Skocz do zawartości

Jak zagarc,zeby odzyskac pieniadze?


666marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie do was z prośba,abysie pomogli mi obstawic jutrzejesze mecze w bet at home,poniewaz niestety zostalo mi na koncie juz tylko 2zl i nie chchem znou wplacac pieniadze.I moje pytanie jets takie co byscie doradzili mi obstawic za 1zl,zeby byla prawie 100% szansa na wygranie chociaz 5 zl,zebym mial za co obtawiac.Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie lepiej za 2 zł kupić sobie dobrego batona? ;) Z takim kapitałem daleko nie zajdziesz,skończysz już na starcie.Aaa i pamiętaj nie ma typów jak to okresliles 'na 100%'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślice o takim kuponie:

Niemcy U21 - Ukraina U21

Typ - Typ: 1 1,55

Holandia U21 - Szwajcaria U21

Typ - Typ: 1 1,40

Rosja - Kazachstan

Typ - Typ: 1 1,10

Sligo Rovers - St. Patricks Athletic

Podwójna szansa - Typ: X2 1,32

Derry City - University College Dublin

Podwójna szansa - Typ: 1X 1,08

Dementieva E. - Amanmuradova A.

Typ - Typ: 1 1,15

Japonia - Korea Południowa

Typ - Typ: 1

 

AKO:4.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie was o zdanie,ale troche to dla mnie dziwne,zeby nie faworcyci wedlug bumacherow wygrali mecze.Chodzilo mi,zebysie podali jakies typy,ktorzy sa faworytami i raczej napewno nie wejda.Nie mowie,ze Turcja nie wejdzie,ale to chyba nie jest pewny typ i watpie,czy ten kto mi podal ten typ sam go obstawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin postaw na byle co. I tak do niedzieli już tych 2 zł nie będziesz miał. Z Twoim podejściem do zakładów i wiedzą to ja sie dziwię, że jeszcze Ci została jakaś kasa. Posłuchaj i weź sobie tą radę do serca: bukmacherka to nie familiada, gdzie wystarczy postrzelać trochę i wracasz do domu z kasą. Tego sie trzeba uczyć i to z rok- dwa lata najbidniej. Potem da się czerpać stałe zyski na poziomie 1-20% tego, co zainwestujesz. Czytaj fora i serwisy typerskie i ucz się. A za rok coś może już będziesz obczajał i spokojnie grając coś będziesz mógł ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...