 1,9 Bwin :t: Vitozzi 3

 

2 z Włoszek zdecydowanie lepsze rezulaty. Wierer strasznie zawalała stójke: Sprint 2 pudła, bieg mieszany 3 dobierania, a w sztafecie ale to w leżącej 2 karne rundy i 3 dobierania, więc zawaliła dużo. A Vitozzi świetna , no w biegu raczej podobny poziom, chociaż w massówce Vitozzi z 2 pudłami była 4 wyżej od Wierer z 1 pudłem no i Vitozzi strzela bardzo szybko.

 

Susan Dunkle - Mari Laukkanen 1  1,75 Bwin :t:

 

Tu akurat słabsze zawodniczki, ale stawiam na Amerykanke bo dobrze pokazała się w biegu sztafetowym  , gdzie była za Vitozzi 7,6 sekundy na 2 miejscu po 1 zmianie. W  Biegu sztafet mieszanych też dobry wynik 20 sekund też do Vitozzi po 1 zmianie. Za to Finka chyba jedna z najsłabszych, zawaliła sztafete na 3 zmianie z 1 pozycji po 2 zmianie Makarainen z 0+2 2+3. W indywidualnym 4 pudła i 42 miejsce. Wiadomo u siebie będzie chciała się postarać , ale postarać a umieć to co innego.

 

Anastasia Kuzmina - Kaisa Makarainen 1 1,6 Bwin :n: 4 pudła Kuzminy

 

Wiadomo Kuzmina najszybsza z kobiet, jak dobrze strzeli to spokojnie łyknie finke. Mały kurs tego akurat nie gram, ale do podbicia dobry. Trochę nie wiadomo czy dalej ma taką forme po olimpiadzie. Makarainen akurat nic na olimpiadzie nie osiągneła, ale tu się będzie chciała pokazać u siebie.

 

 

Edytowane przez Kipa666
By pershing,

80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...