Skocz do zawartości

Reklamówka niemiecka...


Hiszpan

Rekomendowane odpowiedzi


Heh tez mam takie zdanie na ten temat :piwo1: mnie jakos ta reklama nie obraza a dwa ze jest naprawde kiepska jak Niemcy sie z tego smieja to wspolczuje poczucia humoru :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego tu się wkurzać. To dopiero pierwsza niemiecka ekipa. Wiecie ile samochodów będziemy mieli? A do tego przecież będą musieli gdzieś przenocować, co nie? I do tego kupić u nas nowy samochód żeby wrócić do Niemiec. Nie dość, że będziemy mieli dwa razy więcej samochodów, to jeszcze szwaby kase w naszych hotelach zostawią i kupią od nas samochody, które wcześniej im podp***śmy i to za podwójną cenę, bo na piechotę nie będą przecież wracać, więc będą musieli przystać na nasze warunki. Euro to złoty interes. Na reszcie załatamy dziurę budżetową :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ta reklama wywołała tylko i wyłącznie negatywne emocje.Bo gdyby Niemcy wyśmiewali się z naszych kopaczy,że słabo grają,że strzelą Nam 10 goli na Euro to rozumiem,ale tu uderzyli poniżej pasa,w cały polski naród,utożsamiają Nas ze złodziejami.Żenada z ich strony :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ta reklama wywołała tylko i wyłącznie negatywne emocje.Bo gdyby Niemcy wyśmiewali się z naszych kopaczy,że słabo grają,że strzelą Nam 10 goli na Euro to rozumiem,ale tu uderzyli poniżej pasa,w cały polski naród,utożsamiają Nas ze złodziejami.Żenada z ich strony :zdegustowany:

Tak, tak Mazur... bo akurat kur*** cały naród polski zmieści się do jednej furgonetki. Roztropnieś to wykombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj sie ze pedalem jestes i ci odpala jak widzisz 5 chlopa sikajacych na autobanie %-)

 

[ Komentarz dodany przez: pershing: 2008-05-27, 17:07 ]

no to mnie masz :/%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się ta reklama podoba. A to głupie obruszanie się to mi przypomina rdzenną głupotę Polaków, czyli sarmatyzm. A czym to sie skończyło to każdy chyba powinien wiedzieć z lekcji historii*.

 

 

 

 

 

* - http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozbiory_Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...